Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχεις δίκιο σε αυτά που λες και το σημαντικό είναι που εμείς που έχουμε περάσει τέτοιες στιγμές να είμαστε ευτυχείς που είμαστε καλά, και μπορούμε να ξαναπροσπαθήσουμε.

Εύχομαι και σε σένα να αποκτήσεις ένα αδερφάκι για την κορούλα σου και να πάνε όλα καλά σε όλους όσους πασχίζουμε να αποκτήσουμε παιδάκια!!;)

Ναι! χρονια πολλα και σε σενα και καλη τυχη!

Ξερεις εγραψα κατι στο καφε της εξωσωματικης και το ξανα γραφω και εδω!

"καμια φορα με πιανει το παραπονο και λεω γιατι εγω.

η απαντηση ειναι γιατι εγω αντεχω! οσο αντεχω λοιπον θα προσπαθω ( και οσο εχω λευτα)

καλη τυχη σε ολες!"

μπορει να γινομαι κουραστικη που λεω συνεχει καλη τυχη και τετοια αλλα νομιζω οτι μονο με τις ευχες θα ξορκισουμε το κακο! Σας ευχομαι λοιπον

να ειστε παντα καλα και να πραγματοποιησετε να ονειρα σας! Και οι ευχες μου ειναι μεσα απο την καρδια μου γεματες ηλεικρινια και ανιδιοτελια!

 

δεν εχω αποφασισει κατι ακομα οριστικο...με ποναει πολυ ειμαι στα χαμενα.περιμενω να πληρωθω..ισως αυτες οι μερες με βοηθησουν να σκεφτω.υποφερω

 

η διαδικασια ειναι παρα πανω απο απλη αλλα μια ζωη θα εισαι με το αν το κρατουσες τι θα γινοταν ! ολα μα ΟΛΑ λυνονται, εκτος απο τον θανατο . τι κι αν δεν εχεις το διαζυγιο;;; θα σε κακο λογισει κενεις;;; εχεις καμια υποχρεωση σε κανεναν;; ο καθενας να κοιταει το σπιτι του ! το ιδιο επαθε και ο ξαδερφος μου στα 20 και ηταν και φανταρος! οταν ειπε οτι θα το κρατησει πεσαν ολοι να τον φανε (μικρος χωρις δουλεια κτλ)τοτε τους απαντησε: αναλαμβανω τις ευθυνες μου και δεν το σκοτωνω! εαν εσεις εισασταν στην θεση μου θα τι θα κανατε;;;;

τωρα ειναι 25 χρονων εχει 2 παιδακια - κουκλακια και ολοι τον βοηθησαμε!οταν κοιταω τον μεγαλο με πιανουν τα κλαματα.

γι αυτο σου λεω κανε αυτο που λεει η καρδια σου ( και αφου εισαι μανα ειμαι σιγουρη πως η καρδια σου σου λεει να το κρατησεις) και τα πρακτικα προβληματα λυνονται!Και ο συντροφος σου μαλλον δεν θελει γενικα , αυτα εμενα μου ακουγονται σαν δικαιολογιες!

εδω δεν σε κρινει κανεις αλλα ειμαστε λιγο ευαισθητες σε αυτο θεμα και πρεπει να μας καταλαβεις!

καλη τυχη σε οτι αποφασησεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα!

σημερα ειναι η γιοτρη της μητερας

ετσι θελω να ευχηθω σε ολες της μανουλες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σε ολες τις κοπελες που προσπαθουνε να γινουν μανουλες να ευχηθω του χρονου να γιοτραζουνε με τα μωρακια τους αγκαλιτσα!

Αννα09 κοιταζω το τικερακι σου και βλεπω με χαρα οτι ολα πανε καλα!

μπραβο κοπελα μου , με το καλο!ποτε εχεις αυχενικη;;;

Εγω ξεκινησα την νεα μου προσπαθεια εξωσωματικης, προς το παρων ολα καλα και μεσα Ιουνιου θα ξερουμε αν θα ειναι θετικο!

ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να σας πώ την δικιά μου ιστορία πριν απο 1 χρόνο στην 27 εβδομάδα έκανα διακοπή τησ εγκυμοσύνης δυστυχώς με καισαρική λόγο οτι το έμβρυο ηταν αγόρι αλλα δεν είχε γενετικά όργανα το ψάξαμε πάρα πολύ πήγαμε αναλύσαμε όλο το DNA και τελικά είναι ένα φιλοσινθετο οπου το μεταδίδω εγω στα αγοργια ειναι 50-50 να το εχουμε η οχι ενώ τα κορίτσια δεν θα έχουνε κανενα πρόβλημα. Η λύσης ηταν 2 η φυσιολογικά και ειχω 75% να πανε ολα καλα η εξωσωματική με προεμφυτευτικόγικα . Εμείς αποφασίσαμε να πάμε φυσιολογικά στην δεύτερη προσπάθια προσπάθεια έμεινα έγκυος είμαι τωρα 12 εβδομαδα καναμε τροφοβλαστη και ειναι αγόρι πάλη τώρα είναι 50-50 να πάνε όλα καλά την παρασκευή θα έχουμε τα αποτελέσματα αυτό που με ανήσυχη ειναι οτι δεν είδαμε στην αυχενική πάλι γενετικά όργανα έχω πολύ άγχος .

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να σας πώ την δικιά μου ιστορία πριν απο 1 χρόνο στην 27 εβδομάδα έκανα διακοπή τησ εγκυμοσύνης δυστυχώς με καισαρική λόγο οτι το έμβρυο ηταν αγόρι αλλα δεν είχε γενετικά όργανα το ψάξαμε πάρα πολύ πήγαμε αναλύσαμε όλο το DNA και τελικά είναι ένα φιλοσινθετο οπου το μεταδίδω εγω στα αγοργια ειναι 50-50 να το εχουμε η οχι ενώ τα κορίτσια δεν θα έχουνε κανενα πρόβλημα. Η λύσης ηταν 2 η φυσιολογικά και ειχω 75% να πανε ολα καλα η εξωσωματική με προεμφυτευτικόγικα . Εμείς αποφασίσαμε να πάμε φυσιολογικά στην δεύτερη προσπάθια προσπάθεια έμεινα έγκυος είμαι τωρα 12 εβδομαδα καναμε τροφοβλαστη και ειναι αγόρι πάλη τώρα είναι 50-50 να πάνε όλα καλά την παρασκευή θα έχουμε τα αποτελέσματα αυτό που με ανήσυχη ειναι οτι δεν είδαμε στην αυχενική πάλι γενετικά όργανα έχω πολύ άγχος .

πω πω κοπέλα μου.... σου εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να σας πώ την δικιά μου ιστορία πριν απο 1 χρόνο στην 27 εβδομάδα έκανα διακοπή τησ εγκυμοσύνης δυστυχώς με καισαρική λόγο οτι το έμβρυο ηταν αγόρι αλλα δεν είχε γενετικά όργανα το ψάξαμε πάρα πολύ πήγαμε αναλύσαμε όλο το DNA και τελικά είναι ένα φιλοσινθετο οπου το μεταδίδω εγω στα αγοργια ειναι 50-50 να το εχουμε η οχι ενώ τα κορίτσια δεν θα έχουνε κανενα πρόβλημα. Η λύσης ηταν 2 η φυσιολογικά και ειχω 75% να πανε ολα καλα η εξωσωματική με προεμφυτευτικόγικα . Εμείς αποφασίσαμε να πάμε φυσιολογικά στην δεύτερη προσπάθια προσπάθεια έμεινα έγκυος είμαι τωρα 12 εβδομαδα καναμε τροφοβλαστη και ειναι αγόρι πάλη τώρα είναι 50-50 να πάνε όλα καλά την παρασκευή θα έχουμε τα αποτελέσματα αυτό που με ανήσυχη ειναι οτι δεν είδαμε στην αυχενική πάλι γενετικά όργανα έχω πολύ άγχος .

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και να μην ξαναβιωσεις την απωλεια!

πως ξερουν οτι ειναι αγορι αφου δεν ειδαν γεννητικα οργανα;;;;

μην σκεφτεσαι αρνητικα ολα καλα θα πανε!

να μπεις να μας πεις τα αποτελεσματα, θα περιμενουμε!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να σας πώ την δικιά μου ιστορία πριν απο 1 χρόνο στην 27 εβδομάδα έκανα διακοπή τησ εγκυμοσύνης δυστυχώς με καισαρική λόγο οτι το έμβρυο ηταν αγόρι αλλα δεν είχε γενετικά όργανα το ψάξαμε πάρα πολύ πήγαμε αναλύσαμε όλο το DNA και τελικά είναι ένα φιλοσινθετο οπου το μεταδίδω εγω στα αγοργια ειναι 50-50 να το εχουμε η οχι ενώ τα κορίτσια δεν θα έχουνε κανενα πρόβλημα. Η λύσης ηταν 2 η φυσιολογικά και ειχω 75% να πανε ολα καλα η εξωσωματική με προεμφυτευτικόγικα . Εμείς αποφασίσαμε να πάμε φυσιολογικά στην δεύτερη προσπάθια προσπάθεια έμεινα έγκυος είμαι τωρα 12 εβδομαδα καναμε τροφοβλαστη και ειναι αγόρι πάλη τώρα είναι 50-50 να πάνε όλα καλά την παρασκευή θα έχουμε τα αποτελέσματα αυτό που με ανήσυχη ειναι οτι δεν είδαμε στην αυχενική πάλι γενετικά όργανα έχω πολύ άγχος .

 

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!Όσο μπορείς να είσαι ήρεμη και με όλη μου την καρδιά σου εύχομαι να ακούσεις ευχάριστα νέα την παρασκευή!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα τελικά έκανα πάλι διακοπή της εγκυμοσήνης λόγο προβλημάτων λεω να παω με εξωσωματική την επομένη φορά ξέρει κανείς να μου πει που να πάω και το κόστος με προεμφυτεφτηκό?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα τελικά έκανα πάλι διακοπή της εγκυμοσήνης λόγο προβλημάτων λεω να παω με εξωσωματική την επομένη φορά ξέρει κανείς να μου πει που να πάω και το κόστος με προεμφυτεφτηκό?

 

Γιατί με εξωσωματική;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα τελικά έκανα πάλι διακοπή της εγκυμοσήνης λόγο προβλημάτων λεω να παω με εξωσωματική την επομένη φορά ξέρει κανείς να μου πει που να πάω και το κόστος με προεμφυτεφτηκό?

τι να πω ;;; ειναι τραγικο να βιωνεις τις απωλειες την μια μετα την αλλη

σου ευχομαι υπομονη και δυναμη :cry::cry:

οσο γιατην εξωσωματικη σαν διαδικασια δεν ειναι και κατι το τρομερο , σου μιλαω εκ πειρας! :(

ο προεμφυτεφτυκος κοστιζει περιπου 200 - 300 ευρω για καθε εμβρυο στο κεντρο που ειμαι εγω! εχω ακουσει και πιο πολλα εχω ακουσει και πιο λιγα!

καλη επιτυχια! και οτι θες να ρωτησεις ρωταμε εδω ειμαι και μπαινω καθε μερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουνελάκη καλησπέρα εγώ έκανα εξωσωματική και με την πρώτη έμεινα έγκυος .ο γιατρός μου ήταν από την αρχή αισιόδοξος και φαντάζομαι ξέρεις το ποσοστό επιτυχίας των εξωσωματικών.πάντως το κόστος του γιατρού και της μεθόδου μου κόστισε σχεδόν τίποτα ότι θες ρώτα με .γιατί ακούω κάτι ποσά και κάτι πρωτόκολλα που τις βάζουν και ακολουθούν και τα αποτελέσματα είναι λίγο απογοητευτικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλησπερα!

σημερα ειναι η γιοτρη της μητερας

ετσι θελω να ευχηθω σε ολες της μανουλες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σε ολες τις κοπελες που προσπαθουνε να γινουν μανουλες να ευχηθω του χρονου να γιοτραζουνε με τα μωρακια τους αγκαλιτσα!

Αννα09 κοιταζω το τικερακι σου και βλεπω με χαρα οτι ολα πανε καλα!

μπραβο κοπελα μου , με το καλο!ποτε εχεις αυχενικη;;;

Εγω ξεκινησα την νεα μου προσπαθεια εξωσωματικης, προς το παρων ολα καλα και μεσα Ιουνιου θα ξερουμε αν θα ειναι θετικο!

ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες![/QUO

γεια σου ροδουλα μου καλα ειμαι την εκανα την αυχενικη κ ολα καλα μου ειπαν ειναι υγειεστατο..φυσικα εγω ακομα φοβαμε μην εχω παλι τα ιδια το προηγουμενο ειχε δισχιδι ραχη κ φοβαμε πολυ..αν κ μου ειπε η γιατρος οτι το κοιταξε κ για αυτο κ το βρηκε υγειεστατο κ απο αυτο χωρις φυσικα να ειναι 100%σιγουρη..πιο καλα φενετε στην β επιπεδου αλλα αυτη ειναι εσιοδοξη...αυτα ααα...μου ειπε κ οτι μαλλον ειναι κοριτσακι..

καλη επιτηχια σου ευχομε στην προσπαθεια σου κ σου ευχομε να πανε ολα καλα κ μεσα ιουνιου να εισαι κ εσυ εγκυουλα ..φιλακια πολλα σε ολες..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Εδω κ καιρο μπαινω κ διαβαζω τις σηζητησεις σας κ ειμαι σιγουρη οτι μονο εσεις θα με καταλαβετε. Στις 18 Ιανουαριου μπηκα στον 4ο μηνα κ πηγα να κανω την αυχενικη διαφανεια. Ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να διακοψω την εγκυμωσυνη λογω ακρανιας του εμβρυου. (δεν διαμορφωνοταν σωστα το κεφαλι του). Εκανα ολες τις απαρετητες εξετασεις κ το μονο που μας ειπε ειναι οτι απλα ετυχε κ πως μπορουμε να ξανα προσπαθησουμε. Εζησα εναν εφιαλτη! Για να φανταστειτε ποσο αγαπαω τα παιδια θα σας πω οτι ειμαι 24 χρονων κ πριν 2 χρονια η μητερα μου ηταν εγκυος κ δεν το ηθελε. Την απειλησα οτι αν κανει κατι για να διακοψει την εγκυμωσυνη να με διαγραψει απο κορη της!!! Φυσικα το κρατησε κ τωρα με χιλιο ευχαριστει που δεν την αφησα να το κανει. Απο τον Ιανουαριο που εκανα την διακοπη προσπαθουμε συνεχεια....αλλα τιποτα..καθε μηνα η περιοδος μου ερχετε ολο κ πιο αργα κ χαιρομαι,αλλα οταν μου ερχετε η περιοδος....σκετη πικρα! Ο αραβωνιαστικος μου στενοχωριεται αλλα δεν το δειχνει. Εγω συνεχεια εχω νευρα κ καθε μερα κλαιω. Συγνωμη αν σας κουρασα...αλλα ειχα αναγκη να τα πω καπου που θα με καταλαβουν. Αν καποια εχει περασει τα ιδια ας μου στειλει.. Εχω αναγκη απο ψυχολογικη υποστηριξη,με εχει παρει απο κατω κ ας εχουν περασει λιγοι μηνες..

eNortjKzUjIyMDAzM1ayBlwwFWICzg,,06.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Εδω κ καιρο μπαινω κ διαβαζω τις σηζητησεις σας κ ειμαι σιγουρη οτι μονο εσεις θα με καταλαβετε. Στις 18 Ιανουαριου μπηκα στον 4ο μηνα κ πηγα να κανω την αυχενικη διαφανεια. Ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να διακοψω την εγκυμωσυνη λογω ακρανιας του εμβρυου. (δεν διαμορφωνοταν σωστα το κεφαλι του). Εκανα ολες τις απαρετητες εξετασεις κ το μονο που μας ειπε ειναι οτι απλα ετυχε κ πως μπορουμε να ξανα προσπαθησουμε. Εζησα εναν εφιαλτη! Για να φανταστειτε ποσο αγαπαω τα παιδια θα σας πω οτι ειμαι 24 χρονων κ πριν 2 χρονια η μητερα μου ηταν εγκυος κ δεν το ηθελε. Την απειλησα οτι αν κανει κατι για να διακοψει την εγκυμωσυνη να με διαγραψει απο κορη της!!! Φυσικα το κρατησε κ τωρα με χιλιο ευχαριστει που δεν την αφησα να το κανει. Απο τον Ιανουαριο που εκανα την διακοπη προσπαθουμε συνεχεια....αλλα τιποτα..καθε μηνα η περιοδος μου ερχετε ολο κ πιο αργα κ χαιρομαι,αλλα οταν μου ερχετε η περιοδος....σκετη πικρα! Ο αραβωνιαστικος μου στενοχωριεται αλλα δεν το δειχνει. Εγω συνεχεια εχω νευρα κ καθε μερα κλαιω. Συγνωμη αν σας κουρασα...αλλα ειχα αναγκη να τα πω καπου που θα με καταλαβουν. Αν καποια εχει περασει τα ιδια ας μου στειλει.. Εχω αναγκη απο ψυχολογικη υποστηριξη,με εχει παρει απο κατω κ ας εχουν περασει λιγοι μηνες..

eNortjKzUjIyMDAzM1ayBlwwFWICzg,,06.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου ροδουλα μου καλα ειμαι την εκανα την αυχενικη κ ολα καλα μου ειπαν ειναι υγειεστατο..φυσικα εγω ακομα φοβαμε μην εχω παλι τα ιδια το προηγουμενο ειχε δισχιδι ραχη κ φοβαμε πολυ..αν κ μου ειπε η γιατρος οτι το κοιταξε κ για αυτο κ το βρηκε υγειεστατο κ απο αυτο χωρις φυσικα να ειναι 100%σιγουρη..πιο καλα φενετε στην β επιπεδου αλλα αυτη ειναι εσιοδοξη...αυτα ααα...μου ειπε κ οτι μαλλον ειναι κοριτσακι..

καλη επιτηχια σου ευχομε στην προσπαθεια σου κ σου ευχομε να πανε ολα καλα κ μεσα ιουνιου να εισαι κ εσυ εγκυουλα ..φιλακια πολλα σε ολες..

αννα 09

κοριτσακι μου μπραβο, ολα καλα θα πανε ,

μην ανησυχεις, ο πρωτος μεγαλος υπερηχος περασε!

ολα καλα θα ειναι και στην β-επιπεδου, προσπαθεισε να εισαι αισιοδοξη

( και τα κοριτσκια ειναι γλυκες αλλα κρατα μικρο καλαθι γιατι και εμενα αγορι μου ελεγαν μεχρι την β-επιπεδου)

με το καλο και περιμενουμε νεα σου

εγω στις 11/6 θα ξερω τι εχει γινει αντε 5 μερες μεινανε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Εδω κ καιρο μπαινω κ διαβαζω τις σηζητησεις σας κ ειμαι σιγουρη οτι μονο εσεις θα με καταλαβετε. Στις 18 Ιανουαριου μπηκα στον 4ο μηνα κ πηγα να κανω την αυχενικη διαφανεια. Ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να διακοψω την εγκυμωσυνη λογω ακρανιας του εμβρυου. (δεν διαμορφωνοταν σωστα το κεφαλι του). Εκανα ολες τις απαρετητες εξετασεις κ το μονο που μας ειπε ειναι οτι απλα ετυχε κ πως μπορουμε να ξανα προσπαθησουμε. Εζησα εναν εφιαλτη! Για να φανταστειτε ποσο αγαπαω τα παιδια θα σας πω οτι ειμαι 24 χρονων κ πριν 2 χρονια η μητερα μου ηταν εγκυος κ δεν το ηθελε. Την απειλησα οτι αν κανει κατι για να διακοψει την εγκυμωσυνη να με διαγραψει απο κορη της!!! Φυσικα το κρατησε κ τωρα με χιλιο ευχαριστει που δεν την αφησα να το κανει. Απο τον Ιανουαριο που εκανα την διακοπη προσπαθουμε συνεχεια....αλλα τιποτα..καθε μηνα η περιοδος μου ερχετε ολο κ πιο αργα κ χαιρομαι,αλλα οταν μου ερχετε η περιοδος....σκετη πικρα! Ο αραβωνιαστικος μου στενοχωριεται αλλα δεν το δειχνει. Εγω συνεχεια εχω νευρα κ καθε μερα κλαιω. Συγνωμη αν σας κουρασα...αλλα ειχα αναγκη να τα πω καπου που θα με καταλαβουν. Αν καποια εχει περασει τα ιδια ας μου στειλει.. Εχω αναγκη απο ψυχολογικη υποστηριξη,με εχει παρει απο κατω κ ας εχουν περασει λιγοι μηνες..

σε καταλαβαινουμε λεει;;;

να ξερεις οτι αφου εμεινες εγκυος θα ξαναμεινεις

ειναι νωρις , μην στεναωριεσαι , και επειδη ετυχε μια φορα η ατυχιαν αμην ειναι καλα το μωρο ,δε σημαινει θα θα ξανατυχει . Σου ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυος και να κανεις ενα ζουμερο μωρακι!

εισαι μικρουλα και ολα θα γινουν !

Υ.Σ. το ανχος δεν βοηθαει, απολαυσε το καλοκαιρακι και θα ερθει και το μωρακι, μια ερευνα εδειξε οτι το μεγαλυτεραο ποσοστο συλληψης μωρων ηταν αυτων που οι γονεις τους ηταν σε διακοπες!:wink:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,

οπως σας ειχα πει εκανα αλλη μια προσπαθεια εξωσωματικης

σημερα εκανα χοριακη και ειναι θετικη ,

τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα

χαρα , απεραντη χαρα!

και φοβος μην ξανα συμβει το ιδιο!

ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,

οπως σας ειχα πει εκανα αλλη μια προσπαθεια εξωσωματικης

σημερα εκανα χοριακη και ειναι θετικη ,

τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα

χαρα , απεραντη χαρα!

και φοβος μην ξανα συμβει το ιδιο!

ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες!

 

συγχαρητηρια ροδουλα!!

να εχεις μια ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!

δεν θα σου πω να μη φοβασαι, ξερουμε οσες τα περασαμε πως ειναι, θα σου πω ομως να προσπαθησεις οσο μπορεις να χαλαρωσεις και να το απολαυσεις!!

με το καλο και μ' εναν πονο!!

569129i0tzap526i.gif 10/5/12

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

σημερα ειναι η γιοτρη της μητερας

ετσι θελω να ευχηθω σε ολες της μανουλες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σε ολες τις κοπελες που προσπαθουνε να γινουν μανουλες να ευχηθω του χρονου να γιοτραζουνε με τα μωρακια τους αγκαλιτσα!

Αννα09 κοιταζω το τικερακι σου και βλεπω με χαρα οτι ολα πανε καλα!

μπραβο κοπελα μου , με το καλο!ποτε εχεις αυχενικη;;;

Εγω ξεκινησα την νεα μου προσπαθεια εξωσωματικης, προς το παρων ολα καλα και μεσα Ιουνιου θα ξερουμε αν θα ειναι θετικο!

ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες![/QUO

γεια σου ροδουλα μου καλα ειμαι την εκανα την αυχενικη κ ολα καλα μου ειπαν ειναι υγειεστατο..φυσικα εγω ακομα φοβαμε μην εχω παλι τα ιδια το προηγουμενο ειχε δισχιδι ραχη κ φοβαμε πολυ..αν κ μου ειπε η γιατρος οτι το κοιταξε κ για αυτο κ το βρηκε υγειεστατο κ απο αυτο χωρις φυσικα να ειναι 100%σιγουρη..πιο καλα φενετε στην β επιπεδου αλλα αυτη ειναι εσιοδοξη...αυτα ααα...μου ειπε κ οτι μαλλον ειναι κοριτσακι..

καλη επιτηχια σου ευχομε στην προσπαθεια σου κ σου ευχομε να πανε ολα καλα κ μεσα ιουνιου να εισαι κ εσυ εγκυουλα ..φιλακια πολλα σε ολες..

 

Κοριτσια χθες ηταν η πρωτη μερα καθυστερησης! εκανα το τεστ και ηταν θετικο!!! εκανα και ενα σημερα και παλι θετικο!!!! χθες εδωσα και αιμα για β χοριακη και το απογευμα θα παω να παρω τα αποτελεσματα! δεν μπορω να το πιστεψω. Ενημερωσα φυσικα τους γονεις μου και τον αντρα μου, οι οποιοι αν και το θελανε πολυ ειναι λιγο μουδιασμενοι! φοβουνται μετα απο οσα εγιναν και δεν θελουνε να το πουμε πουθενα! αχ να παρω και τα αποτελεσματα και της χοριακης, γιατι δεν μπορω να το πιστεψω. Αννα νιωθω τοσο πολυ την αγωνια σου! αυτη την φορα ολα θα μας πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη_Α σε ευχαριστω παρα πολυ!

να σας πω την αληθεια ακομα ειμαι λιγο μουδιασμενη , αλλα ελπιζω με τον 1ο υπερηχο να ερθει η χαρα μαζεμενη!

 

 

Αρτεμις 2012 συχαρητηρια! θα γινει μανουλα! με το καλο να πανε ολα!

περιμενουμε νεα σου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...