Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπάδες του Parents.org.gr


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 456
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Με λένε Δημήτρη (45 ετών) και είμαι πατέρας του Χήστου (31 μηνών) και της Κατερίνας (13 μηνών). Ανακάλυψα τυχαία την ιστοσελίδα την οποία και θεωρώ εξαιρετική ιδέα και πολύ καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Με λένε Δημήτρη (45 ετών) και είμαι πατέρας του Χήστου (31 μηνών) και της Κατερίνας (13 μηνών). Ανακάλυψα τυχαία την ιστοσελίδα την οποία και θεωρώ εξαιρετική ιδέα και πολύ καλή δουλειά.

 

καλώς ήρθες Δημήτηρη, να χαίρεσαι την οικογένειά σου. Είναι πολύ σημαντικό που και μπαμπάδες ενδιαφέρονται για τα παιδιά τους. Μπράβο σε όλους του μπαμπάδες του parents!

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Να δηλώσω και εγώ το παρόν και στο τόπικ των μπαμπάδων.

Με λένε Γιάννη και είμαι 34. Περιμένουμε με την γυναίκα μου το πρώτο μας παιδί. ΠΗΤ είναι η 30/12/2007.

 

Συγχαρητήρια για το καταπληκτικό φόρουμ - πόρταλ και καλή συνέχεια.

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Να δηλώσω και εγώ το παρόν και στο τόπικ των μπαμπάδων.

Με λένε Γιάννη και είμαι 34. Περιμένουμε με την γυναίκα μου το πρώτο μας παιδί. ΠΗΤ είναι η 30/12/2007.

 

Συγχαρητήρια για το καταπληκτικό φόρουμ - πόρταλ και καλή συνέχεια.

Γιάννη καλώς ήλθες :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα αν και είμαι λίγο πιο παλιός αλλά τώρα είδα αυτό το topic... Είμαι ο Χρήστος και με τη γυναίκα μου τη Λουκία περιμένουμε το μωράκι μας μέχρι τις 04/01/08.

 

Πρέπει να πω πως η ενημέρωση που μπορεί να λάβει κάποιος στο site είναι φοβερή!!! Κυρίως στο forum βέβαια όπου οι μαμάδες δίνουν ότι πληροφορία μπορεί να χρειαστεί κάποιος γονιός, γονιός to be ή ο απλά ενδιαφερόμενος...

 

Ευχαριστώ πολύ πολύ για αυτά που έχω μάθει διαβάζοντας αλλά και για αυτά που είμαι σίγουρος πως θα μάθω και στο μέλλον μέσα από δω...

 

:D:D:D

1cNP.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά... Εσύ, η γυναίκα σου και το ζουζούνι που περιμένετε... Καλώς ήρθες και επίσημα λοιπόν!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...