Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπάδες του Parents.org.gr


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 456
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη και πολλές ευχές για τα ζουζούνια τους.

 

Ένα ακόμη μπαμπάς στο κλάμπ. Είμαι ο Δημήτρης και ο δικός μου ζούζουνος είναι ο Θωδωρής ο οποίος σε λίγο γίνεται 4.

Ετοιμάζεται και ένα ακόμη ζουζουνάκι (ελπίζω να είναι ζουζουνίτσα) στην κοιλιά της μαμάς του που βρίσκεται στον τρίτο μήνα της.

 

Φιλικά Δημήτρης.

 

hello.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παλαιοί και Νέοι (Ωραίοι!!!) γονείς , καλώς σας βρήκα.

Αν και πρόλαβα να στείλω 2-3 απαντήσεις (όλες σε γυναίκες ακόμα και για θέματα που αφορούν και εμάς) σήμερα είδα την ΑΝΔΡΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ .

Παναγιώτης 38+ , Μαρία 5,5 και έμβρυο (όχι νεογέννητο , στην κοιλιά) 2,5 μηνών , γιατί θεωρώ ότι γονιός (που ανησυχεί, αγχώνεται , φροντίζει χαίρεται κλπ, κλπ, κλπ) νοείται κάποιος απο τη στιγμή που επιβεβαιώνεται η κυοφορία .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γιώργος, 36, περήφανος πατέρας του Μαρίνου εδώ και 2 χρόνια...

 

Εξαιτία του, έχω πάει σε μέρη που δεν θα πήγαινα ποτέ και έχω νιώσει τι σημαίνει να είσαι πραγματικά ευτυχισμένος...

 

Και τα καλύτερα δεν έχουν έρθει ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα.

Στις 15/8, κλείνοντας τα 40 πια, θα έχω καλώς εχόντως των πραγμάτων την ευτυχία να είμαι πατέρας 2 τέκνων. Ο Θωμάς είναι 19 μηνών, ο αδερφός του αναμένεται από μέρα σε μέρα. Νάστε όλοι καλά.

Το όνομά μου, αυτό που βλέπετε...(δεν το γράφει έτσι η ταυτότηυτα βέβαια, αλλά καταλαβαινόμαστε)

27 μηνών ο πρώτος, 9 μηνών ο δεύτερος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Άλλος ένας περήφανος μπαμπάς δυο πανέμορφων κοριτσιών,της Θάλειας και της Κωνσταντίνας ή της Κωνσταντίνας και της Θάλειας (που ξέρεις μπορει σε μερικα χρόνια να γραφουν στο forum και οι κόρες μου και να δου τι γράφω...........μην με αρχίσουν στα "γιατι μπαμπά εγραφες πρωτα την Θαλεια και όχι εμενα" και παει λέγοντας) χε χε χε.

Είναι και οι δυό τους 17 μηνων (δίδυμακια) και ειναι η ποιο καλη μου παρεα και συντροφια!!

Αν και ειμαι απο αυτους που θέλουν να ζήσουν την κάθε ηλικιακή στιγμή των παιδιών τους......δεν σας κρύβω οτι ανυπομονώ να φτάσουν στα 3-4 να αρχισουν να μου κάνουν περισσοτερα τσαλιμάκια!

Αυτα για αρχή απο εμένα και τα καρναβαλάκια μου!!

line_test_beg_xbliz34_time_1173243600_text_cfe920edf4efece1f4effdebe5f220eceff520e5dfede1e9.gif

 

ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΚΑΛΟΙ ΣΥΖΥΓΟΙ..........ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...