Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ


ΕΡΣΑΪΑ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΝΤΙΒΙΟΓΡΑΜΜΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΕ ΚΕΦΑΛΟΣΠΟΡΙΝΕΣ,ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ CECLOR.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΟΥ???ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΗΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα και μου επέτρεψαν τις Ceclor και τις Augmentin. Βασικά εγώ πήρα το ΟΚ κι απ' την παιδίατρο. Κι έτσι θα κάνεις όσο θηλάζεις και θέλεις να πάρεις κάποιο φάρμακο. Τον/την παιδίατρο! Φαντάσου ότι μου είχαν δώσει και το Nelabocin το οποίο δεν με άφησε να το πάρω.

 

Περαστικά σου εύχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το e-lactancia είναι συμβατό το ceclor με το θηλασμο (risk level 0) και περνάει ελάχιστο φάρμακο στο γάλα.

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...