Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως πείθουμε τον σύζυγο για ένα ακόμη παιδάκι??


Recommended Posts

Άντε να δούμε λοιπόν θα εγκαταλείψεις το κλαμπ των αγορομάνων;;; Ευτυχώς είναι και η Ιωάννα βλέπω, δε θα μαι μόνη, και η Λένα αν κατάλαβα καλά; Ναι μωρέ γερά να ναι τα καμάρια μας, αλλά κι εμας τις αγορομάνες ποιος θα μας γηροκομήσει;:lol: Η γιαγιά μου έλεγε κάνε ένα κορίτσι να χεις για τα γεράματα, τ αγόρια θα σε κοιτάξουν; Οπότε αν είχε δίκιο, πρέπει να ψάξω για κανένα καλό οίκο ευγηρίας!:lol:

Όχι ρε, αφού είπαμε θα κάνεις το τέταρτο και θα είναι κόρη!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαμα-αγκα χέλππππππππ...Την Παρασκευή έχω ντοκ και φοβάμαι για το νινί....Τι κόλλημα έφαγα τώρα ρε παιδιά, ότι δεν είναι καλά το μωρό...Κι αυτό δεν αρχίζει να κουνιέται σαν τρελό να ησυχάσωωωωωω!

 

 

Oxi καλέ..απλά σε λυπήθηκε ο Θεούλης και αυτό θα ειναι πολύ ήσυχο!!χιχι

 

Αυτο λέω και για μένα...σκέψου ότι ούτε εμένα δεν κουνιέται ακόμη!..και είναι 5ο παιδί που και καλά θα το ένιωθα πιο γρήγορα...και είμαι και λίγο μετά από εσένα..οπότε μην αγχώνεσαι!!

 

Νεα περιμένουμε σίγουρα!!!ματς!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξερω για τα γλυκά, αλλά έλα που δε με τραβάνε σ' αυτήν την εγκυμοσύνη...πες μου για αλμυρά να δεις!Πάντως σαςευχαριστώ όλες ρε κορίτσια για τη στ'ηριξη, το χρειαζόμουνα ένα boost....Α, για πέστε βρε μανούλες...Εδώ οι άντρες του γραφείου λένε θα κάνω γιο (πάλι!!!) γιατί δεν ασχήμηνα λένε.Ισχύεια αυτό???Χαχα....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Α..και εγώ το έχω ακούσει αυτό!

 

Επίσης εκ πείρας θα σου πω πως στα κορίτσια πρήζεται(φουσκώνει) πιο

πολύ το στήθος...ενώ στα αγόρια όχι...

 

Οπότε ρίξε μια ματιά..χαχα...

Link to comment
Share on other sites

Α..και εγώ το έχω ακούσει αυτό!

 

Επίσης εκ πείρας θα σου πω πως στα κορίτσια πρήζεται(φουσκώνει) πιο

πολύ το στήθος...ενώ στα αγόρια όχι...

 

Οπότε ρίξε μια ματιά..χαχα...

Εμένα το στήθος πρήστηκε πολύ στον πρώτο και στον τρίτο και τώρα, στο δεύτερο όχι κι αμάν αφού ήταν 11 μήνες μετά την πρώτη η δεύτερη εγκυμοσύνη.Οπότε...ας ψάξω άλλο κριτήριο χαχα!Τι να πω, αύριο το απόγευμα το ραντεβού, ε άμα δε δούμε κι αύριο 17η εβδομάδα, τι να πω!Θα σκίσω το πτυχίο μου ΚΑΙ το μεταπτυχιακό μου, χαχαχαχαχα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το στήθος πρήστηκε πολύ στον πρώτο και στον τρίτο και τώρα, στο δεύτερο όχι κι αμάν αφού ήταν 11 μήνες μετά την πρώτη η δεύτερη εγκυμοσύνη.Οπότε...ας ψάξω άλλο κριτήριο χαχα!Τι να πω, αύριο το απόγευμα το ραντεβού, ε άμα δε δούμε κι αύριο 17η εβδομάδα, τι να πω!Θα σκίσω το πτυχίο μου ΚΑΙ το μεταπτυχιακό μου, χαχαχαχαχα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ωχ..οπότε δεν πιάνει και αυτό...

ε..θα αν δεν δεις αυριο ..στο β επιπέδου..

 

εμένα αλλο ειδε στις 12...αλλο στις 16 ..άλλο στις 18..χαχα...

Οπότε περιμένω το β επιπέδου για σιγουριά..

 

μας κάνει παιχνιδάκια αυτό το bebe..η με δουλεύει η γιατρίνα!! τι να πω?:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oxi καλέ..απλά σε λυπήθηκε ο Θεούλης και αυτό θα ειναι πολύ ήσυχο!!χιχι

 

Αυτο λέω και για μένα...σκέψου ότι ούτε εμένα δεν κουνιέται ακόμη!..και είναι 5ο παιδί που και καλά θα το ένιωθα πιο γρήγορα...και είμαι και λίγο μετά από εσένα..οπότε μην αγχώνεσαι!!

 

Νεα περιμένουμε σίγουρα!!!ματς!!;)

Ε άμα δεν το νιώθεις κι εσύ που είναι και πέμπτο μωράκι...να ελπίζω....χαχα, εγώ γενικώς 16η-17η όλα τα παιδιά τα ένιωθα, μέχρι και τον πρώτο!Θα μου περάσει...αύριο χαχαχχαχα!:mrgreen:Φιλάκια!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

ωχ..οπότε δεν πιάνει και αυτό...

ε..θα αν δεν δεις αυριο ..στο β επιπέδου..

 

εμένα αλλο ειδε στις 12...αλλο στις 16 ..άλλο στις 18..χαχα...

Οπότε περιμένω το β επιπέδου για σιγουριά..

 

μας κάνει παιχνιδάκια αυτό το bebe..η με δουλεύει η γιατρίνα!! τι να πω?:confused:

Καλά..είπα κι εγώ θα το δω, τώρα με έστειλες αδιάβαστη, άντε κι άλλη υπομονή χαχαχαχα!Αλλά εγώ θα είμαι 17η οπότε πέρασα τα δυο προηγούμενα στάδια 12ης και 16ης χαχα, πού θα μου πάει το ατιμούλικο, δε θα ανοίξει ποδαράκια, θα ανοίξει!Έχω και τον άντρα μου που μου λέει γιατί θες να μάθουμε φύλο???????Είναι που δεν ήθελε άλλο κατάλαβες, ούτε το φύλο δεν τον νοιάζει τώρα!!!;);););)

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια !!!;)

 

Το προηγουμενο ηταν δοκιμη σορυ.Τι κανετε;

Μαμα-aga συγχαρητηρια χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου!!Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Μαρουσκακι τι γινετε;Ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου;

Απο αναγουλες κ τετοια ειστε ενταξει;

Οι υπολοιπες κοπελες ειστε καλα;

Εγω αργησα πολυ να μπω γιατι ειχα ολοι την οικογενεια αρρωστη.Αλλος με πυρετο αλλος γαστρεντεριτιδα αλλος οτιτιδα μεχρι κ με τα δοντια των μικρων ειχαμε τρεξιματα.Και το κερασακι ο αντρας μου με πνευμονια.Ομως ολοι καλα τωρα κ ο καθε κατεργαρης στον παγκο του.Το σπιτι ομως;;;;;;Χειροσυμα κοριτσια το νιωθω λες κ ειναι μεσα σε εναν σακο απο μικροβια.Ξεκιναω απο αυριο γενικη απολυμανση.

Λενα14 νομιζω οτι δεν εχουμε γνωριστει.Εγω ειμαι η Λενα κ εχω 4 παιδια.Αυτο τον καιρο ειμαι στην ιδια φαση με σενα.Θελω να κανω ακομα ενα παιδακι αλλα ο αντρουλης μου μου κανει τσιριμονιες.Ποτε θελει κ ποτε οχι που θα μου παει ομως.....Σαν τον δικο σου ετσι κ ο δικος μου ολα τα ξερει (η κυρα-Θοδωρα)ποτε περιμενω περιοδο ποτε εχω οωριξια τα παντα.Αστους να ξερουν οτι θελουν αν η γυναικα θελει καποια στιγμη ερχετε το μωρακι.Ο Θεος να το θελει μονο.;););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα free dom....Αγορομάνα κι εγώ με τον πρώτο 6 χρονών και τον δεύτερο 4 και 3 μηνών...και ψήνομαι για τρίτο....!!!Δυστυχώς μόνο εγώ ψήνομαι, ο σύζυγος αρνητικός...!!!Θα δείξει...

Aσ τον λίγο καιρό να χαλαρώσει και το ξαναναφέρεις αργότερα.. Μην παραπιεστεί κιόλας. Στο μεταξύ εσύ να είσαι ευδιάθετη, γλυκιά, ξέρεις..χαρά Θεού! Να μην του κάνει καρδιά να σου χαλάσει χατίρι!;) Μαμά Λένα κι εσύ το ίδιο! Άντε και μακάρι ν ακούσουμε σύντομα ευχάριστα κι από εσάς.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε, αφού είπαμε θα κάνεις το τέταρτο και θα είναι κόρη!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χα χα! Κάνε τώρα με το καλό εσύ και σ ακολουθώ! Σε μερικά χρονάκια.. Αν μ αφήσει ήσυχη ο άντρας μου για λίγο, γιατί τον βλέπω να γράφει αυτός στο θεμά "πώς πείθουμε τη σύζυγο..":lol:

Link to comment
Share on other sites

Χα χα! Κάνε τώρα με το καλό εσύ και σ ακολουθώ! Σε μερικά χρονάκια.. Αν μ αφήσει ήσυχη ο άντρας μου για λίγο, γιατί τον βλέπω να γράφει αυτός στο θεμά "πώς πείθουμε τη σύζυγο..":lol:

Τελειο πολυ καλο αυτο!!χα χα χα!!!

Link to comment
Share on other sites

Το προηγουμενο ηταν δοκιμη σορυ.Τι κανετε;

Μαμα-aga συγχαρητηρια χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου!!Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Μαρουσκακι τι γινετε;Ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου;

Απο αναγουλες κ τετοια ειστε ενταξει;

Οι υπολοιπες κοπελες ειστε καλα;

Εγω αργησα πολυ να μπω γιατι ειχα ολοι την οικογενεια αρρωστη.Αλλος με πυρετο αλλος γαστρεντεριτιδα αλλος οτιτιδα μεχρι κ με τα δοντια των μικρων ειχαμε τρεξιματα.Και το κερασακι ο αντρας μου με πνευμονια.Ομως ολοι καλα τωρα κ ο καθε κατεργαρης στον παγκο του.Το σπιτι ομως;;;;;;Χειροσυμα κοριτσια το νιωθω λες κ ειναι μεσα σε εναν σακο απο μικροβια.Ξεκιναω απο αυριο γενικη απολυμανση.

Λενα14 νομιζω οτι δεν εχουμε γνωριστει.Εγω ειμαι η Λενα κ εχω 4 παιδια.Αυτο τον καιρο ειμαι στην ιδια φαση με σενα.Θελω να κανω ακομα ενα παιδακι αλλα ο αντρουλης μου μου κανει τσιριμονιες.Ποτε θελει κ ποτε οχι που θα μου παει ομως.....Σαν τον δικο σου ετσι κ ο δικος μου ολα τα ξερει (η κυρα-Θοδωρα)ποτε περιμενω περιοδο ποτε εχω οωριξια τα παντα.Αστους να ξερουν οτι θελουν αν η γυναικα θελει καποια στιγμη ερχετε το μωρακι.Ο Θεος να το θελει μονο.;););)

 

 

Ευχαριστώ!!

 

εγώ τον άλλο μηνα παω για β επιπέδου...και τότε θα το ανακοινώσω κιόλας...

μόνο εσείς το ξέρετε για την ώρα!! ;)

 

Συμφωνώ μαζί σου..'αμα θέλει η γυναίκα..και ο Θεούλης...

ο αντρούλης περισσεύει...χιχι

 

Οπότε είσαι και εσύ στην λίστα!!

 

Περιμένουμε ευχάριστα!!!! βουρ..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως η 4ετης διαφορα ειναι ιδανικη ρε κοριτσια.το μικρο σας δεν ειναι πλεον μωρο, συνεννοειται, καταλαβαινει, βοηθαει και δεν εξαρταται τοοοοοοσο απο τη μαμα-τουλαχιστον σε διαδικαστικα θεματα.πιστευω λοιπον οτι δεν θα κουραστειτε καθολου με τα νεα σας μωρακια.ποσο γρηγορα ομως περναει και ο καιρος...αλλο κ αυτο!τη μια μεσα στο σπιτι κλεισμενη ολη μερα να νιωθω οτι εχει σταματησει η ωρα και δε νυχτωνει με τιποτα για να πεσουν για υπνο, και απο την αλλη βλεπω τον μικρο μου να μπαινει στα 2 και λεω : μα καλα πότε;πώς;θεε μου...τελικα κατεληξα.ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΟΛΙΚΗ

wCzlp2.png
Link to comment
Share on other sites

παντως η 4ετης διαφορα ειναι ιδανικη ρε κοριτσια.το μικρο σας δεν ειναι πλεον μωρο, συνεννοειται, καταλαβαινει, βοηθαει και δεν εξαρταται τοοοοοοσο απο τη μαμα-τουλαχιστον σε διαδικαστικα θεματα.πιστευω λοιπον οτι δεν θα κουραστειτε καθολου με τα νεα σας μωρακια.ποσο γρηγορα ομως περναει και ο καιρος...αλλο κ αυτο!τη μια μεσα στο σπιτι κλεισμενη ολη μερα να νιωθω οτι εχει σταματησει η ωρα και δε νυχτωνει με τιποτα για να πεσουν για υπνο, και απο την αλλη βλεπω τον μικρο μου να μπαινει στα 2 και λεω : μα καλα πότε;πώς;θεε μου...τελικα κατεληξα.ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΟΛΙΚΗ

 

Αχ Ιωαννα να δεις τι παθαινω εγω οταν βλεπω την μεγαλη μου την κορη(21 χρονων)χα χα με προσπεναει παρα πολυ ολο αυτο καποιες φορες.:shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Χα χα! Κάνε τώρα με το καλό εσύ και σ ακολουθώ! Σε μερικά χρονάκια.. Αν μ αφήσει ήσυχη ο άντρας μου για λίγο, γιατί τον βλέπω να γράφει αυτός στο θεμά "πώς πείθουμε τη σύζυγο..":lol:

Αχαχαχαχαχα...κάλμα σύζυγεεεεε, ακόμη δε χρόνισε ο μπόμπιρας λέμε!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

παντως η 4ετης διαφορα ειναι ιδανικη ρε κοριτσια.το μικρο σας δεν ειναι πλεον μωρο, συνεννοειται, καταλαβαινει, βοηθαει και δεν εξαρταται τοοοοοοσο απο τη μαμα-τουλαχιστον σε διαδικαστικα θεματα.πιστευω λοιπον οτι δεν θα κουραστειτε καθολου με τα νεα σας μωρακια.ποσο γρηγορα ομως περναει και ο καιρος...αλλο κ αυτο!τη μια μεσα στο σπιτι κλεισμενη ολη μερα να νιωθω οτι εχει σταματησει η ωρα και δε νυχτωνει με τιποτα για να πεσουν για υπνο, και απο την αλλη βλεπω τον μικρο μου να μπαινει στα 2 και λεω : μα καλα πότε;πώς;θεε μου...τελικα κατεληξα.ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΟΛΙΚΗ

Εμένα ο μικρός θα είναι 4,5 ακριβώς όταν -πρώτα ο Θεός-έρθει το μωράκι...Κι εγώ που τα είχα τα πρώτα ανά 20 μήνες και δεύτερο με τρίτο με 3 χρόνια διαφορά λέω τα 4,5 θα είναι καλύτερα...Ή μπορεί και όχι?Για να δούμε....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Το προηγουμενο ηταν δοκιμη σορυ.Τι κανετε;

Μαμα-aga συγχαρητηρια χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου!!Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Μαρουσκακι τι γινετε;Ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου;

Απο αναγουλες κ τετοια ειστε ενταξει;

Οι υπολοιπες κοπελες ειστε καλα;

Εγω αργησα πολυ να μπω γιατι ειχα ολοι την οικογενεια αρρωστη.Αλλος με πυρετο αλλος γαστρεντεριτιδα αλλος οτιτιδα μεχρι κ με τα δοντια των μικρων ειχαμε τρεξιματα.Και το κερασακι ο αντρας μου με πνευμονια.Ομως ολοι καλα τωρα κ ο καθε κατεργαρης στον παγκο του.Το σπιτι ομως;;;;;;Χειροσυμα κοριτσια το νιωθω λες κ ειναι μεσα σε εναν σακο απο μικροβια.Ξεκιναω απο αυριο γενικη απολυμανση.

Λενα14 νομιζω οτι δεν εχουμε γνωριστει.Εγω ειμαι η Λενα κ εχω 4 παιδια.Αυτο τον καιρο ειμαι στην ιδια φαση με σενα.Θελω να κανω ακομα ενα παιδακι αλλα ο αντρουλης μου μου κανει τσιριμονιες.Ποτε θελει κ ποτε οχι που θα μου παει ομως.....Σαν τον δικο σου ετσι κ ο δικος μου ολα τα ξερει (η κυρα-Θοδωρα)ποτε περιμενω περιοδο ποτε εχω οωριξια τα παντα.Αστους να ξερουν οτι θελουν αν η γυναικα θελει καποια στιγμη ερχετε το μωρακι.Ο Θεος να το θελει μονο.;););)

Και σε σκεφτόμουν χθες, λέω η άλλη Λένα πού χάθηκε?Περαστικά σε όλους στο σπίτι σας, πωπω, χαμός έγινε από αρρώστειες πια!!Λοιπόν, επόμενες με ευχάριστα η Λένα κι η Λένα κι ακολουθεί κατά πόδας η Ιωάννα εκτός κι αν σας προλάβει στη στροφή ο άντρας της freedom αχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ Ιωαννα να δεις τι παθαινω εγω οταν βλεπω την μεγαλη μου την κορη(21 χρονων)χα χα με προσπεναει παρα πολυ ολο αυτο καποιες φορες.:shock::shock::shock:

Καλέ εγώ παθαίνω σοκ με το 4χρονο που λέει κάτι λόγια...''μαμά, με προκαλεί ο Φάνης!!'' και ''μαμά, μην ανησυχείς για μένα'' δε θα πάθεις εσύ με την κοπελάρα????:confused::confused::confused::confused: Απίστευτο πώς περνάνε τα χρόνια...

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κορίτσια...

Μαμα Λένα χάρηκα για την γνωριμία..να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και περαστικά σας.Εμείς είμαστε άρρωστοι κατά το ήμισυ (εγώ και ο μεγάλος μου). Εχω δυο αγοράκια 6 και 4 χρονών και μου μπήκαν ιδέες για τρίτο, αλλά ο σύζυγος κλωτσάει..θα τον αφήσω να χαλαρώσει λίγο και μετά...θα τον αποπλανήσω...

 

Μαρουσκάκι σήμερα είναι το ραντεβού σου, ε? Όλα θα πάνε καλά, μην ανησυχείς..Περιμένουμε νέα σου...!!!

 

Freedom τι δίνεις στον άντρα σου και θέλει κι άλλο παιδάκι...να τους γνωρίσουμε τους άντρες μας μήπως και ο δικός τον πείσει???

 

Ιωάννα ξεκίνα εσύ τις προσπάθειες κι εμείς εδώ είμαστε για την υποστήριξη...

 

Μαμά αγά καλή επιτυχία με την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης σου...Πρώτα΄απ΄όλα να είναι όλα καλά στην β επιπέδου και μετά περιμένουμε νεα να μας πεις τον τρόπο που το ανανκοίνωσες γιατί μάλλον θα μου χρειαστεί σε ενδεχόμενη τρίτη εγκυμοσύνη...Κανένας παπούς -γιαγιά δεν περιμένει άλλο εγγόνι από εμάς...θα΄ναι σοκ...

Link to comment
Share on other sites

Καλέ εγώ παθαίνω σοκ με το 4χρονο που λέει κάτι λόγια...''μαμά, με προκαλεί ο Φάνης!!'' και ''μαμά, μην ανησυχείς για μένα'' δε θα πάθεις εσύ με την κοπελάρα????:confused::confused::confused::confused: Απίστευτο πώς περνάνε τα χρόνια...

Καλα ε που να δεις τι ακουω η γυναικα απο την 2η κορη....οχ αμαν αμαν.Ενοψη του γυμνασιου (φετος ειναι εκτη)ολο μαγκια κ πνευμα.Ασε το μπλακ χιουμορ.....τρελα8)8):cool: πολυ κουλ και κουλαμαρα φετος.Εχω κ τα μικρα που ειναι 1η κ 2α κ τι να σου πω κομοικοτραγικη κατασταση ολα τα ξερουν.........μεχρι που ακουσα κ το κορυφαιο απο τον μικρο οταν προσπαθουσα ν δειξω στον 3ο πως να κανει την ορθογραφια ωστε να μην παιδευετε πολυ(ασε καλε μαμα να του δειξω εγω εσυ εχεις κατι αιωνες που τελειωσες το σχολειο κ δεν τα ξερεις τωρα)το σβουριζεις τωρα η οχι;κι οχι ο μεγαλος τον μικρο αλλα ο μικρος τον μεγαλο.Αχ αυτο το μικρο οτι θελει μας κανει βενιαμην βλεπεις......!!!Μωρε θα τους φερει η μανουλα κανενα μπεμπακι ακομα κ τοτε να τους δω ολες εδω μεσα.....θα τους κοπη οχι μονο η μαγκια αλλα κ η μιλια.χα χα χα τωρα το σκεφτηκα πως θα αντιδρασουν αρα;:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κορίτσια...

Μαμα Λένα χάρηκα για την γνωριμία..να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και περαστικά σας.Εμείς είμαστε άρρωστοι κατά το ήμισυ (εγώ και ο μεγάλος μου). Εχω δυο αγοράκια 6 και 4 χρονών και μου μπήκαν ιδέες για τρίτο, αλλά ο σύζυγος κλωτσάει..θα τον αφήσω να χαλαρώσει λίγο και μετά...θα τον αποπλανήσω...

 

Μαρουσκάκι σήμερα είναι το ραντεβού σου, ε? Όλα θα πάνε καλά, μην ανησυχείς..Περιμένουμε νέα σου...!!!

 

Freedom τι δίνεις στον άντρα σου και θέλει κι άλλο παιδάκι...να τους γνωρίσουμε τους άντρες μας μήπως και ο δικός τον πείσει???

 

Ιωάννα ξεκίνα εσύ τις προσπάθειες κι εμείς εδώ είμαστε για την υποστήριξη...

 

Μαμά αγά καλή επιτυχία με την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης σου...Πρώτα΄απ΄όλα να είναι όλα καλά στην β επιπέδου και μετά περιμένουμε νεα να μας πεις τον τρόπο που το ανανκοίνωσες γιατί μάλλον θα μου χρειαστεί σε ενδεχόμενη τρίτη εγκυμοσύνη...Κανένας παπούς -γιαγιά δεν περιμένει άλλο εγγόνι από εμάς...θα΄ναι σοκ...

 

Γεια σου συνονοματη αν βρεις τελικα το κολπακι για να αλλαξεις τα μυαλα του δικου μου στειλε κ απο δω την συνταγη....χα χα!

Μωρε πολυ δυσκολη δεν μας το παιζουν;Μηπως αφησαμε πολυ λασκα τα λουρια;Φυσικα πλακα κανω ετσι;Δεν ειναι κ η πιο απλη υποθεση ακομα ενα παιδι ειδικα αν ο συζυγος δεν νιωθει ετοιμος.Σιγα σιγα γινετε η αγουριδα μελι. Με πιανεις;:wink:;-):wink:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου συνονοματη αν βρεις τελικα το κολπακι για να αλλαξεις τα μυαλα του δικου μου στειλε κ απο δω την συνταγη....χα χα!

Μωρε πολυ δυσκολη δεν μας το παιζουν;Μηπως αφησαμε πολυ λασκα τα λουρια;Φυσικα πλακα κανω ετσι;Δεν ειναι κ η πιο απλη υποθεση ακομα ενα παιδι ειδικα αν ο συζυγος δεν νιωθει ετοιμος.Σιγα σιγα γινετε η αγουριδα μελι. Με πιανεις;:wink:;-):wink:

Γραψε λαθος του δικου σου ηθελα να πω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...