Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως πείθουμε τον σύζυγο για ένα ακόμη παιδάκι??


Recommended Posts

αυτο το υπογραφω κι εγω....για το ποσο σχετικες ειναι οι γονιμες...να μας πεις πως παει η αποπλανηση ε!!!συνεγκυουλα καλημερα και σε σενα!!!!

 

 

Kαλημέρα Marouskaki Μoy!!

 

..λοιπόν άρχισα να λέω σε μερικούς (όσοι το βλέπουν και ρωτάνε δηλαδή..)

 

και τελικά η πιο συνηθισμένη αντίδραση αυτή την φορά είναι..

 

''σας έτυχε ??''...

'''κατά λάθος..ε ..?''

 

και εγώ μόνο χαμογελάω..τι να πω τώρα?;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια...

Λοιπόν, εγώ "ξέχασα", ο άντρας μου όμως όχι....:-(

Τι σαμπάνιες, κεράκια, και φράουλες, μόλις είδα ότι δεν ξέχασε χαλάστηκα...

Τέλος πάντων, είχαμε μια βραδιά για δυο χωρίς αποτέλεσμα...

Να΄στε καλά...Εμείς ετοιμαζόμαστε για αποκριάτικο χορό..Πάω να ντύσω τα ζουζούνια μου...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα Marouskaki Μoy!!

 

..λοιπόν άρχισα να λέω σε μερικούς (όσοι το βλέπουν και ρωτάνε δηλαδή..)

 

και τελικά η πιο συνηθισμένη αντίδραση αυτή την φορά είναι..

 

''σας έτυχε ??''...

'''κατά λάθος..ε ..?''

 

και εγώ μόνο χαμογελάω..τι να πω τώρα?;)

 

Τίποτα να μην πεις κοπέλα μου...δεν τους πέφτει λόγος...να καμαρώνεις για την κοιλίτσα σου...και για την υπόλοιπη οικογένειά σου..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...

Λοιπόν, εγώ "ξέχασα", ο άντρας μου όμως όχι....:-(

Τι σαμπάνιες, κεράκια, και φράουλες, μόλις είδα ότι δεν ξέχασε χαλάστηκα...

Τέλος πάντων, είχαμε μια βραδιά για δυο χωρίς αποτέλεσμα...

Να΄στε καλά...Εμείς ετοιμαζόμαστε για αποκριάτικο χορό..Πάω να ντύσω τα ζουζούνια μου...

 

 

Ρίξτου πάλι την ιδέα!

 

Πες του να το αφήσετε στην τύχη ..,και ότι γίνει..

Η στον Θεό , αν πιστεύει...

στο κάτω κάτω αν δεν ''αντέχεται'' δεν θα έρθει ...'ετσι πες του..

όπως και να το νοιώθει ..είτε ο Θεός, είτε η φύση , το συμπαν κλπ..

αν δεν είσαι έτοιμος για κάτι ..δεν σε ζορίζουν..

 

Ρίξτο και λίγο στην ηλικία του να τον τσιγκλήσεις χαχα

(όχι στην δικιά σου!!!)

Πες του ..στο κατω κατω στην ηλικία του δεν ξέρουμε αν μπορεί να αποδώσει..χιχι..μπορεί να το παρει πατριωτικά !;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα Marouskaki Μoy!!

 

..λοιπόν άρχισα να λέω σε μερικούς (όσοι το βλέπουν και ρωτάνε δηλαδή..)

 

και τελικά η πιο συνηθισμένη αντίδραση αυτή την φορά είναι..

 

''σας έτυχε ??''...

'''κατά λάθος..ε ..?''

 

και εγώ μόνο χαμογελάω..τι να πω τώρα?;)

 

εμενα παλι αμα ρωτανε λεω ετυχε και λεω κι αληθεια ασχετα που εγω ηθελα σαν τρελη!να χαμογελας και να λες αγαπαμε πολυ τα παιδακια κι ας καταλαβουν οτι θελουν....

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια...

Λοιπόν, εγώ "ξέχασα", ο άντρας μου όμως όχι....:-(

Τι σαμπάνιες, κεράκια, και φράουλες, μόλις είδα ότι δεν ξέχασε χαλάστηκα...

Τέλος πάντων, είχαμε μια βραδιά για δυο χωρίς αποτέλεσμα...

Να΄στε καλά...Εμείς ετοιμαζόμαστε για αποκριάτικο χορό..Πάω να ντύσω τα ζουζούνια μου...

μην το λες χωρις αποτελεσμα...ηταν μια ιδιαιτερη βραδια για τους δυο σας....απαραιτητη με δυο μικρα παιδια στο σπιτι ολη την ωρα....δες το σαν τονωτικο....μη μπεις στο τριπακι που ειχα μπει εγω κι εβλεπα τις συνευρεσεις μονο ως μεσο τεκνιποιησης....ξερω ευκολο να το λες δυσκολο να το κανεις....αλλα μην τον ζορισεις πολυ...θα τσινισει πολυ κι αυτος....

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτου πάλι την ιδέα!

 

Πες του να το αφήσετε στην τύχη ..,και ότι γίνει..

Η στον Θεό , αν πιστεύει...

στο κάτω κάτω αν δεν ''αντέχεται'' δεν θα έρθει ...'ετσι πες του..

όπως και να το νοιώθει ..είτε ο Θεός, είτε η φύση , το συμπαν κλπ..

αν δεν είσαι έτοιμος για κάτι ..δεν σε ζορίζουν..

 

Ρίξτο και λίγο στην ηλικία του να τον τσιγκλήσεις χαχα

(όχι στην δικιά σου!!!)

Πες του ..στο κατω κατω στην ηλικία του δεν ξέρουμε αν μπορεί να αποδώσει..χιχι..μπορεί να το παρει πατριωτικά !;)

 

ασε...αυτο το ειχα δοκιμασει κι εγω γθα την ηλικια του οτι σιγα μη μεινω κι απευθειας αααααμα προσπαθουσαμε και μου απαντησε....ασε...εσυ στον αερα τα πιανεις χαζος ειμαι;;;;:mrgreen:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα...

Μαρουσκάκι έχεις δίκιο...περάσαμε όμορφα αλλά το είχα στο μυαλό μου...Πρέπει να χαλαρώσω λίγο και να πω "αν είναι να΄ρθει, θα΄ρθει..."

 

Μαμα αγά χθες του έκανα κουβέντα να το αφήσουμε στην τύχη, ότι δεν με καταλαβαίνει, ότι δεν σημαίνει πως θα πιάσω και αμέσως κτλ...Τον ρώτησα ακόμη αν το σπέρμα ατονεί με την ηλικία και δυστυχώς γύρισε πλάτη και δεν είδα αντίδραση...σίγουρα πειράχτηκε...!!Τσατίστηκε θα έλεγα γενικώς...!!!

 

Τι να πω...θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια να σας εξομολογηθω κατι;οποτε σας διαβαζω μου ερχεται μια μουρλα να ξαναμεινω εγκυος.το λεω μουρλα διοτι τα μωρα μου ειναι ακομα μωρα, οι ιωσεις απανωτες, βοηθεια καμια και οπως ηδη γνωριζετε οι υποχρεωσεις απειρες.οταν κλεινω τον υπολογιστη λοιπον σκεφτομαι : επιτελους εκοψε την πιπιλα ο μεσαιος, επιτελους αρχιζει να μιλαει ο μικρος, ευτυχως του χρονου πρωτα ο θεος θα πανε ολα παιδικο/νηπιαγωγειο κτλ...που σημαινει οτι ανυπομονω να μεγαλωσουν.τί παθαινω λοιπον και ενδομυχα ψοφαω για μια ακομα εγκυμοσυνη και στριφογυριζει στο μυαλο μου που κ που ενα νεο μωρακι;;;ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα;;;;τι μου συμβαινει;;;;;

wCzlp2.png
Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια να σας εξομολογηθω κατι;οποτε σας διαβαζω μου ερχεται μια μουρλα να ξαναμεινω εγκυος.το λεω μουρλα διοτι τα μωρα μου ειναι ακομα μωρα, οι ιωσεις απανωτες, βοηθεια καμια και οπως ηδη γνωριζετε οι υποχρεωσεις απειρες.οταν κλεινω τον υπολογιστη λοιπον σκεφτομαι : επιτελους εκοψε την πιπιλα ο μεσαιος, επιτελους αρχιζει να μιλαει ο μικρος, ευτυχως του χρονου πρωτα ο θεος θα πανε ολα παιδικο/νηπιαγωγειο κτλ...που σημαινει οτι ανυπομονω να μεγαλωσουν.τί παθαινω λοιπον και ενδομυχα ψοφαω για μια ακομα εγκυμοσυνη και στριφογυριζει στο μυαλο μου που κ που ενα νεο μωρακι;;;ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα;;;;τι μου συμβαινει;;;;;

 

 

XAXA..;oχι μια χαρά είσαι!!

 

βεβαια είναι πολύ κοντα τα μικρά σου..αλλά το να θέλεις και άλλο συμβαίνει!

ειδικά εδω που έμπλεξες με εμάς τις ''τρελές''..

 

 

Αλλά από την άλλη ..το τελευταίο είναι το 13..οπότε εχουμε ήδη 15..μεχρι να το πάρεις οριστική απόφαση θα έχουν 2,5-3 χρονακια το λιγότερο! καλή διαφορά!..χιχιχ τωρα θα μου πεις πλάκα σου κάνω?!

όχι μωρε..αλλά αμα το θέλεις πραγματικά ...θα το κάνεις κάποια στιγμή!

είναι γεγονός!

 

Αν θες να αποφυγεις την ''μουρλα''που λες...πρέπει να κόψεις τις κακες παρέες χιχιχ(δηλαδή να μας διαβάζεις!!)

 

φιλακια πολλά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια να σας εξομολογηθω κατι;οποτε σας διαβαζω μου ερχεται μια μουρλα να ξαναμεινω εγκυος.το λεω μουρλα διοτι τα μωρα μου ειναι ακομα μωρα, οι ιωσεις απανωτες, βοηθεια καμια και οπως ηδη γνωριζετε οι υποχρεωσεις απειρες.οταν κλεινω τον υπολογιστη λοιπον σκεφτομαι : επιτελους εκοψε την πιπιλα ο μεσαιος, επιτελους αρχιζει να μιλαει ο μικρος, ευτυχως του χρονου πρωτα ο θεος θα πανε ολα παιδικο/νηπιαγωγειο κτλ...που σημαινει οτι ανυπομονω να μεγαλωσουν.τί παθαινω λοιπον και ενδομυχα ψοφαω για μια ακομα εγκυμοσυνη και στριφογυριζει στο μυαλο μου που κ που ενα νεο μωρακι;;;ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα;;;;τι μου συμβαινει;;;;;

Άντε καλέ, διχασμένη προσωπικότητα...Εγώ σε έχω σίγουρη για τέταρτο....Αλλά όλες οι άλλες σκέψεις σου δείχνουν ότι ίσως είναι λίγο νωρίς ακόμη?Λέω τώρα εγώ....Δεν είναι μόνο ο τρίτος που κλείνει τα δύο, είναι που και τα τρία είναι αγόρια και είναι και τα τρία μικρά....Εγώ εκεί θα κολλούσα...Αλλά εγώ είμαι εγώ κι εσύ είσαι εσύ!!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαμα-αγκα χέλππππππππ...Την Παρασκευή έχω ντοκ και φοβάμαι για το νινί....Τι κόλλημα έφαγα τώρα ρε παιδιά, ότι δεν είναι καλά το μωρό...Κι αυτό δεν αρχίζει να κουνιέται σαν τρελό να ησυχάσωωωωωω!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως κοριτσια μας εχετε κανει μεγαλη ζημια..Εχω κι εγω τρια μικρα και στο βαθος του μυαλου μου υπαρχει αυτη η σκεψη για συνεχεια.. Ε, οταν σας διαβαζω, αυτη η επιθυμια γιγαντωνεται! Τα παιδακια μου θελουν αδελφακι, μενει τωρα να πεισουμε τον μπαμπα..

Ευχομαι στις νεες εγκυουλες υπομονη κ αισιοδοξια, ειδικα στο marouskaki που ειναι η εμπνευση μου..

Link to comment
Share on other sites

Μαμα-αγκα χέλππππππππ...Την Παρασκευή έχω ντοκ και φοβάμαι για το νινί....Τι κόλλημα έφαγα τώρα ρε παιδιά, ότι δεν είναι καλά το μωρό...Κι αυτό δεν αρχίζει να κουνιέται σαν τρελό να ησυχάσωωωωωω!

 

Όλα καλά θα πάνε Μαρουσκάκι...Φάε καμιά σοκολάτα, ξάπλωσε λίγο, και να δεις χορό που θα κάνει το νινί....σε μένα πάντα 'επιανε...απο την κοιλιά γλυκατζήδες τα παλικάρια μου...Περιμένουμε νέα απ΄τον υπέρηχο...

Link to comment
Share on other sites

παντα ειχα κ εγω αγωνια οταν πλησιαζε η μερα των υπερηχων...αλλα απο την αλλη σκεψου οτι σε 2 ημερες θα το δεις το νινι και θα εισαι πολυ χαρουμενη ενω οταν φυγεις απο το γιατρο θα λες παλι: αντε να περασει ο καιρος να το ξαναδω το μωρακι μου!!! ολα θα ειναι υπεροχα θα το δεις.τα παιδακια σου ειναι ολα αγορια η αναμεικτα;;;

wCzlp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαμα-αγκα χέλππππππππ...Την Παρασκευή έχω ντοκ και φοβάμαι για το νινί....Τι κόλλημα έφαγα τώρα ρε παιδιά, ότι δεν είναι καλά το μωρό...Κι αυτό δεν αρχίζει να κουνιέται σαν τρελό να ησυχάσωωωωωω!

Άντε καλέ, εδώ έμεινες έγκυος απ το πουθενά, και τώρα δε θα είναι καλά το νινί; Μια χαρά θα πάνε όλα! Θα μάθεις και το φύλο λογικά ε;

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια να σας εξομολογηθω κατι;οποτε σας διαβαζω μου ερχεται μια μουρλα να ξαναμεινω εγκυος.το λεω μουρλα διοτι τα μωρα μου ειναι ακομα μωρα, οι ιωσεις απανωτες, βοηθεια καμια και οπως ηδη γνωριζετε οι υποχρεωσεις απειρες.οταν κλεινω τον υπολογιστη λοιπον σκεφτομαι : επιτελους εκοψε την πιπιλα ο μεσαιος, επιτελους αρχιζει να μιλαει ο μικρος, ευτυχως του χρονου πρωτα ο θεος θα πανε ολα παιδικο/νηπιαγωγειο κτλ...που σημαινει οτι ανυπομονω να μεγαλωσουν.τί παθαινω λοιπον και ενδομυχα ψοφαω για μια ακομα εγκυμοσυνη και στριφογυριζει στο μυαλο μου που κ που ενα νεο μωρακι;;;ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα;;;;τι μου συμβαινει;;;;;

Αστα να πάνε Ιωάννα.. Εγώ το λέω εθισμό στα μωρουδάκια. Είναι που αυτή η αίσθησή τους δε συγκρίνεται με τίποτα βρε παιδιά! Κι όταν τα αντικρύζεις πρώτη φορά.. Κι εκείνα τα βρεφικά, τα φαφούτικα χαμόγελα! Μπροστά σ αυτά ξεχνάω και κούραση και αυπνία και ιώσεις.. Αδιόρθωτη είμαι κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

παντα ειχα κ εγω αγωνια οταν πλησιαζε η μερα των υπερηχων...αλλα απο την αλλη σκεψου οτι σε 2 ημερες θα το δεις το νινι και θα εισαι πολυ χαρουμενη ενω οταν φυγεις απο το γιατρο θα λες παλι: αντε να περασει ο καιρος να το ξαναδω το μωρακι μου!!! ολα θα ειναι υπεροχα θα το δεις.τα παιδακια σου ειναι ολα αγορια η αναμεικτα;;;

Αγόρια πουλάκι μου, γι' αυτό σου λέω!;););)Ηλικίες 8,5 -7-4!;););)

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλέ, εδώ έμεινες έγκυος απ το πουθενά, και τώρα δε θα είναι καλά το νινί; Μια χαρά θα πάνε όλα! Θα μάθεις και το φύλο λογικά ε;

Χαχα, ναι, σ' αυτό έχεις δίκιο, εδώ ήρθε από το πουθενά....Αν μας δείξει, ναι, θα δούμε και το περιβόητο φύλο!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως κοριτσια μας εχετε κανει μεγαλη ζημια..Εχω κι εγω τρια μικρα και στο βαθος του μυαλου μου υπαρχει αυτη η σκεψη για συνεχεια.. Ε, οταν σας διαβαζω, αυτη η επιθυμια γιγαντωνεται! Τα παιδακια μου θελουν αδελφακι, μενει τωρα να πεισουμε τον μπαμπα..

Ευχομαι στις νεες εγκυουλες υπομονη κ αισιοδοξια, ειδικα στο marouskaki που ειναι η εμπνευση μου..

Χαχα, τέτοιες ''ζημιές'' να κάνουμε, ευλογημένες!!!Αχ αυτοί οι μπαμπάδες, τελικά μόνο η μαμα-αγκα τον έπεισε???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Γιατί εμένα του ήρθε ο ταμπλάς και μετά πείστηκε!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε Μαρουσκάκι...Φάε καμιά σοκολάτα, ξάπλωσε λίγο, και να δεις χορό που θα κάνει το νινί....σε μένα πάντα 'επιανε...απο την κοιλιά γλυκατζήδες τα παλικάρια μου...Περιμένουμε νέα απ΄τον υπέρηχο...

Ναι, ξερω για τα γλυκά, αλλά έλα που δε με τραβάνε σ' αυτήν την εγκυμοσύνη...πες μου για αλμυρά να δεις!Πάντως σαςευχαριστώ όλες ρε κορίτσια για τη στ'ηριξη, το χρειαζόμουνα ένα boost....Α, για πέστε βρε μανούλες...Εδώ οι άντρες του γραφείου λένε θα κάνω γιο (πάλι!!!) γιατί δεν ασχήμηνα λένε.Ισχύεια αυτό???Χαχα....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξερω για τα γλυκά, αλλά έλα που δε με τραβάνε σ' αυτήν την εγκυμοσύνη...πες μου για αλμυρά να δεις!Πάντως σαςευχαριστώ όλες ρε κορίτσια για τη στ'ηριξη, το χρειαζόμουνα ένα boost....Α, για πέστε βρε μανούλες...Εδώ οι άντρες του γραφείου λένε θα κάνω γιο (πάλι!!!) γιατί δεν ασχήμηνα λένε.Ισχύεια αυτό???Χαχα....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Kαλημέρα Μαρουσκάκι...Το ξέρω κι εγώ αυτό και σε μένα ίσχυσε...Έγινα πιο γλυκιά στην εγκυμοσύνη και ...τσουπ οι δυο γιοι...για τα κορίτσια λένε ότι κλέβουν την ομορφιά της μαμάς στην εγκυμοσύνη...Μακάρι να μην το βλέπουν αντικειμενικά και να έχεις τον κορίτσαρο στην κοιλιά σου...σε νιώθω..κι εγώ αν τα καταφέρω για τρίτο, κορίτσι προτιμώ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα Μαρουσκάκι...Το ξέρω κι εγώ αυτό και σε μένα ίσχυσε...Έγινα πιο γλυκιά στην εγκυμοσύνη και ...τσουπ οι δυο γιοι...για τα κορίτσια λένε ότι κλέβουν την ομορφιά της μαμάς στην εγκυμοσύνη...Μακάρι να μην το βλέπουν αντικειμενικά και να έχεις τον κορίτσαρο στην κοιλιά σου...σε νιώθω..κι εγώ αν τα καταφέρω για τρίτο, κορίτσι προτιμώ...

Καλά κι εγώ από το πρώτο κορίτσι προτιμούσα αλλά μάλλον είμαι γεννημένη αγορομάνα, τι να πω, χαχα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:Γερά να είναι τα πουλάκια μας!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε λοιπόν θα εγκαταλείψεις το κλαμπ των αγορομάνων;;; Ευτυχώς είναι και η Ιωάννα βλέπω, δε θα μαι μόνη, και η Λένα αν κατάλαβα καλά; Ναι μωρέ γερά να ναι τα καμάρια μας, αλλά κι εμας τις αγορομάνες ποιος θα μας γηροκομήσει;:lol: Η γιαγιά μου έλεγε κάνε ένα κορίτσι να χεις για τα γεράματα, τ αγόρια θα σε κοιτάξουν; Οπότε αν είχε δίκιο, πρέπει να ψάξω για κανένα καλό οίκο ευγηρίας!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε λοιπόν θα εγκαταλείψεις το κλαμπ των αγορομάνων;;; Ευτυχώς είναι και η Ιωάννα βλέπω, δε θα μαι μόνη, και η Λένα αν κατάλαβα καλά; Ναι μωρέ γερά να ναι τα καμάρια μας, αλλά κι εμας τις αγορομάνες ποιος θα μας γηροκομήσει;:lol: Η γιαγιά μου έλεγε κάνε ένα κορίτσι να χεις για τα γεράματα, τ αγόρια θα σε κοιτάξουν; Οπότε αν είχε δίκιο, πρέπει να ψάξω για κανένα καλό οίκο ευγηρίας!:lol:

 

Καλημέρα free dom....Αγορομάνα κι εγώ με τον πρώτο 6 χρονών και τον δεύτερο 4 και 3 μηνών...και ψήνομαι για τρίτο....!!!Δυστυχώς μόνο εγώ ψήνομαι, ο σύζυγος αρνητικός...!!!Θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...