Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φυσικοι τροποι λευκανσης δοντιων....


Recommended Posts

Τριψε στα δοντια σου φραουλες!!Θα δεις διαφορα!

 

πλακα κανεις!χαχα κανει δουλεια η φραουλα? εγω φανταζομαι οτι θα γινουν ροζ μετα τα δοντια!αχαχα

 

κοριτσια οσο για την Depurdent που λετε αν σας ειναι ευκολο και εχετε το κουτι μηπως μπορειτε να διαβασετε αν λεει κατι για τη διαρκεια της κυησης??? μπορει ναναι χαζη η ερωτηση αλλα οσο ναναι λογικα δεν ειναι απλη οδοντοκρεμα. ας διαβασει καποια να μου πει..μη την παρω τζαμπα

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια,την χρησιμοποιω αυτην την οδοντοπαστα κι εγω εδω και λιγο καιρο,αλλα την παιρνω φθηνοτερα απο το αλλο σαιτ που λετε, 

αφου δεν την βρισκω στα φαρμακεια της περιοχης μου.

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις!χαχα κανει δουλεια η φραουλα? εγω φανταζομαι οτι θα γινουν ροζ μετα τα δοντια!αχαχα

 

κοριτσια οσο για την Depurdent που λετε αν σας ειναι ευκολο και εχετε το κουτι μηπως μπορειτε να διαβασετε αν λεει κατι για τη διαρκεια της κυησης??? μπορει ναναι χαζη η ερωτηση αλλα οσο ναναι λογικα δεν ειναι απλη οδοντοκρεμα. ας διαβασει καποια να μου πει..μη την παρω τζαμπα

 

Supermama το κουτί δεν γράφει κάτι, αλλά εγώ δεν σταμάτησα να την χρησιμοποιώ στην εγκυμοσύνη. Σαν την κοινή οδοντόκρεμα είναι, μην φαντάζεσαι κάτι άλλο. Και με τον τρόπο που χρησιμοποιείς την απλή οδοντόκρεμα, έτσι χρησιμοποιείς κι αυτή.

Link to comment
Share on other sites

αα οκ Κορινα! ευχαριστω! σε ποσο διαστημα κανει δουλεια? ενημερωτικα ρωταω γιατι μαλλον θα την παρω

 

 

Αν θυμάμαι καλά, γιατί την χρησιμοποιώ 15 χρόνια περίπου, από τον πρώτο μήνα θα δεις διαφορά στο χρώμα των δοντιών σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

aaa και άλλη που δεν την βρίσκει στα φαρμακεία της περιοχής της (εκτός αν μένουμε στην ίδια περιοχή) :)

Πολύ καλό το σιτε που πρότεινες και πολύ πιο φθηνά, αρκει να μην εχουν ακριβα έξοδα αποστολής. Αν πέσει και άλλο σιτε στα υπόψιν σας κορίτσια, να μας το αναφέρετε γιατί εμένα μου τελειώνει.

Supermama κι εγώ την χρησιμοποιούσα και στις δυο εγκυμοσύνες μου, με λιγότερη συχνότητα όμως γιατί εκείνες τις περιόδους δεν κάπνιζα ουτε επινα καφέ.

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites

aaa και άλλη που δεν την βρίσκει στα φαρμακεία της περιοχής της (εκτός αν μένουμε στην ίδια περιοχή) :)

Πολύ καλό το σιτε που πρότεινες και πολύ πιο φθηνά, αρκει να μην εχουν ακριβα έξοδα αποστολής. Αν πέσει και άλλο σιτε στα υπόψιν σας κορίτσια, να μας το αναφέρετε γιατί εμένα μου τελειώνει.

Supermama κι εγώ την χρησιμοποιούσα και στις δυο εγκυμοσύνες μου, με λιγότερη συχνότητα όμως γιατί εκείνες τις περιόδους δεν κάπνιζα ουτε επινα καφέ.

εχω ψωνισει αρκετες φορες απο αυτο το σαιτ και παντα ευχαριστημενη! και ειναι το φθηνοτερο ,απο αλλα που εψαχνα.απο 50 ευρω και πανω αγορες δεν εχει μεταφορικα ουτωσι αλλως,και αν πληρωσεiς με paypal ή καταθεση σε λογαριασμο,παλι δεν εχει μεταφορικα.

Οσο για την ιδια περιοχη,μακαρι να μεναμε,να κανουμε παρεα, αλλα,επαρχια ειμαι..:-(

Link to comment
Share on other sites

εχω ψωνισει αρκετες φορες απο αυτο το σαιτ και παντα ευχαριστημενη! και ειναι το φθηνοτερο ,απο αλλα που εψαχνα.

Οντως κοριτσια ειναι το φθηνοτερο και με αρκετη διαφορα απο τα αλλα! Εκανα κι εγω την ερευνα μου και το διαπιστωσα αλλα ακομα δεν εχω παραγγειλει,ετοιμαζομαι! Παντως να ειστε ολες καλα με αυτη την οδοντοπαστα γιατι κι εγω καφε κ τσιγαρο παει συννεφο οποτε θα την αγορασω!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την χρησιμοποιούσα αυτή την οδοντόκρεμα παλιότερα και θα δείτε διαφορά(όχι όμως μόνιμη)από το πρώτο κιόλας βούρτσισμα.

Μόνο που επειδή δεν κάνει να την χρησιμοποιούμε συχνά,την ξέχασα σε κάποια φάση και πέτρωσε μέσα στο σωληνάριο.:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol: Φανταζεσαι να την ξεχασω πανω στα δοντια μου???χαχα!!

 

 

 

:lol::lol::lol::lol:

Λίγο δύσκολο βέβαια να την ξεχάσεις,εκτός και αν συνηθίζεις να κυκλοφορείς με μωβ δόντια!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν την παραγγηλω απο το φαρμακειο λετε να μου τη φερουν τν οδοντοκρεμα??

 

Την οδοντόκρεμα αυτή την βρίσκεται και στον χόντο.Αν θυμάμαι καλά γύρω στα 7-8 ευρώ κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Την οδοντόκρεμα αυτή την βρίσκεται και στον χόντο.Αν θυμάμαι καλά γύρω στα 7-8 ευρώ κάνει!

 

 

Και εγώ από εκεί την πήρα.Στα φαρμακεία μπορεί να την βρεις πιο ακριβή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...