Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι περίεργα φαγητά θέλατε στην εγκυμοσύνη;


Recommended Posts

Γιατι ειμαι 10 κιλα πανω και τωρα μπενω στον 7ο.. :oops: μου ειπε πως αν συνεχισω ετσι θα τα περασω τα 20 :shock::shock:

 

 

Κοριτσάκι δεν είναι απόλυτο εγώ έβαλα 18 κιλά συνολικά αλλά από τον 7ο και μετά 3......... :D:D:D ενώ όλοι λένε ότι στο τέλος παίρνεις πολλά είναι κάποιες γυναίκες που στο τέλος δεν παίρνουν.

 

Και για να σας χαλαρώσω λίγο...χάθηκαν όλα 9 μήνες μετά (δεν έκανα ιδιαίτερη δίαιτα..και με το γυμναστήριο οι διπλωματικές μου σχέσεις είναι χειρότερες από αυτές της Ελλάδας με τα Σκόπια αυτή τη στιγμή!! :D:D:D )

 

Χάνονται τα κιλά...μην αγχώνεστε!!!!!! :D:D:D

Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!!!!! :

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 134
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιατι ειμαι 10 κιλα πανω και τωρα μπενω στον 7ο.. :oops: μου ειπε πως αν συνεχισω ετσι θα τα περασω τα 20 :shock::shock:

 

 

Κοριτσάκι δεν είναι απόλυτο εγώ έβαλα 18 κιλά συνολικά αλλά από τον 7ο και μετά 3......... :D:D:D ενώ όλοι λένε ότι στο τέλος παίρνεις πολλά είναι κάποιες γυναίκες που στο τέλος δεν παίρνουν.

 

Και για να σας χαλαρώσω λίγο...χάθηκαν όλα 9 μήνες μετά (δεν έκανα ιδιαίτερη δίαιτα..και με το γυμναστήριο οι διπλωματικές μου σχέσεις είναι χειρότερες από αυτές της Ελλάδας με τα Σκόπια αυτή τη στιγμή!! :D:D:D )

 

Χάνονται τα κιλά...μην αγχώνεστε!!!!!! :D:D:D

Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!!!!! :

 

 

 

Μακάρι να είμαι και εγώ σαν και σένα και να βάλω μόνο 3 κιλάκια γιατί μέχρι τώρα έχω βάλει και εγώ 10!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πρόσεξες καλά 18 το σύνολο!!!!!!!!!!!! . Ο γιατρός μου στα όρια της υστερίας!!!!!!!

 

Μιλάμε για πολύ γουρούνιασμα οινκ οινκ οινκ!!!!!...................Αλλά όπως έλεγα και εγώ...ε!!! έγκυος είμαι ας το ευχαριστηθώ!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Όλα καλά θα είναι.....

 

Να προσέχετε τις κοιλίτσες σας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πρόσεξες καλά 18 το σύνολο!!!!!!!!!!!! . Ο γιατρός μου στα όρια της υστερίας!!!!!!!

 

Μιλάμε για πολύ γουρούνιασμα οινκ οινκ οινκ!!!!!...................Αλλά όπως έλεγα και εγώ...ε!!! έγκυος είμαι ας το ευχαριστηθώ!!!!!!!!!!!!!!

 

Όλα καλά θα είναι.....

 

Να προσέχετε τις κοιλίτσες σας!!!!!!

 

Το πρόσεξα αυτό, το να πάρω μόνο 3 στο υπόλοιπο της εγκυμοσύνης μου ζηλεψα :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακαρι Τονια μου!(χεχεχε εχεις και το ιδιο ονομα με αυτο που θα εχει το μπεμπινι μου!)

Απο το στομα σου και στου ...γιατρου το αυτι! Θα φανει απο το ποσα θα παρω μεσα στις γορτες!Παντως σημερα το μεσημερι με σαλατα την εβγαλα.. :(

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομίζω ότι είναι στον ΄καθε οργανισμό το πώς θα κατανονόσει τα λιπαρα το εξτρα βάρος, αν και πόσο θα το μεταβολήσει κτλ.

αλλά ε, δεν θα σάσουμε κιόλας. ετσι δεν είναι???

ε?????

γιατί δεν απαντάτε ρεεεεεεεε?????????????

:wink:

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και να σκάσουμε...

σ΄όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε smilie_tanz_009.gifsmilie_tanz_059.gif

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

χθες πάντως το τσάκισα ένα παγωτό...εεεεεεεεεεε κόντεψα να πάθω η καψερή...άρχισα να βγάζω στερητικά!

smilie_essen_042.gif

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγώ χθές ήθελα παγωτάκι, αλλά ποιός να μου το φέρει την καημένη που ο συζυγούλης λείπει ταξιδάκι και ο αδερφούλης μου ήρθε να μου κάνει παρέι στις 23,00 τ βράδυ... που να τον στείλω τον καημένο...

την έβγαλα με φρούτα.

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα βρε...γλίτωσες και τις θερμίδες που χλαπάκιασα εγώ χθες (παγωτό)

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

σωστά!

Εγώ αφού έφαγα χθες η γουρούνα σήμερα δεν θα φάω...σήμερα χαλαρό μενού και το μεσημέρι μόνο σαλατίτσα, λίγο ψωμάκι και κανένα άσπρο γιαούρτι!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol:

για μεσημεριανό βρε...

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

κι εγώ μόλις ανέβηκα τη ζυγαριά και ταυτόχρονα έψηνα τοστ.

Ε, 12 κοντεύει και την έχω βγάλει με ενα ποτήρι γάλα.

Τωρα το θέμα είναι: Ενα τοστ, ή δύο??? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ.

13 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ.

ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ- ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ- ΟΧΙ ΦΑΙ-ΟΧΙ ΦΑΙ-ΟΧΙ ΦΑΙ...

ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΠΡΙΝ...

ΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

Ενα τοστ, ή δύο??? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ.

13 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ.

ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ- ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ- ΟΧΙ ΦΑΙ-ΟΧΙ ΦΑΙ-ΟΧΙ ΦΑΙ...

ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΠΡΙΝ...

ΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

 

ΟΜΜΜΜΜΜΜ ΌΧΙ ΦΑΙ - ΟΟΧΙ ΦΑΙ - ΟΟΟΟ ΦΑΙ- ΦΑΙ- ΦΑΙ- ΦΑΙ :!::!:

 

ώχ, κατι πήγε λάθος στην αυτοσυγκέντρωση μου, θα φάω και εγώ 2 τοστάκια........ χαχαχα

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ κρατιέμαι ακόμη χα χα χα...

ναι αλλά έχω φάει μισό κουλούρι με κασέρι κατά της 9 οπότε είμαι ΟΚ!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Αφροδίτη ξέχασες να πεις ΟΧΙ πριν τη λέξη φαί... :lol::lol:

 

Τελικά τα έφαγα τα τοστ, αλλά έκοψα τις κόρες. Εντάξει. Αυτές οι ρημάδες είναι που παχαίνουν. :lol:

 

καλά το έκανες και τις έκοψες...

ναι ναι, αυτές κάνουν την ζημια..... τελικά αν καταλαβα 2 χτυπησες ε???

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ η άσχετη γιατί δεν το ήξερα αυτό με τις κόρες;;; Σοβαρά;;;

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

εγώ η άσχετη γιατί δεν το ήξερα αυτό με τις κόρες;;; Σοβαρά;;;

 

ναι , το θέμα δεν είναι να κοπανίσουμε 18 τοστ μαζεμένα, τις θερμίδες τις έχει η κόρα........... αυτή μας μάρανε...... :?

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα

παρηγοριά στον άρρωστο που λένε...εεεεε αυτό κάνουμε εμείς!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...