Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δεν έχω διάθεση για ερωτικές επαφές


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, μαγιοπουλας είπε:

Άμα αρχίσεις τα σουσαμια θα σε φανε τα μυρμήγκι.Να αρκεστείς στα djeco:grin:

Εγω παλι θα πω κάτι διαφορετικό.

Εγω στα νιάτα μου γνώρισα έναν πολύ μεγάλο έρωτα κ ηταν προφανέστατα γκει.

Αυτο δεν το χει πει καμια.:-D

Και μετά γνώρισα έναν άλλον που ηταν μπαι.

Μάλλον έχω πρόβλημα.ε?

 


Όταν ήμουν 19 σε μια φοιτητική εκδρομή στην Αραχωβα είχα χάσει σε ένα παιχνίδι χαρτιών τύπου θάρρος ή αλήθεια και οι καφροι οι συμφοιτητές μου με είχαν βάλει να την πέσω σε έναν εμφανώς gay φοιτητή του Πολιτικού της Νομικής που ήταν μαζί μας στην εκδρομή, μέχρι να τα καταφέρω να μου ζητήσει το τηλέφωνο μου (εποχές όπου δεν υπήρχαν social media, οπότε αν όντως σε ενδιέφερε κάποιος επρεπε να πάρεις το τηλέφωνο του, δεν τον έβρισκες αλλού). 
 

Ένα βράδυ ολόκληρο του είχα γίνει τσιμπούρι και οι φίλοι μου οι τραγικοί αντάλλασσαν μηνύματα με τον άντρα μου, στο τέλος όντως μου το ζήτησε το τηλέφωνο, μου ζήτησε να πάω και στο δωμάτιο του...

 

Ενταξει, μπορεί να μην έχω πάει με άλλον άντρα πλην του άντρα μου, παραλίγο όμως να πάω με gay...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Deena είπε:


Όταν ήμουν 19 σε μια φοιτητική εκδρομή στην Αραχωβα είχα χάσει σε ένα παιχνίδι χαρτιών τύπου θάρρος ή αλήθεια και οι καφροι οι συμφοιτητές μου με είχαν βάλει να την πέσω σε έναν εμφανώς gay φοιτητή του Πολιτικού της Νομικής που ήταν μαζί μας την εκδρομή, μέχρι να τα καταφέρω να μου ζητήσει το τηλέφωνο μου (εποχές όπου δεν υπήρχαν socia media, οπότε αν όντως σε ενδιέφερε κάποιος επρεπε να πάρεις το τηλέφωνο του, δεν τον έβρισκες αλλού). 
 

Ένα βράδυ ολόκληρο του είχα γίνει τσιμπούρι και οι φίλοι μου οι τραγικοί αντάλλασσαν μηνύματα με τον άντρα μου, στο τέλος όντως μου το ζήτησε το τηλέφωνο, μου ζήτησε να πω και στο δωμάτιο του...

 

Ενταξει, μπορεί να μην έχω πάει με άλλον άντρα πλην του άντρα μου, παραλίγο όμως να πάω με gay...

Αραχωβα.ολοι πηγαμε στην Αραχωβα εκδρομη.

Όσο για το τηλ...τι μου θύμησες.Επεστρεφα στο σπιτικ ρωτούσα αν πηρε κανεις τηλέφωνο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, μαγιοπουλας είπε:

Αραχωβα.ολοι πηγαμε στην Αραχωβα εκδρομη.

Όσο για το τηλ...τι μου θύμησες.Επεστρεφα στο σπιτικ ρωτούσα αν πηρε κανεις τηλέφωνο.

Εγώ τουλάχιστον πρόλαβα την αρχή των κινητών, το πρώτο μου κινητό το πήρα όταν μπήκα πανεπιστήμιο οπότε στο σταθερό δεν με αναζήτησε ποτέ κανείς....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, samsympan said:

Μονάδες να εξαντλούνται σε χρόνο 

dt, εικονομηνύματα με σημεία στίξης, "κάνε μου μια αναπάντητη να κατέβω", ταινία στα village ποπκορν και ζελεδάκια, goodies μετά πακέτο στο σπίτι "απόψε θα κοιμηθώ στης Δανάης (...)", όπου δεν έχεις πάρει θήκη ούτε υγρό για φακούς και το πρωι το μάτι γυαλόχαρτο, δόντια πλυμμένα με οδοντόκρεμα στο δάχτυλο, εσύ με τα χθεσινά ρούχα στο λεωφορείο και το μαλλί άστα να πάνε... κι ένα χαμόγελο ως τα αυτιά.

Ταυτίζομαι απόλυτα. Σε όλα. Άσε που έμενα δίπλα στα πρώτα village και όλο εκεί ήμουν.Επίσης το ντουμπλεξ σταθερό τηλέφωνο που όταν χτύπαγε σήκωνες το ένα εσύ και το άλλο η μαμά και της φώναζες να κλέισει γιατί ήταν για σένα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Από τα φοιτητικά μου χρόνια πιο πολύ με εντυπωσιάζει η αντοχή μου χωρίς φαγητό μπορεί και όλη τη μέρα, γιατί είχα τόσα πράγματα να κάνω, αλλά και η αντοχή μου στο αλκοόλ. Το 5-6 μεγάλα ποτήρια μπύρα το είχα για πλάκα, και ήμουν και πενήντα κιλά όλα κι όλα. Τώρα λογικά μετά το δεύτερο θα έχω απλά κοιμηθεί.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΑΡΓΚ είπε:

Από τα φοιτητικά μου χρόνια πιο πολύ με εντυπωσιάζει η αντοχή μου χωρίς φαγητό μπορεί και όλη τη μέρα, γιατί είχα τόσα πράγματα να κάνω, αλλά και η αντοχή μου στο αλκοόλ. Το 5-6 μεγάλα ποτήρια μπύρα το είχα για πλάκα, και ήμουν και πενήντα κιλά όλα κι όλα. Τώρα λογικά μετά το δεύτερο θα έχω απλά κοιμηθεί.

Για κάποιο λόγο σε φαντάζομαι ψηλή, αδύνατη με γυαλιά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Yovanna είπε:

Ταυτίζομαι απόλυτα. Σε όλα. Άσε που έμενα δίπλα στα πρώτα village και όλο εκεί ήμουν.Επίσης το ντουμπλεξ σταθερό τηλέφωνο που όταν χτύπαγε σήκωνες το ένα εσύ και το άλλο η μαμά και της φώναζες να κλέισει γιατί ήταν για σένα!

Εμένα φρόντισαν να μου βάλουν δική μου γραμμή στο δωμάτιό μου όταν μπήκα στη σχολή! Χτυπούσε μαύρη νύχτα και δεν το άκουγαν καν. Νομίζω ότι ήταν η καλύτερη επιλογή που έκαναν για την ψυχική τους ηρεμία. Αχ και αυτό το village... πωπω μεγαλώσαμε..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η πρώτη μου σχέση ήταν στα 19 κράτησε περίπου 3 χρόνια, επιλογή μου ο χωρισμός γιατί πάνω από όλα ήταν η οικογένεια του ή επόμενη μου σχέση μετά από λίγους μήνες κράτησε κ αυτή περίπου 3 χρόνια το παιδί δεν ήταν από εδώ που μένω αλλά δούλευε εδω, κ με εκείνον χωρίσαμε από δική μου επιλογή για τους ίδιους λόγους... Από τα 25 μέχρι τα 28 ειμουν ελεύθερη με κάποιες περιπέτειες απλά κ με δικά ερωτικά κολλήματα ανεκπλήρωτα, έφαγα τα μούτρα μου που λένε αλλά έμαθα... :lol: στα 28 γνώρισα τον άντρα μου παντρεύτηκαμε μετά από έναν χρόνο κ μέσα σε ένα μήνα έμεινα έγκυος από επιλογή.. Μένουμε πάνω κάτω με τους γονείς τους κ εκείνος έχει κόλλημα με τους γονείς του (με κυνηγάει αυτό όπως φαίνεται)  που θα μας βγάλει δε ξέρω θα φανεί του χρόνου που θα είμαστε 7 χρόνια παντρεμένοι.. :lol: 

Εγώ δε σπούδασα κ δεν έζησα φοιτητική ζωή κ πολύ χαίρομαι με αυτά τα ωραία που διαβάζω κ σκέφτομαι πως θα ήταν η ζωή μου αν είχα υπάρξει φοιτήτρια...!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, little lamb είπε:

Έχω δει ότι παλιότερα, ίσως και μια δεκαετία πριν, τα μέλη του φόρουμ είχαν κανονίσει να συναντηθούν από κοντά να γνωριστούν. Και σκέφτομαι πώς θα ήταν να γνωριζομασταν από κοντά μετά από όλη αυτή τη συζήτηση και να προσπαθούσαμε να μαντέψουμε ποια είναι ποια μόνο από την εμφάνιση. Πλάκα θα είχε! Σκέφτομαι αν θα μαντευαμε σωστά ή θα πέφταμε έξω!

 

 

Εγώ πιστεύω εσυ θα ήσουν κάπως μαζεμένη και ρομαντικούλα με ξανθό μαλακι κοντό. Γλυκουλα χα χα έτσι μου φαίνεται 

Η @vicky86 πιστεύω θα ήταν σε φάση πιο απελευθερωμένη μπορεί να είχε και εξτριμ μαλλί τίποτα με ροζ ανταύγειες :-P

Πάντως @littlelamb αν εσυ ντρέπεσαι για αυτά που λες εγώ τι να πω ; Χα χα 

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Super.mum είπε:

Εγώ πιστεύω εσυ θα ήσουν κάπως μαζεμένη και ρομαντικούλα με ξανθό μαλακι κοντό. Γλυκουλα χα χα έτσι μου φαίνεται 

 

Γλυκουλα σίγουρα, πάντα με περνάνε για πολύ μικρότερη. Κάποιοι φίλοι με λένε καραμελιτσα (ελπίζω να μη διαβάζουν). Καστανο ανοιχτό είναι το μαλλί μου, πότε μέχρι τους ώμους πότε μέχρι το στήθος. Ρομαντική είμαι στα ερωτικά, στη μουσική-βιβλια-σειρες κλπ, στην εμφάνιση όταν ντύνομαι για δουλειές έξω (φουστιτσες, ρετρό φορέματα μεσατα, oxford παπουτσάκια) αλλά γενικά είμαι και λίγο αγοροκόριτσο. Δηλαδή στην καθημερινότητα φοράω φόρμες και φαρδιά και βαριέμαι πολύ το μακιγιάζ αλλά όταν το κάνω (το μακιγιάζ) μου αρέσω όπως με βλέπω στον καθρέφτη! Επίσης σε όλο το λύκειο και αρκετό μέρος της φοιτητικής ζωής παρακολουθούσα πολυ ποδόσφαιρο (στα 15 μου έγινε το Euro και επηρεαστηκα!) κι επίσης κατά καιρούς κάνω και "αντρικές" δουλειές (βάψιμο, κήπο κλπ). Δεν είναι τόσο αξιοπερίεργα αυτά απλά τα λέω γιατί δεν μου φαίνονται, η όψη είναι τελείως γλυκούλα. Επίσης κάτι που δεν μου φαίνεται είναι ότι τώρα τελευταία οταν τσατιζομαι με κατι βρίζω! :-P:oops: Α και μαζεμένη που είπες είμαι φουλ, ακόμα και το να πάρω τηλ σε μια υπηρεσία ή μαγαζί ντρέπομαι. Κι αν μου πουν κάτι άσχημο ή προσβλητικό βάζω τα κλάματα! Νταξει λίγο σαν διχασμένη προσωπικότητα ακούγονται! Γενικά όμως παρά τις ντροπες είμαι κοινωνική, έχω πολλούς φίλους και νομίζω είμαι αγαπητή γενικά, δηλαδή δεν έχω νιώσει να μη με συμπαθεί κάποιος.

 

Εγώ τη vicky86 την έχω για μελαχρινή με σχετικά κοντό "δυναμικό" μαλλί, ίσως και με μεγάλα γυαλιά.

 

Εσένα σε έχω για γλυκούλα σαν εμένα αλλά με μακρύ καστανοξανθο μαλλί. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Super.mum είπε:

Εγώ πιστεύω εσυ θα ήσουν κάπως μαζεμένη και ρομαντικούλα με ξανθό μαλακι κοντό. Γλυκουλα χα χα έτσι μου φαίνεται 

Η @vicky86 πιστεύω θα ήταν σε φάση πιο απελευθερωμένη μπορεί να είχε και εξτριμ μαλλί τίποτα με ροζ ανταύγειες :-P

Πάντως @littlelamb αν εσυ ντρέπεσαι για αυτά που λες εγώ τι να πω ; Χα χα 

 

πρίν από 13 λεπτά , Super.mum είπε:

Αχ ..... και βαχ αναμνήσεις 

Εγώ πάντως να ξέρετε την έκανα την συζήτηση για το στοματικό. Και την συζήτηση για το ότι δεν τελειώνω συχνά. Άλλο που όταν του μίλαγα ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί από την ντροπή. Τελικά καταλήξαμε όσο αφορά το στοματικό ότι όντως δεν ξανά έκανε κίνηση επειδή τον είχα κόψει 2 με 3 φορές στο παρελθόν και έτσι πίστευε ότι δεν πολύ ψήνομαι για τέτοια. Εγώ κατέληξα ότι μάλλον τον είχα κάνει πιο πολύ επειδή δεν είχα κάνει μπάνιο αλλά κ επειδή εκείνη την στιγμή δεν ήμουν σε φάση και ψιλό ντρεπόμουν. Είπα όμως ότι θα ήθελα να δοκιμάσουμε ξανά κ είπε οκ εννοείτε πως θα δοκιμάσουμε και μόνο που δεν μου ζήτησε και συγνώμη :razz: και όσο αγορά το ότι δεν τελειώνω τόσο συχνά (πολύ σπάνια βασικά) του είπα ότι χρειάζομαι περισσότερα προκαταρκτικά και λίγο περισσότερο χρόνο για να προλαβαίνω ... και μου είπε ότι νιώθει πολύ άσχημα που τόσο καιρό δεν είχε καταλάβει ότι είχαμε τέτοιο θέμα και του είπα ότι εγώ φταίω που δεν μιλάω και ότι δεν είναι κάτι και το κάναμε και τελείωσα. Όποτε όπως καταλαβαίνετε η συζήτηση έπιασε τόπο. 

χαιρομαι παρα πολυ που μιλησατε

εννοειται η γυναικα χρειαζεται πολυ περισσοτερο χρονο κ ζεσταμα.οποτε ενα τιπ ειναι να τελειωσει με στοματικο πχ η χαδια,οποτε αν τελειωσει κ μετα με κολπικο ,διπλο οφελος;)

@little lambοχι καθολου μελαχρινη.στα αλλα κοντα επεσες.πρεπει να φοραω γυαλια αλλα δ τα βαζω.κ το μαλλι το αλλαζω συνεχεια

μονο ροζ δ εχω κανει.στο σχολειο δ με ελεγες καθολου εξτριμ.τελειωνωντας το λυκειο τα εκανα κοκκινα.αλλα με ειχαν για πολυ μαζεμενη.γτ πολυ απλα εβγαινα με μεγαλυτερους,μονο ελαχιστες φιλες ξερουν την τρελη εφηβεια μου:-P(κ ολο το φορουμ πια)

σαν πιτσιρικα σιγουρα ημουν πιο τολμηρη κ με αγνοια κινδυνου

επισης εβλεπα πολυ ποδοσφαιρο.κ πριν το euro.τυπου να ξενυχτω στο φιλμνετ για ξενα πρωταθληματα.κ συνεχεια θριλερ εβλεπα.σε καμια περιπτωση δε με ελεγες γλυκουλα,ουτε μικρη,ουτε τωρα.επισης εβριζα παρα πολυ,το εχω κοψει λογω παιδιων

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Super.mum είπε:

Αχ ..... και βαχ αναμνήσεις 

Εγώ πάντως να ξέρετε την έκανα την συζήτηση για το στοματικό. Και την συζήτηση για το ότι δεν τελειώνω συχνά. Άλλο που όταν του μίλαγα ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί από την ντροπή. Τελικά καταλήξαμε όσο αφορά το στοματικό ότι όντως δεν ξανά έκανε κίνηση επειδή τον είχα κόψει 2 με 3 φορές στο παρελθόν και έτσι πίστευε ότι δεν πολύ ψήνομαι για τέτοια. Εγώ κατέληξα ότι μάλλον τον είχα κάνει πιο πολύ επειδή δεν είχα κάνει μπάνιο αλλά κ επειδή εκείνη την στιγμή δεν ήμουν σε φάση και ψιλό ντρεπόμουν. Είπα όμως ότι θα ήθελα να δοκιμάσουμε ξανά κ είπε οκ εννοείτε πως θα δοκιμάσουμε και μόνο που δεν μου ζήτησε και συγνώμη :razz: και όσο αγορά το ότι δεν τελειώνω τόσο συχνά (πολύ σπάνια βασικά) του είπα ότι χρειάζομαι περισσότερα προκαταρκτικά και λίγο περισσότερο χρόνο για να προλαβαίνω ... και μου είπε ότι νιώθει πολύ άσχημα που τόσο καιρό δεν είχε καταλάβει ότι είχαμε τέτοιο θέμα και του είπα ότι εγώ φταίω που δεν μιλάω και ότι δεν είναι κάτι και το κάναμε και τελείωσα. Όποτε όπως καταλαβαίνετε η συζήτηση έπιασε τόπο. 

Τελειαααααααα!!! Με συζήτηση όλα λύνονται!!

4 ώρες πρίν, vicky86 είπε:

 

χαιρομαι παρα πολυ που μιλησατε

εννοειται η γυναικα χρειαζεται πολυ περισσοτερο χρονο κ ζεσταμα.οποτε ενα τιπ ειναι να τελειωσει με στοματικο πχ η χαδια,οποτε αν τελειωσει κ μετα με κολπικο ,διπλο οφελος;)

@little lambοχι καθολου μελαχρινη.στα αλλα κοντα επεσες.πρεπει να φοραω γυαλια αλλα δ τα βαζω.κ το μαλλι το αλλαζω συνεχεια

μονο ροζ δ εχω κανει.στο σχολειο δ με ελεγες καθολου εξτριμ.τελειωνωντας το λυκειο τα εκανα κοκκινα.αλλα με ειχαν για πολυ μαζεμενη.γτ πολυ απλα εβγαινα με μεγαλυτερους,μονο ελαχιστες φιλες ξερουν την τρελη εφηβεια μου:-P(κ ολο το φορουμ πια)

σαν πιτσιρικα σιγουρα ημουν πιο τολμηρη κ με αγνοια κινδυνου

επισης εβλεπα πολυ ποδοσφαιρο.κ πριν το euro.τυπου να ξενυχτω στο φιλμνετ για ξενα πρωταθληματα.κ συνεχεια θριλερ εβλεπα.σε καμια περιπτωση δε με ελεγες γλυκουλα,ουτε μικρη,ουτε τωρα.επισης εβριζα παρα πολυ,το εχω κοψει λογω παιδιων

Μα αυτό το φόρουμ δεν με αφήνει τα βάλω like, έβαλα δύο κ στο τρίτο το δικό σου έφαγα άκυρο!!!!! Στα μαλλιά ταιριάζουμε, μόνο ροζ κ γαλάζια δεν τα έχω κάνει, βέβαια έχω μια 6ετια που έχω κατασταλάξει σε ένα που μου αρέσει αν κ τώρα τελευταία σκέφτομαι να το αλλάξω! Τα αγαπώ τα θρίλερ, παλιά έβλεπα παρά πολλά άλλα μετά πήγαινα για ύπνο κ φοβόμουν οπότε πλέον δεν βλέπω.. Δεν πολύ αρέσουν κ στο σύζυγό κιόλας κ δεν θέλω κ τα παιδιά καμία φορά να δουν τπτ τρομακτικό αν τύχει! (Φοβάμαι ότι είναι θέμα ημερών να κλειδώσουν το θέμα... Κ είναι τοοοοσο ωραίο!)

 

Πραγματικά πολύ γενικά θα ήθελα να σας γνωρίσω, κρίμα που μένουμε σε διαφορετικά σημεία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Έσπερος είπε:

Αναρωτιέμαι οποία διαβάσει αυτό το θέμα για να λύσει το πρόβλημα της μειωμένης όρεξης, θα το βρει βοηθητικό άραγε; Ή θα καταλήξει ότι είμαστε για δέσιμο; 

Βοηθητικό για να της ανέβει η όρεξη... :D βρήκαμε πολλές λύσεις!!!! :lol:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, little lamb είπε:

Κι εγώ είδα αποτελέσματα από το τοπικ η αλήθεια είναι. Αλλά το ανησυχητικό είναι ότι τα αποτελέσματα δεν ήρθαν επειδή σκέφτηκα και επεξεργάστηκα αυτά που μου δημιουργούσαν το μπλοκάρισμα, αλλά επειδή το θέμα σε κάποιες φάσεις έγινε τόσο κινκυ που μ'εφτιαξε :-P:oops: Θα το διαβάζω ανά διαστήματα να μου'ρχεται όρεξη :-P Είμαι και σε ωορρηξία οπότε ήρθε κι έδεσε

Χαχαχα αντί για ροζ ταινία που δεν πιστεύω να βλέπεις με τον άντρα σου να διαβάζετε εδώ να αναζωπυρώνετε τη σχέση σας!!!! :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, little lamb είπε:

 

Γλυκουλα σίγουρα, πάντα με περνάνε για πολύ μικρότερη. Κάποιοι φίλοι με λένε καραμελιτσα (ελπίζω να μη διαβάζουν). Καστανο ανοιχτό είναι το μαλλί μου, πότε μέχρι τους ώμους πότε μέχρι το στήθος. Ρομαντική είμαι στα ερωτικά, στη μουσική-βιβλια-σειρες κλπ, στην εμφάνιση όταν ντύνομαι για δουλειές έξω (φουστιτσες, ρετρό φορέματα μεσατα, oxford παπουτσάκια) αλλά γενικά είμαι και λίγο αγοροκόριτσο. Δηλαδή στην καθημερινότητα φοράω φόρμες και φαρδιά και βαριέμαι πολύ το μακιγιάζ αλλά όταν το κάνω (το μακιγιάζ) μου αρέσω όπως με βλέπω στον καθρέφτη! Επίσης σε όλο το λύκειο και αρκετό μέρος της φοιτητικής ζωής παρακολουθούσα πολυ ποδόσφαιρο (στα 15 μου έγινε το Euro και επηρεαστηκα!) κι επίσης κατά καιρούς κάνω και "αντρικές" δουλειές (βάψιμο, κήπο κλπ). Δεν είναι τόσο αξιοπερίεργα αυτά απλά τα λέω γιατί δεν μου φαίνονται, η όψη είναι τελείως γλυκούλα. Επίσης κάτι που δεν μου φαίνεται είναι ότι τώρα τελευταία οταν τσατιζομαι με κατι βρίζω! :-P:oops: Α και μαζεμένη που είπες είμαι φουλ, ακόμα και το να πάρω τηλ σε μια υπηρεσία ή μαγαζί ντρέπομαι. Κι αν μου πουν κάτι άσχημο ή προσβλητικό βάζω τα κλάματα! Νταξει λίγο σαν διχασμένη προσωπικότητα ακούγονται! Γενικά όμως παρά τις ντροπες είμαι κοινωνική, έχω πολλούς φίλους και νομίζω είμαι αγαπητή γενικά, δηλαδή δεν έχω νιώσει να μη με συμπαθεί κάποιος.

 

Εγώ τη vicky86 την έχω για μελαχρινή με σχετικά κοντό "δυναμικό" μαλλί, ίσως και με μεγάλα γυαλιά.

 

Εσένα σε έχω για γλυκούλα σαν εμένα αλλά με μακρύ καστανοξανθο μαλλί. 

Στην περιγραφή έπεσες μέσα και να ξέρεις σε πολλά ταυτίζομαι με εσένα χα χα χα δηλαδή αυτό που λες και εσυ για τις δημόσιες υπηρεσίες το έχω και εγώ το θεματάκι και γενικά να καλέσω κάπου να μιλήσω συνήθως τα αναθέτω στον άντρα μου όλα αυτά .... μου κάνει εντύπωση που όλα αυτά έρχονται σε αντίθεση με τον ρόλο που είχα στην δουλειά όταν δούλευα ... ίσως και να το έπαιζα πιο αυστηρή ενώ δεν είμαι ... διαχειριζόμουν ένα αρκετό μεγάλο τμήμα  και ήμουν υπεύθυνη να καθοδηγώ άτομα πολύ μεγαλύτερα μου ... ο ρόλος αυτός που είχα στην δουλειά ερχόταν σε αντίθεση με τον χαρακτήρα μου ... γιατί είμαι κάπως σαν εσένα σε κάποια πράγματα .. τα πάω καλά με όλους είμαι χαμηλών τόνων και θεωρώ και εγώ ότι σχεδόν όλοι με συμπαθούν. Αλλά αν μηνω μόνη μου και έχω νευρα μπορώ και εγώ να βρίσω πολύ άσχημα χαχα 

2 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Τελειαααααααα!!! Με συζήτηση όλα λύνονται!!

Μα αυτό το φόρουμ δεν με αφήνει τα βάλω like, έβαλα δύο κ στο τρίτο το δικό σου έφαγα άκυρο!!!!! Στα μαλλιά ταιριάζουμε, μόνο ροζ κ γαλάζια δεν τα έχω κάνει, βέβαια έχω μια 6ετια που έχω κατασταλάξει σε ένα που μου αρέσει αν κ τώρα τελευταία σκέφτομαι να το αλλάξω! Τα αγαπώ τα θρίλερ, παλιά έβλεπα παρά πολλά άλλα μετά πήγαινα για ύπνο κ φοβόμουν οπότε πλέον δεν βλέπω.. Δεν πολύ αρέσουν κ στο σύζυγό κιόλας κ δεν θέλω κ τα παιδιά καμία φορά να δουν τπτ τρομακτικό αν τύχει! (Φοβάμαι ότι είναι θέμα ημερών να κλειδώσουν το θέμα... Κ είναι τοοοοσο ωραίο!)

 

Πραγματικά πολύ γενικά θα ήθελα να σας γνωρίσω, κρίμα που μένουμε σε διαφορετικά σημεία!

Εγώ έχω ένα θέμα κορίτσια με τα θρίλερ .. μικρή είδα τόσα πολλά που ενώ καταλαβαίνω ότι όλα αυτά δεν ανοίξουν στην πραγματικότητα ... όταν είμαι μόνη σπίτι με τα παιδιά προσπαθώ να τα κοιμησω με σκοτάδι ..ας πούμε ότι κάπου μου έρχονται εικόνες στο μυαλό από αυτά που έχω δει και φρικάρω. Τα  έχω κόψει εδώ και αρκετά χρόνια 

 

 

πρίν από 34 λεπτά , mama16 είπε:

Βοηθητικό για να της ανέβει η όρεξη... :D βρήκαμε πολλές λύσεις!!!! :lol:

Αν καταφέρουμε να πείσουμε και την @littlelamb να αγοράσει σεχυ εσώρουχα από ειδικό μαγαζί (ξέρεις πια λέω) τότε θεωρώ ότι θα έχουμε πετύχει γενικά χα χα 

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Super.mum είπε:

Στην περιγραφή έπεσες μέσα και να ξέρεις σε πολλά ταυτίζομαι με εσένα χα χα χα δηλαδή αυτό που λες και εσυ για τις δημόσιες υπηρεσίες το έχω και εγώ το θεματάκι και γενικά να καλέσω κάπου να μιλήσω συνήθως τα αναθέτω στον άντρα μου όλα αυτά .... μου κάνει εντύπωση που όλα αυτά έρχονται σε αντίθεση με τον ρόλο που είχα στην δουλειά όταν δούλευα ... ίσως και να το έπαιζα πιο αυστηρή ενώ δεν είμαι ... διαχειριζόμουν ένα αρκετό μεγάλο τμήμα  και ήμουν υπεύθυνη να καθοδηγώ άτομα πολύ μεγαλύτερα μου ... ο ρόλος αυτός που είχα στην δουλειά ερχόταν σε αντίθεση με τον χαρακτήρα μου ... γιατί είμαι κάπως σαν εσένα σε κάποια πράγματα .. τα πάω καλά με όλους είμαι χαμηλών τόνων και θεωρώ και εγώ ότι σχεδόν όλοι με συμπαθούν. Αλλά αν μηνω μόνη μου και έχω νευρα μπορώ και εγώ να βρίσω πολύ άσχημα χαχα 

Εγώ έχω ένα θέμα κορίτσια με τα θρίλερ .. μικρή είδα τόσα πολλά που ενώ καταλαβαίνω ότι όλα αυτά δεν ανοίξουν στην πραγματικότητα ... όταν είμαι μόνη σπίτι με τα παιδιά προσπαθώ να τα κοιμησω με σκοτάδι ..ας πούμε ότι κάπου μου έρχονται εικόνες στο μυαλό από αυτά που έχω δει και φρικάρω. Τα  έχω κόψει εδώ και αρκετά χρόνια 

 

 

Αν καταφέρουμε να πείσουμε και την @littlelamb να αγοράσει σεχυ εσώρουχα από ειδικό μαγαζί (ξέρεις πια λέω) τότε θεωρώ ότι θα έχουμε πετύχει γενικά χα χα 

Μου αγόρασε εμένα τις προάλλες ο σύζυγος ένα φανταστικό... Ολόσωμο δικτυωτό!!!!!! @little lambνα το πάρεις, αξίζει τα λεφτά του!!! :lol:

 

Όσο για τα θρίλερ κ μένα μου έχουν μείνει από πιο μικρή. Να φανταστείς αν είμαι σε άλλο δωμάτιο του σπιτιού κ έχει σκοτάδι συνήθως τρέχω για να πάω εκεί που είναι κ ο άντρας μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Super.mum είπε:

όταν είμαι μόνη σπίτι με τα παιδιά προσπαθώ να τα κοιμησω με σκοτάδι ..ας πούμε ότι κάπου μου έρχονται εικόνες στο μυαλό από αυτά που έχω δει και φρικάρω. Τα  έχω κόψει εδώ και αρκετά χρόνια 

 

 

πρίν από 7 λεπτά , mama16 είπε:

Όσο για τα θρίλερ κ μένα μου έχουν μείνει από πιο μικρή. Να φανταστείς αν είμαι σε άλλο δωμάτιο του σπιτιού κ έχει σκοτάδι συνήθως τρέχω για να πάω εκεί που είναι κ ο άντρας μου!!!

 

Και μετά λέτε ότι εγώ χρειάζομαι ψυχολόγο!

  • Χαχαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, little lamb είπε:

 

 

Και μετά λέτε ότι εγώ χρειάζομαι ψυχολόγο!

Α είχα γράψει και σε άλλο τόπικ για αραχνο φοβία δεν ξέρω αν το είχατε δει. Από τα θρίλερ προέκυψε κ αυτό .... 

Just now, Super.mum είπε:

Α είχα γράψει και σε άλλο τόπικ για αραχνο φοβία δεν ξέρω αν το είχατε δει. Από τα θρίλερ προέκυψε κ αυτό .... 

βασανιστήριο κάθε φορά που βλέπω μια μπροστά μ ... 

  • Χαχαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...