Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια

να σας πω την δικια μου ιστορια να παρετε θαρρως... το 2001 εκανα επεμβαση κυστη οωθηκη... τελικα επρεπε να την βγαλουνε την μια οωθηκη γιατι ηταν περιτηληγμενο απο την κυστη... να φανταστητε η κυστη ηταν σαν ενα μεγαλο πορτοκαλη. Το 2002 παντρευτηκα δεν θελαμε παιδια... αλλα ειχα παντα ενα φοβο εαν μπορουσα να κανω παιδι... 2004 διοριστηκα στην κρητη και ειπαμε οταν γυρισω να κανουμε παιδι. Μετα απο καποιους μηνες τιποτα... η γιατρος μου μου ειπαι να παω στον Παντο να δω τι μπορουμε να κανουμε... βλεπει πως η αλλη οωθηκη εχει κυστες... βεβαια εξηγουσε την ανωμαλη περιοδος μου.

Ο Παντος μου εβαλε 3 μηνες σε αντισηληπτικα και μετα θεραπεια για σπερματαχευση. Δεν ειπαι για εξωσωματικη γιατι μην φορτωσουμε την αλλη οωθηκη. Αποτελεσμα 0.... Αυτη την εποχη κτιζαμε το σπιτι μας... συνεχεια τρεχαμε... πηγαμε για αλλη αποτελεσμα 0.... γεμισα παλι με κυστες και ακομα μια φορα θεραπειες για να φυγουνε οι κυστες.

Το 2007 Οκτωμβριος μου λεει ο Παντος να κανω σαλπινογραφια... αν και ειχα κανει πριν 2 χρονια..Κανω οπως μου λεει... αυτο το μηνα πηγαινοντας στην δουλεια με τους συναλδελφους ειχαμε ενα τροχαιο ατυχημα... παει και αυτος ο μηνας...αχγος στρεσσσ φουλ...τα νευρα μου !!!

Αυτο το μηνα μετακομιζουμε στο καινουργιο σπιτι... τον αλλο μηνα τρεχαμε για το γαμο της αδελφης μου... παει δεκεμβριος και παντρευτηκε η αδελφη μου ...και εγω ειχα τον πονο μου που δεν ειχα παιδι ακομα..και απο την αλλη ειχα να αντιμετωπισω το προβλημα με το ποδι μου απο το ατυχημα....

λοιποοοοον κοριτσια 27-01-2008 με 3 εβδομαδες καθυστεριση μαθαινω που ειμαι εγκυος...

τωρα εχω ενα παιδακι και σκεφτομαι για δευτερο ...αν ειναι τυχερο

e977372361.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά..

 

Μην το βάζετε κάτω, γρήγορα θα έχουμε όλες το θετικό αποτέλεσμα που με τόση λαχτάρα περιμένουμε!

 

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!

Link to comment
Share on other sites

Koritsia!

Mipos mporouse kapoia apo esas na mou apantisi gia afto pou sas rotisa kai 2 meres prin?

Akoma den exo periodo kai sas rotao esis poses meres katisterisi eixate meta apo mia apotiximeni eksosomatiki? Otan ekana thn eksosomatiki perimena periodo gia 11 Flev. kai eixa 5 Flev......tora perimena gia 4 Marty kai akoma tipota...ksero oti einai h ormones pou exo parei alla poso prepi na perimeno akoma???

Micky na sou zisei to moraki sou kai grigora na ginoune 2 !!!

Link to comment
Share on other sites

:-( Δυστυχώς ήρθε πάλι η "ακατανόμαστη"...δεν μου έκανε τη χάρη να απουσιάσει...Τι να κάνουμε?Προχωράμε μπροστά και ελπίζουμε για τα καλύτερα...Βρε λέτε το μωρό μου να θέλει να "δημιουργηθεί" κοντά στο Πάσχα έτσι για να νιώσω κι εγώ λιγάκι σαν kinder έκπληξη? Λέω και καμιά βλακεία για να ξέχάσω τον πόνο μου που δεν πέτυχε η σπερματέκχυση...Δεν το βάζω κάτω ...θέλω φέτος να είναι η χρονιά που θα έχω χαρμόσυνα νέα πειράζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????:?:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρενατούλα μου,

 

Γιατί δε ρωτάς το γιατρό σου κορίτσι μου; Αυτός ξέρει να σου απαντήσει στα σίγουρα.. Μη ντρέπεσαι να τον πάρεις τηλέφωνο.. Στο κάτω κάτω υποχρεωμένος είναι να σου απαντήσει..

Link to comment
Share on other sites

Koritsia kalimera!

 

Domnina mou;

exo pai 5 tou mhnos ston giatro mou kai kaname kai yperixo.Ton rotisa pote tha exo periodo kai mou eipe oti tha argisei ligaki... alla exoune perasei 8 meres kai akoma tipota....Eipa an den exo mexri thn deytera tha ton paro thlefono na rotiso ti tha ginei.... ithela mono na akouso apo ta koritsia pou exoune perasei ta idia,poso perimenane sto peripou.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω EVA78 για τα λογια σου ειναι μια ανακουφιση να ξερω οτι υπαρχει καποιος που με καταλαβαινει. Οσο για την ακατανομαστη που σου ειρθε παλι μην απελπιζεσαι οπως ειπες μαλλον το μωρακι σου θελει να ερθει κοντα στο πασχα για κinder εκπληξη.Εγω εχω δυο μερες ακομα μεχρι την ακατανομαστη και καθομαι σε αναμμενα καρβουνα απο την μια λεω οτι που ξερεις μπορει να ειμαι αλλα απο την αλλη νιωθω κατι πονους χαμηλα οποτε προσγειωνομαι και λεω ξεχασε το δεν ειναι ο μηνας σου.

Link to comment
Share on other sites

domnina Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου και σε ευχαριστω για το κουραγιο που δινεις σε ολες μας με τις συμβουλες σου και τα καλα σου λογια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια γεια σας.Μόλις την προηγουμενη εβδομάδα ξεκίνησα και εγω να επικοινωνώ με το forum παρολο που έχω γραφτει πιο παλια γιατι είχα τόσο ανάγκη απο μια ζεστή κουβεντα σας αλλα και απο την θετικη ενέργεια΄όλων σας οτάν η ακατανόμαστη 7/03/2010 ακριβωσ στην ωρα της ήρθε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

07/03 κοριτσια την προηγούμενη εβδομαδα δηλαδη και ήρθε κανονικοτατα με ολα τα συμπτωματα πονους κλπ.και η ροη κανονικοτατη.όλη την εβδομαδα ομως που είχα περιοδο ακομα και στα τελειωματα το στηθος μου ηταν πολυ πρησμενο και και τα καφε τησ περιοδου στο τελος δεν έλεγαν να τελειωσουν.15/03 χτεσ έκανα ενα τεστ γιατι ειχα ακοθσει για κατι περιεργα εγκυμοσυνη με περιοδο μαζι και βγαινε αχνο θετικο.δεν δινω σημασια καθωε το στηθοσ ειχε αρχισει να μαλακωνει κιολας και σκεφτομαι οτι κατι δεν παει καλα με τισ ορμονεσ μου.Μη σας κουραζω κοριτσια σημερα το πρωι και ενω δεν θα επρεπε να βλεπω ιχνοσ πειοδου ,η λεκανη κοκκινισε απο το αιμα παλι και εκει ηταν που τρελαθηκα.Ευτυχώσ που εχω καβατζα τεστ πολλα απο αμερικη που ειχα παραγγηλει και εκανα και βγηκε παλι θετικο.Θα τρελαθω κοριτσια πηρα το γυναικολογο και μου ειπε β χοριακη και utrogestan.

τωρα που σασ γραφω ειμαι πολυ ταραγμενη και περιμενω αποτελεσματα αλλα ξερω οτι και αν δεν εχει μεινει κατι στην κοιλια μου ειμαι αισιοδοξη για το μελλον,και σας ευχαριστω ολες για την τοσο θετικη ενεργεια σας εστω και χωρις να μιλησα με ολες σας.Domina μου η ευχη που μου εδωσες την προηγουμενη εβδομαδα ηταν τοσο ζεστη που να κατιμ πηγε να γινει .Σ'ευχαριστω και ανταποδίδω με όλη μου την καρδια

Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia!

 

Shmera adiathetisa meta apo 12 meres kathisterisi...ego iksera oti einai apo ths ormones pou pira alla kapoi mou legane oti entexetai kai na eimai egkyos (emena afto me stenaxorise giati eniotha oti mou vazoune idees treles xoris na iparxei logos....)

 

Apo simera se 20 meres (5 Apryli) tha arxizo ths enesoules mou gia thn 2n mou prospathisa eksosomatikis.Elpizo oti afth thn fora tha pane ola kala kai tha petixo ena moraki (an einai kai 2 dipli xara!!!)

Aytos o dromos pou mas odigei gia na kanoume to oneiro mas pragmatikotita thelei poly dynami kai ego polles fores niotho oti den exo tora toso,oso eixa prin thn 1n prospathia.Vlepo ton antra mou ( TON LATREVO!!!) poso stenaxoriete otan katalaveni oti agxonomai kai xano thn diathesi mou ala polles fores ta sinestimata mou me rixnoune kato...Prospato POLY gia na eimai xaroumeni alla exo to fovo kai rotao:an den tha petixi kai palli???

Koritsia sygnomi,den thelo na sas stenaxoriso kai ksero oti oli exete niosei kapoies fores etsi opos niotho tora ego.Na eimaste kala, kali arxi mou efxomai kai kali epitixia se olous mas se afthn thn agona.

Grecia ,ola tha pane kala,mhn anisixis.Perimenoume ayrio ta apotelesmata sou. Sou efxomai na eisai poly eftixismeni avrio!

Domnina, eisai ena asteraki,se agapame oli ,eisai n MAMA ths pareas! Se olous mas exeis panta mia zesth kouventa kai mas kaneis na aisthanomaste kalytera! Na eisai kala kai oti epithimis na to patheis;-))Sou efxomai oti kalytero gia 22!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Geia sas koritsia!

 

Shmera adiathetisa meta apo 12 meres kathisterisi...ego iksera oti einai apo ths ormones pou pira alla kapoi mou legane oti entexetai kai na eimai egkyos (emena afto me stenaxorise giati eniotha oti mou vazoune idees treles xoris na iparxei logos....)

 

Apo simera se 20 meres (5 Apryli) tha arxizo ths enesoules mou gia thn 2n mou prospathisa eksosomatikis.Elpizo oti afth thn fora tha pane ola kala kai tha petixo ena moraki (an einai kai 2 dipli xara!!!)

Aytos o dromos pou mas odigei gia na kanoume to oneiro mas pragmatikotita thelei poly dynami kai ego polles fores niotho oti den exo tora toso,oso eixa prin thn 1n prospathia.Vlepo ton antra mou ( TON LATREVO!!!) poso stenaxoriete otan katalaveni oti agxonomai kai xano thn diathesi mou ala polles fores ta sinestimata mou me rixnoune kato...Prospato POLY gia na eimai xaroumeni alla exo to fovo kai rotao:an den tha petixi kai palli???

Koritsia sygnomi,den thelo na sas stenaxoriso kai ksero oti oli exete niosei kapoies fores etsi opos niotho tora ego.Na eimaste kala, kali arxi mou efxomai kai kali epitixia se olous mas se afthn thn agona.

Grecia ,ola tha pane kala,mhn anisixis.Perimenoume ayrio ta apotelesmata sou. Sou efxomai na eisai poly eftixismeni avrio!

Domnina, eisai ena asteraki,se agapame oli ,eisai n MAMA ths pareas! Se olous mas exeis panta mia zesth kouventa kai mas kaneis na aisthanomaste kalytera! Na eisai kala kai oti epithimis na to patheis;-))Sou efxomai oti kalytero gia 22!!!

 

 

με το καλο να σου ερθει και μετα να ερθει η σειρα μου:-D

Link to comment
Share on other sites

Ρενατούλα μου,

 

Επειδή δεν πήγε καλά η πρώτη προσπάθεια δεν σημαίνει ότι δεν θα πάει καλά και η δεύτερη... Κάθε εμπόδιο για καλό λέει ο σοφός λαός και είμαι σίγουρη ότι έτσι είναι..

 

Εγώ που είμαι στην πρώτη προσπάθεια και σε 5 μέρες περιμένω αποτελέσματα μπορώ αυτή τη στιγμή να σε καταλάβω γιατί και από το δικό μου μυαλό περάσανε διάφορες σκέψεις όλο αυτό το χρονικό διάστημα που προσπαθώ.. Κι εγώ αντιμετώπισα διάφορες ψυχοφθόρες καταστάσεις λόγω κάποιου οικογενειακού θέματος, κι εγώ ένιωσα να πνίγομαι σε μια κουταλιά νερό αλλά κάπου ήρθα στα ίσια μου..

 

Ότι θέλει ο Θεός ας γίνει.. Δεν θα πεθάνουμε κιόλας.. Εμείς κάνουμε ότι πρέπει και μπορούμε να κάνουμε κι από κει και πέρα όλα είναι στη θέλησή Του!

 

Κι εγώ άγχωνα τον άνδρα μου αλλά αν δεν αγχώσουμε τους συντρόφους μας ώστε να μπορούν να μας καταλάβουν λιγάκι και να μας εμψυχώσουν, να μας συμμεριστούν βρε παιδί μου, ποιόν θα αγχώσουμε; Υποτίθεται ότι είμαστε μαζί σε αυτή την προσπάθεια, όχι ο καθένας μόνος του!!!

 

Μήπως είναι πολύ νωρίς για να ξεκινήσεις τη δεύτερη προσπάθειά σου; Όχι τίποτε άλλο, απλώς ρωτάω για να μαθαίνω κι εγώ!

 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και είμαι σίγουρη ότι το μωρό σου θα βγει Πασχαλιάτικο!!!

 

Κι εγώ σας σκέφτομαι και σας αγαπώ διότι όλες μαζί πολεμάμε για τον πιο ιερό σκοπό στη ζωή μιας γυναίκας!

 

Όλες μαζί θα το αντιμετωπίσουμε ενωμένες! Ο ... χρυσός... μας φέρνει πιο κοντά, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ρενατούλα μου,

 

Επειδή δεν πήγε καλά η πρώτη προσπάθεια δεν σημαίνει ότι δεν θα πάει καλά και η δεύτερη... Κάθε εμπόδιο για καλό λέει ο σοφός λαός και είμαι σίγουρη ότι έτσι είναι..

 

Εγώ που είμαι στην πρώτη προσπάθεια και σε 5 μέρες περιμένω αποτελέσματα μπορώ αυτή τη στιγμή να σε καταλάβω γιατί και από το δικό μου μυαλό περάσανε διάφορες σκέψεις όλο αυτό το χρονικό διάστημα που προσπαθώ.. Κι εγώ αντιμετώπισα διάφορες ψυχοφθόρες καταστάσεις λόγω κάποιου οικογενειακού θέματος, κι εγώ ένιωσα να πνίγομαι σε μια κουταλιά νερό αλλά κάπου ήρθα στα ίσια μου..

 

Ότι θέλει ο Θεός ας γίνει.. Δεν θα πεθάνουμε κιόλας.. Εμείς κάνουμε ότι πρέπει και μπορούμε να κάνουμε κι από κει και πέρα όλα είναι στη θέλησή Του!

 

Κι εγώ άγχωνα τον άνδρα μου αλλά αν δεν αγχώσουμε τους συντρόφους μας ώστε να μπορούν να μας καταλάβουν λιγάκι και να μας εμψυχώσουν, να μας συμμεριστούν βρε παιδί μου, ποιόν θα αγχώσουμε; Υποτίθεται ότι είμαστε μαζί σε αυτή την προσπάθεια, όχι ο καθένας μόνος του!!!

 

Μήπως είναι πολύ νωρίς για να ξεκινήσεις τη δεύτερη προσπάθειά σου; Όχι τίποτε άλλο, απλώς ρωτάω για να μαθαίνω κι εγώ!

 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και είμαι σίγουρη ότι το μωρό σου θα βγει Πασχαλιάτικο!!!

 

Κι εγώ σας σκέφτομαι και σας αγαπώ διότι όλες μαζί πολεμάμε για τον πιο ιερό σκοπό στη ζωή μιας γυναίκας!

 

Όλες μαζί θα το αντιμετωπίσουμε ενωμένες! Ο ... χρυσός... μας φέρνει πιο κοντά, έτσι δεν είναι;

κοριστακι περιμενουμε πως κ πως τα ευχαριστα νεα σου!!γιατι ευχαριστα θα ειναι δεν το συζητω!!!για ολες τις αλλες κοπελες θα ευχηθω καλο κουραγιο κ γρηγορα να γινουμε ολες μανουλες..ξερω οι ευχες δινουν κ παιρνουν εδω μεσα,αλλα θεωρω οτι καθε ευχουλα καλο μας κανει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στην παρέα σας και μπήκα για να πάρω κουράγιο. προσπαθώ εδώ και 4 μήνες περίπου χωρίς αποτέλεσμα.. αυτό το μήνα ήμουν αισιόδοξη αλλα μάλλον θα μείνω με την αισιοδοξία γιατί είμαι σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω.. στεναχωρίεμαι.. και αγχώνομαι κάθε φορά που αδιαθετώ μήπως έχω πρόβλημα.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ρενατούλα μου,

 

Επειδή δεν πήγε καλά η πρώτη προσπάθεια δεν σημαίνει ότι δεν θα πάει καλά και η δεύτερη... Κάθε εμπόδιο για καλό λέει ο σοφός λαός και είμαι σίγουρη ότι έτσι είναι..

 

Εγώ που είμαι στην πρώτη προσπάθεια και σε 5 μέρες περιμένω αποτελέσματα μπορώ αυτή τη στιγμή να σε καταλάβω γιατί και από το δικό μου μυαλό περάσανε διάφορες σκέψεις όλο αυτό το χρονικό διάστημα που προσπαθώ.. Κι εγώ αντιμετώπισα διάφορες ψυχοφθόρες καταστάσεις λόγω κάποιου οικογενειακού θέματος, κι εγώ ένιωσα να πνίγομαι σε μια κουταλιά νερό αλλά κάπου ήρθα στα ίσια μου..

 

Ότι θέλει ο Θεός ας γίνει.. Δεν θα πεθάνουμε κιόλας.. Εμείς κάνουμε ότι πρέπει και μπορούμε να κάνουμε κι από κει και πέρα όλα είναι στη θέλησή Του!

 

Κι εγώ άγχωνα τον άνδρα μου αλλά αν δεν αγχώσουμε τους συντρόφους μας ώστε να μπορούν να μας καταλάβουν λιγάκι και να μας εμψυχώσουν, να μας συμμεριστούν βρε παιδί μου, ποιόν θα αγχώσουμε; Υποτίθεται ότι είμαστε μαζί σε αυτή την προσπάθεια, όχι ο καθένας μόνος του!!!

 

Μήπως είναι πολύ νωρίς για να ξεκινήσεις τη δεύτερη προσπάθειά σου; Όχι τίποτε άλλο, απλώς ρωτάω για να μαθαίνω κι εγώ!

 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και είμαι σίγουρη ότι το μωρό σου θα βγει Πασχαλιάτικο!!!

 

Κι εγώ σας σκέφτομαι και σας αγαπώ διότι όλες μαζί πολεμάμε για τον πιο ιερό σκοπό στη ζωή μιας γυναίκας!

 

Όλες μαζί θα το αντιμετωπίσουμε ενωμένες! Ο ... χρυσός... μας φέρνει πιο κοντά, έτσι δεν είναι;

 

Domnina,

 

σε παρακολουθώ και εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! Θα πας Δευτέρα για χωριακή ή θα κάνεις τεστ την Κυριακή?

tt1724b1.aspx
Link to comment
Share on other sites

Kriskris μου η αισιοδοξία σου είναι ιδιαιτέρως αναζωογονητική και είναι ότι χρειάζομαι αυτές τις μέρες!! Έτσι διαβάζω και ξαναδιαβάζω το μήνυμά σου για να πάρω τόννους αισιοδοξίας!!!

 

Yola μου την Δευτέρα θα πάω κανονικά για χοριακή. Το τεστ δεν ενδείκνυται μιας και με όλες τις ορμόνες που έχω πάρει και συνεχίζω να παίρνω υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να βγει ψευδώς θετικό... και φυσικά το σοκ θα είναι μεγάλο μετά..

 

Προτιμώ ένα ακόμη τσιμπηματάκι κι ένα σίγουρο αποτέλεσμα παρά οτιδήποτε άλλο..

 

Αλλά να σας πω κάτι κορίτσια; Όσο το σκέφτομαι τόσο φοβάμαι για το τι αποτέλεσμα θα πάρω.... Μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει και ότι θέλει Εκείνος!!!

 

Οι προσευχούλες που λέτε για μένα σίγουρα μαζεύονται καβάτζα κάπου και όταν έρθει η ώρα θα ξεπληρώσουν το τίμημα!

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Kriskris μου η αισιοδοξία σου είναι ιδιαιτέρως αναζωογονητική και είναι ότι χρειάζομαι αυτές τις μέρες!! Έτσι διαβάζω και ξαναδιαβάζω το μήνυμά σου για να πάρω τόννους αισιοδοξίας!!!

 

Yola μου την Δευτέρα θα πάω κανονικά για χοριακή. Το τεστ δεν ενδείκνυται μιας και με όλες τις ορμόνες που έχω πάρει και συνεχίζω να παίρνω υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να βγει ψευδώς θετικό... και φυσικά το σοκ θα είναι μεγάλο μετά..

 

Προτιμώ ένα ακόμη τσιμπηματάκι κι ένα σίγουρο αποτέλεσμα παρά οτιδήποτε άλλο..

 

Αλλά να σας πω κάτι κορίτσια; Όσο το σκέφτομαι τόσο φοβάμαι για το τι αποτέλεσμα θα πάρω.... Μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει και ότι θέλει Εκείνος!!!

 

Οι προσευχούλες που λέτε για μένα σίγουρα μαζεύονται καβάτζα κάπου και όταν έρθει η ώρα θα ξεπληρώσουν το τίμημα!

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

εισαι ηδη μαμα κοριτσαρα μου!!!Απλα θα το εξακριβωσεις σε λιγες μερουλες!!!!!!!και να μη φοβασαι τιποτα,μονο να πιστευεις....και να κανεις την προσευχουλα σου το βραδυ....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Koritsia geia sas!

 

Grecia ,ti egine simera? Den mas egrapses tipota!!! H eisate ekso kai to giortazete???

 

Yianna 2,se eyxaristo poly kai oti epithimies:-)...eisai kai esi se anamoni gia na ksekiniseis?

 

Eleman1979,ego nomizo oti einai akoma poly noris gia na agxotheis.Na sou po omos kai kati allo? Ego otan gnorisa ton antra mou apo thn arxi tou elega oti niotho oti den tha kanoume paidi eykola...kai makari na mhn eixa dikio....an niotheis oti kati den pai kala,akou ton eafto sou kai rota ton giatro sou.

 

Domnina mou, n proth mou prospatheia htane 23 Ian,oolipsia aki 26 emvryometafora.

5 Flev.adiathetisa kai tora 16 Marty. 5 Apriliou tha ksekiniso ths enesis. Lene oti prepi na perasoune 2 mhnes kai gia afto mporo na arxiso!Kai eimai panetoimi, pistepse me!!!

Kali psixologia na iparxei kai ola tha pane kala.Esi pos niotheis? Megalonoune ta sporakia?

 

Filia ,kai kalo vrady.

Link to comment
Share on other sites

Koritsia geia sas!

 

Grecia ,ti egine simera? Den mas egrapses tipota!!! H eisate ekso kai to giortazete???

 

Yianna 2,se eyxaristo poly kai oti epithimies:-)...eisai kai esi se anamoni gia na ksekiniseis?

 

Eleman1979,ego nomizo oti einai akoma poly noris gia na agxotheis.Na sou po omos kai kati allo? Ego otan gnorisa ton antra mou apo thn arxi tou elega oti niotho oti den tha kanoume paidi eykola...kai makari na mhn eixa dikio....an niotheis oti kati den pai kala,akou ton eafto sou kai rota ton giatro sou.

 

Domnina mou, n proth mou prospatheia htane 23 Ian,oolipsia aki 26 emvryometafora.

5 Flev.adiathetisa kai tora 16 Marty. 5 Apriliou tha ksekiniso ths enesis. Lene oti prepi na perasoune 2 mhnes kai gia afto mporo na arxiso!Kai eimai panetoimi, pistepse me!!!

Kali psixologia na iparxei kai ola tha pane kala.Esi pos niotheis? Megalonoune ta sporakia?

 

Filia ,kai kalo vrady.

 

 

 

σε αναμινη ειμαι γιατι προεκειψε ενα προβλημα με εμενα εχω ενα οινομιωμα και πρεπεινα το βγαλω και μετα θα ξεκινησω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...