Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Αχ γλυκες μου να ξερετε τι κουραγιο μου δινεται....την πρωτη φορα που την εκανα πρωι και χωρις να παιρνω χαπι μου ειχε βγει 265mIU/I με ορια 59-619 και την δευτερη φορα που εγινε απογευμα και εχοντας ξεκινησει θεραπεια βγηκε 21,90 ng/ml με ορια 6,00-16,00. Επισης ξερει καποια να μου πει γιατι ειναι διαφορετικες οι μοναδες μετρησης;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια μου σας ευχαριστω που υπαρχετε κ ειστε τοσο εμψυχωτικες ....εχω κανει και εγω εξετασεις θυροειδη και ειναι φυσιολογικες,οπως κ υπερηχο γιατι εχει η μαμα μου χασιμοτο κ πηγαινω μαζι της στον ενδοκρινολογο,αυτος δεν μου εχει πει να χρειαζομαι προς το παρον κατι αλλα ισως μελλοντικα να κανω θυροειδη λογω κληρονομικοτητας..περιχωρα μην αγχωνεσαι δεν ειναι πολυ ανεβασμενη η πρπλακτινησου ισως και απο αγχος να ανεβηκε..οσο αναφορα τις τιμες μετρησεις διαφερουν απο εργαστηριο σε εργαστηριο.cat76 σε τι φαση βρισκεσαι?cat cat μου και βεβαια θα γινουμε καποια στιγμη μανουλες που θα παει......τοσο το θελουμε!καλη μας επιτυχια ας εισακουστουν οι ευχες μας αυτες τις γιορτινες μερες που ερχονται..

Link to comment
Share on other sites

Cat cat θα κανεις 2η προσπαθεια αυτο το μηνα?

 

καλημερα...ναι εχω ξεκινησει ειδη κλομιφαινη και εχει ο θεος γιατι αν πεσει 25 του μηνα δεν θα ειναι διαθεσιμη η γιατρος μου αλλα μονο η βιολογος και ετσι αφου θα εχουμε κανει την pregnyl ..θα προσπαθησουμε απο μονοι μας εκεινες τις ωρες....θα δουμε.. στις 20 εχω υπερηχο και βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χρονια σας πολλα κ καλα , καλές γιορτές με υγεία , αγάπη , ευτυχια κ αισιοδοξία . Θα έρθουν οι καλύτερες μέρες που περιμένετε . Μέχρι πριν κάποιους μήνες κ εγώ συνέχεια σας έγραφα , σας παρακολουθούσα , σας εμπιστευόμουνα κ σας συμβουλευομουνα . Τώρα ποια μπαίνω αραιά κ που για να δω νέα σας , δεν προλαβαίνω γιατί η μικρή μου είναι 10 μηνών κ γίνεται χαμός στο σπίτι . Όλα τα ερωτήματα σας κ τις ανησυχίες σας τα εχω περάσει κ σας νοιωθω ..σας καταλαβαίνω ... Πέρασα πολλα , έκανα πολλα ( εξετάσεις , μετρήσεις , υπερήχους , σαλπιγγογραφιες κλπ ) αλλα τελικά τα κατάφερα :D

Όπως θα τα καταφέρετε κ εσείς γιατί η καθε μια το αξίζει να γίνει μανα ..:cry:

Προσευχή κ πίστη στο θεό , κανέναν δεν αφήνει ..απλά για μερικές γυναίκες ο δρόμος είναι πιο δύσκολος για την απόκτηση ενός παιδιού . Πιο δύσκολος όχι ακατόρθωτο όμως . Σας σκέφτομαι κ ας μην σας ξερω . Προσεύχομαι για σας κ ας μην σας ξερω . Ποσο όμως σας καταλαβαίνω ......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...ναι εχω ξεκινησει ειδη κλομιφαινη και εχει ο θεος γιατι αν πεσει 25 του μηνα δεν θα ειναι διαθεσιμη η γιατρος μου αλλα μονο η βιολογος και ετσι αφου θα εχουμε κανει την pregnyl ..θα προσπαθησουμε απο μονοι μας εκεινες τις ωρες....θα δουμε.. στις 20 εχω υπερηχο και βλεπουμε...

 

Α να,ι τωρα θυμηθηκα.Οπως και να εχει, οι προσπαθειες θα γινουν.;)

Χριστουγεννιατικο δωρο!!!!

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου σας ευχαριστω που υπαρχετε κ ειστε τοσο εμψυχωτικες ....εχω κανει και εγω εξετασεις θυροειδη και ειναι φυσιολογικες,οπως κ υπερηχο γιατι εχει η μαμα μου χασιμοτο κ πηγαινω μαζι της στον ενδοκρινολογο,αυτος δεν μου εχει πει να χρειαζομαι προς το παρον κατι αλλα ισως μελλοντικα να κανω θυροειδη λογω κληρονομικοτητας..περιχωρα μην αγχωνεσαι δεν ειναι πολυ ανεβασμενη η πρπλακτινησου ισως και απο αγχος να ανεβηκε..οσο αναφορα τις τιμες μετρησεις διαφερουν απο εργαστηριο σε εργαστηριο.cat76 σε τι φαση βρισκεσαι?cat cat μου και βεβαια θα γινουμε καποια στιγμη μανουλες που θα παει......τοσο το θελουμε!καλη μας επιτυχια ας εισακουστουν οι ευχες μας αυτες τις γιορτινες μερες που ερχονται..

 

Stelakion, εδω ολες βρισκομαστε για ενα λογο, που ειναι κοινος;)

Πολλες φορες χαιρομαι που βρισκω ατομα και μιλαω και μου φευγουν,αγωνιες και αγχη.

Θεωρω οτι δεν χρειαζονται να περνουμε πολλα πραγματα προληπτικα,μονο αν χρειαζεται.

Τα δικα μου νεα ειναι, οτι εκανα εμβρυομεταφορα την Παρασκευη και σημερα ειναι στην 5η μερα και εχω αρκετο δρομο μεχρι το αποτελεσμα:cool:

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χρονια σας πολλα κ καλα , καλές γιορτές με υγεία , αγάπη , ευτυχια κ αισιοδοξία . Θα έρθουν οι καλύτερες μέρες που περιμένετε . Μέχρι πριν κάποιους μήνες κ εγώ συνέχεια σας έγραφα , σας παρακολουθούσα , σας εμπιστευόμουνα κ σας συμβουλευομουνα . Τώρα ποια μπαίνω αραιά κ που για να δω νέα σας , δεν προλαβαίνω γιατί η μικρή μου είναι 10 μηνών κ γίνεται χαμός στο σπίτι . Όλα τα ερωτήματα σας κ τις ανησυχίες σας τα εχω περάσει κ σας νοιωθω ..σας καταλαβαίνω ... Πέρασα πολλα , έκανα πολλα ( εξετάσεις , μετρήσεις , υπερήχους , σαλπιγγογραφιες κλπ ) αλλα τελικά τα κατάφερα :D

Όπως θα τα καταφέρετε κ εσείς γιατί η καθε μια το αξίζει να γίνει μανα ..:cry:

Προσευχή κ πίστη στο θεό , κανέναν δεν αφήνει ..απλά για μερικές γυναίκες ο δρόμος είναι πιο δύσκολος για την απόκτηση ενός παιδιού . Πιο δύσκολος όχι ακατόρθωτο όμως . Σας σκέφτομαι κ ας μην σας ξερω . Προσεύχομαι για σας κ ας μην σας ξερω . Ποσο όμως σας καταλαβαίνω ......

 

Να σου ζησει γεωργιτσας!!!Μεγαλη ανακουφιση και ελπιδα μας δινεις!!

Οσο για την πιστη,ειναι το κυριοτερο.

Σ'ευχαριστουμε που προσευχεσαι και μας σκεφτεσαι!

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει γεωργιτσας!!!Μεγαλη ανακουφιση και ελπιδα μας δινεις!!

Οσο για την πιστη,ειναι το κυριοτερο.

Σ'ευχαριστουμε που προσευχεσαι και μας σκεφτεσαι!

 

Πίστη κ ελπίδα κ μακρυά από ερωτήσεις κ σχόλιο ενοχλητικών κ κακόβουλων ανθρώπων που επηρεάζουν την ψυχολογία σας . Ακόμα να κάνετε παιδάκι ; Ποτε θα κάνετε παιδάκι ; Δεν μπορείτε να κάνετε παιδάκι ; Κλπ κλπ κλπ . Δεν έχετε να δώσετε εξηγήσεις σε κανέναν , δεν αφορά κανέναν τι κάνει το καθε ζευγάρι σπίτι του . Απλά κ μόνο θέλουν να σας πικραίνουν ( τα εχω ζήσει ) . Αυτο Τότι ανχος σας πάει πίσω κ ας μην το καταλαβαίνετε . Τα εχω περάσει , τα ξερω .

Η ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 χρονια προσπαθειών .

Link to comment
Share on other sites

Πίστη κ ελπίδα κ μακρυά από ερωτήσεις κ σχόλιο ενοχλητικών κ κακόβουλων ανθρώπων που επηρεάζουν την ψυχολογία σας . Ακόμα να κάνετε παιδάκι ; Ποτε θα κάνετε παιδάκι ; Δεν μπορείτε να κάνετε παιδάκι ; Κλπ κλπ κλπ . Δεν έχετε να δώσετε εξηγήσεις σε κανέναν , δεν αφορά κανέναν τι κάνει το καθε ζευγάρι σπίτι του . Απλά κ μόνο θέλουν να σας πικραίνουν ( τα εχω ζήσει ) . Αυτο Τότι ανχος σας πάει πίσω κ ας μην το καταλαβαίνετε . Τα εχω περάσει , τα ξερω .

Η ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 χρονια προσπαθειών .

 

αχ βρε κοπελα μου ποσο γλυκα ειναι αυτα που γραφεις!! ευχαριστουμε που προσευχεσαι για ολες μας και μας δινεις δυναμη μεσα απο την ιστορια σου. να σου ζησει το μωρακι σου και σου ευχομαι καλες γιορτες κοριτσι μου...

Link to comment
Share on other sites

Πίστη κ ελπίδα κ μακρυά από ερωτήσεις κ σχόλιο ενοχλητικών κ κακόβουλων ανθρώπων που επηρεάζουν την ψυχολογία σας . Ακόμα να κάνετε παιδάκι ; Ποτε θα κάνετε παιδάκι ; Δεν μπορείτε να κάνετε παιδάκι ; Κλπ κλπ κλπ . Δεν έχετε να δώσετε εξηγήσεις σε κανέναν , δεν αφορά κανέναν τι κάνει το καθε ζευγάρι σπίτι του . Απλά κ μόνο θέλουν να σας πικραίνουν ( τα εχω ζήσει ) . Αυτο Τότι ανχος σας πάει πίσω κ ας μην το καταλαβαίνετε . Τα εχω περάσει , τα ξερω .

Η ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 χρονια προσπαθειών .

 

Καλημερα και απο εμενα!

Να σας ζησει το μωρακι σας γερο και καλοτυχο να ειναι και εσεις επισης για να το καμαρωνεται!

Μετα απο 5 χρονια ε, χαρα στο κουραγιο σας!

Εσεις τι προβλημα ειχατε αν επιτρεπεται και πως τα καταφερατε;

Δε θελω να γινω αδιακριτη αν θελεις μου απαντας, απλα προσπαθω να καταλαβω αν υπαρχει και αλλο ζευγαρι σε παρομοια περιπτωση με την δικια μας, ωστε να αντλησω πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεωργιτσας σ ευχαριστουμε για τα πολυ ομορφα σου λογια μακαρι οι ευχες σου να γινουν πραγματικοτητα κοριτσι μου!!!καλες γιορτες να εχεις κ να σου ζησει το ζουζουνακι σου!!!περιχωρα τι εκανες πηγες;νομιζω σημερα δεν ηταν να πας;

Link to comment
Share on other sites

γεωργιτσας σ ευχαριστουμε για τα πολυ ομορφα σου λογια μακαρι οι ευχες σου να γινουν πραγματικοτητα κοριτσι μου!!!καλες γιορτες να εχεις κ να σου ζησει το ζουζουνακι σου!!!περιχωρα τι εκανες πηγες;νομιζω σημερα δεν ηταν να πας;

 

Σε 3 ωρες ειναι το ραντεβου μας!Για να δουμε τι θα ακουσουμε....

Παρατηρησα ομως κατι που δεν μου αρεσε, η γιατρος που θα μας αναλαβει δεν ειναι Dr σε αντιθεση με ολες τις υπολοιπες. Φοβαμαι μηπως μας ειδαν Ελληνες και μας παρασαραν στην χειροτερη. Ευτυχως βεβαια μπορω να την αλλαξω αν θελησω, αλλα θα ειναι καπως...

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 ωρες ειναι το ραντεβου μας!Για να δουμε τι θα ακουσουμε....

Παρατηρησα ομως κατι που δεν μου αρεσε, η γιατρος που θα μας αναλαβει δεν ειναι Dr σε αντιθεση με ολες τις υπολοιπες. Φοβαμαι μηπως μας ειδαν Ελληνες και μας παρασαραν στην χειροτερη. Ευτυχως βεβαια μπορω να την αλλαξω αν θελησω, αλλα θα ειναι καπως...

ενταξει πηγαινε να δουμε πως θα σας αντιμετωπισει κ βλεπετε αν θα την κρατησετε,αν παιζει τετοιο σκηνικο αισχος....εκει που θα πας τα καλυπτει ασφαλεια;

Link to comment
Share on other sites

ενταξει πηγαινε να δουμε πως θα σας αντιμετωπισει κ βλεπετε αν θα την κρατησετε,αν παιζει τετοιο σκηνικο αισχος....εκει που θα πας τα καλυπτει ασφαλεια;

 

Η ασφαλεια καλυπτει τις επισκεψεις εξ ολοκληρου αν χρειαστει ομως να προβουμε σε εξωσωματικη η σπερματεγχυση πληρωνουμε και εμεις καποιο ποσο.

Link to comment
Share on other sites

Η ασφαλεια καλυπτει τις επισκεψεις εξ ολοκληρου αν χρειαστει ομως να προβουμε σε εξωσωματικη η σπερματεγχυση πληρωνουμε και εμεις καποιο ποσο.

παλι καλα!!!ποσο κοστιζει μια σπερματεγχυση εκει η εξωσωματικη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παλι καλα!!!ποσο κοστιζει μια σπερματεγχυση εκει η εξωσωματικη;

 

Λοιπον πανω κατω απ οτι ειδα στην ιστοσελιδα τους

σπερματεγχυση αυθορμητη, οπως την χαρακτηριζουν 160 ευρω.

σπερματεγχυση με διεργεση 520 ευρω.

την IVF 1817

thn ICSF 2020.

Μπορει καποια να μου εξηγησει τι ειναι το καθενα και πως βρισκει τι τιμες;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χρονια σας πολλα κ καλα , καλές γιορτές με υγεία , αγάπη , ευτυχια κ αισιοδοξία . Θα έρθουν οι καλύτερες μέρες που περιμένετε . Μέχρι πριν κάποιους μήνες κ εγώ συνέχεια σας έγραφα , σας παρακολουθούσα , σας εμπιστευόμουνα κ σας συμβουλευομουνα . Τώρα ποια μπαίνω αραιά κ που για να δω νέα σας , δεν προλαβαίνω γιατί η μικρή μου είναι 10 μηνών κ γίνεται χαμός στο σπίτι . Όλα τα ερωτήματα σας κ τις ανησυχίες σας τα εχω περάσει κ σας νοιωθω ..σας καταλαβαίνω ... Πέρασα πολλα , έκανα πολλα ( εξετάσεις , μετρήσεις , υπερήχους , σαλπιγγογραφιες κλπ ) αλλα τελικά τα κατάφερα :D

Όπως θα τα καταφέρετε κ εσείς γιατί η καθε μια το αξίζει να γίνει μανα ..:cry:

Προσευχή κ πίστη στο θεό , κανέναν δεν αφήνει ..απλά για μερικές γυναίκες ο δρόμος είναι πιο δύσκολος για την απόκτηση ενός παιδιού . Πιο δύσκολος όχι ακατόρθωτο όμως . Σας σκέφτομαι κ ας μην σας ξερω . Προσεύχομαι για σας κ ας μην σας ξερω . Ποσο όμως σας καταλαβαίνω ......

 

Κορίτσι να'σαι καλά για τα καλά σου λόγια μακάρι να τα καταφέρουμε όλα τα κορίτσια.Και εμείς το Μάρτιο κλείνουμε 3 χρόνια που προσπαθούμε.Μακάρι να τα καταφέρουμε,γιατί δε ξέρω πόσο ακόμα θα αντέξω ψυχολογικά αλλά και οικονομικά.Εύχομαι το 2016 να είναι η χρονιά μας.:P

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πανω κατω απ οτι ειδα στην ιστοσελιδα τους

σπερματεγχυση αυθορμητη, οπως την χαρακτηριζουν 160 ευρω.

σπερματεγχυση με διεργεση 520 ευρω.

την IVF 1817

thn ICSF 2020.

Μπορει καποια να μου εξηγησει τι ειναι το καθενα και πως βρισκει τι τιμες;

αυθορμητη σπερματεγχυση ειναι σε φυσικο κυκλο χωρις φαρμακα,με διεγερση με φαρμακα για να κανεις περισσοτερα ωοθυλακια,IVF η απλη εξωσωματικη το τελευταιο δεν ξερω,παντως πολυ καλες οι τιμες εδω η εξωσωματικη κοστιζει γυρω στα 2500, αν κανω καποιο λαθος για τα παραπανω ας με διορθωσει καποια κοπελα που γνωριζει καλυτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεωργιτσας ευχαριστουμε για τις ευχες σου!!να χαιρεσαι το μωρακι σου!!εσεις τι προβλημα ειχατε??oly75 εσεις εχετε βρει καποιο προβλημα η ανεξηγητη υπογονιμοτητα?εγω κσθομαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι την κυριακη,δευτερα...αν κ νομιζω πως θα ειναι τζιφος η υποθεση κ θα πεσω ψυχολογικα γιατι ειχα πολλες ελπιδες...νιωθω συνεχεια λες κ θα αδιαθετησω,εσυ cat cat ετσι ενιωθες ειμαι στην 10η μερα μετα τη σπερματεγχυση κ ποναει η κοιλια μου κ νιωθω λες κ εχω αερα μεσα νιωθω φουσκωματα λες κ εχω φαει φασολια...η δευτερη φορα για σενα ειμαι σιγουρη θα ειναι πετυχημενη!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεωργιτσας ευχαριστουμε για τις ευχες σου!!να χαιρεσαι το μωρακι σου!!εσεις τι προβλημα ειχατε??oly75 εσεις εχετε βρει καποιο προβλημα η ανεξηγητη υπογονιμοτητα?εγω κσθομαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι την κυριακη,δευτερα...αν κ νομιζω πως θα ειναι τζιφος η υποθεση κ θα πεσω ψυχολογικα γιατι ειχα πολλες ελπιδες...νιωθω συνεχεια λες κ θα αδιαθετησω,εσυ cat cat ετσι ενιωθες ειμαι στην 10η μερα μετα τη σπερματεγχυση κ ποναει η κοιλια μου κ νιωθω λες κ εχω αερα μεσα νιωθω φουσκωματα λες κ εχω φαει φασολια...η δευτερη φορα για σενα ειμαι σιγουρη θα ειναι πετυχημενη!!!

τι πεσμενο ηθικο ειναι αυτο;ελα να ανεβουμε λιγο!!!ολα καλα θα πανε μην απογοητευεσαι,αργα η γρηγορα θα τα καταφερεις θα το δεις!!!εγω 43 μερες κ η περιοδος αφαντη φοβαμαι οτι δεν θα την ξαναδω...

Link to comment
Share on other sites

αχ ρουλα μου σέυχαριστω!!προσπαθω αλλα δεν μπορω να ησυχασω...τις τελευταιες μερες δεν κοιμαμαι σχεδον καθολου απο το αγχος αποφασισα αυριο να κοψω τη προγεστερονη αντι για το σαββατο αφου εαν πραγματι εχει γινει εμφυτευση δεν θα υπαρχει θεμα αλλιως θα ερθει η περιοδος...δεν θα αντεξω να μην ειμαι κ να εχω καθυστερηση εξαιτιας της προγεστερονης.ετσι κι αλλιως πριν την 14η μερα μου ειπε να την κοψω..ρουλακι μου γιατι τοσες μερες καθυστερηση??τι θεμα υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

αχ ρουλα μου σέυχαριστω!!προσπαθω αλλα δεν μπορω να ησυχασω...τις τελευταιες μερες δεν κοιμαμαι σχεδον καθολου απο το αγχος αποφασισα αυριο να κοψω τη προγεστερονη αντι για το σαββατο αφου εαν πραγματι εχει γινει εμφυτευση δεν θα υπαρχει θεμα αλλιως θα ερθει η περιοδος...δεν θα αντεξω να μην ειμαι κ να εχω καθυστερηση εξαιτιας της προγεστερονης.ετσι κι αλλιως πριν την 14η μερα μου ειπε να την κοψω..ρουλακι μου γιατι τοσες μερες καθυστερηση??τι θεμα υπαρχει?

το ξερω ειναι δυσκολες αυτες οι μερες αναμονης!!!ΥΠΟΜΟΝΗ κ σου ευχομαι ολοψυχα ενα ΘΕΤΙΚΟ αποτελεσμα!!!το προβλημα μου ειναι η ηλικια,το καλοκαιρι ειχα παλι 2 μηνες χωρις περιοδο κ τωρα παλι αυτο μαλλον το τελος ειναι πολυ κοντα,κ να φανταστεις οι αδερφες μου μεγαλυτερες κ δεν εχουν ακομα κανενα συμπτωμα εμηνοπαυσης,αν εχεις τυχη διαβαινε...ασε με ειμαι να σκασω

Link to comment
Share on other sites

Γεωργιτσας ευχαριστουμε για τις ευχες σου!!να χαιρεσαι το μωρακι σου!!εσεις τι προβλημα ειχατε??oly75 εσεις εχετε βρει καποιο προβλημα η ανεξηγητη υπογονιμοτητα?εγω κσθομαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι την κυριακη,δευτερα...αν κ νομιζω πως θα ειναι τζιφος η υποθεση κ θα πεσω ψυχολογικα γιατι ειχα πολλες ελπιδες...νιωθω συνεχεια λες κ θα αδιαθετησω,εσυ cat cat ετσι ενιωθες ειμαι στην 10η μερα μετα τη σπερματεγχυση κ ποναει η κοιλια μου κ νιωθω λες κ εχω αερα μεσα νιωθω φουσκωματα λες κ εχω φαει φασολια...η δευτερη φορα για σενα ειμαι σιγουρη θα ειναι πετυχημενη!!!

 

Κορίτσι καλημέρα.Αρχικά σου εύχομαι καλά αποτελέσματα,εύχομαι να πάνε όλα καλά.Ναι σε εμάς υπάρχει πρόβλημα ολιγοασθενοσπερμίας.Πριν 2 χρόνια έκανε ο σύζυγός μου εγχείρηση κιρσοκήλης.Περάσαμε πολλά,σπερματεγχύσεις,εξωσωματικές και μία εξωμήτρια κύηση με φυσιολογική σύλληψη.Τώρα έχω και μία σάλπιγγα.Άσε δράμα.Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα το μαρτύριό μας.Καλή τύχη στα αποτελέσματά σου.:P

Link to comment
Share on other sites

γεωργιτσας σ ευχαριστουμε για τα πολυ ομορφα σου λογια μακαρι οι ευχες σου να γινουν πραγματικοτητα κοριτσι μου!!!καλες γιορτες να εχεις κ να σου ζησει το ζουζουνακι σου!!!περιχωρα τι εκανες πηγες;νομιζω σημερα δεν ηταν να πας;

 

Σου εστειλα προσωπικο μηνυμα!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι καλημέρα.Αρχικά σου εύχομαι καλά αποτελέσματα,εύχομαι να πάνε όλα καλά.Ναι σε εμάς υπάρχει πρόβλημα ολιγοασθενοσπερμίας.Πριν 2 χρόνια έκανε ο σύζυγός μου εγχείρηση κιρσοκήλης.Περάσαμε πολλά,σπερματεγχύσεις,εξωσωματικές και μία εξωμήτρια κύηση με φυσιολογική σύλληψη.Τώρα έχω και μία σάλπιγγα.Άσε δράμα.Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα το μαρτύριό μας.Καλή τύχη στα αποτελέσματά σου.:P

 

Γεια σου κοπελα μου, λυπαμαι πολυ για ολα οσα περασες και ευχομαι συντομα να ξεχαστουν με ενα χαμογελαστο και υγιες μωρακι.

Ηθελα να μου δωσεις τα φωτα σου αν μπορεις...επειδη και ο δικος μου συζυγος διεγνωσθει με ολιγοασθενοσπερμια, 3ου βαθμου κιρσοκηλη και υψηλη προλακτινη για την οποια αρχισε θεραπεια πριν 2 εβδομαδες, τι ποσοστο επιτυχιας υπαρχει μετα την εγχειρηση, ποσο γρηγορα βλεπουμε αποτελεσματα και γενικα οτι θεωρεις χρησιμο ωστε να αποφασισουμε και εμεις τι να κανουμε απο εδω και περα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...