Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Δε ξέρω πως βγαίνουν τα δικά σας όνειρα αλλά εγώ οποτε έβλεπα τον εαυτό μου έγκυο είναι στεναχώρια γιατί κουβαλάς βάρος... από την άλλη μπορεί να είναι ψυχολογικά από την έντονη επιθυμία να κάνετε παιδάκι και βγαίνει το υποσυνείδητο....

 

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Κατα πάσα πιθανότητα στενοχώρια θα είναι. Ελπίζω να περάσει σύντομα!:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερααα Αννα μου εγω να δεισ πωσ εκνευριζομαι!!!!!! αλλοι προσπαθουν μηνεσ κ εκεινης τησ ετυχαν ολα χαχα ζησαμε να το ακουσουμε κ αυτο ΕΛΕΟΣ ουτε εγω πιστευω στησ γυναικεσ πουν λενε οτι επιασαν με την πρωτη 2 3 μηνεσ προσπαθειασ θα εκαναν δε μπορει εμενα πολλεσ φορεσ με περνει απο κατω κ λεω ο θεοσ δε θελει να μου το στειλει με τιμωρει γι τησ αμαρτιεσ που εχω κανει.....επισησ εχω παρατηρησει πολλεσ ξενεσ εγκυες κ γενικα παντου μεγαλεσ κοιλιτσεσ κεγω ακομα τιποτααα:confused::confused::confused:

 

Νικολία μου συγνώμη για το θάρρος, αλλά λες βλακείες!!!Άκου εκεί σε τιμωρεί ο Θεός!!!Ξέρεις πόσες είναι σαν εμάς που προσπαθούν και προσπαθούν και τίποτα?Όλες πια μας τιμωρεί ο Θεός???Απλά Εκείνος ξέρει πότε είναι η κατάλληλη στιγμή για να το στείλει!Ίσως πρέπει να σταματήσουμε να το σκεφτόμαστε, και δε θα καταλάβουμε πως βρεθήκαμε με φουσκωμένη κοιλιά...χιχιχι!!! :-D :grin: :-D

H5Gn.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Όταν ακούω για αυτά τα "τυχαία" πολύ εκνευρίζομαι. Είδα μια γνωστή μου τις προάλλες και ήταν έγκυος στο τέταρτο. Και τι γυρνάει και μου λέει? "Πραγματικά δεν ξέρω πως έγινε!" Τι να της πεις τότε? Γερό να είναι το παιδάκι και να έχει μια τέλεια εγκυμοσύνη, αλλά μην παίζει και με τα νεύρα μας! Μετά από 4 παιδιά, δεν ξέρει πως έγινε!!!Όσο γι'αυτές που μένουν έγκυες με την πρώτη...τι να πω...Κάποιες γυναίκες είναι ευλογημένες από το Θεό...Για κάποιες άλλες χρειάζεται λίγη περισσότερη προσπάθεια...Δεν πρέπει όμως καμία να απελπίζεται...Κάποια στιγμή όλες θα έχουμε ένα μωράκι στην αγκαλιά και θα γελάμε με τις σκέψεις που κάνουμε τώρα... :-) :-) :-) :-)

 

Κοίτα έχω διαβάσει και από γιατρούς χωρίς να έχω ιδία πείρα ότι υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με τα προσπερματικά υγρά... Ή μπορεί να λένε πως έτυχε με τη λογική πως είχαν αραιές επαφές πχ οι περισσότερες ανολοκλήρωτες και μία ολοκληρωμένη... ΕΠίσης μη ξεχνάτε πως συνήθως οι επόμενες συλλήψεις γίνονται πιο εύκολα από ό,τι η πρώτη σύλληψη.

Επιπλέον όταν για ένα μεγάλο διάστημα προσέχεις να μη μείνεις έγκυος πως περιμένετε ο οργανισμός ξαφνικά και αμέσως όταν δεχτεί το σπέρμα να γίνει γονιμοποιήση;;;

Επομένως ψυχραιμία και όλα θα γίνουν όπως πρέπει και όταν πρέπει. Και ειδικά όσες έχετε κάνει εξετάσεις και σας έχουν πει πως όλα είναι εντάξει δεν υπάρχει λογος άγχους... εγώ πάντως έτσι ηρέμησα... έκανα ένα τεστ παπ εκανά και ένα υπέρηχο και μου είπε πως όλα είναι καλά και καθαρά και ξεαγχώθηκα και νατος ο γιόκας μου.... Τον ίδιο μήνα!!!

sJbgp3.png W9hQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο αντρας μου χθες μου ειπε μα γιατι δε μενεισ εγκυοσ αγαπη μου??? κ τι περιμενενα του απαντησω που ημουν πρωτη ημερα περιοδου μεσ στα νευρα τησ περιοδου κ ειχα κ την απογοητευση οτι δε υπαρχει σπορακι.... κ εμενα με πιανει ωρεσ ωρεσ να κλαιω κ να αναρωτιεμαι κ εγω γτ δε μενω εγκυος αλλα απαντηση απο πουθενα τι να πω ελπιζω τον αλλο μηνα να εχουμε ολεσ μεγαλεσ κοιλιτσες κ γεματες με σπορακια!!!:(:P:p:p

Κορίτσι μου να μην απογοητευεσαι!!! Φαντάσου εγώ κάνω προσπάθειες που έχω τρελό θέμα με την περιοδο δεν αδιαθετώ συχνά λόγω ορμονών και το παλεύω να μεινω..Θετική σκέψη και όλα γίνονται...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Όταν ακούω για αυτά τα "τυχαία" πολύ εκνευρίζομαι. Είδα μια γνωστή μου τις προάλλες και ήταν έγκυος στο τέταρτο. Και τι γυρνάει και μου λέει? "Πραγματικά δεν ξέρω πως έγινε!" Τι να της πεις τότε? Γερό να είναι το παιδάκι και να έχει μια τέλεια εγκυμοσύνη, αλλά μην παίζει και με τα νεύρα μας! Μετά από 4 παιδιά, δεν ξέρει πως έγινε!!!Όσο γι'αυτές που μένουν έγκυες με την πρώτη...τι να πω...Κάποιες γυναίκες είναι ευλογημένες από το Θεό...Για κάποιες άλλες χρειάζεται λίγη περισσότερη προσπάθεια...Δεν πρέπει όμως καμία να απελπίζεται...Κάποια στιγμή όλες θα έχουμε ένα μωράκι στην αγκαλιά και θα γελάμε με τις σκέψεις που κάνουμε τώρα... :-) :-) :-) :-)

Άννα μου πες τα κι εσύ!!!! Κάποια στιγμή θα γελάμε...ΑΜΗΝ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίτα έχω διαβάσει και από γιατρούς χωρίς να έχω ιδία πείρα ότι υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με τα προσπερματικά υγρά... Ή μπορεί να λένε πως έτυχε με τη λογική πως είχαν αραιές επαφές πχ οι περισσότερες ανολοκλήρωτες και μία ολοκληρωμένη... ΕΠίσης μη ξεχνάτε πως συνήθως οι επόμενες συλλήψεις γίνονται πιο εύκολα από ό,τι η πρώτη σύλληψη.

 

Ακριβώς έτσι είναι, το 'έτυχε' διαφέρει από άτομο σε άτομο!! Εμάς ένα φιλικό ζευγάρι μας είπαν ότι έτυχε και εννοούσαν ότι δεν πήραν καθόλου προφυλάξεις, απλώς η κοπέλα δεν ήταν σε γόνιμες μέρες :shock:! Τι να πεις!!!

 

Κορίτσια μην απογοητεύεστε και κυρίως ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ! Το ξέρω είναι πιο εύκολο να το λες από το να το κάνεις.. Εγώ επειδή είμαι αρκετά αγχώδης είχα πει στον εαυτό μου ότι δίνω ένα χρόνο περιθώριο, έτσι ώστε να μην περιμένω μήνα-μήνα, είναι ψυχοφθόρο! Και έπιασε! Με το καλό έυχομαι σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπήκα στην παρέα σας για μοιραστώ την "κρυφή" μου αγωνία. Είμαι 39 και μέχρι τώρα στη ζωή μου είχα μία ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη στα 20 η οποία κατέληξε σε έκτρωση, και μία βιοχημική αποβολή στα 36 με τον πρώην άντρα μου. Και στις δύο περιπτώσεις το αντιλήφθηκα από τεστ κυήσεως και μετέπειτα από τις χοριακές.

Τώρα εδώ και 2 χρόνια με τον νυν σύντροφό μου είμαστε τόσο ευτυχισμένοι και πλήρεις μαζί που εντελώς χαλαρά είπαμε να αφεθούμε στο σεξ άνευ προφυλάξεων. Ουσιαστικά είναι ο δεύτερος μήνας που είχαμε ελεύθερες επαφές και όσο πλησιάζει η μέρα όπου θα αδιαθετήσω η αγωνία μου εντείνεται. Εχω κύκλο ρολόι και η απουσία της περιόδου είναι το μόνο σοβαρό σημάδι πιθανής εγκυμοσύνης. Βρίσκομαι στην 21η μέρα και απλά περιμένω....και προσεύχομαι.... και μετράω τις μέρες μέχρι τις 13/09.... τικ τακ τικ τακ....

 

Πριν δυο τρεις μέρες είδα και ένα όνειρο τόσο αληθινό, που ξύπνησα... είδα ότι ήρθε η περίοδός μου την ώρα που κοιμόμουν και είχε ένα χρώμα έντονο κόκκινο....

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι εύκολο, εγω όσο εύκολα απο το 1 μήνα προσπαθειών έκανα το κοριτσάκι μου, άλλο τόσο εύκολα απο το 1 μήνα προσπαθειών (για 2 παιδάκι) έκανα εξωμητριο κ τσουπ παει κ η σαλπιγγα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???εχουμε κανενα νεο? εγω ολο για εγυμοσυνεσ ακουω απο χθεσ ακουσα 3 ΕΛΕΟΣ παιζουν με τα νευρα μου τελικα....:(:(:(:( Τι απογοητευση κ αυτηκ τι ζηταμε στην τελικη ενα τοσο δα μικρουλη φασολακι αλλα δε ερχετε με τιποτα......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

22η μέρα σήμερα, περιμένοντας για την 28η... ανάμικτα συναισθήματα, πέρασα από ένα φαρμακείο και αγόρασα το clear blue... να βρίσκεται σε περίπτωση που.... χρειαστεί... το αφήνω για τις 13, αν δε με προλάβει η φύση...

 

Theod79, Νικολία, υπομονή και πίστη στο θεό... μετά την αποβολή μου και τις δυσκολίες που πέρασα μετά με τον πρώην μου, θέλω να πιστεύω ότι για καλό γίνονται όλα...

 

Ελπίζω λίγο πριν φύγει το 2013 να είναι τυχερό για όλες μας και να χαιρόμαστε με ό,τι καλό υπάρχει στη ζωή μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

22η μέρα σήμερα, περιμένοντας για την 28η... ανάμικτα συναισθήματα, πέρασα από ένα φαρμακείο και αγόρασα το clear blue... να βρίσκεται σε περίπτωση που.... χρειαστεί... το αφήνω για τις 13, αν δε με προλάβει η φύση...

 

Theod79, Νικολία, υπομονή και πίστη στο θεό... μετά την αποβολή μου και τις δυσκολίες που πέρασα μετά με τον πρώην μου, θέλω να πιστεύω ότι για καλό γίνονται όλα...

 

Ελπίζω λίγο πριν φύγει το 2013 να είναι τυχερό για όλες μας και να χαιρόμαστε με ό,τι καλό υπάρχει στη ζωή μας....

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ?Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΠΤΟ ΦΑΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΠΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ Κ ΑΠΤΟ ΜΕΣΙΜΕΡΗ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΦΑΝΩ ΤΥΧΕΡΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!1 ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ !!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΒΟΥΡ !!!!!!!!!!!!!! Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΝΟ Κ ΚΑΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπήκα στην παρέα σας για μοιραστώ την "κρυφή" μου αγωνία. Είμαι 39 και μέχρι τώρα στη ζωή μου είχα μία ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη στα 20 η οποία κατέληξε σε έκτρωση, και μία βιοχημική αποβολή στα 36 με τον πρώην άντρα μου. Και στις δύο περιπτώσεις το αντιλήφθηκα από τεστ κυήσεως και μετέπειτα από τις χοριακές.

Τώρα εδώ και 2 χρόνια με τον νυν σύντροφό μου είμαστε τόσο ευτυχισμένοι και πλήρεις μαζί που εντελώς χαλαρά είπαμε να αφεθούμε στο σεξ άνευ προφυλάξεων. Ουσιαστικά είναι ο δεύτερος μήνας που είχαμε ελεύθερες επαφές και όσο πλησιάζει η μέρα όπου θα αδιαθετήσω η αγωνία μου εντείνεται. Εχω κύκλο ρολόι και η απουσία της περιόδου είναι το μόνο σοβαρό σημάδι πιθανής εγκυμοσύνης. Βρίσκομαι στην 21η μέρα και απλά περιμένω....και προσεύχομαι.... και μετράω τις μέρες μέχρι τις 13/09.... τικ τακ τικ τακ....

 

Πριν δυο τρεις μέρες είδα και ένα όνειρο τόσο αληθινό, που ξύπνησα... είδα ότι ήρθε η περίοδός μου την ώρα που κοιμόμουν και είχε ένα χρώμα έντονο κόκκινο....

 

Κι εγώ όλο όνειρα βλέπω. Προχθές πάλι ειδα ότι κατεβαζα πολύ γάλα κι επειδή δεν είχα ακόμα το μωρό θηλαζα ένα κουτάβι και ένα νεογέννητο γουρουνάκι. Πολύ περίεργο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα! Χθες μου ήρθε περίοδος. 9 ημέρες καθυστέρηση...και πολλές χαμένες ελπίδες. Ως την τελευταία στιγμή ελπίζαμε ότι έγινε αργά η σύλληψη..μπλα μπλα μπλα....Τελοσπάντων! Και όχι τίποτα άλλο, χθες είχαμε γάμο και έμαθα για δύο εγκυμοσύνες...Ας είναι καλά τα κορίτσια και τα μωράκια τους αλλά θα είναι ψέμα αν πω ότι δε ζήλεψα...:rolleyes:

Κανένα καλό νέο από κάποια κοπέλα υπάρχει? Το εύχομαι σε όλες μας!'

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!1 ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ !!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΒΟΥΡ !!!!!!!!!!!!!! Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΝΟ Κ ΚΑΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημερούδια κοριτσάκι. Τι κάνεις? Σου ήρθε στην ώρα της τελικά,έτσι? Και εγώ περιμένω την δική μου σιγά σιγά.... Χι χι... Λείπαμε για διακοπές.... Υπομονή σε όλες τις υποψήφιες μανούλες.....:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Χθες μου ήρθε περίοδος. 9 ημέρες καθυστέρηση...και πολλές χαμένες ελπίδες. Ως την τελευταία στιγμή ελπίζαμε ότι έγινε αργά η σύλληψη..μπλα μπλα μπλα....Τελοσπάντων! Και όχι τίποτα άλλο, χθες είχαμε γάμο και έμαθα για δύο εγκυμοσύνες...Ας είναι καλά τα κορίτσια και τα μωράκια τους αλλά θα είναι ψέμα αν πω ότι δε ζήλεψα...:rolleyes:

Κανένα καλό νέο από κάποια κοπέλα υπάρχει? Το εύχομαι σε όλες μας!'

 

Κατια μου υπομονη οπωσ κανουμε ολεσ μας!!!!! το ιδιο παθαινω καθε που περιμενω την κυρια με τα κοκκινα.... μολισ τελειωσει βουρρ για πολυ σεξ κοριτσια ασ απολαυσουμε τον ερωτα γτ στο τελοσ θα το κανουμε απο αγγαρεια κ εμεισ συνεχιζουμε τησ προσπαθειεσ αλλα δε σασ κρυβω οτι δε εχω ελπιδεσ πλεον θα κανω ερωτα με τον αντρα μου οπωσ κ πριν κ οτι θελει ας γινει........ ευχομαι αρχεσ οκτομβρη να εχουμε ολεσ υπεροχα νεα αχ τελικα κολησα με αυτο το site νομιζω οτι σας ξερω χρονια:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

.......

 

καλησπέρα polinaki1986 στα 25 είχα πάθει το εξής τρελό. Είχα τρελή καθυστέρηση χωρίς να είμαι έγκυος και η εξήγηση που δόθηκε από τον γιατρό μου μετά το ορμονικό τεστ που έκανα είναι ότι ανήκω σε ένα πολύ μικρό ποσοστό γυναικών που σταματάνε την περίοδό τους λόγω στρες σε μία τυχαία μέρα του κύκλου "παγώνουν" οι ορμόνες και η περίοδος δεν έρχεται ποτέ. Τότε με είχε ρωτήσει αν ήθελα να πάρω αντισυλληπτικά για να επανέλθει η περίοδος ή οιστρογόνα. Προτίμησα τα οιστρογόνα αλλά ως παρενέργεια εμφανίστηκε ακμή στο πρόσωπο. Είδα και έπαθα να την ξεφορτωθώ. Την επόμενη φορά που μου συνέβη και σταμάτησε η περίοδος (πάλι λόγω εξαιρετικής ψυχολογική πίεσης) προτίμησα τα αντισυλληπτικά και μου ήταν εξαιρετικά ανώδυνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, πρωί πρωί τσουπ και η περίοδος... 3 μέρες νωρίτερα....25η αντί για 28... παίρνω και αρκετά φάρμακα αυτό το μήνα λόγω μιας αυτοάνοσης πάθησης που έχω, λογικό ακούγεται να έχει διαταραχθεί ο κύκλος μου. Καλύτερα νωρίτερα παρά αργότερα... Υπομονή μέχρι το θαύμα...

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ .......... ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΑΣ !!!!!!ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ????!!!!!!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ...

Είχα μόλις κάποιες ενδείξεις ότι έρχεται.... :lol::lol: Πολύ καλά.. Και μόνο που αλλάζεις παραστάσεις και βλέπεις κάτι διαφορετικό,είναι πολύ σημαντικό.. Τώρα επιστροφή στη ρουτίνα.. Πάντως το Ιόνιο έχει νια πρωτόγονη ομορφιά...8-):cool:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια...αισίως σήμερα τέλειωσε και η 30η μέρα(με 28 σταθερό κύκλο)....από συμπτώματα μόνο ζαλάδες και κάτι άσπρα υγρά πολύ πηχτά(συγνώμη για τις λεπτομέρειες...:oops:)....πρώτη φορά δεν πρήζεται το στήθος μου όπως συνηθ'ιζει πάντα πριν την περίοδο..ούτε η κοιλιά μου πόνεσε..ούτε τίποτα δεν έχω τώρα!!!Για να δούμε...λέω αν δεν έρθει κι αυριο να κάνω την πέμπτη κανα τεστάκι...αν προλάβω!!!Αν και δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη..έχω απογοητευτεί τόσους μήνες!!!!Θα σας ενημερώσω...;);)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια...αισίως σήμερα τέλειωσε και η 30η μέρα(με 28 σταθερό κύκλο)....από συμπτώματα μόνο ζαλάδες και κάτι άσπρα υγρά πολύ πηχτά(συγνώμη για τις λεπτομέρειες...:oops:)....πρώτη φορά δεν πρήζεται το στήθος μου όπως συνηθ'ιζει πάντα πριν την περίοδο..ούτε η κοιλιά μου πόνεσε..ούτε τίποτα δεν έχω τώρα!!!Για να δούμε...λέω αν δεν έρθει κι αυριο να κάνω την πέμπτη κανα τεστάκι...αν προλάβω!!!Αν και δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη..έχω απογοητευτεί τόσους μήνες!!!!Θα σας ενημερώσω...;);)

 

Kαλημέρα litaki7. Κι εγώ περίπου στα ίδια είμαι αλλά είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο. Σήμερα ξύπνησα με απίστευτο άγχος. Κι εμείς κάνουμε αρκετούς μήνες προσπάθεια και ενώ προσπαθώ να είμαι συγκροτημένη μάλλον δεν θα το πάρω καθόλου καλά αν μου έρθει τελικά η περίοδος. Σκέφτομαι μήπως πάρω ένα τεστ που δείχνει πριν την καθυστέρηση τουλάχιστον να μην το σκέφτομαι. Απο την ωορηξία μου και μετά έχω καθε μέρα πονάκια χαμηλά, πρησμένο στήθος και βλέπω συνέχεια όνειρα. Τι να πω.... το άγχος δεν το αντέχω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...