Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

egw pali ...molis prin ligo eniwsa enan poly entono pono gia liga deyterolepta xamhla deksia sthn koilia ......... ouf !!!! apla ithela na to moirastw ......(maria) :?::?::?::?::?::?::?::?:

Καλημερούδια Ελευθερία μου. Βρε,λες να έχουμε ευχάριστα και να σε επισκεφτεί ο πελαργός????? Μακάρι..... Χμ,κρίσιμος ο μήνας Σεπτέμβρης... Θα γίνουν πεάγματα και ΘΑΥΜΑΤΑ......;););););););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalhmera !!!! mallon krywmenh eimai ! exw liga dekata , ponokefalo ....... ayto mou eleipe me tetoia zesth !!!!!!

Κυκλοφορεί μια ιωσούλα αυτές τις μέρες. Ήταν άρρωστο και το ανηψάκι μου. Περαστικά να είναι,καλη μου.. Ε,σήμερα λίγο καλύτερα είναι σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες.. Υπομονούλα,πιές κανένα χυμο;);)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! άλλη μια καινούρια στην παρέα. Πρόβλημα?..το κλασσικό...18 μήνες προσπαθειών και τίποτα:cry:...Κάναμε εξετάσεις όλα καλά. Και δε μπορώ να πω ότι έχουμε ιδιαίτερο άγχος. Μετά το χρόνο λίγο αρχίσαμε. Σήμερα είναι η 3η μέρα καθυστέρησης σε κύκλο 29 ημερών. Αλλά σαν ανυπόμονη την 30η ημέρα έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό...Το στ'ηθος πρησμένο και πονάκια έχω...αλλά περιμένω. Αν ξαναδώ μονή γραμμή σε τεστ θα φρικάρω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! άλλη μια καινούρια στην παρέα. Πρόβλημα?..το κλασσικό...18 μήνες προσπαθειών και τίποτα:cry:...Κάναμε εξετάσεις όλα καλά. Και δε μπορώ να πω ότι έχουμε ιδιαίτερο άγχος. Μετά το χρόνο λίγο αρχίσαμε. Σήμερα είναι η 3η μέρα καθυστέρησης σε κύκλο 29 ημερών. Αλλά σαν ανυπόμονη την 30η ημέρα έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό...Το στ'ηθος πρησμένο και πονάκια έχω...αλλά περιμένω. Αν ξαναδώ μονή γραμμή σε τεστ θα φρικάρω!!

Κάτια μου, γειά σου κι εγώ καινούρια στην παρέα..Μην φρικάρεις και εφόσον είναι όλα καλά να είσαι σιγουρη ότι θα έχεις μπεμπέ σύντομα.Γνώμη μου μην πάρεις τέστ ξανά. Όταν θες να δεις αν εισαι εγκυούλα κανε χοριακη στην ίδια τιμη με το τεστ και τα αποτελέσματα ειναι 100%.

Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο κι εγώ ξεκίνησα προσπάθειες με τον σύντροφό μου αλλά είναι πολύ νωρίς για να γνωρίζω αν έχουν "καρποφορήσει". Η αλήθεια είναι ότι έχω και άστατο κυκλο και δεν ξέρω ποτε είναι να μου έρθει η περιοδος τι και τι δεν εχω πάρει αλλά τπτ..αυτή με αντιπαθει και δεν θελει να έρθει.. Ούτε ωορηξια ξερω ουτε τπτ..Περιμένω να κανω κατι εξετασεις αλλα επειδη θα εχω ασφαλεια σε ενα μηνα θα τις κανω τοτε.. Οπως και να χει ευχομαι σε όσες προαπαθουμε συντομα να έχουμε στην κοιλίτσα μας τα μελλοντικα παιδια μας..

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες. Κι εμείς προσπαθούμε τους τελευταίους 7 μήνες, όχι εντατικά βέβαια μιας και μου έτυχαν και καναδυο μήνες με αντιβίωση. Δεν πάυω όμως να απογοητεύομαι κάθε φορά που μου έρχεται η περίοδος. Αυτό το μήνα ξεκίνησα και ειδικές βιταμίνες μπάς και ενισχύσω λίγο τον οργανισμό.

 

Θα δείξει....... Ευχομαι σε όλες γρήγορα μεγάλες κοιλίτσες!

Link to comment
Share on other sites

polinaki Καλημέρα! Εχεις δίκαιο...φτάνει πια με τα τεστ! Τα συγκεκριμένα τα είχε δώρο με αυτά της ωορρηξίας. Αλλά οπως καταλαβαίνεις 18 μήνες εχω ξοδεψει μια περιουσία στα τεστ και εχω απογοητευτεί πολύ. Εσύ λόγω άστατου κύκλου εχεις δοκιμάσει τεστ ωορρηξίας? Εγω παροτι εχω σταθερο πήρα. Επέμενε ο γιατρός μου...ευτυχώς! Ανακάλυψα ότι σε κύκλο 29-30ημερών έχω την 21-22 μέρα ωορρηξία. Που πολλές φορές με το σύζυγο δε δίναμε σημασία σε αυτές τις μέρες. Από το ίντερνετ βρήκα τεστ-ταινίες πολύ οικονομικες αν ενδαφέρεσαι! Νιώθω ανακούφιση να μπορώ να μοιράζομαι πράγματα με αλλες γυναίκες που με καταλαβαίνουν. Όλες μου οι φίλες ή γνωστές έκαναν αμέσως μωρά και δεν καταλαβαίνουν την αγωνία μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι όντως πολύ σημαντικό να μοιράζεσαι γενικότερα τα συναισθήματα σου με άτομα που σε καταλαβαίνουν...Ενδιαφέρομαι βέβαια αν μπορείς στείλε μου τη σελίδα που τα αγοράζεις.Εγω ξεκίνησα προσπάθειες εδω και δυο βδομαδες και απο επιλογη του συντροφου μου αν και δεν είμαστε παντρεμενοι.Ούσα ερωτευμένη με τα παιδια εννοειται κ δεχθηκα. ΚΑΤΙΑ μου σε ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για το σαιτ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες. Κι εμείς προσπαθούμε τους τελευταίους 7 μήνες, όχι εντατικά βέβαια μιας και μου έτυχαν και καναδυο μήνες με αντιβίωση. Δεν πάυω όμως να απογοητεύομαι κάθε φορά που μου έρχεται η περίοδος. Αυτό το μήνα ξεκίνησα και ειδικές βιταμίνες μπάς και ενισχύσω λίγο τον οργανισμό.

 

Θα δείξει....... Ευχομαι σε όλες γρήγορα μεγάλες κοιλίτσες!

Γλυκιά μου καλή επιτυχία και σε σένα και εννοείται σε όλες..Να σκεφτόμαστε θετικά και ρο σποράκι θα έρθει απο κει που δεν το περιμένουμε. Ποιές βιταμίνες παιρνεις, αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Γλυκιά μου καλή επιτυχία και σε σένα και εννοείται σε όλες..Να σκεφτόμαστε θετικά και ρο σποράκι θα έρθει απο κει που δεν το περιμένουμε. Ποιές βιταμίνες παιρνεις, αν επιτρέπεται;

 

 

H φαρμακοποιος μου συνέστησε τις pregnacare plus. Μου είπε ότι είναι ιδανικές ώστε να μην αλλάζω βιταμίνες και κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης όταν με το καλό έρθει εκείνη η ώρα. Πάντως έχω τελειώσει τις πρώτες δεκαπέντε μέρες και βλέπω διαφορά στο δέρμα μου και στις αντοχές μου!

Link to comment
Share on other sites

H φαρμακοποιος μου συνέστησε τις pregnacare plus. Μου είπε ότι είναι ιδανικές ώστε να μην αλλάζω βιταμίνες και κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης όταν με το καλό έρθει εκείνη η ώρα. Πάντως έχω τελειώσει τις πρώτες δεκαπέντε μέρες και βλέπω διαφορά στο δέρμα μου και στις αντοχές μου!

Xairomai kai euxaristw polu!!!Euxomai suntoma na exoume kala nea MAKARI!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ...ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ.. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΟΜΜΕΝΗΣ ΕΠΑΦΗΣ Κ Η ΤΟΣΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕ ΗΡΘΕ!! ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ? ΤΟΣΑ ΤΕΣΤ ΤΟΣΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ:(:( ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΟΥΤΕ ΩΟΡΙΞΙΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΓΤ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΙΟΚ.... ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΣ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΠΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.....ΕΔΩ Κ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΑΛΛΩΤΕ ΚΡΥΩΝΟ ΑΛΛΩΤΕ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΔΕ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ.. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΓΤ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΥΦ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΑΙΡΟΝ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ...ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ.. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΟΜΜΕΝΗΣ ΕΠΑΦΗΣ Κ Η ΤΟΣΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕ ΗΡΘΕ!! ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ? ΤΟΣΑ ΤΕΣΤ ΤΟΣΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ:(:( ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΟΥΤΕ ΩΟΡΙΞΙΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΓΤ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΙΟΚ.... ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΣ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΠΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.....ΕΔΩ Κ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΑΛΛΩΤΕ ΚΡΥΩΝΟ ΑΛΛΩΤΕ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΔΕ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ.. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΓΤ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΥΦ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΑΙΡΟΝ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ

 

Από συμπτώματα φουλλ, ζαλάδες και έντονη τάση προς εμετό έχω κι εγώ! Εντονη κούραση και δυσφορία και βάρος χαμηλά στην κοιλιά και αλλαγή στα υγρά! Αλλά μετά απο επτά μήνες προσπαθειών και με την λογική οτι περιμένω περίοδο την επόμενη εβδομάδα, υποθέτω πως είναι μάλλον κάποιο κρυολόγημα! Μήν μπαίνεις στην λογική οτι είσαι έγκυος.... μόνο απογοήτευση φέρνει. Διώξε το άγχος.... Τα λέω σε σένα για να τα διαβάζω κι εγώ!!!! Χαχαχαχχαχαχα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Από συμπτώματα φουλλ, ζαλάδες και έντονη τάση προς εμετό έχω κι εγώ! Εντονη κούραση και δυσφορία και βάρος χαμηλά στην κοιλιά και αλλαγή στα υγρά! Αλλά μετά απο επτά μήνες προσπαθειών και με την λογική οτι περιμένω περίοδο την επόμενη εβδομάδα, υποθέτω πως είναι μάλλον κάποιο κρυολόγημα! Μήν μπαίνεις στην λογική οτι είσαι έγκυος.... μόνο απογοήτευση φέρνει. Διώξε το άγχος.... Τα λέω σε σένα για να τα διαβάζω κι εγώ!!!! Χαχαχαχχαχαχα! :lol:

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΠΑΣ Κ... ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΣΥ..ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ Κ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΔΕ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ.... ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !!!!!!! Κ ΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ... ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ !!!!!!! Κ ΜΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ !!!!!! ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩ !!!!!!!!! ΒΡΕ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΟΥ ΓΤ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ???? ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ ΓΤ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ...... ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ......

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !!!!!!! Κ ΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ... ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ !!!!!!! Κ ΜΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ !!!!!! ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩ !!!!!!!!! ΒΡΕ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΟΥ ΓΤ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ???? ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ ΓΤ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ...... ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ......

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΤΡΕΧΕΙ.....ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΤ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ Κ ΠΙΑΝΟΜΕ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ? ΠΟΣΟ ΤΑ ΑΓΑΠΑΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ<3!!! ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΔΕ ΑΓΟΡΑΣΑ ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...