Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπάδες του Parents.org.gr


administrator

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 456
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κι από εμένα, Μιχάλης, 35 και έχω έναν υιο 21 ημερών... Προσπαθώ ακόμα να ισοροπήσω και με έχει κατουρήσει ήδη καμία 15αριά φορές στη μάπα... Φαντάζομαι ότι μου δείχνει ποιος θα είναι από εδώ και στο εξής ο άνδρας του σπιτιού.

 

Εύχομαι σε όλους τους Μπαμπάδες να μας ζήσουν, στους μέλοντες μπαμπάδες με το καλό και σε όλους... υπομονή. Κι η παντόφλα μεσ' το πρόγραμμα είναι...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Σχεδόν στον 1,5 μήνα με υπέρηχο στον γιατρό ,όπου φάνηκαν δύο σάκοι με δύο κουκίδες στην μέση και το μόνο που ακούς είναι η καρδούλα τους.Τα έκανα πάνω μου απ΄την χαρά μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μπαμπάδες!!!!!

 

Είμαι ο Κώστας κι έχω ένα όμορφο αγοράκι 2,5 ετών το Δημητράκη που τρελαίνομαι :roll: να παίζω μαζί του όταν δεν δουλεύω. Συγχαρητηρια σε όλους!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα!!!

Είμαι ο Πέτρος και δηλώνω χαζομπαμπάς της Χρυσούλας 16 μηνών!!!

Το site είναι πάρα πολύ χρήσιμο, με ενδιαφέροντα θέματα αλλά το θετικότερο είναι η ανταλλαγή απόψεων μεταξύ μπαμπάδων και μαμάδων για το καλό των παιδιών μας!!!

Να τα χαιρόμαστε όλοι!!!!

fFzup3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλες και όλους.Ομολογώ ότι συμβουλευόμουν αρκετές φορές τo φόρουμ,αλλά μόλις τώρα ένιωσα την ανάγκη να ενταχθώ στην παρέα σας που θα αναλύσω σε κάποια ερωτήματα που θα κάνω στην πορεία.

Είμαι ο Παναγιώτης,και η Νεφέλη είναι περίπου 2.5 ετών.Μέναμε Χολαργό,από τη Δευτέρα θα αποχωριστώ την οικογένειά μου λόγω διορισμού της γυναίκας μου στην επαρχία και ομολογώ πως ψυχολογικά είμα ράκος.Στόχος μου είναι να καταφέρω το συντομότερο δυνατό να μετατεθώ εκεί,αλλά δυστυχώς αυτό μπορεί να πάρει αρκετούς μήνες ή στη χειρότερη πάνω και από έτος.Αυτά για αρχή..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα και καλως σας βρηκα,αντωνης εδω τρελομπαμπας της αννουλας(4μηνων):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: το δωρο της γυναικας μου για τα γενελθια μου :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλώς σας βρήκα.

Είμαι ο Νίκος, πατέρας δυο αξιολάτρευτων αγοριών, του Γιώργου 4 ετών, και του Άγγελου 2 ετών.

Με τη σύζυγό μου Γεωργία, βρήκαμε τυχαία το σάιτ, και ευχόμαστε καλή συνέχεια σ' αυτήν την πολύ καλή προσπάθεια, που στόχο έχει το καλό της οικογένειας.

 

Να 'στε όλοι καλά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ!!!!ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΘΣΤΕΨΩ.ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σε όλους!

Πολλοί "Γιάννηδες 74" έχουμε μαζευτεί!! :rolleyes:

 

Έχουμε δύο αγόρια 7 και 5 ετών και ένα κορίτσι 1,5. Τον Σεπτέμβριο με το καλό περιμένουμε το τέταρτο. ;)

Με τα αγόρια είμαι κολλητός αλλά με την κόρη μου περνάω τον ...2ο μεγαλύτερο έρωτα της ζωής μου!! Είναι μεγάλη μούρη!! Ξέρει πως να κάνει να τρελλαινόμαστε (και τους τέσσερις)! :lol:

 

Καλό κουράγιο στις μέλλουσες μαμάδες. Καλή δύναμη και υπομονή στους μπαμπάδες!!

Καλό Κουράγιο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα και απο μενα

ονομαζομαι δημητρης και γεννηθηκα στις 23/1/1983

πατερας της mpoumpoulindas η οποια γεννηθηκε στις 24/1/2010

μου την εκανε για μια μερα αλλα χαλαλι της!

συγχαρητηρια για το site ειναι ενα απο τα καλυτερα Site της Ελλαδας!

φιλια σε ολους και σε ολες και να χαιρεστε τα αγγελουδια σας οσο περισσοτερο μπορειτε!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα σε όλους, είμαι ο Θοδωρής και έχω μαζί με την γυναίκα μου την Κικίτσα δύο υπέροχα ζουζούνια 5 μηνών (διδυμάκια) αγοράκι και κοριτσάκι :D:D:D

Χιλιάδες κεριά μπορούν να ανάψουν από ένα κερί και η ζωή αυτού του κεριού δε θα μικρύνει. Όπως το κερί έτσι και η ευτυχία ποτέ δε μικραίνει όταν μοιράζεται"

- Βούδας -

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...