Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...

 

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεσαι το αγορακι σου,κ να τα ξεπερασετε ολα πολυ γρηγορα,ευχομαι του χρονου ο Νικολας να ειναι γερος κ δυνατος κ να μην χρειαζεται να ξανα μπει ποτε σε νοσοκομειο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

γεια σου ειμαι και εγω μια μανουλα που το κοριτσακι μου σε χειρουργικη επεμβαση ατροισιας οισοφαγου.η δικια μου περιπτωση βεβαια ειναι διαφορετικη η μικρη μου γεννηθηκε και την επομενη μερα εγινε η επεμβαση μπορεσαν να ενωσουν το κενο δεν χρειαστηκε να περιμενουμε να μεγαλωσει το παιδι.εχουμε τωρα καποιες επιπλοκες για αυτο θα θελα να μιλησω με καποιον γονιο που εχει περασει κατι παρομοιο.χαιρομαι που το μικρουλη σου τα καταφερε.να σου ζησει μακαρι να τα καταφερει και η δικια μου μικρουλα.

''θεε μου βοηθησε με να δεχτω αυτα που δεν μπορω ν'αλλαξω''.....αντωνια σε περιμενουμε........ευγενιε σ'αγαπαμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

1654846oyoetplx4q.gif

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι όλα να πάνε καλά σε όλες τις μανούλες που περνάνε δύσκολες ώρες κοντά στα παιδάκια τους. Εύχομαι ο Νικόλας μετά από όλα αυτά που πέρασε να είναι υγιείς και δυνατός...

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Αυτή είναι λίγο παλιότερη. Ήταν στο νοσοκομείο ακόμα.

Πάντως είναι πολύ καλά, τρώει μόνο από το στόμα και για την ακρίβεια καταβροχθίζει τα πάντα.

Σε λίγες μέρες έχουμε ραντεβού να βγάλουμε και την γαστροστομία μας.

 

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη που μου δώσατε όλο αυτό το διάστημα.

marinosmobilepictures32.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1152474qnxuedjpni.jpg

 

Nικόλα!!! Εκτός απο γενναίο παιδί είσαι ΚΑΙ πανέμορφος !!!

Sheena,να του δώσεις πολλά γλυκά φιλιά και να μοιραστείτε τις αγκαλιές!!

Να είσαστε πάντα καλά :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

1085830jgawgkmbmb.gif

 

Γειά σου Νικόλα είσαι πανέμορφος μπράβο παλληκάρι μου

με την παρουσία σου δίνεις ελπίδα και δύναμη για ζωή!!!!

 

Sheena να το χαίρεστε το παλληκάρι σας κι από εδώ και

πέρα μόνο χαρές να βρίσκετε μπροστά σας!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Αχου,ενα κουκλι!!!!

Φτου,φτου το παιδακι!!!

Νικολα,σιδερενιος!!

Κουκλα μου,να τον χαιρεσαι τον αγγελο σου!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...