Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλός γιατρός για υπογονιμότητα


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Μπήκαμε και μεις στη διαδικασία της εξωσωματικής λόγω μικρού αριθμού σπερματοζωαριων του συζύγου. Μας σύστησαν τον κύριο Καραγιαννίδη Λαζαρο γνωρίζει καμία σας πληροφορίες ! Θα ήμουν υποχρεη? Το άγχος μας εχει ήδη καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Μπήκαμε και μεις στη διαδικασία της εξωσωματικής λόγω μικρού αριθμού σπερματοζωαριων του συζύγου. Μας σύστησαν τον κύριο Καραγιαννίδη Λαζαρο γνωρίζει καμία σας πληροφορίες ! Θα ήμουν υποχρεη? Το άγχος μας εχει ήδη καταλάβει.

Καλησπερα και πρωτα απ ολα σου ευχομαι οτι καλυτερο.Επειδη το ξερω αυτο το αγχος γι αυτο σου απανταω ...αλλα δυστηχως δεν ξερω κατι για τον συγκεκριμρνο γιατρο.Εγω εκανα και τα δυο μου παιδακια στο Νικολαο Βλαχο με επιτυχια με την πρωτη φορα.Μην κοιτας την διαφορα αναμεσα στο ενα απο το αλλο (δες χαρακες)...ηταν δικη μου επιλογη.Αν θες πληροφοριες για οτιδηποτε αλλο θα χαρω να σου απαντησω.

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ ολες! Θα μπορουσατε να μου προτείνετε γυναικολογο , σε Νίκαια κ γυρω περιοχες... κατα προτίμηση ρεα κ ιασω... Ευχαριστώ!

 

Αρκουλής στον Πειραιά και Ψαθάς στη Νίκαια. Είναι και οι δυο πολύ καλοί.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια εγώ δεν χρείαστηκε να κατέβω Αθήνα. Η γιατρός μου, ο άνθρωπος που με έσωσε από όλους όσους μου είπαν ότι μόνο με δωρεά ωαρίων θα αποκτούσα παιδί, είναι Θεσσαλονίκη και λέγεται Κύρου Δήμητρα. Φουλ εξειδικευμένη στο Βέλγιο χρόνια,καταπληκτική στη δουλειά της, κρατάω τον γιο μου, που απέκτησα με δικό μου ωάριο, στην αγκαλιά μου και της χρωστάω πολλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια Καλημέρα. Το Σάββατο εκανα την πρωτη μου εμβρυομεταφορα και μακαρι να πανε όλα καλα!! Τον αυγουστου ειχα και εγω την ιδια αγωνια, ποιον γιατρο-κεντρο αλλα και ανθρωπο να εμπιστευτώ! ! Επισης δεν ηθελα να ρωτησω κανεναν αν και μου ειχαν συστήσει κατι μεγαλα ονοματα του χώρου! !! Δεν θα ξεχασω αρχες αυγουστου που εψαχνα στο internet για την εξωσωματικη (οτι ειχαμε μαθει με τον αντρα μου οτι δεν θα μπορεσουμε αλλιως να αποκτησουμε παιδι) και επεσα στο site του. Μολις τον ειδα ειπα στον αντρα μου οτι εγω θελω να παω σε αυτον!!! Και το ένστικτο δεν εχει πεσει εξω!! Εχω να πω τα καλυτερα για τον γιατρο μου και ως επιστήμονας αλλα και ως ανθρωπος!! Εαν καποια θελει πληροφοριες με μεγαλη μου χαρα!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
elina_ είπε:
Κορίτσια Καλημέρα. Το Σάββατο εκανα την πρωτη μου εμβρυομεταφορα και μακαρι να πανε όλα καλα!! Τον αυγουστου ειχα και εγω την ιδια αγωνια, ποιον γιατρο-κεντρο αλλα και ανθρωπο να εμπιστευτώ! ! Επισης δεν ηθελα να ρωτησω κανεναν αν και μου ειχαν συστήσει κατι μεγαλα ονοματα του χώρου! !! Δεν θα ξεχασω αρχες αυγουστου που εψαχνα στο internet για την εξωσωματικη (οτι ειχαμε μαθει με τον αντρα μου οτι δεν θα μπορεσουμε αλλιως να αποκτησουμε παιδι) και επεσα στο site του. Μολις τον ειδα ειπα στον αντρα μου οτι εγω θελω να παω σε αυτον!!! Και το ένστικτο δεν εχει πεσει εξω!! Εχω να πω τα καλυτερα για τον γιατρο μου και ως επιστήμονας αλλα και ως ανθρωπος!! Εαν καποια θελει πληροφοριες με μεγαλη μου χαρα!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

 

Καλή επιτυχία!!!!!!

 επισης να ρωτησω αν καποια απο σας εχει γνώμη για τον κο Δημητρούλη Κων/νο (κεντρο βιογενετικης-Ευγενιδειο), εχω ακουσει καλες κριτικες πανω στα γυναικολογικα,αλλα με τις εξωσωματικες δεν εχω βρει κατι!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπέρα πρώτη φορά γράφω θα ήθελα να ρωτήσω μήπως ξέρει κανεις γυναικολόγο ν ασχολείται με υπογονιμότητα απο πολυκιστικές ωοθηκες στην αθήνα κοντα σε μαρουσι,ηρακλειο ,ν.ιω

νια γαλάτσι.

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας,

Προσπαθω με τον αντρα μου ενα χρονο και για δευτερο παιδακι και ακομα τιποτα! Περσι ειχα παει σε μια γυναικολογο και μου ειχε δωσει inofert και βιταμινες. Η αληθεια ειναι οτι δεν ασχοληθηκε καθολου. Δεν θελω να ξαναπεσω σε τετοιο γιατρο. Ξερετε καποιον που να ενδιαφερεται πραγματικα να βοηθησει σε τετοιες περιπτωσεις? Σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Καλησπέρα!!! Ψάχνω έναν καλό γυναικολόγο και ειδικά κάποιον που να ειδικεύεται στην γυναικεία γονιμότητα. Έχω πάει σε 3 γυναικολόγους και δεν μπορώ να βρω κάποιον που να μου εμπνέει εμπιστοσύνη η που εστω να νοιάζεται. Βρίσκομαι στην Αθήνα. Παρακαλώ όποιον μπορεί να βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...