Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χριστάκης Δημήτριος Χαϊδάρι


GdeBetty

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας,

μηπως καποια κοπελα ειχε τον συγκεκριμενο γιατρο να μου πει την εμπειρια της?
Ψαχνω να αλλαξω γυναικολογο και ακουσα καλα λογια.Αν γνωριζετε και καποιον αλλο στις περιοχες Νικαια,Κορ/λο,Χαιδαρι,Αιγαλεω,Κερατσινι & Περιστερι πειτε μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Έτυχα σε πολύ επείγον κ σοβαρό περιστατικό στο Αλεξάνδρα όταν ήταν ειδικευόμενος κ ήταν αυτός που άνοιξε το φάκελο μου κ εκανε την προκαταρκτική εξέταση. Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω πόσο μέρος πήρε στο χειρουργείο μου, περίμεναν τον επιμελητή να με χειρουργησει, τον οποίο τελικά κράτησα κ για γυναικολόγο μου. Ωστόσο όταν πήγα για τον μετεγχειρητικο έλεγχο με εξέτασε ο Χριστακης οπότε υποθέτω ηταν παρών στην εγχείριση. Δεν μπορώ να κρίνω τις ικανότητες του ως γιατρό όμως μπορώ να σου πω ότι είναι πολύ ευγενικός, προσεκτικός κ έχει εκπαιδευτεί από άριστους. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 25/2/2021 at 7:48 ΜΜ, Lenia16 είπε:

Έτυχα σε πολύ επείγον κ σοβαρό περιστατικό στο Αλεξάνδρα όταν ήταν ειδικευόμενος κ ήταν αυτός που άνοιξε το φάκελο μου κ εκανε την προκαταρκτική εξέταση. Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω πόσο μέρος πήρε στο χειρουργείο μου, περίμεναν τον επιμελητή να με χειρουργησει, τον οποίο τελικά κράτησα κ για γυναικολόγο μου. Ωστόσο όταν πήγα για τον μετεγχειρητικο έλεγχο με εξέτασε ο Χριστακης οπότε υποθέτω ηταν παρών στην εγχείριση. Δεν μπορώ να κρίνω τις ικανότητες του ως γιατρό όμως μπορώ να σου πω ότι είναι πολύ ευγενικός, προσεκτικός κ έχει εκπαιδευτεί από άριστους. 

Ευχαριστω παρα πολυ,ναι την ευγενια του την εχω διαπιστωσει κι εγω...
Απλα θα ηθελα να μαθω κατι παραπανω...Σιγουρα μιλαμε για τον ιδιο?Ο συγκεκριμενος σπουδασε Ιταλια.Ισως βεβαια ειδιοκοτητα την εκανε εδω,δεν το γνωριζω...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...