Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

Καλημέρα, όπως ειχα γράψει σε προηγούμενο ποστ μου πήγα να επισκεφτώ τον κύριο Ροσόλυμο. Καταρχήν παρολλο που πηγαμε απόγευμα και πληρώσαμε τα 75 ευρω, περιμέναμε σχεδον μια ωρα για να μου κανει υπέρυχο ενας βοηθός του γιατρου. Ο οποίος απαγόρευσε στον ανδρα μου να ειναι παρον! Με την δικαιολογια πως ετσι ειναι η πολιτική του μαιευτηρίου!! Να αναφέρω πως τα 75 ευρω τα πληρώσαμε στην εισοδο και οχι στον γιατρο. Το θεωρώ ενα πολυ σεβαστό ποσό για μια επισκεψη γυναικολογου σε δημόσιό νοσοκομείο!! Ο κύριος Ροσολυμος ήταν συζητήσημος, πήρα ολο το ιστορικό μου απο την προηγουμενη γεννα μου καθως και απο ενα γυναικολογικο προβλημα που ειχα, είδε τον υπερυχο, μου εδωσε χαπια καθως και μια λίστα με τις εξετασεις. Συζητήσαμε το οικονομικό. Οπως επισης με ενημέρωσε πως λόγω της θεσης του δεν κανει πρωινα ραντεβου. Αυτο που με ενόχλησε ήταν το οτι ο ιδιος προσωπικα δεν με εξέτασε. Δεν ήταν παρον στον υπέρυχο. Δεν ξέρω αν ετυχε λογω πρώτης επίσκεψης ή αν γενικα είναι ετσι. Μπορει καποια να με ενημερώσει σχετικα;

Κοριτσάκια μου ειστε ολη μου η ζωή!!!! Σας ευχαριστώ που είστε στην ζωη μου!!!

a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, όπως ειχα γράψει σε προηγούμενο ποστ μου πήγα να επισκεφτώ τον κύριο Ροσόλυμο. Καταρχήν παρολλο που πηγαμε απόγευμα και πληρώσαμε τα 75 ευρω, περιμέναμε σχεδον μια ωρα για να μου κανει υπέρυχο ενας βοηθός του γιατρου. Ο οποίος απαγόρευσε στον ανδρα μου να ειναι παρον! Με την δικαιολογια πως ετσι ειναι η πολιτική του μαιευτηρίου!! Να αναφέρω πως τα 75 ευρω τα πληρώσαμε στην εισοδο και οχι στον γιατρο. Το θεωρώ ενα πολυ σεβαστό ποσό για μια επισκεψη γυναικολογου σε δημόσιό νοσοκομείο!! Ο κύριος Ροσολυμος ήταν συζητήσημος, πήρα ολο το ιστορικό μου απο την προηγουμενη γεννα μου καθως και απο ενα γυναικολογικο προβλημα που ειχα, είδε τον υπερυχο, μου εδωσε χαπια καθως και μια λίστα με τις εξετασεις. Συζητήσαμε το οικονομικό. Οπως επισης με ενημέρωσε πως λόγω της θεσης του δεν κανει πρωινα ραντεβου. Αυτο που με ενόχλησε ήταν το οτι ο ιδιος προσωπικα δεν με εξέτασε. Δεν ήταν παρον στον υπέρυχο. Δεν ξέρω αν ετυχε λογω πρώτης επίσκεψης ή αν γενικα είναι ετσι. Μπορει καποια να με ενημερώσει σχετικα;

Γεια σου!Τον γιατρο αυτον δεν τον ξερω αλλα και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και τωρα ο αντρας μου δεν μπηκε σε υπερηχο!Κι ουτε ειδα ποτε μπαμπα μεσα!

Ψεματα φετος στην αυχενικη ο φαρμακιδης εβαλε μεσα τον αντρα μου...αλλα δεν ηταν κανεις αλλος απ εξω!Το κανε λιγο κρυφα!

Ο γιατρος που εχω τωρα δεν κανει αυτος τους υπερηχους αλλα μονο τους βλεπει στο χαρτι!Ξερω οτι χρειαζεται εξειδικευση για να κανεις υπερηχο!Και την β επιπεδου μεθυριο αλλος θα μου την κανει και θα του παω τα χαρτια!

Για τα λεφτα που πληρωσες ειναι αρκετα αλλα απο οσο ξερω μπορεις να τα παρεις πισω απο το ικα!νομιζω το 75 % μεσα σε 1 μηνα!

Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτα που πληρωσες ειναι αρκετα αλλα απο οσο ξερω μπορεις να τα παρεις πισω απο το ικα!νομιζω το 75 % μεσα σε 1 μηνα!

 

καλησπέρα, μπορείς να μου πεις πως γίνεται αυτό?? δηλαδή καταθέτεις κάπου την απόδειξη??

Link to comment
Share on other sites

Ναι,πας με την αποδειξη το βιβλιαριο-ταυτοτητα στα ταμεια του ικα και παιρνεις καποια λεφτα!Το ξερω σιγουρα για τις εξετασεις,δεν ξερω για τις απλες επισκεψεις!Αν το ποσο ειναι μεγαλο περναει απο επιτροπη και τα παιρνεις μετα απο 20 μερες περιπου!

Link to comment
Share on other sites

δεν το ήξερα αυτό για τις επισκέψεις σε νοσοκομείο

και πήγα χτες στο Ελενα (μάλιστα επίσης δεν ήξερα ότι έχει ανέβει το ποσό από 60 σε 75 ευρώ.....)

θα ρωτήσω πάντως, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις πολυτιμες πληροφοριες που δίνετε στο φορουμ αυτό.

 

Επειδή διάβασα για αλλαγές γυναικολόγου από ιδιωτικό σε δημόσιο και από δημόσιο σε ιδιωτικό ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορούσαν να γίνουν π.χ. αλλαγές ανάμεσα σε γιατρούς που δουλεύουν στο ίδιο μαιευτήριο (ΕΛΕΝΑ) .

 

Για παράδειγμα θα μπορούσα να ξεκινήσω με τον Δάγλα και έπειτα να συνεχίσω με κάποιον άλλο ή είναι άγραφος κανόνας ότι δεν αναλαμβάνει κάποιος άλλος αν προηγουμένως έχεις ξεκινήσει με κάποιον γιατρό μέσα από το ΕΛΕΝΑ.

 

Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε σχετικά με τον ΓΑΖΗ από ποιο μήνα και έπειτα αναλαμβάνει. Για 7ο-8ο κατάλαβα ότι δεν αναλαμβάνει αλλά από τον 3-4ο;

 

Ευχαριστώ και πάλι. Είμαι 1 μηνος έγκυος μόλις και ανυπομονώ!!

Link to comment
Share on other sites

marinab σέυχαριστω για την πληροφορια θα το κοιτάξω. Μήπως ξέρεις αν πρεπει να στις γράψει τις εξετάσεις γιατρος του ικα; Γιατι εγω εδω στην Χαλκίδα εχω σοβαρο προβλημα με τον γυναικολογο στο κέντρο μανας και παιδιου μιας και δεν παω στο ιατρειο του. Απο τον προγεννετικο ελεγχο μου εγραψε τις μισες εξετάσεις, αρνηθηκε να μου γράψει χάπια(σιδηρο, ασβέστιο, μαγνήσιο, φ. οξύ). Και επισης αρνήθηκε να μου γράψει και τις ενέσεις που εκανα καθως και τα χάπια προγεστερονης. Ιδια προβλήματα μου δημιουργουσε και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου.

 

MALAMO για τον Γαζη εχω ακούσει πολυ καλα λόγια. Οταν επικοινώνησα με την γραμματέα-μαία του, με ενημέρωσε πως ο κύριος Γαζης αναλαμβάνει τις εγκυμονούσες απο τον 2-3ο μήνα της κύησης τους και πως δεν αναλαμβάνει καμμια γυναίκα που ξεγεννάει Ιούλιο ή Αυγουστο. Εγω γεννάω Ιούλιο εξου και αρνήθηκε να με αναλάβει.

Κοριτσάκια μου ειστε ολη μου η ζωή!!!! Σας ευχαριστώ που είστε στην ζωη μου!!!

a%3E

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, όπως ειχα γράψει σε προηγούμενο ποστ μου πήγα να επισκεφτώ τον κύριο Ροσόλυμο. Καταρχήν παρολλο που πηγαμε απόγευμα και πληρώσαμε τα 75 ευρω, περιμέναμε σχεδον μια ωρα για να μου κανει υπέρυχο ενας βοηθός του γιατρου. Ο οποίος απαγόρευσε στον ανδρα μου να ειναι παρον! Με την δικαιολογια πως ετσι ειναι η πολιτική του μαιευτηρίου!! Να αναφέρω πως τα 75 ευρω τα πληρώσαμε στην εισοδο και οχι στον γιατρο. Το θεωρώ ενα πολυ σεβαστό ποσό για μια επισκεψη γυναικολογου σε δημόσιό νοσοκομείο!! Ο κύριος Ροσολυμος ήταν συζητήσημος, πήρα ολο το ιστορικό μου απο την προηγουμενη γεννα μου καθως και απο ενα γυναικολογικο προβλημα που ειχα, είδε τον υπερυχο, μου εδωσε χαπια καθως και μια λίστα με τις εξετασεις. Συζητήσαμε το οικονομικό. Οπως επισης με ενημέρωσε πως λόγω της θεσης του δεν κανει πρωινα ραντεβου. Αυτο που με ενόχλησε ήταν το οτι ο ιδιος προσωπικα δεν με εξέτασε. Δεν ήταν παρον στον υπέρυχο. Δεν ξέρω αν ετυχε λογω πρώτης επίσκεψης ή αν γενικα είναι ετσι. Μπορει καποια να με ενημερώσει σχετικα;

 

Για το Ροσολυμο μου είχαν πει πολυ καλά λόγια. Νομίζω ότι έχει ιατριο και σαν ιδιώτης, στο Κολωνάκι αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις πολυτιμες πληροφοριες που δίνετε στο φορουμ αυτό.

 

Επειδή διάβασα για αλλαγές γυναικολόγου από ιδιωτικό σε δημόσιο και από δημόσιο σε ιδιωτικό ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορούσαν να γίνουν π.χ. αλλαγές ανάμεσα σε γιατρούς που δουλεύουν στο ίδιο μαιευτήριο (ΕΛΕΝΑ) .

 

Για παράδειγμα θα μπορούσα να ξεκινήσω με τον Δάγλα και έπειτα να συνεχίσω με κάποιον άλλο ή είναι άγραφος κανόνας ότι δεν αναλαμβάνει κάποιος άλλος αν προηγουμένως έχεις ξεκινήσει με κάποιον γιατρό μέσα από το ΕΛΕΝΑ.

 

Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε σχετικά με τον ΓΑΖΗ από ποιο μήνα και έπειτα αναλαμβάνει. Για 7ο-8ο κατάλαβα ότι δεν αναλαμβάνει αλλά από τον 3-4ο;

 

Ευχαριστώ και πάλι. Είμαι 1 μηνος έγκυος μόλις και ανυπομονώ!!

 

αναμεσα σε δαγλα και γαζη ψηφιζω δαγκωτο γαζη.ειναι ηρεμος και συννενοησιμος.ειναι ανθρωπος.

οποτε εαν εισαι σιγουρη οτι δεν θες αυτον που εχεις τωρα(δαγλα?)ξεκινα με τον γαζη.καλη εγκυμοσυνη να εχεις

Link to comment
Share on other sites

marinab σέυχαριστω για την πληροφορια θα το κοιτάξω. Μήπως ξέρεις αν πρεπει να στις γράψει τις εξετάσεις γιατρος του ικα; Γιατι εγω εδω στην Χαλκίδα εχω σοβαρο προβλημα με τον γυναικολογο στο κέντρο μανας και παιδιου μιας και δεν παω στο ιατρειο του. Απο τον προγεννετικο ελεγχο μου εγραψε τις μισες εξετάσεις, αρνηθηκε να μου γράψει χάπια(σιδηρο, ασβέστιο, μαγνήσιο, φ. οξύ). Και επισης αρνήθηκε να μου γράψει και τις ενέσεις που εκανα καθως και τα χάπια προγεστερονης. Ιδια προβλήματα μου δημιουργουσε και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου.

Tις εξετασεις τις κανω κατευθειαν στο ελενα απλο παραπεμπτικο του γιατρου!Τις αιματολογικες και τις ουρων.8-10 το πρωι χωρις ρντβ.Ρωτα καιτον γιατρο σου!

Απο την στιγμη που γιατρος δημοσιου νοσοκομειου σου γραψει συνταγη ή αδεια ή οτιδηποτε τελοσπαντων ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να σουτα γραψει στο βιβλιαριο!!!!!Αλλιως τι πληρωνουμε ικα?Δημοσια υγεια σου λεει μετα...Ελπιζω να βγαλεις ακρη γιατι ειναι κριμα να μας κοροιδευουν οι παλιογιατροι του ικα....

Link to comment
Share on other sites

Tις εξετασεις τις κανω κατευθειαν στο ελενα απλο παραπεμπτικο του γιατρου!Τις αιματολογικες και τις ουρων.8-10 το πρωι χωρις ρντβ.Ρωτα καιτον γιατρο σου!

Απο την στιγμη που γιατρος δημοσιου νοσοκομειου σου γραψει συνταγη ή αδεια ή οτιδηποτε τελοσπαντων ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να σουτα γραψει στο βιβλιαριο!!!!!Αλλιως τι πληρωνουμε ικα?Δημοσια υγεια σου λεει μετα...Ελπιζω να βγαλεις ακρη γιατι ειναι κριμα να μας κοροιδευουν οι παλιογιατροι του ικα....

 

 

να συμπληρωσω οτι εαν κανεις τις εξετασεις στο ελενα να πας με την αποδειξη στις παροχες στο ικα και θα σου δωσουν πισω χρηματα.στις πρωτες αιματολογικες πληρωσα 190 ευρω και μου εδωσαν πισω τα 120 και τα μηνιαια γενικη αιματος,γενικη ουρων και ζαχαρο αιματος πληρωνα 7 ευρω και τα 6,5 τα επαιρνα πισω απο το ικα.εχεις ενα μηνα περιθωριο να πας την αποδειξη.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο ΔΑΓΛΑΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΤΡΟΠΟΣ.ΟΤΑΝ ΠΗΡΕ ΤΑ 550 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΜΟΝ0 ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ.ΦΟΒΟΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.ΔΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΤΥΠΙΚΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΔΙΦΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΛΕΟΝ.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟ ΓΝΩΣΤΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΔΑΓΛΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΟΜΟΣ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ.

Για να το λες θα χεις το δικιο σου, αλλά εγώ αλλιώς τον έζησα. Μόνο για φιλοχρήματο δεν τον είδα. Τον κυνήγαγε ο άντρας μου 4 μέρες να τον πληρώσει μετά τη γέννα και του έλεγε ο Δάγλας "καλά δεν χανόμαστε". Μια χαρά εμπειρία μου χάρισε ο άνθρωπος, ενδιαφέρον έδειξε πολύ, κάθε μέρα ερχόνταν από το δωμάτιο μου να με δει μετά τη γέννα, όλα πήγαν άψογα. Στην εγκυμοσύνη ένιωθα ότι ο γιατρός που θα φέρει στον κόσμο το μωρό μου είναι ο πιο σημαντικός γιατρός που έχω να επιλέξω στη ζωή μου, μόνο να σκεφτείς πόσα είναι πιθανόν να συμβούν ακόμα και στις διαδικασίες ρουτίνας, τρέμεις, θες κάποιον έμπειρο για όταν έρθει η ώρα αυτή. Μου συστήσανε Δάγλα όταν ήμουν στον 7ο μήνα κι είχα απορρίψει δύο άλλους πριν.

FRV7p2.pngu9z0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις πολυτιμες πληροφοριες που δίνετε στο φορουμ αυτό.

 

Επειδή διάβασα για αλλαγές γυναικολόγου από ιδιωτικό σε δημόσιο και από δημόσιο σε ιδιωτικό ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορούσαν να γίνουν π.χ. αλλαγές ανάμεσα σε γιατρούς που δουλεύουν στο ίδιο μαιευτήριο (ΕΛΕΝΑ) .

Για παράδειγμα θα μπορούσα να ξεκινήσω με τον Δάγλα και έπειτα να συνεχίσω με κάποιον άλλο ή είναι άγραφος κανόνας ότι δεν αναλαμβάνει κάποιος άλλος αν προηγουμένως έχεις ξεκινήσει με κάποιον γιατρό μέσα από το ΕΛΕΝΑ.

 

Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε σχετικά με τον ΓΑΖΗ από ποιο μήνα και έπειτα αναλαμβάνει. Για 7ο-8ο κατάλαβα ότι δεν αναλαμβάνει αλλά από τον 3-4ο;

 

Ευχαριστώ και πάλι. Είμαι 1 μηνος έγκυος μόλις και ανυπομονώ!!

 

Δεν γίνεται να αλλάξεις γιατρό, δεν θα σε δεχτεί ο επόμενος, για να μην χαλάσει την σχέση του με τον τωρινό γιατρό. Εκτός αν δεν του πεις ότι ήσουν σε άλλο γιατρό μέσα στο Έλενα. Ισχύει γενικά ο κανόνας ότι δεν δέχονται ασθενείς που έχουν αναλάβει άλλοι γιατροί από το ίδιο νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια παντως ξεκινησα με τον Δεσυπρη στο Ελενα και επειδη δεν μου αρεσε με ανελαβε η Γεωργιαδου (ασχετως εαν αποδειχτηκε ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ)...

Εν πάση περιπτώσει μολις αποφασισα να αλλαξω γυναικολογο στον Δεσυπρη δεν ειπα τιποτα και επικοινωνησα με την Γεωργιαδου.. της ειπα οτι ειχα τον Δεσυπρη κ οτι για τους δικους μου λογους αποφασισα να μην συνεχισω μαζι του και μου απαντησε πως ο.κ θα συνεχισουμε μαζι κ οτι εαν μπορω να παρω τηλεφωνο τον Δεσυπρη κ να τον ενημερωσω για την αποφαση μου.. Της εξηγησα πως δεν εχω καμμια υποχρεωση να το κανω αυτο κ εαν δεν μπορει να με αναλαβει επειδη ειχα τον Δεσυπρη (ή οποιοδηποτε άλλο γιατρο στο Ελενα) να μου το πει και θα βρω αλλον γιατρο.. no problem!! Αυτά απο τη μεριά μου

Ajnwp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα πριν από 2 μήνες περίπου στο Έλενα με γιατρό τον Καπετανάκη Ν! (και βάζω θαυμαστικό γιατί στην αρχή πήγενα να γεννήσω με την Γεωργιάδου, για την οποία είχα διαβάσει-ακούσει ένα σωρό θετικά σχόλια).

Στον 8ο μήνα ΕΥΤΥΧΩΣ δεν μπορούσε η ίδια να μου κάνει μια εξέταση γιατί είχε πολλά απογευματινά ραντευού να δει και το ζήτησε απ' τον Καπετανάκη! (και πάλι θαυμαστικό -γιατί πιστεύω πως τίποτα δε γίνεται τυχαία- τον συμπάθησα αμέσως και του ζήτησα να αναλάβει αυτός το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης μου -αν και δεν ήταν λογικό λίγο πριν γεννήσω να αλλάξω γιατρό-)

Πραγματικά είμαι πολύ τυχερή που άλλαξα γιατρό γιατί εκτός απο εξαίρετος γιατρός είναι και πολύ καλός άνθρωπος!

Όσο για την Γεωργιάδου, βλέπει την κάθε έγκυο σαν 500, 800...1000Ευρώ και τίποτα περισσότερο. Είναι ψυχρή και αντιπαθέστατη.

Πραγματικά τις 10 ώρες που "έτρωγα" τους πόνους της γέννας και είχα δίπλα μου τον Καπετανάκη προσπαθούσα να φανταστώ πώς θα υπέφερα μαζί της. Είναι πολύ συμαντικό ο γιατρός να είναι δίπλα σας καθ'όλη τη διάρκεια του τοκετού.

Ευτυχώς δεν έγινα τα 1000Ευρώ του "διχτυωτού καλσόν"(Γεωργιάδου).

Μην δυστάσετε να αλλάξετε γυναικολόγους μέχρι να βρείτε τον κατάλληλο για εσάς. Προσωπικά έχω αλλάξει γυναικολόγο 6 φορές αλλά αυτή ήταν η τελευταία!

 

 

Ευτυχώς δεν έγινα τα 1000Ευρώ του "διχτυωτού καλσόν"(Γεωργιάδου).

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα ποσο συμφωνω σε αυτα που που λες για Γεωργιαδου..ααααα κ σε μενα ο Καπετανακης μου αφαιρεσε τα ραμματα της καισαρικης όντως πολυ συμπαθητικος!!

Ajnwp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.ΕΧΩ ΤΟΝ ΨΑΘΑ-ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ.ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ?ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?Α, ΜΕΝΩ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να αλλάξεις γιατρό, δεν θα σε δεχτεί ο επόμενος, για να μην χαλάσει την σχέση του με τον τωρινό γιατρό. Εκτός αν δεν του πεις ότι ήσουν σε άλλο γιατρό μέσα στο Έλενα. Ισχύει γενικά ο κανόνας ότι δεν δέχονται ασθενείς που έχουν αναλάβει άλλοι γιατροί από το ίδιο νοσοκομείο.

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Θα τα λέμε συχνά και στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.Εγω γεννησα στο ελενα με τον Κ.κονδυλιο φοβερος γιατρος.Στη πρωτη μου κορη πηγα και τον βρηκα στον 7 μηνα παρολα αυτα ητανε αψογος.Μου ειπε απο την αρχη για τα λεφτα που θελει αλλα δεν με πειραξε.Και τςρα στη δευτερη εκει παω.για λεπτομεριες πειτε μου να σας πω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...