Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εγω ειμαι οντως η βικυ.κατα αρχην ευχαριστω πολυ την ρεα που σας ενημερωνει και ετσι προσευχεστε και εσεις για μας.

το χειρουργειο θα γινει παρασκευη θα εχει μια η δυο τομες αναλογως τι θα βρουνε,ειναι ολοι τους καθησυχαστηκοι και ελπιζω στην εμπειρια τους!!!ηρθα μονο για να παρω πραγματα και παω παλι πισω.

απλα ηθελα να σας ευχαριστησω για τις ευχες και τις προσευχες σας.ευχαριστω και την ρεα για την συμπαρασταση δια τηλεφωνου.

να μας θυμαστε και να προσευχεστε κοριτσια για την λατρεια μου.ευχομαι να πανε ολα καλα.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε Βικυ μου !!! Να σαι γερή και δυνατή για το μωράκι σου !!

Οι προσευχές μας και οι ευχές μας για γρηγορη ανάρρωση θα σας συντροφεύουν !!! :D

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου,

 

όλες τις ευχές και η σκέψη μας μαζί σου και στο μωράκι σου! Ο Θεός να σε βοηθήσει και ο Άγιος Σάββας που την Παρασκευή γιορτάζει η χάρη του, να βοηθήσει την μπέμπα σου.

 

Φιλιά !

από μένα και την μπέμπα μου!

Lvek.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τις προσευχες και ευχες και απο εμενα pls διαβιβασε της. Να μην ανησυχει για την ναρκωση γιατι τα παιδια συνερχονται ταχυτερα απο τους ενηλικες.

( η κορη μου εκανε μια εγχειρηση την 1η μερα της γεννησης της και μια οταν ηταν 3,5 μηνων).

καλυτερα να την κανει την εγχειρηση να ησυχασει και η Βικυ και το παιδι.

Φιλια πολλα να της δωσεις ολα θα πανε καλα.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια στο χειρουργειο της Παρασκευης και γρηγορη και ανωδυνη αναρρωση τη μικρη μπεμπουλα μας. Σας σκεφτομαστε και προσευχομαστε να ειναι και η τελευταια σας ταλαιπωρια αυτη! Μια γλυκια φιλουνα στο πωπουδελακι της μικρης πριγκιπισας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα ειμαι η ρεα. μπηκα στο φορουμ πρωι πρωι να σας ενημερωσω αλλα ειδα οτι σας τα ειπε η βικυ. οτι νεωτερο εχω θα σας το λεω. βικυ μου υπομονη και ολα θα πανε σιγουρα καλα και θα ηρεμησει και το μωρο. να της δωσεις πολλα φιλακια και πολλες αγκαλιτσες την κουκλιτσα.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις μίλησα με τη Βίκυ. Σας ευχαριστεί πολύ όλες. Η μικρούλα είναι καλά, σήμερα θα της βάλουν και ορό και αύριο θα χειρουργηθεί. Μου είπε ότι κάποια στιγμή ίσως μπορέσει και εκείνη να μπει να μας γράψει.

Της εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να είναι η τελευταία ταλαιπωρία....

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο για αυριο!

ο μικρος μου χειρουργηθηκε 2 μηνων στο Αγλαια. Τα μικρα τα προσεχουν πολυ και τα κρατανε και στην ανανηψη παραπανω. Περα του οτι κρυωνε οταν ξυπνησε συνηρθε αμεσως και πολυ καλυτερα απο ενα 2χρονο που εκανε το ιδιο χειρουργειο. Σε 2 ωριτσες οχι μονο ειχε φαει αλλα ειχαμε λειτουργησει και το αντερακι μας :lol::lol:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, έχω ένα καλό προαίσθημα, νιώθω οτι όλα θα πάνε πολύ καλά και θα τελειώσουν πολύ σύντομα οι ταλαιπωρίες σας. Σας δίνω μια πολυυυυ μεγάαααλη αγκαλιά και στις δυό σας και ένα γλυκόοοο φιλάκι ΜΟΥΤΣΤΣΤΣΤΣ, για καλή ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια στο χειρουργειο της Παρασκευης και γρηγορη και ανωδυνη αναρρωση τη μικρη μπεμπουλα μας. Σας σκεφτομαστε και προσευχομαστε να ειναι και η τελευταια σας ταλαιπωρια αυτη! Μια γλυκια φιλουνα στο πωπουδελακι της μικρης πριγκιπισας!

 

...Και από μένα τις καλύτερες ευχές!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειμαι η μητερα της Βικυς και γιαγια της Φωτεινουλας.

Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες ολων και για τα καλα σας λογια και τη συμπαρασταση προς το παιδι μου.

line_flow3_beg_39_time_1212811200_text_e720e5e3e3efedeffdebe120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειμαι η μητερα της Βικυς και γιαγια της Φωτεινουλας.

Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες ολων και για τα καλα σας λογια και τη συμπαρασταση προς το παιδι μου.

Κυρια Φωτεινη να ειστε γερή και να χαιρεστε τις κούκλες σας. Σιδερενιες.

pBpMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...