Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Σύντομα ένα φωτεινό χαμόγελο για όλους σας!

 

Εμάς είναι καλά τα νέα από το σπινθηρογράφημα νεφρών. Βρήκανε αμέσως φλέβα και την ώρα της εξέτασης ήταν πολύ χαλαρή.

Προς το παρόν ο γιατρός μας είπε "δεν το πειράζουμε" !!!

:):):)

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ολα να πάνε καλά για την μικρούλα σας! Καλή ανάρρωση και ελπίζω να είσαστε σύντομα σπίτι!!! Μακάρι και να ξεμπερδέψετε με όλες τις εγχειρήσεις και να γυρίσετε στους κανονικους σας ρυθμούς το συντομότερο. Η μικρούλα ουτε που θα θυμάται τίποτα από αυτά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μίλησα με τη Βίκυ και όλα πήγαν καλά τελικά!! Υπήρχε μια επιπλοκή γι'αυτό και κράτησε περισσότερο το χειρουργείο αλλά όλα πήγαν καλά! Η μικρούλα είναι στο δωμάτιο τώρα. Σας ευχαριστεί όλες για τη συμπαράσταση!

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βίκυ σε θαυμάζω για το θάρρος κ την υπομονή που έδειξες με όσα έχει περάσει η Φωτεινούλα σου,μπράβο σου.

Περαστικά σας κ γρήγορη ανάρρωση!!!

as1cCxh002B0010Mjg4ZHwwMWR8dG8gcGFva2kgbWFzIGVpbmFp.gifglitterfy002205948D38.gif
Link to comment
Share on other sites

Φωτεινούλα μου, γλυκιά μου νυφούλα, ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ!!! Να είσαι πάντα γερή κ ευτυχισμένη!

Βίκυ μου συγχαρητήρια σε σένα και στον άντρα σου που σταθήκατε δίπλα της και είχατε τόση δύναμη και υπομονή! Και συγχαρητήρια που κάνατε ενα τόσο γερό μωράκι! Η Φωτεινούλα δεν μασάει, είναι δυνατή!

Με το καλό να επιστρέψετε σπίτι σας και καλή ανάρωση!!! :D

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου, σου ευχομαι ολοψυχα, να ηταν αυτο που περασατε η τελευταια ταλαιπωρια του μωρου σου!!! ολα καλα απο δω και περα!!!

 

το επομενο νοσοκομειο που θα δει το κοριτσακι σου να ειναι μετα απο χρονια, μαιευτηριο για να γεννησει!!!! :)

 

πολλα φιλια, πολλες ευχες

Link to comment
Share on other sites

σιδερενια σιδερενια σιδερενια η μικρη σου Φωτεινουλα!!Να ειναι φωτεινη και χαρουμενη η ζωη της χωρις αλλες ταλαιπωριες!!Ειδατε?Το αντεξατε αυτο.Δεν το περιμενεις αλλα το αντεχεις γιατι πρεπει να εισαι εκει και να εχεις τη δυναμη για χαρη της.Ευχομαι να μην ξαναχρειαστει να δοκιμασετε την αντοχη σας.Απο εδω και περα θα πανε ολα καλα!!Πολλα γλυκα φιλακια στο μικρο αγγελουδι!Περαστικα και ξεχασμενα ολα

921970q8w9rcr74o.gif

03HJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σας, σιδερενια η μικρη σας. Ευχομαι να ηταν η τελευταια ταλαιπωρια για εσας και την μικρουλα σας. Παντα γερο να'ναι το παιδακι σας απο εδω και περα.

0IBKp3.png JgEip3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΕΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ!!

ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ.....

xzDLp2.png

fa5gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα σας! Ειμαι η μητέρα της Βίκυς. Διάβασα όλα τα σχόλια από όλες σας και πραγματικά δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω! Το χειρότερο πράγμα είναι για μια μάνα να βλέπει το σπλάχνο της να υποφέρει και πόσο μάλλον όταν προκείται για το εγγόνι της. Η Φωτεινούλα μας έχει απίστευτη δύναμη και πραγματικά πιστεύω πως καταλαβαίνει γιατί γίνονται όλα αυτα. Το κλάμα που έριξε από την Τρίτη δεν λέγεται. Πονούσε τόσο πολύ...Σήμερα, 1 μέρα μετά το χειρουργείο, κλαίει μόνο γιατί πεινάει και ακόμα δεν μπορεί να φάει παρά μόνο τσαγάκι και αυτό αραιομένο. Την στιγμή που δροσίζουμε τα χειλάκια της με ένα βαμβακάκι ποτισμένο με νεράκι και εκείνη προσπαθεί με όλη της την δύναμη να ρουφάει, σαν σπουργιτάκι, δεν θα την ξεχάσω ποτέ. Το ξέρω πως ότι έγινε, έγινε για το καλό της, αλλά δεν είναι άδικο? Γιατί τα παιδάκια να υποφέρουν τόσο...?

Σας ευχαριστώ και πάλι όλες σας για τα καλά σας λόγια! Ο Θεός να σας έχει καλά, εσάς και τις οικογένειες σας. Είμαι υπερήφανη που η Βικούλα μου μαζί με αμέτρητα χαρίσματα, είναι αντράκι και μαχητής!

line_flow3_beg_39_time_1212811200_text_e720e5e3e3efedeffdebe120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...