Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα. Δεν ειμαι η Βικυ ειμαι η φιλη της η Ρεα. Μπαινω και σας γραφω εγω γιατι η βικυ απο εχθες το βραδυ ειναι στο νοσοκομειο με το μωρακι της. αυτο που βγαινει απο τον κολπο του μωρου χτες ξαναβγηκε και ηταν μεγαλυτερο απο τις αλλες φορες και δεν μπορουσαν να το βαλουν μεσα και οταν το βαζαν αυτο ξαναεβγαινε και ειχε και αιμοραγια. Το μωρακι πονουσε γιατι ακομη και στον υπνο του εκλαιγε και ειχε και τα ποδαρακια του μαζεμενα. Οι γιατροι της ειπαν οτι ή θα το βαλουν μεσα με ναρκωση(διαταση νομιζω μου ειπε), ή μπορει ακομη να το κανουν εγχειρηση και σημερα. Της ειπαν οτι επειδη ειναι εξι μηνων το μωρο δεν θα εχει προβλημα με την ναρκωση και αν αυτο το πραγμα μπει μεσα και μεινει μεσα μπορει και να καθυστερησουν το χειρουργειο κανενα μηνα για ναγινει το μωρακι 7 μηνων.Κοριτσια μπορει να μην σας τα εγραψα οσο καλα θα τα εγραφε η βικυ με περισσοτερες λεπτομεριες αλλα και εγω απο την ωρα που τα εμαθα καταστεναχωρηθηκα και αγχωθηκα και ισως να παρελειψα και κατι αλλα θα σας ενημερωνω για οτι συμβει.

 

Χριστέ μου! :shock: Να είναι καλά το κοριτσάκι! Ρέα μου μετέφερε στη Βίκυ τις ευχές μου, να πάνε όλα καλά! Στεναχωρήθηκα πολύ τώρα! :cry: Η Παναγιά μαζί τους!

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα τις μεταφερω και τις δικες σου και ολονων τις ευχες και ας ελπισουμε οτι ο καλος Θεουλης θα το βοηθησει το μωρακι και θα πανε ολα καλα.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα. Δεν ειμαι η Βικυ ειμαι η φιλη της η Ρεα. Μπαινω και σας γραφω εγω γιατι η βικυ απο εχθες το βραδυ ειναι στο νοσοκομειο με το μωρακι της. αυτο που βγαινει απο τον κολπο του μωρου χτες ξαναβγηκε και ηταν μεγαλυτερο απο τις αλλες φορες και δεν μπορουσαν να το βαλουν μεσα και οταν το βαζαν αυτο ξαναεβγαινε και ειχε και αιμοραγια. Το μωρακι πονουσε γιατι ακομη και στον υπνο του εκλαιγε και ειχε και τα ποδαρακια του μαζεμενα. Οι γιατροι της ειπαν οτι ή θα το βαλουν μεσα με ναρκωση(διαταση νομιζω μου ειπε), ή μπορει ακομη να το κανουν εγχειρηση και σημερα. Της ειπαν οτι επειδη ειναι εξι μηνων το μωρο δεν θα εχει προβλημα με την ναρκωση και αν αυτο το πραγμα μπει μεσα και μεινει μεσα μπορει και να καθυστερησουν το χειρουργειο κανενα μηνα για ναγινει το μωρακι 7 μηνων.Κοριτσια μπορει να μην σας τα εγραψα οσο καλα θα τα εγραφε η βικυ με περισσοτερες λεπτομεριες αλλα και εγω απο την ωρα που τα εμαθα καταστεναχωρηθηκα και αγχωθηκα και ισως να παρελειψα και κατι αλλα θα σας ενημερωνω για οτι συμβει.

ΡΕΑ μου πες τη Βικυ οτι τη σκεφτομαστε και προσευχομαστε να πανε ολα καλα!!!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλιά πολλά στην Βικούλα...περαστικά στο νινάκι και όλα να πάνε καλά ...την σκεφτόμαστε όλες

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Φιλιά πολλά στην Βικούλα...περαστικά στο νινάκι και όλα να πάνε καλά ...την σκεφτόμαστε όλες

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μολις μιλησα με τη βικυ. το χειρουργειο θα γινει την παρασκευη και θα μεινουν μεσα στο νοσοκομειο μεχρι τοτε και για να το προσεχουν το μωρο αλλα και να μην κολλησει καμια ιωση. το μωρο μια κλαιει μια ησυχαζει.Ας ελπισουμε να πανε ολα καλα ασε που ΣΙΓΟΥΡΑ θα πανε καλα.Εδωσα τις ευχες σας στην βικυ και σας ευχαριστει ολες πολυ που την σκεφτεσται και προσευχεστε για το μωρακι της.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε,είναι δυνατό κορίτσι η Φωτεινούλα μας.Η Παναγίτσα κ η Αγία Άννα είναι στο πλευρό της,καλό κουράγιο κ περαστικά σας Vickaki.

as1cCxh002B0010Mjg4ZHwwMWR8dG8gcGFva2kgbWFzIGVpbmFp.gifglitterfy002205948D38.gif
Link to comment
Share on other sites

αντε να περασει επιτελους αυτη η ιστορια να μην ταλαιπωρειται αλλο το μωρακι!!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα!!!

πολλα φιλια στη βικυ και καλη δυναμη!!!

περιμενουμε νεα ρεα ετσι?

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εχω μεταφερει ολες τις ευχες σας στη βικυ και σας ευχαριστει πολυ. θα σας ενημερωσω μολις εχω νεα της. ειστε πολυ καλες.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρούνται άλλο. ας είναι περαστικά και ο Θεός θα τους δώσει δύναμη να αντέξουν μέχρι να γίνει καλά το μωράκι. πολλές πολλές ευχές μακάρι τα Χριστούγεννα να είναι σπίτι τους και να είναι καλά....

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω νεα μολις πηρε η βικυ το μωρο ειναι πολυ καλα το χειρουργειο θα γινει την παρασκευη σιγουρα και βρηκαν εναν γνωστο απο το νοσοκομειο που τους διαβεβαιωσε οτι ειναι θεμα ρουτινας και δεν υπαρχει κανενα προβλημα και το μωρο θα ειναι μια χαρα και σε μια εβδομαδα θα βγουν και απο το νοσοκομειο.ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω νεα μολις πηρε η βικυ το μωρο ειναι πολυ καλα το χειρουργειο θα γινει την παρασκευη σιγουρα και βρηκαν εναν γνωστο απο το νοσοκομειο που τους διαβεβαιωσε οτι ειναι θεμα ρουτινας και δεν υπαρχει κανενα προβλημα και το μωρο θα ειναι μια χαρα και σε μια εβδομαδα θα βγουν και απο το νοσοκομειο.ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!

 

Ρεα μας, πολυ καλά τα νέα, ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου το μωρακι να αναρρωσει το συντομότερο δυνατόν.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...