Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts

Τις ευχές μας όλα να πάνε καλά! Ξέρω ότι δεν είναι ιδιαίτερα παρηγορητικό, αλλά κι εμείς θα είμαστε νοσοκομείο αυτές τις μέρες δυστυχώς.... Να σκέφτεσαι ότι ο Χριστός όταν ήταν εδώ στην γη, θεράπευσε πολλούς ανθρώπους, τώρα που είναι στον ουρανό, έχει την δύναμη και την θέληση να το ξανακάνει! Να έχεις πίστη Βίκυ μου, όλα να πάνε καλά και γρήγορα να τελιώσει όλη αυτή η ιστορία! Θα προσευχόμαστε για σας!

 

Επίσης ήθελα να σου πω ότι πραγματικά δεν θα θυμάται τίποτα, ο δικός μας ήταν τόσο καιρό μέσα, και τώρα που ξαναγύρισε, αν και μεγαλύτερος απο την δικιά σου, δεν θυμόταν ούτε τον χώρο ούτε τις νοσοκόμες. Μου το είπαν και αυτές δηλαδή, ότι είναι καλό αυτό γιατί δεν θα θυμάται τίποτα. Η δικιά σου που είναι ακόμα πιο μικρούλα, σίγουρα δεν θα τα θυμάται όλα αυτά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μίλησα με την Βίκυ πριν λίγη ώρα και μου είπε ότι το χειρουργείο

πήγε καλά αν έχω νέα θα σας ενημερώσω κι αργότερα......

 

Κουράγιο και υπομονή Βίκυ!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Βικυ με το καλό!!!!!!!! Αν και τώρα θα έχει τελειώσει το χειρουργείο και η μικρή σου θα είναι μια χαρά!!!!!!!!! Ευχομαι να τελειώσει σύντομα η ταλαιπωρία της, αλλά και η δική σας και να πάτε σύντομα στο σπίτι σας!!!!! Καλά Χριστούγεννα!!!!! Και καλή ανάρρωση!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι ό,τι καλύτερο στο Φωτεινάκι, να μην χρειαστεί να ξαναδεί γιατρό ούτε ζωγραφιστό!

Βίκη, σιδερένια να είναι η κορούλα σου! :D

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχομαι ο Χριστος μας που γεννιεται αυριο να φερει την χαρα και την ξεγνοιασια και παλι στην οικογενεια σας! Ευχομαι να πηγαν ολα καλα και να ηταν αυτη η τελευταια σας ταλαιπωρια. Χιλια γλυκα φιλακια στη μικρη ζουζουνα σου!

 

 

 

Abbie μου ευχομαι και στο μικρουλη σου συντομα να αποκατασταθει η υγεια του και ν' αρχισει κι αυτος να απολαμβανει την παιδικη του ηλικια οπως του αξιζει κι οπως αξιζει σε καθε παιδακι. Μεσα απο την καρδια μου, ευχομαι ο νεος χρονος να φερει μονο χαρες!

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ :D:D:D

Το χειρουργείο ήταν και πάλι δύσκολο, η ουρητηροκήλη ουσιαστικά ήταν μπλεγμένη στην ουροδόχο κύστη αλλά την βγάλανε επιτέλους! Το ''κου κου τζα'' όπως το λέει και η Βίκυ :lol: δεν θα ξανακάνει εμφάνιση!!! Ήταν πολύ μεγάλη, την είδε και η Βίκυ. Αλλά επιτέλους όλα ταλείωσαν. Πήγαν καλά και η Φωτεινούλα μας αναρρώνει.

Βίκυ μου για ακόμα μία φορά ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την δύναμή σου και ακόμα ένα πιο μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στην Φωτεινούλα μας που μας απέδειξε για ακόμα μία φορά ότι είναι μεγάλη αγωνίστρια.

Καλά Χριστούγεννα σε όλες και η Γέννηση του Κυρίου να φέρει σε όλο τον κόσμο υγεία γιατί πραγματικά είναι ό,τι πολυτιμότερο μπορεί να έχει κάποιος.

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Arma,

 

σε ευχαριστούμε απο καρδιάς για τα χαρμόσυνα νέα της μικρής ηρωίδας μας !!! Μακάρι να μην χρειαστεί άλλη επέμβαση και να γίνει γρήγορα καλά !!!

Βίκυ μου να γιορτάσετε τα Χριστούγεννα με χαρά, ευτυχία και με τις ευχές μας για γρήγορη ανάρρωση. Εχω κάνει και εγώ Χριστούγεννα στο νοσοκομείο με την μικρή μου αδελφή και πάνε πολλά χρόνια.. Έτσι πιστεύω πως θα είναι και για εσάς μια παλιά ανάμνηση... Να είστε γερές και δυνατές και η βοήθεια της Παναγίας που σαν αύριο έγινε μανούλα του Θεανθρώπου να είναι πάντα μαζί σας.

 

Abbie,

και σε σένα η σκέψη μας είναι μαζί σου και οι ευχές μας για το παιδάκι σου. Να έχεις δύναμη και κουράγιο. Και αξίζεις συγχαρητήρια για την στηριξή σου στην Βίκυ αν και είσαι και σύ μέσα σε μεγάλη φουρτούνα.

Σε σκεφόμαστε και προσευχόμαστε και για εσένα. Μακαρι, το 2009 να βρεί τα παιδάκια όλου του κόσμου με λιγότερο πόνο...

 

Χρόνια Πολλά !!!!

Lvek.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχομαι να ειναι η τελευταια νοσηλεια στο νοσοκομειο και ολα να τελειωσουν εδω. Μπορει να ταλαιπωρηθηκε αλλα ευτυχως ειναι τοσο μικρο που δεν θα θυμαται τιποτα οταν μεγαλωσει και απλα θα της τα λενε. Ολα πηγαν καλα ευτυχως και ο Χριστουλης ηταν κοντα στο μωρακι. Ευχομαι ο,τι καλυτερο στο εξης.

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

κουράγιο Βίκυ, να είναι το τελευταίο εύχομαι και να κάνετε Πρωτοχρονιά ευτυχισμένοι και γεροί όλοι σας. Να φέρει η καινουργια χρονιά το χαμόγελο της κούκλας σου.

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites

γλυκό μου κοριτσάκι είμαι πολύ χαρούμενη που όλα πήγαν καλά. Θέλω να κάνεις μιά τεράστια αγκαλίτσα στην Φωτεινούλα και να της δώσεις ένα γλυκόοοοοοοοοοοοοοοο φιλί από μένα και τον Αστέρη μου! :D:D

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου.

χρονια πολλα και ευτυχισμενα σε ολους με υγεια και αγαπη.

η κουκλιτσα μου ειναι καλα μονο που πειναει και γκρινιαζει.20 γρ καθε 3 ωρες τρωει :shock::shock::shock:

ειμαστε σε επιφυλακη μην κουνηθει και βγαλει σωληνακια γιατι θα παει τζαμπα η εγχειρηση..

τελειωσαν ολα.το μονο που μενει ειναι εξετασεις αργοτερα για να δουν αν λειτουργει καλα το μισο νεφρο.

καλε την βλεπω συνεχεια και περιμενω να δω το κουκουτζα :D:D .

εφυγε επιτελους!!!!!!!!!!το ειδα σε ουροσυλλεκτη μολις το αφαιρεσαν,μου ηρθε να το παρω και να το λιωσω :evil::evil::evil: .

αν ενωναμε τα προηγουμενα 2 κομματια και αυτο ηταν οσο 2 καλαμακια του μιλκ σεικ ενωμενα το ενα πισω απο το αλλο.πριν το κοψουν ηταν τοσο χοντρο οσο ενας χοντρος μαρκαδορος.

φευγω παλι για το νοσοκομειο.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ Η ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 2009 ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ.ΟΥΤΕ ΣΥΝΑΧΙ.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ και τα κοριτσια που με επαιρναν συνεχεια τηλ και ενημερωναν και ολες εσας.και ενα ακομα μεγαλο ευχαριστω σε οσους ηρθαν και μας ειδαν απο κοντα.

σας ζητω συγνωμι που δεν απανταω στα πμ. θα το κανω μολις μπορεσω.

φιλακια σε ολες σας και στα ζουζουνακια σας.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σιδερένιο το κοριτσάκι σας και από ΄δω και πέρα να πάρετε μαζεμένες τις χαρές που τόσο καιρό στερηθήκατε.

Φιλιά στην κουκλίτσα σας!

1867588si3pdfektw.gif

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

παει...το κουκουτζα το εξαφανισατε!!!

μπραβοοοοοοο βικυ μου!!.

απο εδω και στο εξης ολα θα πανε υπεροχα !!

ενα μεγαλο μπραβο σε σενα και τον αντρα σου που εχετε τοσο μεγαλη δυναμη!!

μπραβο στη φωτεινουλα τη μικρη αγωνιστρια!!!

να μου τη φιλησεις!!!

με το καλο σπιτακι σας!! :lol:

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου,

 

Μπράβο και στους γιατρούς του νοσοκομείου. Ο θεός να τους έχει πάντα καλά. Να είναι πάντα καλά το μωράκι σου και να βγείτε γρήγορα!!!! Πρωτοχρονιά να είστε σπίτι σας!!!

 

Φιλήσέ μας την μπέμπα σου !!!

 

Η ευχή σου ευχή μας και παράκληση στον Χριστούλη.

Lvek.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο !!!

Τι να πω .. Εισαι αξια θαυμασμού και συ και ο αντρας σου !!! Μπράβο για τη δύναμη και το κουράγιο σας :D Μπράβο και στο κοριτσάκι σας ...σας έμοιασε !!!

Με το καλό να πατε σπιτάκι σας τωρα :D

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε Βικάκι μου! Τελείωσε, μην περιμένεις πια το κουκουτζά, σας αποχαιρέτησε για πάντα :lol::lol::lol:

Σιδερένια η Φωτεινούλα μας και με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας!

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...