Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως πείθουμε τον σύζυγο για ένα ακόμη παιδάκι??


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κοριτσάκια μου καλά

 

...

κανέναν δεν βιάζουμε ..δεν ξεγελούμε...δεν κοροιδεύμε..

 

 

''Πείθουμε'' λέει το θέμα...και η καθεμια ή ο καθένας το κανει με όποιον τρόπο θέλει και μπορεί!!

 

Αν το πάρετε από την αρχή καμία δέν εχει αναλύσει διεξοδικά το τι έγινε!!

το έχουμε κάνει σε π.μ. για να μην εχουμε παρατράγουδα..και γιατι είναι

κάτι προσωπικό !

 

Εδώ μοιραζόμαστε την ΧΑΡΑ μας !! όταν έχουμε το θεμιτό αποτέλεσμα!!!

 

και τα πηγαίνουμε μια χαρά μέχρι τώρα!

Αλληλουποστηριζόμαστε και καταλαβαινομαστε...

 

Οταν λέμε πως όταν θέλει η γυναίκα είναι πιο εύκολο..εννοούμε να πείσεις το άλλο..ο οποίος επειδή δεν γεννά ο ίδιος το παιδί ..πιο εύκολα μπορεί να δεχτεί την επιθυμία της συζύγου!!

 

Το αντίθετο είναι πάντα πιο δύσκολο...

Γιατί η γυναίκα αν είναι στα όριά της ψυχολογικά και σωματικά...ότι και να της πεις δεν μπορεί να πειστεί..

 

Αυτό ηταν όλο!

 

Τωρα τον Θεούλη τον αναφέρουμε ..με την έννοια ότι όσο και αν θέλουμε εμεις..και πείσουμε και τον άλλο...αν δεν θέλει άνωθεν ..μωράκι δεν θα έρθει ποτέ!

 

φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

 

Freedom τι δίνεις στον άντρα σου και θέλει κι άλλο παιδάκι...να τους γνωρίσουμε τους άντρες μας μήπως και ο δικός τον πείσει???

Να σου πω Λενάκι τι παίζει με το στεφάνι μου..

Πρώτον λείπει πολλές ώρες λόγω δουλειάς, οπότε βγάζω εγώ το φίδι απ την τρύπα κι όταν έρχεται το καμάρι μου είναι όλο αγκαλιές και παιχνίδια! Εντάξει βοηθάει όσο μπορεί, να μην τον αδικώ, αλλά εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να κάνει και πολλά αφού λείπει.

Δεύτερον την έχει δει υπεράνω υλικών αγαθών, οπότε το οικονομικό δεν τον πολυαγχώνει.

Τρίτον είναι κι αυτός τρελός! Χα χα!

 

Ναι πιθανότατα να τον επηρέαζε και τον δικό σου τόσο καμάρι που τους έχει τους γιους..Πάντως παρατηρώ ότι παίζει σημαντικό ρόλο κι η δική μου διάθεση. Όταν με βλέπει ευδιάθετη και δυναμική, δεν κρατιέται, σου λέει αυτή αντέχει!

Κι ο δικός σου θέμα χρόνου είναι να το πει το ναι, θα δεις..;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επόμενες με ευχάριστα η Λένα κι η Λένα κι ακολουθεί κατά πόδας η Ιωάννα εκτός κι αν σας προλάβει στη στροφή ο άντρας της freedom αχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δίνω προτεραιότητα στα κορίτσια κι αργότερα ακολουθώ. Προς το παρόν ούτε να με πλησιάσει δεν αφήνω χωρίς την αρματωσιά που λέει η Λένα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσάκια μου καλά

 

...

κανέναν δεν βιάζουμε ..δεν ξεγελούμε...δεν κοροιδεύμε..

 

 

''Πείθουμε'' λέει το θέμα...και η καθεμια ή ο καθένας το κανει με όποιον τρόπο θέλει και μπορεί!!

 

Αν το πάρετε από την αρχή καμία δέν εχει αναλύσει διεξοδικά το τι έγινε!!

το έχουμε κάνει σε π.μ. για να μην εχουμε παρατράγουδα..και γιατι είναι

κάτι προσωπικό !

 

Εδώ μοιραζόμαστε την ΧΑΡΑ μας !! όταν έχουμε το θεμιτό αποτέλεσμα!!!

 

και τα πηγαίνουμε μια χαρά μέχρι τώρα!

Αλληλουποστηριζόμαστε και καταλαβαινομαστε...

 

Οταν λέμε πως όταν θέλει η γυναίκα είναι πιο εύκολο..εννοούμε να πείσεις το άλλο..ο οποίος επειδή δεν γεννά ο ίδιος το παιδί ..πιο εύκολα μπορεί να δεχτεί την επιθυμία της συζύγου!!

 

Το αντίθετο είναι πάντα πιο δύσκολο...

Γιατί η γυναίκα αν είναι στα όριά της ψυχολογικά και σωματικά...ότι και να της πεις δεν μπορεί να πειστεί..

 

Αυτό ηταν όλο!

 

Τωρα τον Θεούλη τον αναφέρουμε ..με την έννοια ότι όσο και αν θέλουμε εμεις..και πείσουμε και τον άλλο...αν δεν θέλει άνωθεν ..μωράκι δεν θα έρθει ποτέ!

 

φιλιά σε όλες!

Είπα να απαντήσω κι εγώ αλλά τα εξήγησες πολύ ωραία mama aga, με κάλυψες. Μόνο να προσθέσω, άντε και να ήθελε κάποια να κοροιδέψει το σύζυγο πώς ακριβώς θα το έκανε;;; Δεν ξέρει ο σύζυγος πως γίνονται τα παιδιά;;;;:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα θυμηθηκα την περιπτωση γνωστου τραγουδιστη που ισχυριζοταν οτι η τοτε συντροφος του του εκλεψε το σπερμα μεσα απο το προφυλακτικο για να μεινει εγκυος!!! (δεν πιστευω να δινω ιδεες?)

Τέλειο! Ακούτε Λένες; Την αρματωσιά παραμάσχαλα και βουρ για εξωσωματική!:lol::lol: Τι άλλο θα ακούσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω Λενάκι τι παίζει με το στεφάνι μου..

Πρώτον λείπει πολλές ώρες λόγω δουλειάς, οπότε βγάζω εγώ το φίδι απ την τρύπα κι όταν έρχεται το καμάρι μου είναι όλο αγκαλιές και παιχνίδια! Εντάξει βοηθάει όσο μπορεί, να μην τον αδικώ, αλλά εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να κάνει και πολλά αφού λείπει.

Δεύτερον την έχει δει υπεράνω υλικών αγαθών, οπότε το οικονομικό δεν τον πολυαγχώνει.

Τρίτον είναι κι αυτός τρελός! Χα χα!

 

Ναι πιθανότατα να τον επηρέαζε και τον δικό σου τόσο καμάρι που τους έχει τους γιους..Πάντως παρατηρώ ότι παίζει σημαντικό ρόλο κι η δική μου διάθεση. Όταν με βλέπει ευδιάθετη και δυναμική, δεν κρατιέται, σου λέει αυτή αντέχει!

Κι ο δικός σου θέμα χρόνου είναι να το πει το ναι, θα δεις..;)

 

Ετσι ετσι πολυ καλα τα λες.

Ο δικος μου ειναι πολυ σοβαρος και υπρπροστατευυικος .Αυτο τον κραταει πισω νοιαζετε τοσο πολυ για την διαπαιδαγωγιση των παιδιων που αυτο μερικες φορες ειναι πολυ μεγαλο βαρος στους ομους του.Και σαυτο το μπαινω εγω .''Αντε καλε ελα να κανουμε ενα ακομα να ξεσκουριασουμε λιγο κ ασε τωρα τα ποθ κ πως .''Ουυυ γουρλωνει τα ματια κ νομιζω πως θα με κουτουλισειΑντε κυρα Λενη πανε στην κουζινα σου γιατι μου φαινετε αλλου για αλλου εισαι Τι σου λεω εγω κ τι μου λες εσυ.Δεν βλεπεις τι γινετε γυρο σου΄;Φτωχια ανεργια σε λιγο θα μας πεταξουν κ απο την Ευρωπη εσυ ακομα μωρα θελεις;κ μπουρ κ μπουρ κ μπουρ τον αφηνω να λεει κ μετα αρχιζει.Ελα τι επαθες τωρα;θυμωσες;αντε δεν θα σου πω ξανα να πας στην κουζινα σου, μουκγα εγω.Αντε ελα γελα λιγο μουγκα εγω Βρε συ σοβαρα τωρα στεναχωρεθηκες;μουκγα εγω.Αντα ελα ζητα κ αλλο παιδακι να σε δω να γελας κ εγω να σου λεω οχι.Κ εκει φυσικα αρχιζουν τα γελια.Απο αποσταση ασφαλειας ακομα ομως....μαλλον θελει παρακαλια κ παιχνιδακια ο μπεμπης.

Πραγματι ομως αυτο χρειαζετε θετικη ενεργεια κ επιμονη αλλα με το μαλακο.Πειτε μου τωρα εσεις αυτος ο αντρας δεν ψηνετε;

Ειναι δυνατον να νομιζουν καπιοι οτι δεν ξερουν οι γυναικες μεχρι που αντεχουν οι αντρες τους;

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ "ΞΕΓΕΛΑΣΟΥΜΕ" ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ??? Παρτε παραδειγμα τη lena που ο αντρας της "ντυνεται" παντα...πως μπορει να ξεγελαστει ενας τετοιος αντρας? Απο την αλλη, ο αντρας της Marouskaki η ο δικος μου (πριν το 4ο) και αλλοι "αυτης της κατηγοριας", οταν τους ρωταγες αν θα κανουν αλλο παιδι σου ελεγα ΟΧΙ, ελα ομως που δε "ντυνονταν" παντα...ετσι λοιπον συνεβησαν τα "μοιραια".

Εν κατακλειδει, οταν ο αντρας δε φοραει παντα την "αρματωσια" του ολα μπορουν να συμβουν και γι αυτα ειναι ΕΞΙΣΟΥ υπευθυνος με τη γυναικα του!

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο! Ακούτε Λένες; Την αρματωσιά παραμάσχαλα και βουρ για εξωσωματική!:lol::lol: Τι άλλο θα ακούσουμε..

 

Να σας πω την αλήθεια, μου πέρασε απ΄το μυαλό να πάρω μια σακοράφα και να τρυπήσω όλο το πακέτο...Δεν έχει νόημα όμως...ένα παιδί πρέπει να είναι καλοδεχούμενο και από τους δυο και να μην χρησιμοποιηθούν "δόλια μέσα"...Υπομονή και επιμονή και "γυναικεία μαλαγανιά" αν μου επιτραπεί η έκφραση...;) προκειμένου να επιτευχθεί ο στόχος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ "ΞΕΓΕΛΑΣΟΥΜΕ" ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ??? Παρτε παραδειγμα τη lena που ο αντρας της "ντυνεται" παντα...πως μπορει να ξεγελαστει ενας τετοιος αντρας? Απο την αλλη, ο αντρας της Marouskaki η ο δικος μου (πριν το 4ο) και αλλοι "αυτης της κατηγοριας", οταν τους ρωταγες αν θα κανουν αλλο παιδι σου ελεγα ΟΧΙ, ελα ομως που δε "ντυνονταν" παντα...ετσι λοιπον συνεβησαν τα "μοιραια".

Εν κατακλειδει, οταν ο αντρας δε φοραει παντα την "αρματωσια" του ολα μπορουν να συμβουν και γι αυτα ειναι ΕΞΙΣΟΥ υπευθυνος με τη γυναικα του!

 

Συμφωνώ απόλυτα...ηθικοί φραγμοί με εμποδίζουν για οτιδήποτε άλλο...ας βασιστούμε στα μοιραία λοιπόν...Ας προσέχουν λοιπόν για να έχουν (μόνο τα ως τώρα παιδιά)

Link to comment
Share on other sites

Επισης ΜΑΡΙΤΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΠΩς ΠΑΙΖΕΙ και το ενδεχομενο καποιος αντρας να αγαπαει τοσο πολυ τη γυναικα του, να τη θεωρει τοσο δυνατη ωστε να της κανει το χατηρι και να κανουν ενα ακομη παιδι ακομη και αν αυτος δεν τρελλαινεται με την ιδεα...το μονο σιγουρο ειναι πως ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να μετανιωσει για το παιδι που γεννησε...

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την αλήθεια, μου πέρασε απ΄το μυαλό να πάρω μια σακοράφα και να τρυπήσω όλο το πακέτο...Δεν έχει νόημα όμως...ένα παιδί πρέπει να είναι καλοδεχούμενο και από τους δυο και να μην χρησιμοποιηθούν "δόλια μέσα"...Υπομονή και επιμονή και "γυναικεία μαλαγανιά" αν μου επιτραπεί η έκφραση...;) προκειμένου να επιτευχθεί ο στόχος...

 

Απο τη στιγμη που γνωριζεις καλα τον αντρα σου, πως δε θα θελησει με κανενα τροπο να διακοπει μια "τυχαια" εγκυμοσυνη, ολα για μενα ειναι θεμιτα:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω Λενάκι τι παίζει με το στεφάνι μου..

Πρώτον λείπει πολλές ώρες λόγω δουλειάς, οπότε βγάζω εγώ το φίδι απ την τρύπα κι όταν έρχεται το καμάρι μου είναι όλο αγκαλιές και παιχνίδια! Εντάξει βοηθάει όσο μπορεί, να μην τον αδικώ, αλλά εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να κάνει και πολλά αφού λείπει.

Δεύτερον την έχει δει υπεράνω υλικών αγαθών, οπότε το οικονομικό δεν τον πολυαγχώνει.

Τρίτον είναι κι αυτός τρελός! Χα χα!

 

Ναι πιθανότατα να τον επηρέαζε και τον δικό σου τόσο καμάρι που τους έχει τους γιους..Πάντως παρατηρώ ότι παίζει σημαντικό ρόλο κι η δική μου διάθεση. Όταν με βλέπει ευδιάθετη και δυναμική, δεν κρατιέται, σου λέει αυτή αντέχει!

Κι ο δικός σου θέμα χρόνου είναι να το πει το ναι, θα δεις..;)

 

Λοιπόν μια από τα ίδια κι εγώ...κι ο δικός μου λείπει πολλές ώρες στη δουλειά και βγάζω εγώ το φίδι από την τρύπα...επίσης αγαπάει ιδιαίτερα τον ύπνο οπότε καταλαβαίνετε ότι εκείνες τις ώρες είμαι πάλι εγώ με τα παιδιά...λόγω του ότι έχουμε ένα οικογενειακό αυτ/το που συνήθως έχει ο άνδρας μου στην δουλειά, όλα τα κάνω με την συγκοινωνία, από σχολεία που δεν είναι και δίπλα, και δραστηριότητες...Παρ΄όλ΄αυτά μου λείπει ένα παιδάκι...δεν ξέρω πόσο δύσκολο θα είναι και εν μέρη μπορεί να έχει δίκιο ο σύζυγος που κλωτσάει γιατί και οικονομικά ζοριζόμαστε, αλλά νιώθω πλέον πολύ δυνατή και λέω "ως τώρα πάλι σχεδόν όλα μόνη μου τα κάνω, τι θα αλλάξει με τον ερχομό ενός ακόμη παιδιού?"

Δεν θεωρώ ότι ένα ρούχο παραπάνω ή μια κούτα πάμπερς θα μας καταστρέψουν...Πρακτικά ίσως παιδευτώ αλλά δεν έγινε και τίποτα αν μια χρονιά δεν πάνε τα μικρά σε δραστηριότητες...οι γιαγιάδες είναι πρόθυμες να κρατάνε τα παιδιά και πιστεύω θα τα φέρω βόλτα...

Link to comment
Share on other sites

Και για να ελαφρύνω το κλίμα και να σας κάνω να γελάσετε λίγο...Είδαμε φύλο!Και είναι αγόρι....Δεν σχολιάζω ακόμη, ακόμη είμαι σε κατάσταση σοκ....Ωχ Παναγία μου, 5 άντρες κι εγώ!!!:confused::confused::confused::confused:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και για να ελαφρύνω το κλίμα και να σας κάνω να γελάσετε λίγο...Είδαμε φύλο!Και είναι αγόρι....Δεν σχολιάζω ακόμη, ακόμη είμαι σε κατάσταση σοκ....Ωχ Παναγία μου, 5 άντρες κι εγώ!!!:confused::confused::confused::confused:

 

Μπορεί να ήταν ομφάλιος λώρος...!!!Με το καλό μαρουσκάκι...γερό να΄ναι και θα σ΄έχουν στα όπα όπα...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι πολυ καλα τα λες.

Ο δικος μου ειναι πολυ σοβαρος και υπρπροστατευυικος .Αυτο τον κραταει πισω νοιαζετε τοσο πολυ για την διαπαιδαγωγιση των παιδιων που αυτο μερικες φορες ειναι πολυ μεγαλο βαρος στους ομους του.Και σαυτο το μπαινω εγω .''Αντε καλε ελα να κανουμε ενα ακομα να ξεσκουριασουμε λιγο κ ασε τωρα τα ποθ κ πως .''Ουυυ γουρλωνει τα ματια κ νομιζω πως θα με κουτουλισειΑντε κυρα Λενη πανε στην κουζινα σου γιατι μου φαινετε αλλου για αλλου εισαι Τι σου λεω εγω κ τι μου λες εσυ.Δεν βλεπεις τι γινετε γυρο σου΄;Φτωχια ανεργια σε λιγο θα μας πεταξουν κ απο την Ευρωπη εσυ ακομα μωρα θελεις;κ μπουρ κ μπουρ κ μπουρ τον αφηνω να λεει κ μετα αρχιζει.Ελα τι επαθες τωρα;θυμωσες;αντε δεν θα σου πω ξανα να πας στην κουζινα σου, μουκγα εγω.Αντε ελα γελα λιγο μουγκα εγω Βρε συ σοβαρα τωρα στεναχωρεθηκες;μουκγα εγω.Αντα ελα ζητα κ αλλο παιδακι να σε δω να γελας κ εγω να σου λεω οχι.Κ εκει φυσικα αρχιζουν τα γελια.Απο αποσταση ασφαλειας ακομα ομως....μαλλον θελει παρακαλια κ παιχνιδακια ο μπεμπης.

Πραγματι ομως αυτο χρειαζετε θετικη ενεργεια κ επιμονη αλλα με το μαλακο.Πειτε μου τωρα εσεις αυτος ο αντρας δεν ψηνετε;

Ειναι δυνατον να νομιζουν καπιοι οτι δεν ξερουν οι γυναικες μεχρι που αντεχουν οι αντρες τους;

 

Μια χαρά ψήνεται...καλά το πας συνονόματη...

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που γνωριζεις καλα τον αντρα σου, πως δε θα θελησει με κανενα τροπο να διακοπει μια "τυχαια" εγκυμοσυνη, ολα για μενα ειναι θεμιτα:mrgreen:

 

Μακάρι love4...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ήταν ομφάλιος λώρος...!!!Με το καλό μαρουσκάκι...γερό να΄ναι και θα σ΄έχουν στα όπα όπα...

 

όχι ήταν αυτό που ξέρεις πολύ καλά, έκανε μπαμ...200% αγόρι λέει ο γιατρός!!:mrgreen:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κάτι άσχετο...έχει εδώ και τρείς μήνες που ο κύκλος μου ολοένα μικραίνει...σας έχει τύχει? Από 30-31 μέρες πήγε στις 28, μετά στις 26 και αυτή την φορά 25 μέρες...Να ανησυχώ?

Link to comment
Share on other sites

Πώς το είπε κάποια κοπέλα παραπάνω?Τραβάτε με κι ας κλαίω είναι κάποιοι άντρες...αν δε θέλανε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ θα προσέχανε ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έχω πάθει....δε νομίζω να είναι κάτι....καλύτερα και για σένα και για τον ανήρ...ούτε υπολογισμοί ημερών ούτε τίποτα, χαλαρά!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Και για να ελαφρύνω το κλίμα και να σας κάνω να γελάσετε λίγο...Είδαμε φύλο!Και είναι αγόρι....Δεν σχολιάζω ακόμη, ακόμη είμαι σε κατάσταση σοκ....Ωχ Παναγία μου, 5 άντρες κι εγώ!!!:confused::confused::confused::confused:

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! Πως το πετυχατε αυτο βρε marouskaki??!:-P

Link to comment
Share on other sites

όχι ήταν αυτό που ξέρεις πολύ καλά, έκανε μπαμ...200% αγόρι λέει ο γιατρός!!:mrgreen:

 

Έτσι ήμουν κι εγώ όταν έμαθα για το 2ο αγόρι...και για να ελαφρύνω το κλίμα άκου στιχομυθεία...

-Ρε αντρα, τι θα κάνω με δυο αγόρια, πόση ώρα να παίξω μαζί τους?Στα κορίτσια κάνεις κανένα κοτσιδάκι, ταίζετε καμία κούκλα , περνάει η ώρα...Με 2 αγόρια τι θα κάνω?

Απάντηση του καλού μου

-Πάρε ένα αυτοκινητάκι, δείξ΄τους πως παρκάρεις και θα περάσει μισή ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κάτι άσχετο...έχει εδώ και τρείς μήνες που ο κύκλος μου ολοένα μικραίνει...σας έχει τύχει? Από 30-31 μέρες πήγε στις 28, μετά στις 26 και αυτή την φορά 25 μέρες...Να ανησυχώ?

 

Εμενα μου συμβαινει ...απο 30-32 εχει κατεβει πλεον στις 25-26 (αλλα μπορει να φτασει και 28..)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...