Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚ.ΛΑΡΙΣΑΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ενδιαφέρομαι κι εγώ να μάθω πληροφορίες για τη συγκεκριμένη κλινική του πανεπιστημιακού. Έχω κλεισει ραντεβού το Σεπτέμβριο με τον καθηγητή..Ελπίζω να μας απαντήσει κάποια κοπέλα

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι κι εγώ να μάθω πληροφορίες για τη συγκεκριμένη κλινική του πανεπιστημιακού. Έχω κλεισει ραντεβού το Σεπτέμβριο με τον καθηγητή..Ελπίζω να μας απαντήσει κάποια κοπέλα[/QUOT

 

VANESSA ΜΕ ΤΟΝ Κ.ΜΕΣΣΗΝΗ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 1Η ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠ.ΛΑΡΙΣΑΣ+ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 2Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΩΡΑ.ΤΗΝ 1Η ΦΟΡΑ Η Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 40 ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΟ8...ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠ ΟΛΟΥΣ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΠΕΤΥΧΕ..ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΣΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, με τον Κο Μεσσήνη έχω κλείσει το ραντεβού. Δεν έχω κάνει εξωσωματική ακόμα..θέλω να πάρω τη γνώμη του γιατρού αν κρίνει σκόπιμο να συνεχίσω με σπερματεγχύσεις ή να κάνω εξωσωματική.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝ. ΝΟΣ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ Κ. ΜΕΣΣΗΝΗ? ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ.:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειχε πολυ κοσμο γιατι τα μισα ζευγαρια εχουν προβληματα.Νομιζω οτι θα εισαι σε καλα χερια.Η αδερφη μου μετα απο 2 αποτυχημενες εξωσωματικες σε μεγαλο ονομα που ακουγεται πολυυυυ στο forum,εκανε την 3η προσπαθεια στον Μεσσηνη κυριως οχι γιατι ειχε ακουσει κατι αλλά γιατι δεν αντεχε αλλο το οικονομικο βαρος των ιδιωτικων.Τελικα φανηκε οτι Ο Θεουλης την εβαλε να διαλεξει τον Μεσσηνη.Τον εχει εικονισμα.Δεν ειχε ποτε καλη αποκριση στα φαρμακα,παντα εκανε λιγα ωαρια.Στην 3η προσπαθεια με τον Μεσσηνη,λοιπον,εκανε 3 και γονιμοποιηθηκε μονο το 1 και αυτο δεν ηταν και το καλυτερο.Ηταν σιγουρη οτι απετυχε αλλά μπα!!! Χοριακη 1η 75,δευτερη 160 κτ.λ.Και να σου, το μικρο μας το τσαχπινικο που ειναι τωρα τεσσαρων.Εχω να σου πω οτι ο Μεσσηνης ειναι μεγαλη γατα στη δουλεια του γιατι το μωρο μας κινδυνεψε επικινδυνα και ευτυχως το πηρε εγκαιρα χαμπαρι(ειχε ρηξη σακου και εχανε αμνιακο υγρο.)Ωσοτου παρει βαρος το μωρο την ειχε μεσα στο νοσοκομειο,την εκανε καισαρικη ο ιδιος και γενικα την φροντισε.Τι να σου πω.Τον εχει εικονισμα,Και οχι γιατι εμεινε εγκυος εκει(που μπορει να ηταν και το τυχερο της) αλλα γιατι καταφερε να γεννησει το παιδι και να ειναι γερο(γιατι αυτο δεν οφειλεται σε τυχη αλλα σε ικανοτητα του γιατρου).Και μενα αυτη μαλλον θα ειναι η επομενη επιλογη μου αν φαω φολα και αυτη τη φορα.Καλη τυχη και αν θες κατι αλλο σφυρα!

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΣ "ΦΟΛΑ" ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ! ΠΑΝΤΩΣ Ο ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΜΠΝΕΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

sereir καλησπέρα, έκανα και εγώ την πρώτη μου εξωσωματική με τον Μεσσήνη και περιμένω την Δευτέρα για την χοριακή. Δεν ξέρω ποιο θα είναι το αποτέλεσμα, αλλά μπορώ να σου πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένη από όλη την ομάδα. Και ο Μεσσήνης είναι καταπληκτικός επιστήμονας, αλλά και οι μαίες είναι πολύ συνεργάσιμες. Πιστεύω ότι έχεις κάνει σωστή επιλογή. Σε ποιά φάση βρίσκεσαι τώρα?

DrHNp3.png
Link to comment
Share on other sites

sereir καλησπέρα, έκανα και εγώ την πρώτη μου εξωσωματική με τον Μεσσήνη και περιμένω την Δευτέρα για την χοριακή. Δεν ξέρω ποιο θα είναι το αποτέλεσμα, αλλά μπορώ να σου πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένη από όλη την ομάδα. Και ο Μεσσήνης είναι καταπληκτικός επιστήμονας, αλλά και οι μαίες είναι πολύ συνεργάσιμες. Πιστεύω ότι έχεις κάνει σωστή επιλογή. Σε ποιά φάση βρίσκεσαι τώρα?

Εισαι η 5η που θα κανει χοριακη τη Δευτερα!Στο thread μετα την εμβρυομεταφορα θα βρεις και τισ υπολοιπες υποψηφιες για θετικη β χοριακη! Καλη τυχη και σε σενα λοιπον.

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Ή ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΕΓΩ ΑΤΥΧΗΣΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟΤΟΜΑ Η Ε2 ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΩΑΡΙΑ ΜΙΚΡΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΣΗΝΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΤΡΕΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Ή ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΕΓΩ ΑΤΥΧΗΣΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟΤΟΜΑ Η Ε2 ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΩΑΡΙΑ ΜΙΚΡΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΣΗΝΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΤΡΕΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ psixi!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΧΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΩΝ.

ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ psixi!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΧΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΩΝ.

ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ?

Ναι ,οτι θες.Εκανα το πρωτοκολλο με τους ανταγωνιστες.Θα στα γραψω και αναλυτικα γιατι τα σημειωνα αφου θα πρεπε να ενημερωσω και το κεντρο οταν πηγα.Λοιπον:

1η μερα περιοδου ως 3η μερα περιοδου:300 μοναδες puregon

4η μερα ως 9η μερα:300 μοναδες puregon+ 1 ενεση orgalutran(ανταγωνιστης).Μονο την 9η μερα εκανα και 2 pregnyl των 5000.ΤΗν 10η μερα δεν εκανα τιποτα και σταματησα και την αντιθρομβωτικη ενεση (αυτη την εκανα απο την στιγμη που σταματησε και το αιμα της περιοδου μεχρι την 9 μερα και μετα την ξαναρχισα την επομενη μερα μετα την ωοληψια.).Την 11η μερα εκανα την ωοληψια(ακριβως 36 ωρες μετα την pregnyl).Σε ολη την διαρκεια επαιρνα και φιλισιν.(φιλισιν και αντιθρομβωτικα βοηθουν την καλυτερη αιματωση του ενδομητριου και διευκολυνουν τον σχηματισμο μικροαγγειων στην εμφυτευση-υποτιθεται τουλαχιστον!).Σε ολη τη διαρκεια με παρακολουθουσε καθε 2 μερες στη αρχη κκαι μου ελεγε τι θα κανω στο επομενο βημα.Τις τελευταιες μερες με εβλεπε καθε μερα.Εκανα 16 ωοθυλακια.Τελικα τα ωριμα ηταν 12 και απο αυτα γονιμοποιηθηκαν φυσιολογικα τα 9.Τα τρια μου τα βαλανε την 3η μερα απο την ωοληψια και τα υπολοιπα ειναι στην καταψυξη. Ειμαι 32 χρονων και το ορμονολογικο προφιλ ειναι φυσιολογικο.

Αν θελεις κατι αλλο,ευχαριστως.Να ξερεις ομως οτι η καθε θεραπεια ειναι εξειδικευμενη (περα απο το γενικο πλανο) και δεν ειναι αυστηρα καθορισμενο απο την αρχη, αλλα διαμορφωνεται αναλογα με το τι βλεπει ο γιατρος στον υπερηχο.Καλο βραδυ και στη διαθεση σου!

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ psixi μου? ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ? ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ?

ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 30/3 ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΤΩΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΩΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ psixi μου? ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ? ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ?

ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 30/3 ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΤΩΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΩΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.:-D

Eυχαριστω πολυ.Σημερα τις ακουσαμε τις καρδουλες τους ,για αυτο και πηρα θαρρος και εβαλα τικερακι!!!Καλη επιτυχια,αυτη η φορα να ειναι και τυχερη...και να μας πανε ολα καλα Παναγιτσα μου!!!

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ.

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ! ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΜΑΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ psixi μου? ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ? ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ?

ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 30/3 ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΤΩΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΩΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.:-D

 

 

Γεια σου sereir και σου εύχομαι καταρχήν με το καλό να ξεκινήσεις αυτή τη φορά και να είναι η τυχερή σου. Με ενδιαφέρει κι εμένα πάρα πολύ η περίπτωση με το γιατρό Μεσσήνη και θα ήθελα κάποιες πληροφορίες αν μπορούσες να μου στείλεις σε προσωπικό μήνυμα. Σου έστειλα πμ κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

φίλη μου σου έστηλα π.μ. και η psixi έκανε εξωσωματική στο Μεσσήνη και τώρα περιμένει τα διδιμάκια της.

Καλο μου ,μπερδευτηκες!Η αδερφη μου εκανε τον γιο της στον Μεσσσηνη ,εγω δεν μενω στη Λαρισα...Απλως σκεφτομουνα οτι αν δεν τα καταφερνα και αυτη τη φορα θα ερχομουνα στη Λαρισα λογω μικροτερου κοστους.Οχι οτι δεν πιστευω οτι ο Μεσσηνης ειναι σουπερ γιατρος(διαβασε την ιστορια για την αδεφη μου που ειναι παραπανω)...αλλιμονο!Απλα να μην νομιζεις λαθος πραγματα...εγραψα εγω κατι λαθος?:confused:

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

Sereir σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για το μήνυμα και τις χρήσιμες πληροφορίες. Αν χρειαστώ και άλλες πληροφορίες θα σε ξαναρωτήσω. Εσύ ξεκινάς την άλλη εβδομάδα; Καλή αρχή και φυσικά με μια τεράστια χοριακή:P

psixi συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό τα διδυμάκια σου:P

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα εχθές τις ενέσεις μακάρι Παναγιά μου να πάνε όλα καλά σε όλες εμάς που θέλουμε τόσο πολύ ένα παιδάκι! Εσύ πότε ξεκινάς? Σου εύχομαι επίσης μια μεγάλή χοριακή!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Sereir σ'ευχαριστώ πολύ, αλλά προηγέισαι εσύ, γιατί εγώ λογικά θα ξεκινήσω μετά το Πάσχα και επειδή τότε εσύ θα είσαι εγκυούλα, να μου το εύχεσαι συχνά, μιας και λένε ότι οι ευχές των εγκύων πιάνουν. Πολλά φιλιά:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...