Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διακοπές σε κοντινή απόσταση από Λάρισα


Recommended Posts

Helppppppppp psaxnw edw ki ena mhna pou na pame diakopes exw 2 tekna 2,5 kai 5 eimaste apo larisa kai theloume kapou konta kai hotel oxi villa kai tetoia giati perisi phgame leykada kai to ti kouvalhsame gia faghto kai ypno de legete gi ayto fetos pou mporoun na fane ta panta ta paidakiamou lew hotel na mhn kanw tpt thn petsetoula mou gia paralia kai tpt allo oute sentonia oute tpt....

telos pantwn opoion exei kati kalo kata nou perhmenw me agwnia:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΙΩΑΝΝΑ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΑΚΡΙΑ?ΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ALL INCLUSIVE:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
ΙΩΑΝΝΑ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΑΚΡΙΑ?ΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ALL INCLUSIVE:p:p:p

 

 

Norraki, μήπως θα μπορούσες να στείλεις σε εμένα πληροφορίες? Θα θέλαμε να πάμε Χαλκιδική εφέτος. :D

Link to comment
Share on other sites

Norraki, μήπως θα μπορούσες να στείλεις σε εμένα πληροφορίες? Θα θέλαμε να πάμε Χαλκιδική εφέτος. :D

θα σου προτεινα ενα ξενοδοχειο στο παλιουρι(πρωτο ποδι)το chrousso village all inclusive,μπαινεις μεσα κ ξεκουραζεσαι!mini club για τα πιτσιρικια,φουσκωτο τραμπολινο,παιδικεσ χαρες κ πολυ ωραια θαλασσα!αν κ εγω ειμαι fan του δευτερου ποδιου,ειναι μια πολυ καλη περιπτωση για οικογενιακες διακοπες.θα παω κ μεσα στον ιουνη ενα τριημερο,αν εχει αλλαξει κατι θα ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

θα σου προτεινα ενα ξενοδοχειο στο παλιουρι(πρωτο ποδι)το chrousso village all inclusive,μπαινεις μεσα κ ξεκουραζεσαι!mini club για τα πιτσιρικια,φουσκωτο τραμπολινο,παιδικεσ χαρες κ πολυ ωραια θαλασσα!αν κ εγω ειμαι fan του δευτερου ποδιου,ειναι μια πολυ καλη περιπτωση για οικογενιακες διακοπες.θα παω κ μεσα στον ιουνη ενα τριημερο,αν εχει αλλαξει κατι θα ενημερωσω

 

Το βρήκα το chrousso village. Πολύ ωραίο, είχες δίκιο, παράδεισος για παιδιά. Είναι πολύ πιθανό να κλείσουμε εκεί για Αύγουστο. Σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Σου εύχομαι να περάσεις ωραία το τριημεράκι:D.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Πηρα στο chrousso village απο περιεργεια και μου ειπε 2 μεγαλοι εμεις κ το μωρο 160 τη βραδια:shock::shock::shock::shock: Αν ειχα τοσα θα πηγαινα στα φιτζι:rolleyes:.Τι να πω....δε ξερω!Εμεις μια ζωη με τους γονεις καναμε καμπινγκ (που δε μας αρεσε) αλλα δε γινοταν κ αλλιως...

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εψαξα αρχικά για ξενοδοχείο στη Χαλκιδική αλλά τελικά πήγαμε στην Ολυμπιακή Ακτή στην Κατερίνη. Βέβαια μείναμε σε ενοικιαζόμενα δωμάτια δίπλα στη Θάλασσα (πάμε στο ίδιο σπίτι 6-7 χρόνια συνεχόμενα), μπροστά έχει πάρκο, πεζόδρομο και ότι χρειάζεσαι κάτω από το σπίτι. Φαγητό τις περισσότερες φορές παιρναμε από το εστιατόριο και τρώγαμε στη βεράντα με θέα τη θάλασσα.

Στην εισοδο του σπιτιού έχει ομπρέλες, τραπεζάκια και παιχνίδια για τα πιτσιρίκια όπως η κόρη μου.

Και μόνο 45 ευρώ (με κουζίνα κλπ)

 

Μόνο που δυσκολα συναντάς Έλληνες εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...