Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

IVF με δωρεά ωαρίων : γνώμες και εντυπώσεις


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xristia μου το prp γίνεται μια φορά και τα αποτελέσματα είναι άμεσα για παράδειγμα στους δυο επόμενους κύκλους?

xristia το prp γίνεται μια φορά?Τα αποτελέσματα είναι άμεσα?Για παράδειγμα στους δυο επόμενους κύκλους?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Baby1980 είπε:

xristia το prp γίνεται μια φορά και τα αποτελέσματα είναι άμεσα?Δηλαδη για παράδειγμα στους επόμενους δυο κύκλους?

Εγω το εκανα αρχες Ιουνιου με ταυτοχρονη ωοληψια με κενο ωοθηλακιιο απο την δεξια ωοθηκη στην επομενη περιοδο πηρα κλομιφαινη εκανα δυο ωοθηλακια δεν μεγαλωσε το αριστερο και το δεξι  το πηραν ειχε ωαριο αλλα δεν ηταν καλο.Ιουλιο Αυγουστο δεν πηγα.Σεπτεμβριο εκανα gonai 150 για 7μερες ειχα παλι δυο το αριστερο παλι μικροτερο τα πηραν και τα δυο ,το ενα ειχε ωαριο το  οποιο και γονιμοποιηθηκε και καταψυχθηκε.Τον Οκτωβρη πηρα παλι κλομιφαινη εκανα δυο παλι δεν μεγαλωνε το αριστερο παντως τα πηραν και τα δυο αλλα κανενα καλο.Για τον Νοεμβρη τα ειδες λιγο πιο πανω.Δες και στην σελιδα 99 που εχω γραψει τιμες ορμονων πριν και μετα.Τα αποτελεσματα μου ειπαν φαινονται συνηθως μετα τους τρειςμηνες.Δεν ξερω ποσες φερες μπορει να γινει δεν ρωτησα γιατι εμενα δεν με παιρνει ηλικιακα για δευτερη φορα φυσιολογικα μπορει να ξαναγινει αλλα νομιζω οτι επειδη ειναι καινουργιο κανεις δεν θα μπορει να πει σιγουρα αν αξιζει τον κοπο να ξαναγινει αν δεν πετυχε η πρωτη φορα ουτε νομιζω οτι ξερουν ποσο κραταει.Κανεις δεν μπορει να σου πει οτι θα πετυχει ουτε οτι αν πετυχει θα σου δωσει εγκυμοσυνη.Εμενα με καλυψε το οτι δεν εχει παρενεργειες, ειναι σχετικα απλη επεμβαση και οχι ιδιαιτερα ακριβη.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marathn37 είπε:

Κοριτσάκια γλυκά καλημέρα!!!

Georgia καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Θα ξεκαθαρίσουν τώρα τα πράγματα κι δεν θα είναι τίποτα, θα το δεις!!

Thia επίσης όλα καλά!!! Δυστυχώς τα αποτελέσματα εξετάσεων στα κρατικά αργούν να βγούν αλλά είναι τα πλέον

αξιοπιστα!!!

Eutixoulis χουχούλιασε και έρχεται η θετική χοριακή!!! Αν μου είναι καλή η εξεταση και μου δώσει το ΟΚ! ο Νίκας

θα ακολουθήσω...

Xristia μου θα σε μαλώσω.... άσε ρε το αίμα της περιοδου. Καλά ωάρια να παράγεις αυτό έχει σημασία κι μην ανησυχείς

θα το τσουπώσεις το ενδομήτριο!!!  Καλό θα ηταν να κάνεις την εξέταση του Νίκα πριν επιχειρήσεις παλι, να είσαι σίγουρη

ότι κι το ενδομήτριο είανι εντάξει. Συνήθως κάνει κανα μήνα να βγάλει τα αποτελέσματα, με εξαίρεση το καλοκαίρι που του χάλασε

το μηχάνημα.

Φιλιά πολλά

 

Ευχαριστώ πολύ!!!! Εγώ κοριτσια δεν έκανα αυτήν την εξέταση του Νικα από εσάς την άκουσα πρώτη φορά.  Ούτε ο ιατρός μου τη ζήτησε.  Βέβαια έχω κάνει άπειρες εξετάσεις τα τελευταία τρία χρόνια και πολύ ακριβές όπως κάποια με αίμα περιόδου που μου στοίχισε 400 ευρώ  η  θρομβοφιλια που στοίχισε αλλά τόσα,  κυστικη ομοίως κάτι περίεργες ορμόνες-βιταμίνες κτλ.  Γενικώς έχω πουληθεί. Τι να πω.  Ελπίζω όλα να έγιναν για καλό.  Τώρα όσο περιμένω και σας διαβάζω σκέφτομαι διαφορά.  Προσπαθώ όμως να μην αγχώνεσαι και να περιμένω από τη ζωή μου το καλύτερο.  Έχω κουραστεί πολύ και εγώ και ο άντρας μου ο οποίος μου στέκεται καλύτερα από όλους.  Το ραντεβού έχει αναλάβει όλο το σπίτι μαζί με την καθημερινή δουλειά του (οι γονείς μου είναι επαρχία)  και μου τα φέρνει όλα στο χέρι.  Λαχτάρα είναι και αυτός ένα παιδί σαν τρελός. 

Link to comment
Share on other sites

Eutuxoulis ξερω ειναι κοινοτυπο να στο λεμε, αλλα μην αγχωνεσαι. Να σκεφτεσαι αισιοδοξα. Τα ωαρια ειναι νεα και δυνατα. Με τι τιμη ενδομητριου εκανες εμβρυομεταφορα;

Επεξεργάστηκαν by Georgia72

opfFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 11/14/2017 at 5:10 ΜΜ, marathn37 είπε:

Κοριτσια πριν απο λιγο γυρισα σπιτι.Ειχα συγκεντρωση  γονεων στο σχολειο και λειπω απο τις 6 το πρωι.

Xristia kai marathn εμεις τα ειπαμε και τηλ.

Ειμαι μια χαρα,ποναω λιγο αλλα εχω πονεσει και περισσοτερο στη ζωη μου!

Ευχομαι ολα να πανε καλα eytixoulis,

Georgia γιατι να ξανακανεις την εξεταση για ερυθρα?

Αφου εχεις τα αντισωματα?

Θα σας γραψω αυριο περισσοτερα γιατι εκανα ενα μπανακι καξ παω να ξαπλωσω,αυριο 7 το πρωι πρεπει να ειμαι στο γιατρο,θα παω να κανω την 3η ενδομητρια εγχυση αντιβιωσης!

Αλλες 3 και τελος ,ελπιζω.

Θα σας πω αυριοοοοοο!

Πολυ καλο σας βραδυ

Ελπιζω να μη βρεχει και γινω μουσκιδι!

1 ώρα πρίν, eutixoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Εγώ κοριτσια δεν έκανα αυτήν την εξέταση του Νικα από εσάς την άκουσα πρώτη φορά.  Ούτε ο ιατρός μου τη ζήτησε.  Βέβαια έχω κάνει άπειρες εξετάσεις τα τελευταία τρία χρόνια και πολύ ακριβές όπως κάποια με αίμα περιόδου που μου στοίχισε 400 ευρώ  η  θρομβοφιλια που στοίχισε αλλά τόσα,  κυστικη ομοίως κάτι περίεργες ορμόνες-βιταμίνες κτλ.  Γενικώς έχω πουληθεί. Τι να πω.  Ελπίζω όλα να έγιναν για καλό.  Τώρα όσο περιμένω και σας διαβάζω σκέφτομαι διαφορά.  Προσπαθώ όμως να μην αγχώνεσαι και να περιμένω από τη ζωή μου το καλύτερο.  Έχω κουραστεί πολύ και εγώ και ο άντρας μου ο οποίος μου στέκεται καλύτερα από όλους.  Το ραντεβού έχει αναλάβει όλο το σπίτι μαζί με την καθημερινή δουλειά του (οι γονείς μου είναι επαρχία)  και μου τα φέρνει όλα στο χέρι.  Λαχτάρα είναι και αυτός ένα παιδί σαν τρελός. 

Εγω ρωτησα eutixoulis τον γιατρο την τριτη για την κυστικη ινωση επειδη δεν την εχει κανει κανεις απο τους δυο μας και ευτυχως για την τσεπη μας μου ειπε οτι δεν χρειαζεται .

Ειναι εξεταση που κανουν ολες οι δοτριες!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ για την απάντηση xristia. Είδα και τις τιμες σου που μου είπες.Οντως έχουν διαφορά. Όλα θα πάνε τέλεια!!!Εγω η αλήθεια είναι ότι δεν αντέχω ψυχολογικά άλλη αναμονή.Ελπιζω με τα δανεικα...

eutixoulis υπομονή και θετική ενέργεια!!!

Giorgiα να απολαμβάνεις καθε στιγμή...

astrogea καλή ξεκούραση.

Link to comment
Share on other sites

Astrogea μου την ξανακανω γιατι ενω σωστα το IgG ειναι θετικο λογω του εμβολιου που ειχα κανει μικρη, το IgM επρεπε να ειναι αρνητικο και ηταν ασθενως θετικο όπως εγραψε το μικροβιολογικο. Αυτο σημαινει οτι την περναω τωρα. Όμως επειδη δεν εχω ουτε πυρετο ουτε εξανθηματα μου ειπε ο γιατρος να μην ανησυχω, αλλα καλου-κακου επειδη ειναι πολυ λεπτολογος θελει απαντηση και απο το ΠΑΣΤΕΡ. Διαβασαμε με τον αντρα μου πως αυτη η χαμηλη τιμη μπορει να οφειλεται στην ευαισθησια του μηχανηματος του εργαστηριου γιατι με εβγαλε 0,37 πανω απο το οριο.

Εχεις φτασει στις μισες θεραπειες βλεπω. Αντε με το καλο να τελειωσεις!

Καλη ξεκουραση.

Καληνυχτα κοριτσια και ονειρα γλυκα....

opfFp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, astrogea είπε:

Εγω ρωτησα eutixoulis τον γιατρο την τριτη για την κυστικη ινωση επειδη δεν την εχει κανει κανεις απο τους δυο μας και ευτυχως για την τσεπη μας μου ειπε οτι δεν χρειαζεται .

Ειναι εξεταση που κανουν ολες οι δοτριες!

 

 

Εμένα πάντως αλλά μου είπε.  Μου είπε ότι πρέπει να την κάνει ο σύζυγος. Και μια φίλη μου στον ίδιο ιατρό της ζήτησε να την κάνει ο άντρας της.  Τι να πω?  Μέσα στα τόσα έξοδα και αυτό.  Χαλάλι αρκεί να πάει καλά.  

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια.                                                                                                                                                                                                                             Eutixulis να εισαι ηρεμη και να μην σκεφτεσαι διαφορα ολα θα πανε καλα, ασε εμας να λεμε για εξετασεις .Mη νομιζεις και γω δεν ειμαι πολυ ζεστη για την εξεταση και με παει και πισω ετσι οπως ηρθαν  τα πραγματα αλλα επειδη δεν εχω μεινει ποτε εγκυος ο ΝΙΚΑΣ πιστευει οτι σιγουρα παιζει λοιμωξη οποτε δεν γινεται να μην κανω.  Τωρα αυτο με την ΚΙ (κιστικη ινωση) πως γινεται ο ιδιος γιατρος να λεει αλλα στην μια και αλλα στην αλλη.Εγω απ'οτι θυμαμαι οταν ειχε κανει ελεγχο ο αντρας μου και ειχα ρωτησει γιατι κανει μονο ο ενας απο τους δυο μου ειχαν πει πει οτι αν βγει ο ενας αρνητικος  δεν πασχει το μωρο απο ΚΙ,οποτε εχει λογικη αυτο που της ειπε ο γιατρος της Αstogea μηπως οταν στο ειχε πει εσενα πηγαινατε με δικα σου γιατι μονο ετσι βγαινει νοημα.                                                                                                                                                                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημλερα κορίτσια!

Eutuxoulis τι κανεις; Ελπίζω να ξεκουραζεσαι. Καλό κλώσσημα που λεει και ο γιατρος μου!!! Χαχα!

Επεξεργάστηκαν by Georgia72

opfFp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia72 είπε:

Καλημλερα κορίτσια!

Eutuxoulis τι κανεις; Ελπίζω να ξεκουραζεσαι. Καλό κλώσσημα που λεει και ο γιατρος μου!!! Χαχα!

Ευχαριστω Georgia72.  Αυτό κανω.  Βλέπω ότι πρωινό υπάρχει κάτι που λόγω δουλειάς δεν έκανα ποτέ.  Επίσης κοιμάμαι τρελά.  

1 ώρα πρίν, xristia είπε:

Kαλημερα κοριτσια.                                                                                                                                                                                                                             Eutixulis να εισαι ηρεμη και να μην σκεφτεσαι διαφορα ολα θα πανε καλα, ασε εμας να λεμε για εξετασεις .Mη νομιζεις και γω δεν ειμαι πολυ ζεστη για την εξεταση και με παει και πισω ετσι οπως ηρθαν  τα πραγματα αλλα επειδη δεν εχω μεινει ποτε εγκυος ο ΝΙΚΑΣ πιστευει οτι σιγουρα παιζει λοιμωξη οποτε δεν γινεται να μην κανω.  Τωρα αυτο με την ΚΙ (κιστικη ινωση) πως γινεται ο ιδιος γιατρος να λεει αλλα στην μια και αλλα στην αλλη.Εγω απ'οτι θυμαμαι οταν ειχε κανει ελεγχο ο αντρας μου και ειχα ρωτησει γιατι κανει μονο ο ενας απο τους δυο μου ειχαν πει πει οτι αν βγει ο ενας αρνητικος  δεν πασχει το μωρο απο ΚΙ,οποτε εχει λογικη αυτο που της ειπε ο γιατρος της Αstogea μηπως οταν στο ειχε πει εσενα πηγαινατε με δικα σου γιατι μονο ετσι βγαινει νοημα.                                                                                                                                                                         

Xristia καλημέρα.  Την ΚΙ την είχα κάνει αρχικά εγώ πριν δύο χρόνια όταν προσπαθουσαμε με δικά μου σε άλλο ιατρό.  Σε αυτόν τον ιατρό πήγαμε φέτος και μας είπε ότι θα έπρεπε να την έχει κάνει ο σύζυγος μιας και θα μπαιναμε στη διαδικασία των δανεικων.   Έτσι την κάναμε πάλι (σύνολο 800 ευρώ περίπου γιατί κάναμε για το μέγιστο αριθμό γονιδίων) στο Χωρεμειο.  Τι να πω?  

 

 

 

Επεξεργάστηκαν by eutixoulis
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , xristia είπε:

Eutixoulis απιστευτο.το ποσο, μια μικρη περιουσια.Τελος παντων ας μην το σχολιασουμε γιατι δεν βγαινει τιποτα αστα ολα πισω και μην αναστατωνεσαι.

Έχεις δίκιο.  Ελπίζω πάντα στο καλύτερο.  Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά (όσο τα καταφέρνω.....)  Φιλιά!!! 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Georgia72 είπε:

Astrogea μου την ξανακανω γιατι ενω σωστα το IgG ειναι θετικο λογω του εμβολιου που ειχα κανει μικρη, το IgM επρεπε να ειναι αρνητικο και ηταν ασθενως θετικο όπως εγραψε το μικροβιολογικο. Αυτο σημαινει οτι την περναω τωρα. Όμως επειδη δεν εχω ουτε πυρετο ουτε εξανθηματα μου ειπε ο γιατρος να μην ανησυχω, αλλα καλου-κακου επειδη ειναι πολυ λεπτολογος θελει απαντηση και απο το ΠΑΣΤΕΡ. Διαβασαμε με τον αντρα μου πως αυτη η χαμηλη τιμη μπορει να οφειλεται στην ευαισθησια του μηχανηματος του εργαστηριου γιατι με εβγαλε 0,37 πανω απο το οριο.

Εχεις φτασει στις μισες θεραπειες βλεπω. Αντε με το καλο να τελειωσεις!

Καλη ξεκουραση.

Καληνυχτα κοριτσια και ονειρα γλυκα....

Συχαριστω georgia,το διαβασα που το εγραψες αλλα δεν το καταλαβα γιατι δε  μου φαινεταξ λογικο!

Εχεις τα αντισωματα,επομενως εχεις πολυ λιγες πιθανοτητες να την περασεις  ή να την περασεις πιο ελαφφια και δεν ειναι δυνατον να την περνας τωρα!απο ποιον την κολλησες?εχεξ να εμφανιστει παρα πολλα χρονια!το ιδιο και η ανεμοβλογια ,απο το 2004 που ειχε κρουσματα ακομη και στον παιδικο μας!

Εγω την εκανα και δεν εχω τα αντισωματα της ερυθρας και πρεπει να κανω το εμβολιο αλλα δεν προλαβαινω!

10 ώρες πρίν, eutixoulis είπε:

Εμένα πάντως αλλά μου είπε.  Μου είπε ότι πρέπει να την κάνει ο σύζυγος. Και μια φίλη μου στον ίδιο ιατρό της ζήτησε να την κάνει ο άντρας της.  Τι να πω?  Μέσα στα τόσα έξοδα και αυτό.  Χαλάλι αρκεί να πάει καλά.  

Τι να σου πω,εμενα με βολεψε,μου το ειπαν  και τα κοριτσια κατω στα εξεταστηρια και ο ιδιος!

Θα τον ξαναρωτησω για σιγουρια μολις ξεμπερδεψουμε με τις ενδομητριες εγχυσεις! να ειμαστε καλλυμενοι.

Τοσες και τοσες καναμε αλλη μια δε βλαπτει!

Σημερα το πρωι θα  ειχε και 10 ατομα μονο για αντιβιωση!

 

8 ώρες πρίν, xristia είπε:

Kαλημερα κοριτσια.                                                                                                                                                                                                                             Eutixulis να εισαι ηρεμη και να μην σκεφτεσαι διαφορα ολα θα πανε καλα, ασε εμας να λεμε για εξετασεις .Mη νομιζεις και γω δεν ειμαι πολυ ζεστη για την εξεταση και με παει και πισω ετσι οπως ηρθαν  τα πραγματα αλλα επειδη δεν εχω μεινει ποτε εγκυος ο ΝΙΚΑΣ πιστευει οτι σιγουρα παιζει λοιμωξη οποτε δεν γινεται να μην κανω.  Τωρα αυτο με την ΚΙ (κιστικη ινωση) πως γινεται ο ιδιος γιατρος να λεει αλλα στην μια και αλλα στην αλλη.Εγω απ'οτι θυμαμαι οταν ειχε κανει ελεγχο ο αντρας μου και ειχα ρωτησει γιατι κανει μονο ο ενας απο τους δυο μου ειχαν πει πει οτι αν βγει ο ενας αρνητικος  δεν πασχει το μωρο απο ΚΙ,οποτε εχει λογικη αυτο που της ειπε ο γιατρος της Αstogea μηπως οταν στο ειχε πει εσενα πηγαινατε με δικα σου γιατι μονο ετσι βγαινει νοημα.                                                                                                                                                                         

Xristia

Πηρες τηλ το νικα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , astrogea είπε:

 

 

Xristia

Πηρες τηλ το νικα?

Καλως το βρεγμενο κοριτσι.Οχι θα μιλησω πρωτα με Π..........λεω αυριο αν δεν με πλακωσει το μαξιλαρι.Μου ΄χει κολλησει να κανω λιγες μοναδες gonal μπας και σιγουρεψουμε αλλο ενα καλο ωαριο γιατι χανω ενα μηνα λογω γιορτων και μετα θα εχω τ.αποτελασματα του ΝΙΚΑ οποτε οτι μαζεψα μαζεψα.Θελω να τον ρωτησω και για την περιοδο.Οσο για την κυστικη ινωση δεν εχεις προβλημα αφου ελεχγονται οι δοτριες και ο αντρας σου να ειναι θετικος(που δεν θα ειναι)το παιδι ειναι φορεας και δεν του δημιουργει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου.

Δεν εχω νεα να σας πω αναμενω με υπομονη και ηρεμια να περασουν οι μερες να ερθει η Πεμπτη να παω για υπερηχο και να βγουν τα αποτελεσματα.

Πιστευω κατι θα φανει σε αυτα και τουλαχιστον θα ναι αξιοπιστα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Γιωργια μου.

Ειναι πολυ δυσκολα κ τα πραγματα στη δουλεια μου.

Πολυ πιεση και αγχος.

Και το χειροτερο ειναι οτι εχω μιλησει για την κατασταση ωστε να υπαρχει ηρεμια

Αλλα πουθενα

Ειχα μια εκρηξη προηγουμενως γιατι θεωρησα κατι πολυ αδικο αλλα τεσπα

Στην τελικη αν δε τους κανω ας με διωξουν

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και στον παιδικο εριξε τοση βροχη και χαλαζι που τα παιδια κολλησαν τα προσωπακια τους στην τζαμαρια και φωναζαν απο τη χαρα τους.

Thia,προσπαθησε να κρατας χαμηλους τονους στη δουλεια γιατι πρεπει να εισαι απολυτα ηρεμη!

Εχεις εναν σκοπο και παρε δυναμη απο αυτο,πρεπει να πετυχεις με την πρωτη!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Baby1980 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

Georgia πως εισαι?

Thia μου δυστυχώς όλες οι δουλειές έτσι είναι. Πίεση και άγχος. Έχεις κανένα νέο?

eutixoulis περνάνε οι μέρες???

Καλησπερα Baby1980.   Περνάνε οι μέρες αλλά αργά όταν είσαι σπίτι όλη μέρα.  Προς το παρόν κοιμάμαι πολλές ώρες και ξεκουραζομαι προσπαθώντας να μην σκέφτομαι συνέχεια το αποτέλεσμα της προσπάθειας που έκανα.  Δεν τα καταφέρνω πάντα.  Θα δούμε.  Μέχρι να περάσουν οι 12 μέρες θα υπάρχει αγωνία γιατί δεν ξέρω τι μου επιφυλάσσει η τύχη.  Επίσης σκέφτομαι τα γνωστά χαζά όπως μήπως έκανα καμία κίνηση που δεν έπρεπε,  μήπως ζοριστικα περισσότερο  και άλλα τέτοια.  Κάθομαι προς το παρόν στο κρεβάτι σχεδόν όλη μέρα.  Θα δούμε.  Και τις άλλες 4 προηγούμενες φορές που έκανα προσπάθεια( με δικά μου ομως) πρόσεχα υπερβολικά μπορώ να πω και το αποτέλεσμα...... μηδέν.  Δεν θα το αντέξω και αυτή τη φορά Θεέ μου.  Τώρα περιμένω το θαύμα.  Σε φιλώ.  Σου εύχομαι πάντα το καλύτερο.  

Link to comment
Share on other sites

Thia μου προσπαθησε οσο μπορεις να γινεις αναισθητη. Απο τη μια να μπαινει και απο την αλλη να βγαινει. Ειναι δυσκολο το ξερω, αλλα εσυ να σκεφτεσαι το μωρο και θα ηρεμεις.

Baby μου, καλα ειμαι. Νομιζω πως σημερα εχω λιγο παραπανω πρηξιμο και αναγουλες σχεδον ολη την ημερα. Καλο ειναι αυτο γιατι το παιρνω ως σημαδι πως παμε καλα.

Astrogea μου πρεπει να παιρνετε πολυ ενεργεια απο τα παιδακια, ετσι;

Eutuxoulis, να εχεις στο μυαλο σου μονο πως θα πετυχεις αυτην την φορα. Γιατι ετσι θα γινει. Τις προηγουμενες φορες δεν προχωρουσαν τα εμβρυα γιατι τα ωαρια δεν ηταν καλα. Τωρα ειναι σουπερ! Πιστεψε το!

Τα άλλα τα κορίτσια μας τι κανουν;

opfFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου οχι δεν εχω νεα. Σας διαβαζω και παιρνω δυναμη. Σημερα ηρθε στη δουλεια η γιατρος μας  της εταιρειας εννοω που ξερει την περιπτωση και μου ειπε οτι ο ελεγχος που μου εγινε ειναι ο καλυτερος και θα πρεπε να μου χει γινει εξ αρχης δεδομενου οτι ναι μεν η fsh ειναι υψηλη αλλα οι υπολοιπες ειναι πολυ καλες κι εντος οριων αρα κατι συμβαινει αλλο...

Οποτε νιωθω σιγουρια

Eytuxoulis μου θετικη σκεψη!!

Μου το πε μια φιλη μου αυτο. Να σκεφτομαι θετικα κι οχι αρνητικα. Πιστευει πολυ στην ενεργεια η συγκεκριμενη κοπελα οτι αν σκεφτομαστε θετικα λαμβανουμε θετικη ενεργεια οποτε στο δινω σα συμβουλη.

Astrogea μου τι ομορφη εικονα με τα παιδακια!!

Θα δειτε κοριτσια ολες θα τα καταφερουμε!!

Γιατι το αξιζουμε

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...