Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ


tkanavou

Recommended Posts

Κορίτσια είναι καμία απο εδώ να με βοηθήσει με μαγαζιά για προσκλητήρια, μπομπονιέρες , γλυκά κλπ. Παντρεύτηκα και ήρθα Λάρισα και δεν γνωρίζω πολλά. Δεν έχω τον χρόνο να τα φτιάξω αν και σας ζήλεύω. Είστε καταπληκτικές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλημέρα.

 

Θα βαφτίσω την κόρη μου το καλοκαίρι στη Λάρισα. Θέλω μετά το μυστήριο να κάνω catering στον χώρο της εκκλησίας. Γνωρίζει κάποιος να μου προτείνει κάποιο catering καθώς και εκκλησία που να διαθέτει τον ανάλογο χώρο? Ευχαριστώ............

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Kαι εμεις το καλοκαιρι θα βαφτισουμε το γιο μας! Για εκκλησια μου αρεσει πολυ η Αγια Μαρινα, ειναι ενα μικρο εκκλησακι ( αν εχεις πολυ κοσμο δε θα χωρανε ολοι μεσα) με πολλα δεντρα. Οτι πρεπει για να νιωσεις λιγο καλυτερα απο τη ζεστη που εχει η Λαρισα το καλοκαιρι ενω παραλληλα εχει και χωρο για να κανεις catering

Οσον αφορα το ποιος ειναι καλος για catering θα σου προτεινω τον αγαπητο και το σουλουκο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες vanessa. Πολλή καλή ιδέα για την εκκλησία της Αγ. Μαρίνας, δεν το είχα σκεφτεί καθόλου. Όσον αφορά τα catering, ο Σουλούκος βρίσκεται επί της Μ. Αλεξάδρου και ο Αγαπητός στο εμπορικό κέντρο "Pantheon Plaza"; Εάν έχεις περισσότερα στοιχεία στείλε μου σε παρακαλώ.:wink::?:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Θα βαφτίσω την κόρη μου το καλοκαίρι στη Λάρισα. Θέλω μετά το μυστήριο να κάνω catering στον χώρο της εκκλησίας. Γνωρίζει κάποιος να μου προτείνει κάποιο catering καθώς και εκκλησία που να διαθέτει τον ανάλογο χώρο? Ευχαριστώ............

 

Υπάρχει και το μοναστήρι των αγιων αναργύρων Αγιάςστο δρόμο προς αγιόκαμπο. Είναι πολύ όμορφα το καλοκαίρι

 

http://www.tourismlarissa.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=168&Itemid=390〈=el

.pngy3DLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη φαίνεται η Ιερά Μονή των Αγ. Αναργύρων Αγιάς καθώς και ο περιβάλλον χώρος. Αρκετές χρήσιμες πληροφορίες περιέχει και η ιστοσελίδα που μου έστειλες. Ευχαριστώ πολύ '"40+mama'".

Link to comment
Share on other sites

kalhmera με τ καλο η βαφτιση υπαρχει κ ενα κετερινγ στην γιανουλη δριστελασ πολυ ωραιο φαγητο κ πολυ οικονομικο ;);)εκανε ο ξαδερφοσ μου την βαφτιση μ κετερινγκ στο προαυλιο τισ εκλησιασ στην γιανουλη

.....

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκκλησία στην Γιάννουλη εννοείς; Αυτή που είναι πάνω στον δρόμο Λάρισας- Κοζάνης, νομίζω πως είναι ο Αγ. Γεώργιος, δεν βλέπω να έχει προαύλειο χώρο για catering. Ευχαριστώ πολύ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 χρόνια μετά...
πρίν από 23 λεπτά , vicky86 είπε:

Μια κ υπαρχουν στο φορουμ μαμαδες απο λαρισα,μηπως εχετε να προτεινετε μαγαζια για στολισμο,προσκλητηρια,μπομπονιερες;η κ φωτογραφο;

Ανάλογα το τι θα ήθελες οικονομικά ή πιο ακριβά?? Για στολισμό πάντως αν θες οικονομικά έχω να σ προτείνω (που προσωπικά εμένα μ άρεσε η δουλειά κ κόστισε ο στολισμός 70 ευρώ.. Προσκλητήρια αν θες πιο οικονομικά μπορείς με ριζοχαρτο σε τυπογραφείο  απ οτι θυμαμαι το πιο μικρο 0,20€  κ λίγο μεγαλύτερο 0,25€ αλλιώς ξέρω ένα μαγαζί που κάνει κ μπομπονιερες κ προσκλητήρια.. Για φωτογράφο δεν μπορώ να σ προτείνω γιατί σε αυτόν που πήγα δεν μ αρέσε η δουλειά του. Αν θες σ στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Οικονομικα βεβαια

Στειλε μου κ το μαγαζι για στολισμο,κ το αλλο με προσκλητηρια κ μπομπονιερες,κ το φωτογραφο να ξερουμε να αποφυγουμε:?

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...