Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χαμηλή τιμή χοριακής και προγεστερόνης


Recommended Posts

Καλημέρα σας,

 

ελπίζω να μπορέσω να βρω ένα στήριγμα κοντά σας γιατί η αγωνία και ο φόβος μου έχουν χτυπήσει κόκκινο..

Με τελευταία περίοδο στις 15/4, σταθερό κύκλο 28 ημερών και κάποιες ελεύθερες επαφές με τον σύζυγο, ήταν έντονη η σκέψη μου πως μάλλον πάμε για το δεύτερο παιδάκι μας. Δεν με ενθουσίασε σαν ιδέα γιατί νιώθω υπερ καλυμμένη με το πρώτο μου παιδί.. Ανάμικτα τα συναισθήματα και μεγάλο το άγχος. Στις 13/4 κάνω τεστ πρώιμης ανίχνευσης και βγαίνει αρνητικό. Στις 14/5 επαναλαμβάνω το τεστ και βλέπω αχνή ροζ γραμμή. Ήταν απόγευμα οπότε παίρνω τον γιατρό και μου λέει: λογικά είσαι στις 4 κ κάτι εβδομάδες, έλα αύριο να σου γράψω χοριακή και προγεστερόνη. Πάω, τις γράφω κ κατευθείαν μπαίνω για αιμοληψία. Σε δύο ώρες έρχεται το email. Τιμή χοριακής 8,2. Τιμή προγεστερόνης 4,9. Παίρνω τον γιατρό και μου λέει πως είναι πάρα πολύ χαμηλή, υποψιάζεται βιοχημική, όμως ας κάνουμε μια επανάληψη την Παρασκευή. Και τώρα αναμένω μέχρι αύριο να δω τι γίνεται. Σίγουρα δεν ξέρει κανείς να μου πει, απλά ήθελα να γράψω αυτά που βιώνω για να βγουν από μέσα μου. Δεν ξέρω αν μπορεί να είναι βιώσιμη μια τέτοια περίπτωση, δεν ξέρω αν πραγματικά θέλω ένα δεύτερο παιδί, για την ακρίβεια δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω με ένα δεύτερο παιδί.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dora1982 είπε:

Καλημέρα σας,

 

ελπίζω να μπορέσω να βρω ένα στήριγμα κοντά σας γιατί η αγωνία και ο φόβος μου έχουν χτυπήσει κόκκινο..

Με τελευταία περίοδο στις 15/4, σταθερό κύκλο 28 ημερών και κάποιες ελεύθερες επαφές με τον σύζυγο, ήταν έντονη η σκέψη μου πως μάλλον πάμε για το δεύτερο παιδάκι μας. Δεν με ενθουσίασε σαν ιδέα γιατί νιώθω υπερ καλυμμένη με το πρώτο μου παιδί.. Ανάμικτα τα συναισθήματα και μεγάλο το άγχος. Στις 13/4 κάνω τεστ πρώιμης ανίχνευσης και βγαίνει αρνητικό. Στις 14/5 επαναλαμβάνω το τεστ και βλέπω αχνή ροζ γραμμή. Ήταν απόγευμα οπότε παίρνω τον γιατρό και μου λέει: λογικά είσαι στις 4 κ κάτι εβδομάδες, έλα αύριο να σου γράψω χοριακή και προγεστερόνη. Πάω, τις γράφω κ κατευθείαν μπαίνω για αιμοληψία. Σε δύο ώρες έρχεται το email. Τιμή χοριακής 8,2. Τιμή προγεστερόνης 4,9. Παίρνω τον γιατρό και μου λέει πως είναι πάρα πολύ χαμηλή, υποψιάζεται βιοχημική, όμως ας κάνουμε μια επανάληψη την Παρασκευή. Και τώρα αναμένω μέχρι αύριο να δω τι γίνεται. Σίγουρα δεν ξέρει κανείς να μου πει, απλά ήθελα να γράψω αυτά που βιώνω για να βγουν από μέσα μου. Δεν ξέρω αν μπορεί να είναι βιώσιμη μια τέτοια περίπτωση, δεν ξέρω αν πραγματικά θέλω ένα δεύτερο παιδί, για την ακρίβεια δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω με ένα δεύτερο παιδί.. 

ειναι δυσκολο να συνεχισει η εγκυμοσυνη. αν δεν ειχες βιαστει για εξετασεις το πιο πιθανο να σου ερχοταν περιοδος σε 4-5 μερες κ να μην καταλαβαινες τιποτα.

μην ανχωνεσε παντως κ δευτερο παιδι να ερχοταν θα τα καταφερνες. το πρωτο ειναι το δυσκολο μετα το αλλο το ξεπετας

Link to comment
Share on other sites

Έχω αρκετό πρήξιμο και ελαφρύ πόνο στις θηλές. Αυτό μπορεί να είναι σημάδι έναρξης περιόδου; Γατί μπορεί η χοριακή να μην είναι κ τόσο καλή αλλά η περίοδος είναι ακόμη άφαντη και με τρώνε οι σκέψεις μήπως έχω κάτι άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, dora1982 είπε:

Καλημέρα σας,

 

ελπίζω να μπορέσω να βρω ένα στήριγμα κοντά σας γιατί η αγωνία και ο φόβος μου έχουν χτυπήσει κόκκινο..

Με τελευταία περίοδο στις 15/4, σταθερό κύκλο 28 ημερών και κάποιες ελεύθερες επαφές με τον σύζυγο, ήταν έντονη η σκέψη μου πως μάλλον πάμε για το δεύτερο παιδάκι μας. Δεν με ενθουσίασε σαν ιδέα γιατί νιώθω υπερ καλυμμένη με το πρώτο μου παιδί.. Ανάμικτα τα συναισθήματα και μεγάλο το άγχος. Στις 13/4 κάνω τεστ πρώιμης ανίχνευσης και βγαίνει αρνητικό. Στις 14/5 επαναλαμβάνω το τεστ και βλέπω αχνή ροζ γραμμή. Ήταν απόγευμα οπότε παίρνω τον γιατρό και μου λέει: λογικά είσαι στις 4 κ κάτι εβδομάδες, έλα αύριο να σου γράψω χοριακή και προγεστερόνη. Πάω, τις γράφω κ κατευθείαν μπαίνω για αιμοληψία. Σε δύο ώρες έρχεται το email. Τιμή χοριακής 8,2. Τιμή προγεστερόνης 4,9. Παίρνω τον γιατρό και μου λέει πως είναι πάρα πολύ χαμηλή, υποψιάζεται βιοχημική, όμως ας κάνουμε μια επανάληψη την Παρασκευή. Και τώρα αναμένω μέχρι αύριο να δω τι γίνεται. Σίγουρα δεν ξέρει κανείς να μου πει, απλά ήθελα να γράψω αυτά που βιώνω για να βγουν από μέσα μου. Δεν ξέρω αν μπορεί να είναι βιώσιμη μια τέτοια περίπτωση, δεν ξέρω αν πραγματικά θέλω ένα δεύτερο παιδί, για την ακρίβεια δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω με ένα δεύτερο παιδί.. 

Σου εύχομαι ότι καλύτερο πραγματικά! 

Σου γράφει μία κοπέλα που εδώ και τρία χρόνια έχει περάσει πολλά για δεύτερο παιδάκι... Ακόμα και αυτή τη στιγμή είμαι σε περίοδο αναρρωσης από την τελευταία μου περιπέτεια. 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σε σένα και σε οποιαδήποτε κοπέλα προσπαθεί για παιδάκι να έρθουν όλα εύκολα, χωρίς δυσκολίες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dora1982 είπε:

Καλημέρα σας,

 

ελπίζω να μπορέσω να βρω ένα στήριγμα κοντά σας γιατί η αγωνία και ο φόβος μου έχουν χτυπήσει κόκκινο..

Με τελευταία περίοδο στις 15/4, σταθερό κύκλο 28 ημερών και κάποιες ελεύθερες επαφές με τον σύζυγο, ήταν έντονη η σκέψη μου πως μάλλον πάμε για το δεύτερο παιδάκι μας. Δεν με ενθουσίασε σαν ιδέα γιατί νιώθω υπερ καλυμμένη με το πρώτο μου παιδί.. Ανάμικτα τα συναισθήματα και μεγάλο το άγχος. Στις 13/4 κάνω τεστ πρώιμης ανίχνευσης και βγαίνει αρνητικό. Στις 14/5 επαναλαμβάνω το τεστ και βλέπω αχνή ροζ γραμμή. Ήταν απόγευμα οπότε παίρνω τον γιατρό και μου λέει: λογικά είσαι στις 4 κ κάτι εβδομάδες, έλα αύριο να σου γράψω χοριακή και προγεστερόνη. Πάω, τις γράφω κ κατευθείαν μπαίνω για αιμοληψία. Σε δύο ώρες έρχεται το email. Τιμή χοριακής 8,2. Τιμή προγεστερόνης 4,9. Παίρνω τον γιατρό και μου λέει πως είναι πάρα πολύ χαμηλή, υποψιάζεται βιοχημική, όμως ας κάνουμε μια επανάληψη την Παρασκευή. Και τώρα αναμένω μέχρι αύριο να δω τι γίνεται. Σίγουρα δεν ξέρει κανείς να μου πει, απλά ήθελα να γράψω αυτά που βιώνω για να βγουν από μέσα μου. Δεν ξέρω αν μπορεί να είναι βιώσιμη μια τέτοια περίπτωση, δεν ξέρω αν πραγματικά θέλω ένα δεύτερο παιδί, για την ακρίβεια δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω με ένα δεύτερο παιδί.. 

Πραγματι εμεισ εδω δεν μπορουμε να πουμε κ πολλα για το αποτελεσμα τησ εξετασησ..αλλωστε ο ιδιοσ ο γιατροσ σε εστειλε για επαναληψη για να ειναι σιγουροσ..

Οσο για τισ ανησυχιεσ σου κ τισ ανασφαλειεσ σου..νομιζω ειναι φυσιολογικεσ..κ εγω εχω ενα παιδακι 19 μηνων..κ ειμαι εγκυοσ 4 μηνων..

κ εγω φοβαμαι πωσ θα τα καταφερω με 2 παιδια στο σπιτι οταν ο αντρασ μου δουλευει μεχρι αργα το απογευμα..

Αλλα οταν ερθει η ωρα θα κανουμε το καλυτερο, κ εγω κ εσυ κ ολεσ μασ!!!!

 

Just now, MagdaP είπε:

Σου εύχομαι ότι καλύτερο πραγματικά! 

Σου γράφει μία κοπέλα που εδώ και τρία χρόνια έχει περάσει πολλά για δεύτερο παιδάκι... Ακόμα και αυτή τη στιγμή είμαι σε περίοδο αναρρωσης από την τελευταία μου περιπέτεια. 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σε σένα και σε οποιαδήποτε κοπέλα προσπαθεί για παιδάκι να έρθουν όλα εύκολα, χωρίς δυσκολίες. 

 @MagdaP πωσ εισαι βρε κοριτσι???

Just now, dora1982 είπε:

Έχω αρκετό πρήξιμο και ελαφρύ πόνο στις θηλές. Αυτό μπορεί να είναι σημάδι έναρξης περιόδου; Γατί μπορεί η χοριακή να μην είναι κ τόσο καλή αλλά η περίοδος είναι ακόμη άφαντη και με τρώνε οι σκέψεις μήπως έχω κάτι άλλο..

Οχι κοριτσι δεν εχεισ κατι αλλο..βγαλε τα κακα σεναρια απο ρο μυαλο...

Τα σημαδια τησ εγκυμοσυνησ μοιαζουν με αυτα τησ περιοδου..τωρα ενα απο τα 2 ειναι..αλλα τι?? Θα δειξει αυριο...ψυχραιμια μεχρι αυριο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tzenaki1982 είπε:

@MagdaP πωσ εισαι βρε κοριτσι???

Αχ, πως να είμαι; ανυπομονώ να γυρίσω στο παιδάκι μου αλλά ο γιατρός δεν με αφήνει... Πήγα χθες για υπερηχο και αυτό που έβλεπε το βλέπει ακόμα και πιστεύει ότι είναι μέσα στη μήτρα, σε λάθος θέση. Λέει ότι είναι πιο επικίνδυνο από το απλό εξωμητριο. Αν δεν πέσει η χοριακη κάτω από 600 δεν με αφήνει. Το θετικό είναι ότι πέφτει σιγά σιγά αλλά μου είπε να μην φύγω ακόμα. Θα πάω πάλι αύριο. Μου λείπει το παιδάκι μου πολύ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MagdaP είπε:

Αχ, πως να είμαι; ανυπομονώ να γυρίσω στο παιδάκι μου αλλά ο γιατρός δεν με αφήνει... Πήγα χθες για υπερηχο και αυτό που έβλεπε το βλέπει ακόμα και πιστεύει ότι είναι μέσα στη μήτρα, σε λάθος θέση. Λέει ότι είναι πιο επικίνδυνο από το απλό εξωμητριο. Αν δεν πέσει η χοριακη κάτω από 600 δεν με αφήνει. Το θετικό είναι ότι πέφτει σιγά σιγά αλλά μου είπε να μην φύγω ακόμα. Θα πάω πάλι αύριο. Μου λείπει το παιδάκι μου πολύ... 

Πραγματικά σου στέλνω τις θερμότερες ευχές μου για γρήγορη ανάρρωση και επιστροφή στο παιδάκι σου!! Να γίνουν όλα όπως τα θέλεις!!!!

Just now, tzenaki1982 είπε:

Πραγματι εμεισ εδω δεν μπορουμε να πουμε κ πολλα για το αποτελεσμα τησ εξετασησ..αλλωστε ο ιδιοσ ο γιατροσ σε εστειλε για επαναληψη για να ειναι σιγουροσ..

Οσο για τισ ανησυχιεσ σου κ τισ ανασφαλειεσ σου..νομιζω ειναι φυσιολογικεσ..κ εγω εχω ενα παιδακι 19 μηνων..κ ειμαι εγκυοσ 4 μηνων..

κ εγω φοβαμαι πωσ θα τα καταφερω με 2 παιδια στο σπιτι οταν ο αντρασ μου δουλευει μεχρι αργα το απογευμα..

Αλλα οταν ερθει η ωρα θα κανουμε το καλυτερο, κ εγω κ εσυ κ ολεσ μασ!!!!

 

 @MagdaP πωσ εισαι βρε κοριτσι???

Οχι κοριτσι δεν εχεισ κατι αλλο..βγαλε τα κακα σεναρια απο ρο μυαλο...

Τα σημαδια τησ εγκυμοσυνησ μοιαζουν με αυτα τησ περιοδου..τωρα ενα απο τα 2 ειναι..αλλα τι?? Θα δειξει αυριο...ψυχραιμια μεχρι αυριο..

Σκέφτηκα να κάνω ξανά ένα τεστ σήμερα μήπως δείξει πιο ξεκάθαρα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dora1982 είπε:

Πραγματικά σου στέλνω τις θερμότερες ευχές μου για γρήγορη ανάρρωση και επιστροφή στο παιδάκι σου!! Να γίνουν όλα όπως τα θέλεις!!!!

Σκέφτηκα να κάνω ξανά ένα τεστ σήμερα μήπως δείξει πιο ξεκάθαρα. 

Προσπαθησε να περιμενεισ μεχρι αυριο...κ προσοχη!!!χοριακη στο ιδιο μικροβιολιγικο!!!μην πασ αλλου!!!

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, MagdaP είπε:

Αχ, πως να είμαι; ανυπομονώ να γυρίσω στο παιδάκι μου αλλά ο γιατρός δεν με αφήνει... Πήγα χθες για υπερηχο και αυτό που έβλεπε το βλέπει ακόμα και πιστεύει ότι είναι μέσα στη μήτρα, σε λάθος θέση. Λέει ότι είναι πιο επικίνδυνο από το απλό εξωμητριο. Αν δεν πέσει η χοριακη κάτω από 600 δεν με αφήνει. Το θετικό είναι ότι πέφτει σιγά σιγά αλλά μου είπε να μην φύγω ακόμα. Θα πάω πάλι αύριο. Μου λείπει το παιδάκι μου πολύ... 

 Σου εγραψα χτεσ μηνυμα αλλα δεν ξερω τι εγινε..

Ειναι μεγαλη η ταλαιπωρια σου σε καταλαβαινω...αλλα το πιο σημαντικο ειναι πωσ χρειαζεσαι παρακολουθηση..εγω στο χα ξανα πει..δεν εφευγα απο νοσοκομειο...κανε λιγο υπομονη ακομα κ να φυγεισ απο εκει με ησυχο το κεφαλι ...

Τωρα ποσο ειναι η χοριακη σου? 

Με το καλο να φυγεισ συντομα κ να γινει ολο αυτο ενα κακο ονειρο...

Μολισ παρεισ αγκαλια το παιδακι σου θα ηρεμησεισ!!!

Link to comment
Share on other sites

On 16/5/2019 at 2:11 ΜΜ, dora1982 είπε:

Πραγματικά σου στέλνω τις θερμότερες ευχές μου για γρήγορη ανάρρωση και επιστροφή στο παιδάκι σου!! Να γίνουν όλα όπως τα θέλεις!!!!

Σκέφτηκα να κάνω ξανά ένα τεστ σήμερα μήπως δείξει πιο ξεκάθαρα. 

@dora1982 τι εγινε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, tzenaki1982 είπε:

 Σου εγραψα χτεσ μηνυμα αλλα δεν ξερω τι εγινε..

Ειναι μεγαλη η ταλαιπωρια σου σε καταλαβαινω...αλλα το πιο σημαντικο ειναι πωσ χρειαζεσαι παρακολουθηση..εγω στο χα ξανα πει..δεν εφευγα απο νοσοκομειο...κανε λιγο υπομονη ακομα κ να φυγεισ απο εκει με ησυχο το κεφαλι ...

Τωρα ποσο ειναι η χοριακη σου? 

Με το καλο να φυγεισ συντομα κ να γινει ολο αυτο ενα κακο ονειρο...

Μολισ παρεισ αγκαλια το παιδακι σου θα ηρεμησεισ!!!

Η χοριακη έπεσε σήμερα στο 721 από 1650 που ήταν τη Δευτέρα. Ο γιατρός μου έδωσε το οκ να φύγω με την προϋπόθεση από Δευτέρα να παρακολουθώ την χοριακη. Είμαι στο καράβι και σε 10 ώρες περίπου θα είμαι στο παιδάκι μου!

Η ψυχολογία μου είναι πολύ χάλια... Τώρα συνειδητοποιω τι έχει συμβεί. Ξέρω θέλει το χρόνο του... 

Σας ευχαριστώ και πάλι για τη συμπαράσταση. 

Dora εύχομαι όλα να σου πάνε καλά! Και σε όλες τις κοπέλες εύχομαι ότι καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Γεια σας κορίτσια. Είχα τελευταία περίοδο 2/11. Στην 24η μέρα του κύκλου έκανα τεστ εγκυμοσυνης κ είχε βγει πολύ πολύ αχνό θετικό. Κάνω ξανά την 26η μέρα του κύκλου και βγήκε πάλι αχνό θετικό αλλά τώρα πιο έντονο σε σύγκριση με το προηγούμενο. Πάω την 28η μέρα του κύκλου για β χοριακη κ προγεστερονη κ η χοριακη ήταν 9.24 και η προγεστερονη 6.33. Καταλαβαίνετε τι σοκ έχω αυτές τις μέρες με αυτά τα αποτελεσματα. Αύριο θα πάω να κάνω ξανά επανάληψη. Τον Απρίλιο είχα μια παλινδρόμη κύηση στην 10η εβδομάδα κ οι εξετάσεις σε θρομβοφιλια κ καρυοτυπο δεν έδειξαν τίποτα απολύτως. Υπάρχει κάποια κοπέλα που με τόσο χαμηλή χοριακη κ προγεστερονη να εξελίχθηκε σωστά η εγκυμοσύνη???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπερα κοριτσια! εκανα τεστ βγηκε θετικο εκανα και χοριακη την Δευτερα και ηταν 1.800 το απογευμα ομως ειχα ροζ αιματακι στο σκουπισμα και μ ειπε η γιατρος να επαναλαβω την χοριακη. την εκανα λοιπον 2 μερες μετα την Τετάρτη και ήταν 2.680 ειχα ομως εκεινη την ημερα καφε υγρα και κατα αγχωθηκα. η γιατρος μ ειπε πως η χοριακη δνε ειναι και η ιδανικη πως επρεπε να ηταν παραπανω πηγα λοιπον να με εξεταση μ ειδαμε σακο κ μου ειπε πως ειμαι 5 εβδομαδων αλα θα κανω παλι χοριακη σε 5 μερες. τωρα δνε εχω καφε υγρα παιρνω προγεστερονη αλλα ειμαι πολυ αγχωμενη. ειχα καμια αντίστοιχη εμπειρια κια να προχωρησε η εγκυμοσυνη??

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Tzeni tzeni είπε:

καλησπερα κοριτσια! εκανα τεστ βγηκε θετικο εκανα και χοριακη την Δευτερα και ηταν 1.800 το απογευμα ομως ειχα ροζ αιματακι στο σκουπισμα και μ ειπε η γιατρος να επαναλαβω την χοριακη. την εκανα λοιπον 2 μερες μετα την Τετάρτη και ήταν 2.680 ειχα ομως εκεινη την ημερα καφε υγρα και κατα αγχωθηκα. η γιατρος μ ειπε πως η χοριακη δνε ειναι και η ιδανικη πως επρεπε να ηταν παραπανω πηγα λοιπον να με εξεταση μ ειδαμε σακο κ μου ειπε πως ειμαι 5 εβδομαδων αλα θα κανω παλι χοριακη σε 5 μερες. τωρα δνε εχω καφε υγρα παιρνω προγεστερονη αλλα ειμαι πολυ αγχωμενη. ειχα καμια αντίστοιχη εμπειρια κια να προχωρησε η εγκυμοσυνη??

Δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία αλλά πολλές κοπέλες ξεκίνησαν έτσι κ εξελίχθηκε μια χαρά η κύηση... Όλα καλά σ εύχομαι να πάνε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , mama16 είπε:

Δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία αλλά πολλές κοπέλες ξεκίνησαν έτσι κ εξελίχθηκε μια χαρά η κύηση... Όλα καλά σ εύχομαι να πάνε!!

Ευχαριστώ πολυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Tzeni tzeni είπε:

καλησπερα κοριτσια! εκανα τεστ βγηκε θετικο εκανα και χοριακη την Δευτερα και ηταν 1.800 το απογευμα ομως ειχα ροζ αιματακι στο σκουπισμα και μ ειπε η γιατρος να επαναλαβω την χοριακη. την εκανα λοιπον 2 μερες μετα την Τετάρτη και ήταν 2.680 ειχα ομως εκεινη την ημερα καφε υγρα και κατα αγχωθηκα. η γιατρος μ ειπε πως η χοριακη δνε ειναι και η ιδανικη πως επρεπε να ηταν παραπανω πηγα λοιπον να με εξεταση μ ειδαμε σακο κ μου ειπε πως ειμαι 5 εβδομαδων αλα θα κανω παλι χοριακη σε 5 μερες. τωρα δνε εχω καφε υγρα παιρνω προγεστερονη αλλα ειμαι πολυ αγχωμενη. ειχα καμια αντίστοιχη εμπειρια κια να προχωρησε η εγκυμοσυνη??

εγω ειχα καφε κ επαιρνα προγεστερονη να ξεκουραζεσαι.ειχα πιο μεγαλες χοριακες,αλλα να ξερεις καμια φορα θελει η χοριακη 3 24ωρα για να διπλασιασθει

οποτε προς το παρον το παρακολουθειτε κ υπομονη

απλα προσωπικη γνωμη,πιστευω οι χοριακες τωρα μονο θα σε αγχωσουν απο την στιγμη που ειδατε σακο εγω θα προτιμουσα να παρακολουθουμε την κυηση μονο υπερηχογραφικα.γτ κ μενα με ειχε βαλει στη διαδικασια πολλων χοριακων,κ ηταν ψυχοφθορο.ειχαμε αργησει να ακουσουμε καρδια

ολα να πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , vicky86 είπε:

εγω ειχα καφε κ επαιρνα προγεστερονη να ξεκουραζεσαι.ειχα πιο μεγαλες χοριακες,αλλα να ξερεις καμια φορα θελει η χοριακη 3 24ωρα για να διπλασιασθει

οποτε προς το παρον το παρακολουθειτε κ υπομονη

απλα προσωπικη γνωμη,πιστευω οι χοριακες τωρα μονο θα σε αγχωσουν απο την στιγμη που ειδατε σακο εγω θα προτιμουσα να παρακολουθουμε την κυηση μονο υπερηχογραφικα.γτ κ μενα με ειχε βαλει στη διαδικασια πολλων χοριακων,κ ηταν ψυχοφθορο.ειχαμε αργησει να ακουσουμε καρδια

ολα να πανε καλα!

σε αυτο εχεις δικιο. γιατ και εγω εχβ κατα αγχωθει και περιμενω πως κ πως να ερθει η τριτη να κανω χοριακη.  βεβαια σαν σακος μ ειπε πως ειναι καλος. εχω την αλλη παρασκευη υπερηχο παλι! σε Ευχαριστώ πολυ! να σου ζήσει <3

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...