Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts

Βικυ μου ευχομαι να τελειωσε επιτελους αυτο το μαρτυριο και να ηρεμησετε!!!

ευχομαι ο καινουριος χρονος να σας φερει υγεια πανω απ'ολα και πολυ ευτυχια!!!!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βίκυ μου έχω βδομάδες να μπώ στο φορουμ και βλέπω οτι μπήκατε πάλι χειρουργείο !! :cry::cry:. Ευτυχώς όλα πήγανε καλά και το κκτζα μας αποχαιρέτησε!

Καλή ανάρρωση στη Φωτεινούλα και εύχομαι να μην ξαναπονέσει ποτέ πια για τίποτα!!

Πολλά φιλάκια και από τη μπεμπούλα μου που της λέω τα νέα σας!

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

παει...το κουκουτζα το εξαφανισατε!!!

μπραβοοοοοοο βικυ μου!!.

απο εδω και στο εξης ολα θα πανε υπεροχα !!

ενα μεγαλο μπραβο σε σενα και τον αντρα σου που εχετε τοσο μεγαλη δυναμη!!

μπραβο στη φωτεινουλα τη μικρη αγωνιστρια!!!

να μου τη φιλησεις!!!

με το καλο σπιτακι σας!! :lol:

Μια απο τα ιδια και απο εμενα. Φιλια στη μικρη Φωτεινουλα.

pBpMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βίκυ μου εύχομαι όλα καλά να πάνε για την Φωτεινούλα μας. Είμαι σε καφε δεν έχω επιστρέψει θα τα διαβάσω αναλυτικά απο το σπίτι. Εύχομαι με το νέο έτος να μην έχει ποτέ ξανά κανένα πρόβλημα η νυφούλα μου! Να της δώσεις φιλιά απο μένα και απο τον Κωνσταντίνο μου.

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου σήμερα μόνο διάβασα όλα σου τα ποστς. Να αναρρώσει γρήγορα η μικρή σου και να είσαστε μια πανευτυχής οικογένεια. Το 2009 να φέρει μόνο χαρές στη μικρή σου και παράλληλα σε εσάς.

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ.

ηρθα λιγο στο γραφειο για να ξεσκασω!!!!!

η φωτεινουλα μας ειναι πολυ καλα,γελαει και κουνιεται συνεχεια.κλαιει οταν θυμαται οτι την ενοχλουν τα σωληνακια,οταν κανει συσπασεις η ουροδοχος κυστη και οταν θελει να ενεργηθει.αγνωστο το ποτε θα βγουμε.ελπιζω μεχρι τα φωτα.........

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!

 

Χρόνια πολλά και καλά, αυτές τις μέρες εύχομαι πάνω από όλα υγεία και αγάπη. συχγαρητήρια για το κουράγιο σας και περαστικά στη μικρούλα σας! το πιστεύω ότι όλα καλά θα πάνε από εδώ και στο εξής. μπράβο γλυκιά μου καλά τα κατάφερες, εδώ γρίπες έχουμε ή και για λαρυγγίτιδες πάμε στο νοσοκομείο και υποφέρουμε να βλέπουμε τα πλασματάκια μας να μην είναι καλά! όχι εσείς που αντέχετε τόσο καιρό...

περαστικά και πάλι

4 asteria..... ta paidia mou!

3-2003, 7-2004, 12-2009, 6-2011

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά! Σήμερα μίλησα με τη Βικυ και τα νέα ήταν πολύ καλά. Η Φωτεινούλα μας πάει πολύ καλά, της έβγαλαν τις παροχετεύσεις και έχει μείνει μόνο ο καθετήρας. Η μικρή είναι πολύ κεφάτη γενικά και γυρνάει μπρούμητα και προσπαθεί να μπουσουλήσει :lol: Σε δυο -τρεις μέρες θα βγει!

 

Άντε Βικάκι μου με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας, να είναι σιδερένια η Φωτεινούλα και η νέα χρονιά να φέρει μόνο ευχάριστα. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ... :D

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!!!! Πολυ ευχαριστα νεα... :D:D:D

και απο εμενα οι ευχές της arma

Άντε Βικάκι μου με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας, να είναι σιδερένια η Φωτεινούλα και η νέα χρονιά να φέρει μόνο ευχάριστα. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ...

pBpMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

 

καλημερα κοριτσακια μου,τι κανετε?εγω ζω ενα ονειρο.το μωρακι μου ειναι επιτελους καλα.χαμογελαει παιζει μιλαει την σηκωνω και παμε βολτες στα αλλα δωματια.

οπως σας ειπε και η φιλεναδουλα μου η αρμα, της τα εβγαλαν ολα και εχει μονο τον καθετηρα.

δεν θυμαμαι αν σας ειχα πει οποτε σας το λεω τωρα.....η ουρητηροκηλη εβγαινε μεσα απο την ουρηθρα την οποια φυσικα καταστρεψε,οποτε στο χειρουργειο κανανε αναδομηση της ουρηθρας με ραμματα και της βαλανε αμεσως τον καθετηρα.οποτε οταν τον βγαλουνε θελω να μεινουμε μεσα τουλαχιστον 2 μερες ακομα για δω αν τσουζει αν κλαιει αν ειναι τελος παντων διαφορετικη απο οτι ειναι τωρα.μη φυγουμε και ξανα γυρναμε!!!!!!!!!

 

σημασια εχει οτι το παιδακι μου ποτε δεν ηταν τοσο καλα

απορω πως αντεχε τοσο πονο,βιωνε καθε στιγμη στην κυριολεξια πονους γεννας αφου αυτο που εβγαινε ηταν τεραστιο συγκριτικα με ενα τοσο μικρο μωρο.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις ενημερωθηκα οτι το παιδακι μου ειναι εδω και 10 λεπτα χωρις καθετηρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

αναμονη τωρα για την πρωτη ουρηση...........

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις ενημερωθηκα οτι το παιδακι μου ειναι εδω και 10 λεπτα χωρις καθετηρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

αναμονη τωρα για την πρωτη ουρηση...........

 

:D:D:D:D Είδες πόσο καλά μπήκε το 2009?????? Χρόνια σου πολλά κι όλας!!! Άντε σε λίγες μέρες σπίτι σας! Και μη τη φοβάσαι, εδώ λές ότι τράβηξε πόνους γέννας, νομίζω ότι το λίγο τσούξιμο που μπορεί να της προκαλέσουν οι πρώτες ουρήσεις, δεν θα το καταλάβει καθόλου! Να της δώσεις ένα μεγάααααααααααλο φιλί!!!!!!!! ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχχ ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...