Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως πείθουμε τον σύζυγο για ένα ακόμη παιδάκι??


Recommended Posts

Fama εγω να δεις πως εχω θυμωσει μαζι του! Ειναι εντελως λογικος και αναλυει τα παντα μεχρι να σε σκασει! Και ναι εχει να μου προσαψει πολλα, απο το ποσο εκνευρισμενη ειμαι καποιες φορες με τα παιδια μεχρι ασχετα θεματα που εκκρεμουν και δεν τα ολοκληρωνω.. Το πιο θλιβερο ειναι οτι δεν πιστευςι σε μενα, δεν βλεπει οτι εχω αλλαξει κι εχω δυναμωσει σε σχεση με αυτο που ημουν πριν 3-4 χρονια.. Τωρα για το σεξ να γελασω? Την τελευταια εβδομαδα δεν εγινε τιποτα, δεν ειχαμε προφυλαξεις, αντεχει μια χαρα αυτος, μην ανησυχεις.. Κοντινο προσωπο δεν υπαρχει, ολοι ειναι τοσο λογικοι, δεν καταλαβαινουν καν γιατι καναμε τριτο αφου ειχαμε διδυμα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα διδυμα ειναι 7,5, η μικρη 4 κι εγω εκλεισα τα 43.. Και ναι εχω πολλες δυναμεις, νιωθω την αγαπη να ξεχειλιζει και θελω ενα ακομα παιδακι, κακο ειναι? Αλλα οπως ειπε και μια φιλη 'εδω δεν σε καταλαβαινουν οι γυναικες, περιμενεις να σε καταλαβει ο αντρας?' και αυτο τα λεει ολα! Δεν υπαρχει πια στην γυναικεια ψυχη ο ποθος της μητροτητας, γιναμε και μεις ψυχρες και τα εκλογικευουμε ολα, χασαμε την πιστη μας στον Θεο και νομιζουμε οτι δεν αντεχουμε αλλο ενα παιδι.. Το μονο που μου μενει ειναι η υπομονη και η πιστη, αλλα πληγωνομαι οταν βλεπω αυτην την σθεναρη του αντισταση, θελω να το θελει και αυτος και οχι να τον 'πεισω' η να προκυψει τυχαια-που ειπαμε με εμας ουτε 'ατυχηματα' ουτε τυχαια γεγονοτα συμβαινουν..

Link to comment
Share on other sites

Zakoula μου, σε καταλαβαίνω παραπάνω απ' όσο φαντάζεσαι....Εσύ να θες σαν τρελή ένα ακόμη μωράκι κι ο σύζυγος να μη θέλει, γιατί όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες...Τουλάχιστον εμένα ήταν ειλικρινής κι έλεγε δεν αντέχω άλλο μωρό, εσένα σου λέει ότι εσύ δεν αντέχεις!!!Μην τον πιέζεις, μην το συζητάς, μην του στερήσεις το σεχ, τα δοκίμασα όλα...Απέτυχα παταγωδώς.Όταν σταμάτησα να παρακαλάω, να πιέζω, να συζητώ και να ζητώ από εκείνον και στράφηκα στο Θεό λέγοντας αν Εσύ πιστεύεις ότι αντέχουμε θα το στείλεις δε λέω ότι ήρθε σε μια μέρα αλλά ήρθε κι ήταν ουρανοκατέβατο, ναι...Κι όταν θα έρθει μόνο Αυτός θα σου δίνει δύναμη (αφού θα πρέπει να αποδεικνύεις και στο σύζυγο ότι μπορείς....και με 4...).Σας φιλώ, κάθε επιτυχία.Αρχίσαμε μπουσουλάμε, στεκόμαστε, πολύ κυνήγι πέφτει κι είναι 7 μηνών παρά κάτι ακόμη....:lol:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Marouskaki ευχαριστω για τις συμβουλες, το ξερω μου τα εχεις ξαναπει, καποιες φορες οντως το αφηνω στο Θεο, αν ειναι να γινει θα το στειλει, αλλες φορες ομως με πιανει το παραπονο, πιο πολυ γιατι ολο αυτο μας απομακρυνει σαν ζευγαρι.. Τι να γινει, υπομονη.. Τα αλλα κοριτσια ειστε καλα? Φαμα σε τι φαση εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Marouskaki ευχαριστω για τις συμβουλες, το ξερω μου τα εχεις ξαναπει, καποιες φορες οντως το αφηνω στο Θεο, αν ειναι να γινει θα το στειλει, αλλες φορες ομως με πιανει το παραπονο, πιο πολυ γιατι ολο αυτο μας απομακρυνει σαν ζευγαρι.. Τι να γινει, υπομονη.. Τα αλλα κοριτσια ειστε καλα? Φαμα σε τι φαση εισαι?

Ξέρεις τι μου είχε πει ο πνευματικός μου κάποια στιγμή στο παρελθόν?Κάνε αγάπη (δλδ...δείχνε του αγάπη, αγάπα τον ό,τι κι αν γίνεται) κι όχι 4ο, αλλά και 5ο θα κάνετε (μου είχε πει)...Μην του δείχνεις ότι πικραίνεσαι, μην του κρατάς μούτρα...ξέρω δύσκολο, προσπάθησε λίγο να ξεχάσεις τον καημό σου, ξέρω ότι πονάει να θες κάτι τόσο πολύ...Συγνώμη, δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο να σου πω...

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Ξέρεις τι μου είχε πει ο πνευματικός μου κάποια στιγμή στο παρελθόν?Κάνε αγάπη (δλδ...δείχνε του αγάπη, αγάπα τον ό,τι κι αν γίνεται) κι όχι 4ο, αλλά και 5ο θα κάνετε (μου είχε πει)...Μην του δείχνεις ότι πικραίνεσαι, μην του κρατάς μούτρα...ξέρω δύσκολο, προσπάθησε λίγο να ξεχάσεις τον καημό σου, ξέρω ότι πονάει να θες κάτι τόσο πολύ...Συγνώμη, δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο να σου πω...

 

ΖαΚΟΥΛΑ θα συμφωνήσω με το Μαρουσκάκι!

 

Αγάπη...και άστο...στον Θεό... Μην τον πιέζεις..βέβαια μεταξύ αστείου και σοβαρού να λες πως εσύ αντέχεις και θα ήθελες και άλλο...αλλά αφού αυτός δεν θέλει τι να κάνετε?...και ας μην σου απαντάει..θα το σκεφτεί και την κατάλληλη στιγμή που θα δεις πως μαλακώνει λίγο ,,θα πιέσεις λιγουλάκι..

Όλα θα γίνουν!!! θα δεις!!!

 

Πάντως εγώ ομολογώ πως το 5ο 'ηταν πιο δύσκολο από όλα μέχρι στιγμής...όχι το συγκεκριμένο μωρό..μια χαρά είναι αυτό..ηρεμο όλα οκ...αλλά σαν σύνολο υποχρεώσεων είναι πολλά!.. Και άντε θα το άντεχα πιστευω..

Αλλά έχω κουραστεί και οργανικά!

 

 

Μου πέρασε πολλές φορές απο το μυαλό πως κλείσαμε εδώ....κάπου στο βάθος- βάθος κλοτσάει το μυαλό μου σε τέτοια σκέψη..αλλά από την άλλη πρέπει να είμαστε καλά να μεγαλώσουμε αυτά που έχουμε..

 

 

Για να επανέλθω στο θέμα μας όμως....Μην το βάζετε κάτω!

 

Αμα θέλει η γυναίκα και ο Θεός..όλα γίνονται...;)

 

 

φιλια και καλή δύναμη σε όλες μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αν το μονο που χρειαζεται ειναι αγαπη και αναμονη, να το δοκιμασω.. Που το κανω δηλ. κατα διαστηματα, γιατι αλλιως δεν βγαινει.. Σας θαυμαζω για την δυναμη και την αισιοδοξια σας.. Τωρα ειμαι σε φαση που αποδεχτηκα οτι θα τραβηξει σε μακρος η ιστορια..

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!Τι μικρό μας σηκώνεται 100 φορές κάθε βράδυ κι όλη μέρα αν δε μπουσουλάει είναι όρθιο....ήδη έχει πέσει μια φορά από το καρεκλάκι φαγητού από όπου βγαίνει κι ας είναι δεμένος!Αλλά τον αγαπάμε, είναι γλύκας χαχαχα...

Μαμα-άγκα τι να γράψω, πως σε θαυμάζω το έχω ξαναγράψει!Σου στέλνω την αγάπη μου και τη σκέψη μου!

Ζακούλα μου, αγάπη....αν αλλάξεις εσύ όλοι αλλάζουν γύρω σου....

Τα άλλα κοριτσάκια τι κάνετε?ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!Σας φιλώ όλες!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Marouskaki μεγαλωνει ο μικρουλης σου μπραβο! Πως τα παει με τα μεγαλα? Εγω σημερα πετυχα ενα διχρονο κοριτσακι σε ενα μαγαζι, μου μιλουσε και μου εκανε γλυκες, λιγωθηκα παλι λεμε, ειναι απιστευτο. Ο συζυγος εκανε πως δεν βλεπει.. Πλεον η επιθυμια μου εχει γινει ενα με το ειναι μου, τι κακο κι αυτο.. Και να μην εχω μια συμπαρασταση βρε παιδι μου, καποιον να μην με κοιταει περιεργα οταν του το λεω.. Τουλαχιστον ετσι οπως το εχω δηλωσει οτι θελω τεταρτο, δεν θα με κοιτανε με οικτο μετα νομιζοντας οτι προεκυψε τυχαια.. Λεμε βεβαια αν συμβει ποτε.. Ιωαννα, μαμα λενα, φαμα...που ειστε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη σαρακοστη κοριτσια!Πιανω δουλεια απο τις6 πραγμα που σημαινει οτι ξυπναω απο τις 5 παρα τεταρτο και ειμαι γυρω στις 10 το βραδυ σαν ζομπι.Πολυ κουραση κοριτσια.Ομως Δοξα σοι ο Θεος υπαρχει δουλεια σε αυτην την δυσκολη οικονομικα (κι οχι μονο)περιοδο.Κατα τα αλλα ολα ησυχα.....χα χα χαμος με τα αγορια (το κλωτσιδη κ η σφαλιαρα πανε συννεφο)ποτε ηρεμουν αυτα καλε;οταν παντρευτουν;η μικρη εκλεισε τα 13 και τι να πω;....ΑΛΛΗ ΓΕΝΕΙΑ.Η μεγαλη ΜΕΓΑΛΩΣΕ πολυ!!!!!!22;Ποτε πηγε;Ααααα και πανω που λογο δουλειας ειχε αρχισει το ονειρο για ακομη ενα νινακι να απομακρυνετε πηγα για εξομολογηση κ μου λεει ο πνευματικος τι γινεται με το αυτο το θεμα;Ε αρχισα να τα μασαω κ μου λεει γιατι Ελενιτσα;τωρα που τα παιδια σου μεγαλωσαν κ θα εχεις κ βοηθους εσυ τωρα εκανες πισω;Κ ετσι επανηλθαμε δρυμητεροι !Ειδωμεν προσπαθω να το αφησω στην προνοια του Θεου!

Ακους Ζακουλα;Προσευχη στην Παναγια κ πολυ αγαπη.

Μαμα αγκα καλη δυναμη!Σε θαυμαζω πραγματικα!!!!

Μαρουσκακι ακομα κ ο γραπτος σου λογος μαρτυραει την αισιοδοξια κ την θετικοτητα σου να σε χαιρονται ολοι οσοι ειναι διπλα σου!

Φαμα αντε να ακουσουμε τα χαρμοσυνα!

Ιωαννα πολυ ξενυχτι;

Φριντομ χααθηκες κι εσυ ε;

Αντε αντε ας φερει καποια χαρμοσυνο νεο.Φιλια!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια ελπιζω να ειστε ολες καλα! Εδω απιστευτη κουραση και ελλειψη υπνου-οχι δεν εχω νεογεννητο αλλα ενα τετραχρονο που με ξυπναει ακομα καθε βραδυ! Για αυτον και αλλους λογους που ηδη γνωριζετε η επιθυμια για ενα ακομα παιδακι εχει παγωσει για λιγο.. Εχω βεβαια και τις κορες μου που μας την υπενθυμιζουν με καθε ευκαιρια.. Ισως αυτες τελικα πεισουν τον μπαμπα, τι λετε? Μαμα Λενα μπραβο για το κουραγιο σου, Φαμα που χαθηκες, ελπιζω να εισαι καλα! Τα αλλα κοριτσια?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια...

 

Έχω καιρό να γράψω γιατί μας συνέβει το αναπάντεχο και αυτό που δεν θέλουμε ποτέ να μας συμβεί...δυστυχώς το Φεβρουάριο έχασα την μαμά μου...έτσι ξαφνικά ενώ στο θέμα υγείας της το ελέγχαμε δεν ένιωθε καλά το πρωινό που πήγα να την δώ, πήγαμε νοσοκομείο αμέσως, διασωληνώθηκε και άντεξε 19 μέρες στην εντατική ....ήταν μεγάλο πλήγμα για μένα και τα αδέρφια μου βέβαια αλλά είναι από τις φορές που δεν μπορείς να κάνεις τίποτα μα τίποτα για να γυρίσεις το χρόνο πίσω....

Μένω με τις στιγμές που ζήσαμε , την ζεστή αγκαλιά της , το χαμόγελο και την αισιοδοξία της...δεν θα την άλλαζα με καμία "νεότερη" μαμά και αυτό μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω να κάνω τον αγώνα μου για το δεύτερο παιδί που λέμε σε μεγάλη ηλικία...δεν είναι εγωιστικό από μέρους μου, δεν το βλέπω καθόλου έτσι , ίσα ίσα θέλω και μακάρι να μου συμβεί να φέρω έναν άνθρωπο ακόμα στον κόσμο και να του δώσω αυτά που πήρα και εγώ από τους γονείς μου...

 

Συνεχίζουμε κορίτσια , μην το βάζετε με τίποτα κάτω , η ζωή έχει πολλές ακόμα όμορφες στιγμές και θα πρέπει να τις χαρούμε με όλη μας την ψυχή...

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια...

 

Έχω καιρό να γράψω γιατί μας συνέβει το αναπάντεχο και αυτό που δεν θέλουμε ποτέ να μας συμβεί...δυστυχώς το Φεβρουάριο έχασα την μαμά μου...έτσι ξαφνικά ενώ στο θέμα υγείας της το ελέγχαμε δεν ένιωθε καλά το πρωινό που πήγα να την δώ, πήγαμε νοσοκομείο αμέσως, διασωληνώθηκε και άντεξε 19 μέρες στην εντατική ....ήταν μεγάλο πλήγμα για μένα και τα αδέρφια μου βέβαια αλλά είναι από τις φορές που δεν μπορείς να κάνεις τίποτα μα τίποτα για να γυρίσεις το χρόνο πίσω....

Μένω με τις στιγμές που ζήσαμε , την ζεστή αγκαλιά της , το χαμόγελο και την αισιοδοξία της...δεν θα την άλλαζα με καμία "νεότερη" μαμά και αυτό μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω να κάνω τον αγώνα μου για το δεύτερο παιδί που λέμε σε μεγάλη ηλικία...δεν είναι εγωιστικό από μέρους μου, δεν το βλέπω καθόλου έτσι , ίσα ίσα θέλω και μακάρι να μου συμβεί να φέρω έναν άνθρωπο ακόμα στον κόσμο και να του δώσω αυτά που πήρα και εγώ από τους γονείς μου...

 

Συνεχίζουμε κορίτσια , μην το βάζετε με τίποτα κάτω , η ζωή έχει πολλές ακόμα όμορφες στιγμές και θα πρέπει να τις χαρούμε με όλη μας την ψυχή...

 

 

Συλλυπητήρια alepapa .. Καλό παράδεισο στη μανούλα σου και δύναμη σε εσάς! Πολύ μου αρέσει το πως το αντιμετωπίζεις..

Σου εύχομαι σύντομα να έρθει μια νέα ζωή να σας δώσει χαρά και ελπίδα..

 

Όλη μου την αγάπη

Link to comment
Share on other sites

Alepapa πολυ στεναχωρεθηκα για την απωλεια σου κι εγω εχασα τη μαμα μου εχει 4 χρονια τωρα κι ακομα μου λειπει.. Τι να πω, να εχει καλο παραδεισο κι εσυ να εισαι γερη να τη θυμασαι οπως της αξιζει.. Ελπιζω τωρα να ερθει κι ενα μωρακι να γλυκανει τον πονο σου..

Εμεις εδω περασαμε κατι ιωσεις οικογενειακως και ειμαστε λιγο αποδυναμωμενοι, αλλα κραταμε γερα! Παντως το θεμα του μωρου εχει μεινει στον αερα, μονο τα παιδακια μου το συζητανε, η μια μαλιστα ρωτησε και τον μπαμπα αν συμφωνει κι αυτος της ειπε δεν ξερω, θα δουμε.. Εγω βεβαια ξερω οτι εννοουσε οχι, με τιποτα, ποτε ξανα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό Παραδεισο στη μανούλα σου κοριτσάκι μου..

Ζούμε με την ελπίδα να ξανασμιξουμε με τους αγαπημένους μας που έφυγαν....Ευχομαι μια ζωούλα να έρθει να απαλύνει τον πόνο από τον - πρόσκαιρο -χωρισμο με την αγαπημένη σου μαμα... Κι εμείς εδώ στον αγώνα γίναμε οκτώ μηνών ανεβαίνουμε σκαλιά κι η μαμά τρεεεεεχει....Ποσα πλυντήρια πια να βάλω δεν ξέρω....το παλιοποδοσφαιρο γκρρρρρ....Καληνυχταααααα!!!!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την συμπαράστασή σας και τα καλά σας λόγια .....η αλήθεια είναι ο γονιός δεν ξεχνιέται ποτέ .... ουφφφ:cry:....δύσκολο πράγμα η συνήθεια πω πω ...αλλά οκ προχωράμε ...και εγώ έχω αφήσει στην άκρη λίγο την ιδέα ...εκεί λέω οκ άστο ας μην το συζητήσω εκεί νευριάζω και λέω στον άνδρα μου ότι δεν μπορούμε να την αφήσουμε μόνη της....έρχεται και καλοκαίρι , να αφήσουμε τον εαυτό μας λίγο ελεύθερο και ότι είναι να γίνει θα γίνει.....καλή συνέχεια σε όλες σας.....

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

Alepapa τα συλληπητηρια μου κοπελα μου καλο παραδεισο να χει η μανουλα σου.Τι να σου πω...12 χρονια περασαν που εχασα την μανουλα μου κι ακομα η ελειψη της ειναι μεγαλη(κ απο οτι καταλαβα οσο μεγαλωνω τοσο μου λειπει περισσοτερο)...ο Θεος ομως δινει δυναμη στους ανθρωπους κ συνεχιζουν να πορευονται με τις αναμνησεις των αγαπημενων που εχουν χασει...Καλη δυναμη.

Τα υπολοιπα κοριτσακια;Ολες καλα;

Αντε κανενα χαρμοσυνο!΄;Φιλια.

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε μανουλες ολα καλα? ΜΑΜΑ ΛΕΝΑ αν ειχαμε κανενα ευχαριστο νεο εδω δεν θα το λεγαμε πρωτα? Τιποτα κοριτσια το θεμα δεν συζητιεται πλεον, μονο τα παιδακια μου με ρωτανε ποτε θα κανουμε αλλο μωρακι και δεν ξερω πια τι να τους πω.. Μηπως να την αφησω την ιδεα, να μη στεναχωριεμαι και τζαμπα?

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη, οσο προσπαθεις να μην σκεφτεσαι κατι τοσο αυτο σε βασανιζει.. Αχ ειναι και ανοιξη και με πιανει μια διαθεση δημιουργιας, τι καλα να αλλαζε λιγο ο καλος μου και να το εβλεπε αλλιως.. Μεγαλωνουμε κιολας, ποιος ξερει τι δυναμεις θα εχουμε του χρονου.. Τα αλλα κοριτσια πως ειστε? Η Φαμα?

Link to comment
Share on other sites

Ω του θαυματος κοριτσια!!!!Εχω θετικο++++τεστ!Δεν το χω συνηδειτοποιηση ακομα!Ειχα πολλες πολλες μερες καθυστερηση κ αρνιομουν πεισματικα να κανω τεστ γιατι απο τοτε που επιασα δουλεια η περιοδος αλλου για αλλου(λογο βαρους μου ειχε πει η γιατρος).Πηγα χτες στην γυναικολογο κ ακουσαμε καρδουλα!Τι επαθα η καψερη φοβαμαι σαν να μαι πρωταρα:?

 

Αντε κοριτσια οσες εχετε μερακι κ για αλλο νινι να μου κανετε παρεα!

 

Ζακουλα μου ειπε ενας γεροντας στον αντρα μου¨ανθρωπινος κανουμε οτι ειναι δυνατον για να καταφερουμε αυτο που πιστευουμε οτι ειναι σωστο απο κει και περα οπως το βρεφος ακουμπαει στο στηθος της μανας του κ αφηνετε με απολυτη εμπηστοσυνη πανω της ετσι πρεπει κ εμεις να αφηνομαστε πανω στον Θεο...αστο λοιπον κ εσυ πανω στον Θεο κι Εκεινος θα μιλησει στον καλο σου.¨

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΜΑ ΛΕΝΑ με το καλό!

Μακάρι να έχεις μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να υποδεχθείτε ενα υγιές και τυχερό νέο μέλος στην οικογένειά σας!!

 

Alepapa τα συλλυπητήριά μου... Σε καταλαβαίνω κοπέλα μου, έχασα κι εγώ τον πατέρα μου τον περασμένο μήνα (ξεκουράστηκε όμως ο άνθρωπος, είχε ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ...)

 

Καλημέρα και στην υπόλοιπη παρέα, έχω πολύ καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω συνέχεια. Προσπαθώ να πάρω κάτι από την "τρέλα" σας, τη θετικότητά σας και το γούρι του θέματος :)

 

Εγώ τελικά δε δυσκολεύτηκα πολύ να πείσω τον σύζυγο αλλά το σποράκι δε μας κάνει τη χάρη....:(

Υπομονή και επιμονή, καλή διάθεση και ελπίζουμε...

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΜΑ ΛΕΝΑ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα? Ειχαμε πολυ καιρο να ακουσουμε τοσο ομορφες ειδησεις εδω μεσα! Μπραβο και καλη δυναμη! Κραταω και την εικονα που ειπε ο γεροντας αυτος σαν φυλαχτο και ευχομαι ο Θεος να ακουσει την προσευχη μου.. Naya 23 υπομονη μπορει να εισαι η επομενη! Φιλια σε ολες..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ....Με χάσατε, εγώ όμως σας παρακολουθώ σιωπηρά..

Αρχικά να καλωσορίσω τα νέα κορίτσια και να ευχηθώ σύντομα να μεγαλώσουν την οικογένειά τους...

Alepapa τα συλληπητήριά μου κι εύχομαι σύντομα μια χαρά ν΄απαλλύνει τον πόνο...

Μαρουσκάκι με γεμίζεις πάντα μ΄αισιοδοξία και χαμόγελα όταν διαβάζω τα ποστ σου..

Μαμα Αγκά δεν πτοείσαι με τίποτα...είσαι πιο δυνατή απ όσο πιστεύεις..όλα θα βρουν την σειρά τους...

Ζακούλα και Naya θα έρθει και η σειρά σας/μας (γιατί κι εγώ μέσα μου ακόμη ελπίζω...)

Μαμά Λένα σε άφησα τελευταία γιατί είσαι η αιτία που επανήλθα κι έδωσα το ''παρών"..

Πόσα μπράβο να πω και πόσες ευχές να δώσω..?Καλοστέριωτο το σποράκι σου και με το καλό να το κρατήσεις γερό στην αγκαλιά σου...!!!

Να΄στε όλες καλά και να γεμίζετε το φόρουμ μ΄ευχάριστα...

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ενα σερνομενο κουρελι αλλα δε μπορω να μην ευχηθω στο Λενιω μας!!!!Κοριτσακι μου με το καλο μια υπεροχη κ τελειομηνη κυηση!!!!Αυτα ειναι τα καλυτερα που σκανε οταν δεν τα περιμενεις!!!!!Αντε να ξεκινησει ενας νεος γυρος ευχαριστων λεμε!!!Θεουλη οχι καταδω ε;;;;Αλλου αλλου χαχα!!!Ο τριτος πυρετο απο την Παρασκευη ο τεταρτος ξενυχτια λογω δυο δοντιων που σκανε πανω...οχι αλλο παιδοκαρβουνο χαχα!!!!!Σας φιλω!!!!!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...