Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Parentholics !! 29 Νοεμβρίου Κυριακή !


Recommended Posts

εσυ ησουν τεκνο μου.... ησουν στην αποκριατικη γιορτη? "Γνωριζομαστε απο καπου?" Γιατι οτι σε εχω ξαναδει, σε εχω, αλλα που?

Τσου :lol: Δεν ειχα ερθει πουθενα (εκτος απο το bazaar Κορυδαλλου αλλα δεν νομιζω οτι ησουνα εκτος και αν με ξαναεπιασε το Αλτς :lol:)

Με κρυβανε γιατι κανω πολυ σαματα :mrgreen:

 

 

DaF θυμαμαι ότι όποτε περνούσα απο τους πορτιέριδες κάτι τρώγατε ΧΑΑΧ μια ενα μωράκι έτρωγε της μαμάς το γαλατάκι μετά ένα άλλο ή το ίδιο μωράκι έφαγε και λίγο φαγητό σε μπώλ, αυτά προλάβαινα να δω μπαινοβγαίνοντας :lol::lol::lol::lol:

Τωρα καταλαβα ποια ησουνα. Κι εγω σε ειδα . Χαζευα την μικρη σου που νομιζα οτι κοιμηζες και τελικα εσυ την ταιζες :lol: (και εφυγα γιατι λεω θα λεει η κοπελα καλα τι κοιταει η ποντια :lol:) .

 

Παιδια εγω χαζευα ολα τα μικρα τελικα (πειτε μου παιδι και θα καταλαβω ποια ειστε)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παιδιά τα οποία δεν μπόρεσαν ως τώρα να έχουν αυτά που δικαιούνται, αυτά που τα δικά σας παιδιά έχουν απο την γέννησή τους.

Σκεφτομενη αυτο ξενυχτησα χθες :-(

Υπηρχαν καποια σκηνικα που με ταρακουνησαν και με εκαναν να δω οτι καποια πραγματα τα θεωρουμε τοσο φυσικα και ομως φανταζουν ................ στο μυαλο αυτων των παιδιων . Ειλικρινα 3 φορες πηγα να βαλω τα κλαματα. Και οχι απο λυπη προς αυτα τα ατομα αλλα απο ντροπη για το ποσο ποιο ωριμα βλεπουν και χειριζονται καταστασεις. Μπορω να πω οτι αυτα τα 3 περιστατικα ηταν ενα μαθημα για εμενα και ενα χαστουκι ως το πως χειριζομαι πραγματα και καταστασεις. Ενα παραδειγμα προς μιμηση και εκτιμηση .

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρια για την ακριβεια φαγαμε τον αμπακο!!!!κ η κορη (μεμε και κρεμουλα:P) κ εγω κ οταν η ηρθε ο συζυγος και αυτος :lol:

 

(ελενικ η μικρη μου ειναι με πολυ μαλλι, ημασταν 2 οι θηλαζουσες της πορτας:lol: )

παντως εχω καταμπερδευτει χου ις χου :confused:!περασαμε πολυ ομορφα αν κ με τα μωρα δεν ακολουθησαμε τις δραστηριοτητες, δεν πειραζει, του χρονου!

πολυ κριμα για ο,τι συνεβη, δεν το περιμενα απο τον συγκεκριμενο, αλλα πως να το κανουμε, δυστυχως συμβαινουν κ τετοια.....:?

 

επισης εχετε πολυ δικιο σε αυτο:

τα παιδιά δεν θα πρεπε να νιωθουν ευγνωμοσύνη όταν κάποιος τους δίνει κάτι που δικαιούνται.
Link to comment
Share on other sites

:(καλημερα!μαρια πολυ ομορφο και συγκινητικο το μηνυμα σου!

ολα οσα κανατε ακουγονται πολυ ομορφα και θα ηθελα να ειμαι εκει!

σχετικα με αυτο που ειπες για την γιορτη που ανεφερα να γινει και εδω!

ντρεπομαι που το λεω αλλα δεν εχω την εμπερια να αναλαβω κατι τετοιο.χρειαζετε χρονο και δημοσιες σχεσεις τις οποιες δεν εχω σε τοσο μεγαλο βαθμο.επισης τα μελη απο εδω ειναι μετρημενα στα δαχτυλα!καταλαναινεις λοιπον οτι μου ειναι αδυνατο να σηκωσω ενα τοσο βαρυ φορτιο.αν αναλαβετε εσεις που ειστε εμπειροι και ξερετε τι να κανετε για να περασει ο κοσμος και τα παιδια καλα ειμαι προθυμη να τρεξω και να κανω οτι μου ζητησετε.αλλα ετσι απο μονη μου δεν νομιζω να μπορεσω!:(

οταν το προτεινα νομιζα οτι εσεις ειστε οι οργανωτες που καθοδηγειτε την εκδηλωση..μακαρι να γινει και εδω κατι τετοιο και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου να βοηθησω!:-)

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι η Αρια ηταν η δευτερη με τις κεραιες εεεε?

βρε γαβριας, διπλα ησουνα αλλα δε λαλισες εεεε?

να μου πεις σαμπως προλαβαινα και για συστασεις????

παντως περασαμε καλα και φαγαμε καλυτερα!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμασταν κι εμείς εκεί... και περάσαμε υπέροχα...

Ακόμη και σήμερα η μικρή μου περιγράφει το παραμύθι της Κόκκινης κλωστής...

Πάντως δεν κατάλαβα γιατί η κουίντα ήταν κλειστή όταν παιζόταν η φάση με τα τύπαντα... προφανώς για να μην ξεσηκώνονται τα μικρότερα(???)

Αλλά απ΄ότι διαβάζω μάλλον καλύτερα που δεν το πήραμε χαμπάρι...

 

Συγχαρητήρια για την καταπληκτική εκδήλωση!!!

Πραγματικά όλα ήταν πολύ ωραία...

Το τραπέζι δραστηρίοτήτων, που μου έκανε εντύπωση που η μικρή άγγιξε τα ζυμαράκια και έπλαθε κουλουράκια... γιατί κάθε φορά που ζυμώνουμε μαζί με το που αγγίζει ζυμάρι σκουπίζεται... την ενοχλεί η λαδίλα (?) δεν είναι φτιαγμένη νοικοκυρά (?), τι να΄πω;;; Πάντως το καταευχαριστήθηκε!!!

Το παραμύθι... ακόμα και η μικρή μου που φοβόμουν ότι λόγω ηλικίας δεν θα μπορούσε να παρακαλουθήσει, καταενθουσιάστηκε (σε σημείο που χρειαζόταν να τη μαζεύω για να μην "συμμετέχει" τόσο ενεργά!!!)

Το φαγητό νο-στι-μό-τα-το!!! Μέχρι κι η μικρή έφαγε (λίγο μεν αλλά κάτι τσίμπησε)

 

Η αλλη απαιχτη πιτσιρικα με το κοκκινο φουστανακι ποιανης ηταν :D. Μιλαμε για χαρμα οφθαλμον η μικρη. Φτου φτου :lol:

Αν αναφέρεσαι σε μία τσαχπίνα με μπουκλάκια... αυτή ήταν η λουλουδονεράιδα μου!!!

Και μία ψηλή τρελλή με 12ποντο (αχ... είχαμε πριν γενέθλια και μετά άλλη εκδήλωση- άσε που πρέπει να κάνω απόσβεση με κάλους για τα λεφτά που έσκασα) που έτρεχε να τη μαζέψει, αυτή ήμουν εγώ!!!

 

 

Οι δύο ταρανδούλες ήταν η Μαρία Στυλιανάκη και η Άρια???

Σαν δίδυμες... μαλλί και κερατάκια!!!

Κρίμα να μην έχουμε καρτελάκια... να ξέρουμε ποια είναι ποια...

next time!!!

 

Πάντως εγώ γιατί δεν πήρα χαμπάρι τη συλλογή υπογραφών???

Χαμένη στο κυνήγι της νεράιδας!!!

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι η Αρια ηταν η δευτερη με τις κεραιες εεεε?

βρε γαβριας, διπλα ησουνα αλλα δε λαλισες εεεε?

να μου πεις σαμπως προλαβαινα και για συστασεις????

παντως περασαμε καλα και φαγαμε καλυτερα!!!!!

 

Αυτή ήτανε γατούλα.Όντως ήμουνα δίπλα και έλιωσα που παρακολουθούσανε τα ζουζουνάκια σου.:D:D

singlemam,εσύ πέρασες εκπαίδευση όχι αστεία.Η τσαχπίνα σου κοινωνικότατη :-D:grin:

Για τις υπογραφές το είπανε κι απ'το μικρόφωνο αλλά με τη φασαρία και το κυνήγι φατσούλας ταυτόχρονα, θα ήταν θάυμα αν το έιχες ακούσει!!!

Όμως θα είναι συνέχεια η δράση οπότε στην άλλη συνάντηση θα σε περιμένουμε στην πόρτα για υπογραφή.:lol::lol::lol:

 

Ίσως έπρεπε να τα είχαμε βάλει στο τραπεζάκι της εισόδου τα έγγραφα των υπογραφών.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Γατουλααααααααααααααα.....τα καρτελακια γμτ

θυμαμαι ειχα φτιαξει μαι φορα για αλλη συναντηση (και δνε ειχα ερθει ) χαχαχαχα

Στην επομενη θα εισηγηθώ

καρτελακια

μαρκαδόρους και

κορδονάκια

σε ταρπεζακι στην είσοδο της εκδήλωσης (πωωωωωω λες και θα κάνουμε συνεδριο θα μαστε χαχαχχαχα)cow-tongue.jpg:D:D:D:D:D:D:D:D

 

αυτη η δημετρη με το δεκάποντο ηταν η singlemam?????????:roll::lol:

βρε κοπελια εγω για μια στιγμη ανυσηχησα μη πουντιασεις εκει πανω που ήσουν :lol::lol::lol::lol::lol:

(με εφαγε στα σημεια αλλα οκ ΕΓΩ ΔΕ ΦΟΡΑΓΑ ΚΑΙ ΤΑΚΟΥΝΙ ΝΤΑΞ???!!!!)

 

Tα διδυμα τα θυμαμαι παντως

κι ενα ωραιο ζουζουνι που στο παραμυθι ηθελε αγκαλια

 

Η κυρια που την ειχαν κλεισει με το αμαξι ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ????????

τερας υπομονης

εγω βγηκα εξω για ...¨διαφημήσεις¨... (=τσιγάρο)

και την βλεπω εκει

κατευθέιαν εγω : ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ 100????

χοχοχοοχ

το ζουζουνι της κυρίας συμμετειχε στο διαγωνισμο χορού και θυμαμαι να κοιτάει τη μανουλα του με τόση λαχταρα

και η μαμα απο κατω να λιωνει (γμτ όλο τις λεπτομερεις βλεπω .... και έχασα τη Daf - είμαι ή δεν έιμαι ??? τεσπα ! )και να ενθαρήνει το ζουζουνι .... !!! τι γλυκεια στιγμη !!!

 

(θα επανέθω )

Link to comment
Share on other sites

Άντε να πω και εγώ αν και λίγο καθυστερημένα. Ήταν πάρα πολύ όμορφα. Η πριγκιπέσα μου το ευχαριστήθηκε πολύ, ιδιαίτερα με τις πλαστελίνες και τα χαρτάκια που έκοβε όλη την ώρα. Χειροτεχνούσε πυρετωδώς. Το κουκλοθέατρο πολύ ωραίο μας άρεσε, αλλά λίγο τα κρουστά μας την χάλασαν. Εκεί που στρωθήκαμε να δούμε τα παιδάκια να παίζουν, η αυλαία δεν έλεγε να ανοίξει και επιστρέψαμε στην χειροτεχνία :)

 

PANOZ Χαρηκα πολυ που σε ξανειδα

( τεκνό όλα τα λεφτα ....για φίλιμα !!!)

 

χαχαχα τι λέει... βρε μη με κάνεις να κοκκινίζω! :) Εγώ χάρηκα όχι μόνο που σε ξαναείδα, αλλά και που με μεγάλη χαρά είδα ότι είχες πάρει μέρος στην οργάνωση του όλου εγχειρήματος.

 

κριμα που δεν ειχαμε και κανα ταμπελακι για να γνωριστουμε!!!!!

 

Μη μου το θυμίζεις! Αν είναι δυνατόν πάλι δεν έμαθα κανέναν. Ρώταγα και την dooo να μου πει αν ξέρει κανέναν, αλλά ούτε αυτή ήξερε... Μάλλον έπρεπε να πρήξω την Άρια, θα ήξερε κανέναν παραπάνω. Την γαβρούκα ήθελα πολύ να γνωρίσω ρε γμτ :)

 

αχχα και εγώ φορούσα "κεραίες"!:lol:

επιτέλους τελείωσα το κείμενο - ελπίζω να μην ξέχασα κάτι ή κάποιον!

... τι να πώ? ήταν πολύ όμορφα!

 

Απίστευτο! Η δεύτερη καρακουκλάρα με τις κεραιούλες ήσουν εσύ δηλαδή; Επιτέλους σε σταμπάραμε και εσένα :) Ευχαριστούμε πολύ Μαρία για το υπέροχο κυριακάτικο πρόγραμμα, καθώς και όλους όσους βοήθησαν.

Link to comment
Share on other sites

 

χαχαχα τι λέει... βρε μη με κάνεις να κοκκινίζω! :) Εγώ χάρηκα όχι μόνο που σε ξαναείδα, αλλά και που με μεγάλη χαρά είδα ότι είχες πάρει μέρος στην οργάνωση του όλου εγχειρήματος.

 

.

 

Panozzzzzzzzzzzzzz.... το ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΝΟΟΥΣΑ...τέκνο όχι τεκνό !!!! τώρα είδα τι εγραψα !!! χαχαχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

(μια χαρα παλικαρι είσαι αλλα μη με σκοτώσει και η γυναικ σου .....ανεφ λόγου και αιτιας δλδ):lol::lol:

 

ε την δυσλεξία μου μέσα!!!!

:lol::lol::lol::lol:

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ Panoz θεικο !

(θέλω τηλ κομμώτριας...)

μια κουκλα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Panozzzzzzzzzzzzzz.... το ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΝΟΟΥΣΑ...τέκνο όχι τεκνό !!!! τώρα είδα τι εγραψα !!! χαχαχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

(μια χαρα παλικαρι είσαι αλλα μη με σκοτώσει και η γυναικ σου .....ανεφ λόγου και αιτιας δλδ):lol::lol:

 

ε την δυσλεξία μου μέσα!!!!

:lol::lol::lol::lol:

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ Panoz θεικο !

(θέλω τηλ κομμώτριας...)

μια κουκλα !!!

 

χαχαχα ρόμπα έγινες! Είναι που η κόρη μου έμοιασε γι' αυτό :) Βασικά δε μου έμοιασε απλώς... αντίγραφο είναι :)

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol: τρεχα τώρα να σώσεις τον τόνο κα aria :lol::lol::lol:

καλά να πάθεις που δε συστήνεις τον κόσμο και στους υπόλοιπους.:P:p

Panoz για την ομοιότητα με την κόρη και σένα ψύχραιμο σε βρίσκω.Ξέρω κι άλλον ένα έτσι γι'αυτό το λέω :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

εχω ξεραθεί στο γελιο

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΡΕ ΡΑΝΟΖ

Εσυ είσαι μελαχρινός και το παιδι καταξανθο!

που σου εμοιασε?????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαααααααααχαχαχααχαχχαα

 

ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΣΤΗΣΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ?

ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΛΕΜΕ !!!!:lol:

Εδω με ρωτησε καποιος εσυ εισαι η Μαρια και μεχρι να απαντήσω

περασαν καμποσα δευτερα

λες και ειχα ξεχασει ποια είμαι που είμαι τι κανω !!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

(τον ξέρω κι εγω αυτόν που λες gavrias???

e?

ε?

ε?

τον ξέρω ?

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε να πω και εγώ αν και λίγο καθυστερημένα. Ήταν πάρα πολύ όμορφα. Η πριγκιπέσα μου το ευχαριστήθηκε πολύ, ιδιαίτερα με τις πλαστελίνες και τα χαρτάκια που έκοβε όλη την ώρα. Χειροτεχνούσε πυρετωδώς.

 

 

dsc02543814042.jpg

Panoz , εδώ είναι η μία "πλαστελίνη" που παίζανε τα παιδιά.

Εντελώς οικολογικές.:D:D

Ήτανε χρωματιστό ζυμάρι.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

singlemam αυτην λεω. Καλε σε ειδα με το 12ποντο και απεφευγα να πλησιασω . εεεεε...φορουσα τη φλατ μποτουλα μου οχι τιποτα αλλο. Μιλαμε ποναγανε τα ποδια μου μονο που σε κοιτουσα να ισοροπεις εκει πανω. Η μικρη σου ολα τα λεφτα. Μεσ' την κοινωνικοτητα. Και μια ανεση στην σκηνη....αλλο πραγμα :-D

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

elenik, σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το θυσαυρό μου!!!

Ναι, είναι κοινωνική και πολύ χαρούμενο παιδάκι... είναι τόσο χαριτωμένη αυτή η ηλικία... χαιρόταν με όλα τα ζουζούνια εκεί μέσα...οι χαρά είναι μεταδοτική και για μας τους μεγάλους... πραγματικά ήταν πολύ όμορφο να βλέπεις τόσες χαρούμενες φατσούλες!!!

Όσο για το 12ποντο... άστα... ακόμη δεν έχουν συνέλθει τα ποδαράκια μου... ως όψονται τα γενέθλια που προηγήθηκαν και αυτά που ακολούθησαν την ημέρα εκείνη (μια πολύ γεμάτη ημέρα...)

Άλλη φορά φλάτ και πολύ θα του είναι...

Link to comment
Share on other sites

Panozzzzzzzzzzzzzz.... το ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΝΟΟΥΣΑ...τέκνο όχι τεκνό !!!! τώρα είδα τι εγραψα !!! χαχαχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

(μια χαρα παλικαρι είσαι αλλα μη με σκοτώσει και η γυναικ σου .....ανεφ λόγου και αιτιας δλδ):lol::lol:

 

ε την δυσλεξία μου μέσα!!!!

:lol::lol::lol::lol:

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ Panoz θεικο !

(θέλω τηλ κομμώτριας...)

μια κουκλα !!!

:lol::lol::lol::lol::lol: Εντάξει κλαίωωωωω... ρε κοπελιά κι εγώ δυσλεξία έχω αλλά εσύ το παράκανες:lol: Τον τόνο αδελφές μου, τον τόνοοοοοο!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

δε ξαναπαμε αλλη μια φορα να συστηθουμε αυτη τη φορα?????

καμια φωτο δεν εχουμε να λεμε ποοιος ειναι ποιος???? κριιιιιιιιιμαααααααα

 

:lol::lol::lol:Ωραία ιδέα!! Και να βάλουμε καρτελάκια στις φωτό !!! :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά.........μαζευτήκατε εκεί και ΔΕΝ συστηθήκατε????:shock::shock:

 

Καλά που δεν μπορέσαμε να έρθουμε (:evil:),γιατί η Aria θα μου έκανε καταγγελία για καταπάτηση προσωπικών δεδομένων!!!:lol::lol::lol::lol::lol:(σιγά μην κρατιόμουνα,όλες θα σας ρωτούσα!!!):-D

 

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:Ωραία ιδέα!! Και να βάλουμε καρτελάκια στις φωτό !!! :lol::lol::lol:

 

αχ αχ αχ κατι ηξερα εγω και απεφευγα τα φλας :lol: στην Τρεμη θα μας βγαλετε εσεις:lol: (σαν καταδικος ενα πραγμα φωτο και απο κατω ονομα.:lol:)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Panoz για την ομοιότητα με την κόρη και σένα ψύχραιμο σε βρίσκω.Ξέρω κι άλλον ένα έτσι γι'αυτό το λέω :lol::lol::lol:

 

Να 'ταν μόνο αυτό; Μου έχει πάρει και τα χούγια μου ρε γμτ. Τι ανάποδο και ξεροκέφαλο που γίνεται μερικές φορές... τύφλα να έχω εγώ :)

 

Panoz , εδώ είναι η μία "πλαστελίνη" που παίζανε τα παιδιά.

Εντελώς οικολογικές.:D:D

Ήτανε χρωματιστό ζυμάρι.

 

Ναι μας το είπαν εκεί. Βασικά της είχαμε πάρει και εμείς της μικρής και παίζαμε με ένα μαραφέτι που την φορτώνεις και σου την βγάζει και σε σχήματα, αλλά όλα αυτά μαζεύτηκαν με την έλευση του 2ου. Μπουσουλάει σε όλο το σπίτι και ότι βρει το βάζει στο στόμα. Τέτοια παιχνίδια πλέον είναι απαγορευμένα και πολύ το χάρηκα που ξανασχολήθηκε με τέτοια.

 

Το παραμύθι... ακόμα και η μικρή μου που φοβόμουν ότι λόγω ηλικίας δεν θα μπορούσε να παρακαλουθήσει, καταενθουσιάστηκε (σε σημείο που χρειαζόταν να τη μαζεύω για να μην "συμμετέχει" τόσο ενεργά!!!)

Το φαγητό νο-στι-μό-τα-το!!! Μέχρι κι η μικρή έφαγε (λίγο μεν αλλά κάτι τσίμπησε)

 

Εμείς ήμασταν το αντίθετο. Αυτοκόλλητοι. Προσπάθησα πολλές φορές να την αφήσω με τα άλλα παιδάκια, αλλά τίποτα :) Είναι βελτιωμένη έκδοση του εαυτού μου... εγώ τουλάχιστον αν είχα προσωπική πρόσκληση ξεκόλλαγα.

 

Για το φαγητό αν κατάλαβα καλά και αυτό σπιτικές δημιουργίες ήταν; ωωω γι' αυτό ήταν υπέροχο; Βασικά δοκίμασα από όλα... τα πήρα για την μικρή αλλά αυτή δεν έφαγε τίποτα... και έτσι αναγκάστηκα (χωρίς μεγάλη προσπάθεια βέβαια) να τα φάω όλα εγώ. Έσκασα! Τα κουλουράκια δεν δοκίμασα, γιατί δεν πήγαινε τίποτα κάτω. :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ,

Εδώ μπορείτε να δείτε το slide show video που ετοιμάσαμε από την συνάντηση .

have fun :)

[YOU TUBE]IXsUbg3QmLA&feature=plcp[/YOU TUBE]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...