Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Αθήνα την Κυριακή 25 Μαίου !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η Ρούλα μπορεί και να είναι αυτή , ο φωκίονας σίγουρα δεν είναι!!!! είναι πιό σιτεμένος ήθελα να πω.

ΩΧ!!!τι λες τωρα :shock::shock::shock:

Και αυτος ποιος ειναι????

Ρουλαααααααα!!!!κρυψε το p.c. και χιλια συγγνωμη :oops:

Link to comment
Share on other sites

Η Ρούλα μπορεί και να είναι αυτή , ο φωκίονας σίγουρα δεν είναι!!!! είναι πιό σιτεμένος ήθελα να πω.

 

Φίλος να σου πετύχει......... αυτός είναι βρε απλά είναι μετά την τελευταία επίσκεψη στον Φουστάνο :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Η Ρούλα μπορεί και να είναι αυτή , ο φωκίονας σίγουρα δεν είναι!!!! είναι πιό σιτεμένος ήθελα να πω.

 

Φίλος να σου πετύχει......... αυτός είναι βρε απλά είναι μετά την τελευταία επίσκεψη στον Φουστάνο :lol::lol::lol::lol:

Α στο καλο και τρομαξα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Ρούλα μπορεί και να είναι αυτή , ο φωκίονας σίγουρα δεν είναι!!!! είναι πιό σιτεμένος ήθελα να πω.

 

Φίλος να σου πετύχει......... αυτός είναι βρε απλά είναι μετά την τελευταία επίσκεψη στον Φουστάνο :lol::lol::lol::lol:

Α στο καλο και τρομαξα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η Ρούλα μπορεί και να είναι αυτή , ο φωκίονας σίγουρα δεν είναι!!!! είναι πιό σιτεμένος ήθελα να πω.

 

Φίλος να σου πετύχει......... αυτός είναι βρε απλά είναι μετά την τελευταία επίσκεψη στον Φουστάνο :lol::lol::lol::lol:

Α στο καλο και τρομαξα!!!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άσε κι εγώ τα έγραψα 7 φορές ................μάλλον σκαλίζουν τα σικώτια του site μετά απο 7 φορές μου έφυγε το αστείο της υπόθεσης.

 

Σοβαρά τώρα αυτός δεν είναι ο φωκίωνας που να με πατάτε κάτω .+-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο μενα :D

Ηταν και για μενα πολυ ομορφο απογευμα,σας ευχαριστω :D

Λοιπον για αυτους που θελουν φωτο να καποιες......

Εχουμε και λεμε η Ρουλα με τον φωκ αγαπημενα ζουζουνιαζουν κρυφα απο τα παιδια μα τους επιασα :cool:881400wgfxl89eni.jpg

η Ντινατ με την pam ποζαρουν!

 

 

1045835vysbl0x9n0.png

 

η Μαρια Στυλιανακη μας λεει με ενθουσιασμο οτι εγινε θεια :D:D:D83483f5tnzxz2dd.jpg

η vassoκατσουφιαζει λιγο γιατι πρεπει να φυγει νωρις :(93062lgfa0vadgu.jpg

vann+sun μας στελνουν τα φιλια τους!!!!!

83378f17ka319eq.jpg

 

 

 

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

546761hqxafapbwd.jpg

Σας έβαλα και μια ολόσωμη γιατί η προηγούμενη δεν δείχνει όλα μου τα προσόντα... :lol:

 

Επιβεβαιώνω επίσης ότι στην επίμαχη φωτογραφία είναι ο Φωκίων.

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

Το "παλιό" μέλος είναι εδώ! Χάρηκα πολύ που έτυχε να είστε εκεί, δυστυχώς όπως σας εξήγησα, οι υποχρεώσεις τελευταία δεν με αφήνουν να συμμετέχω στην παρεούλα. Θα το παλέψω ξανά να επανέλθω, πάντα με χαλαρούς ρυθμούς βέβαια. Νινέττα, φωτο δική μου δεν βρήκες, όμως εντάξει, ούτως ή άλλως μοιάζω κατά πολύ με τις κοπέλες στις φωτό που δημοσίευσες (ε και λίγο καλύτερη!).

Link to comment
Share on other sites

Α,να μια!!εδω η tzeni d μολις γυρισε απο την δουλεια εριξε κατι προχειρο επανω της και εφερε το παιδι στον παιδοτοπο.Με αυτο το λουκ επαιξε μαζι του,εφαγε ενα τοστακι, χορεψε την αρκουδα,και τον παπαγαλο γιατι αρεσει στον Γιαννη,και μετα κουρασμενη γυρισε να απλωσει τα ρουχα και να φτιαξει φαγητο για την επομενη ημερα!!!!

Ναι! Αυτο ειναι το κοριτσι μας στο απλο,κουρασμενο και καθημερινο του.

Δεν κανει κατι για αυτο,ετσι γεννηθηκε και ετσι ξυπναει το πρωι.

Καθε μερα ειναι στον παιδοτοπο η tzeni d και η βοηθοι μου, και πολλες ακομα μαμαδες "ασχημες"οπως εκεινη!!!(κανω διαφημιση τωρα :lol: )

 

 

1230098ycvyyrtluk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες Νιννετάκι! Έτσι καθημερινά εμφανίζομαι, μόνο που στη φωτό είμαι λίγο κουρασμένη (παρατηρήσατε ότι γέρνω λίγο κι έχω ακουμπήσει... να ξαποστάσω..). Μόλις είχα κάνει γενική καθαριότητα.

Τι τραβάμε...

Πάντως πέθανα στο γέλιο!

Link to comment
Share on other sites

αχ,Νινεττούλα,σ'ευχαριστώ αγάπη μου για τη φωτό.....τόσο καλή φωτό μου ούτε εγώ δεν έχω......να μου τη δώσεις να την κάνω μεγέθυνση και μετά από αυτό.το σπίτι μου θά'ναι πάντα ανοιχτό...(άμα θες στο χαρίζω κιόλας....)

as1cxEz0g410010MjkyZHwwNjIwZHxNeSBsaXR0bGUgTmljb2wgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...