Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Parentholics !! 29 Νοεμβρίου Κυριακή !


Recommended Posts

Καλημέρα

 

mama21 + mpempakos (12 μηνών)

 

Αν πάρω ΜΕΤΡΟ μέχρι ένα σημείο και μετά ταξί, ξέρει κανείς ποιά στάση ΜΕΤΡΟ είναι σχετικά πιό κοντά για να κατέβω ?

 

Γιατί από Πειραιά που θα έρθουμε πρέπει να αλλάξω 3-4 λεωφορεία και δε νομίζω να αντέξει ο μικρούλης μου.

line_m121_beg_40_time_1226293200_text_ef20ecf0e5ecf0dceaeff220e5dfede1e920eae9fcebe1f2.gif71650c2s4z65rli.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο ομόνοια με ταξί είναι δεκα λεπτα με ενα τεταρτο!

απο πειραιά παρε τον ηλεκτρικό και κατεβα ομόνοια

δεν χρειαζεται να αλλαξεις να παρεις ΜΕΤΡΟ δλδ

και απο εκει με ενα ταξακι εισαι εκει σε δεκα λεπτα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ομορφα ομορφα ομορφα!

τα παιδια χαρηκαν παρα πολυ

τα δωρα ηταν σουπερ !

το φαγητο μιαμ μιαμ ....

η μικρη επεστερεψε ξεπατωμενη χαχαχαχαχαχαχαχ

 

η κοκκινη κλωστη ...τι να πω για αυτα τα κοριτσια!!! ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΘΕΕΣ!

 

τα κρουστα μας τα χαλασαν ....

 

καναμε και αφηγηση παραμυθιου και διαγωνισμό χορου !

χοχοοχοχοχοοχ

και ηταν όλα σουπερ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να πω τωρα και τα αλλα

elenic και τεκνο ΘΕΙΚΟ ΔΥΔΙΜΟ !(αγαπώ αγορομάνες)

afrodity χιλια συγνωμη λίγο το αλτσαχιμερ λίγο ο πανικός .....ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΑΣ Ε!!!!????

PANOZ Χαρηκα πολυ που σε ξανειδα

( τεκνό όλα τα λεφτα ....για φίλιμα !!!)

δεν παω συχνα σε συναντησεις .... αλλα χαρηκα πολυ που συμετείχα και ενεργα σε αυτην ...το κερδος που ηταν........ πολλες πολλες χαρούμενες φατσούλες που απαασχολήθηκαν δημιουργηκα επαιξαν εφαγαν ειπιαν υδρωσαν επεσαν κουραστηκαν γελασαν ...εζησαν ...ειναι ενκτημιτο !!!!!

γεια χαρα ως την αλλη φορα λοιπον !!!

Link to comment
Share on other sites

αρια μάλλον για την δικη μας τουμπα μιλάς χαχαχαχ θεαματική!!!!!

Πραγματικά ήταν ολα υπέροχα, αξίζουν πολλά συγχαρητηρία σε όλους όσους προσπάθησαν για αυτή τη συνάντηση, τα κορίτσια απο την κόκκινη κλωστή για αλλη μια φορα φοβερες!!!!

Χάρηκα που γνώρισα την elenic με τον φοβερό γιο και την Ελένη με την τσαχπίνα κόρη!!!!!!

 

Για αλλη μια φορα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑ ΡΕ ΡΟΥ ΑΕΡΟΤΟΥΜΠΑ ΛΕΜΕ !!!!

(για όσους το εχασαν...ξαφνικα λοιπόν βλεπω ενα παιδι με αυτοκτονικές τασεις (χαχαχαχαχ) ναφουνταρει απο την σκυνη )

χααααααααααχαχαχαχχα

μια αλλη μανουλα το μαζεψε το παιδι ( ημουν μακρια σορι φιλενας ακόμα τις ικανοτητες σουπερηρωα τις εξασκώ ...., δεν τα καταφερνω παντα)

και εσπευσα να μαζεψω τα απομηναρια μιας Δαναης σε σοκ !!!!!

χααααααααααχαχαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

dsc0310lb.th.jpgmy.php?image=dsc0320v.jpg

dsc0281pk.jpg

 

 

 

dsc0320v.jpg

 

 

dsc03577b.jpg

Κι ένα δέιγμα του χώρου.Τα κορίτσια της κόκκινης κλωστής για άλλη μια φορά υπέροχα :D:D

Τα φαγητά τέλεια, και είδικά η ιδέα να μας τα δώσουνε με τα ρεσώ τους για να είναι ζεστά.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑ ΡΕ ΡΟΥ ΑΕΡΟΤΟΥΜΠΑ ΛΕΜΕ !!!!

(για όσους το εχασαν...ξαφνικα λοιπόν βλεπω ενα παιδι με αυτοκτονικές τασεις (χαχαχαχαχ) ναφουνταρει απο την σκυνη )

χααααααααααχαχαχαχχα

μια αλλη μανουλα το μαζεψε το παιδι ( ημουν μακρια σορι φιλενας ακόμα τις ικανοτητες σουπερηρωα τις εξασκώ ...., δεν τα καταφερνω παντα)

και εσπευσα να μαζεψω τα απομηναρια μιας Δαναης σε σοκ !!!!!

χααααααααααχαχαχχαχαχα

 

οχι ρε είναι που νομίζει οτι ειναι ο σουπερμαν χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χαίρομαι που περάσατε όμορφααααααααα !!! ;)

 

Το ξανθό μου φωτογράφος όπως πάντα ε??

Ρουλίτσα τί ακούω ? Σούπερμαν η Δανάη μας ?? :lol:

 

Εσύ Άρια παιδί μου γιατί γελάς ?? :lol::lol::lol::lol::lol:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Νικάκι κι Ελένη στην επόμενη κανονίστε ταξίδι :D:D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν αναφέραμε ότι: Μαζέψαμε και τις πρώτες υπογραφές για τη δράση κατά της παιδικής κακοποίησης :)

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέραμε ότι: Μαζέψαμε και τις πρώτες υπογραφές για τη δράση κατά της παιδικής κακοποίησης :)

 

 

Αυτό είναι το πιο όμορφο από όλα... ! Συγχαρητήρια !!! :D:D:D

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

η μικρη επεστερεψε ξεπατωμενη χαχαχαχαχαχαχαχ

 

Εμας παλι γυρισε και συνεχισε να χοροπηδαει (πρεπει να του κοψω τις ντουρασελ αυτουτου παιδιου :lol::lol::lol:)

Συνεχεια ρωτουσε ποτε θα το ξανακανουμε.

 

Στραβωσα με τον κ. Βασίλη Λιόσση, της Batuca Greece με την ελλειψη επαγγελματισμου του αλλα ευτυχως η aria οχι απλα καλυψε το κενο αλλα περασαν και καλυτερα τα μικρα (το χορευτικο το συνεχισαμε και σπιτι ).

 

Οι πολυθρονες ηταν υπεροχες καθως και ο προμηθευτης τους (καλα ολοι το site του χαζευουμε σημερα? :D) καθως και ολα τα δωρακια

 

Χαρηκα πολυ που γνωρισα ατομα που μεχρι τωρα ηξερα απλα σαν φωνη ή γραμμες σε κειμενο. Ειδικα οταν απο κοντα ολοι ηταν ακομα πιο αξιολατρευτοι . :D (εννοειτε θα ξανακανονισουμε )

 

Το τραπεζακι με τις ζωγραφιες και τις δημιουργιες μου εδειξε πολλα νεα πραγματα και τροπους που ο Βασιλης λατρεψε (Μαρια θελουμε οδηγιες για τα μαγικα δαχτυλα γιατι δεν θυμαμαι καν πως γινονται :lol:)

 

Στο ακουσμα "τουμπα" αλλη τουμπα απο την σκηνη μου ερχεται στο μυαλο...:oops::oops::oops: (συγνωμη στον μικρουλη σου gavria :oops::oops: )

 

Χαρηκα ιδιαιτερα που περασαν και τα παιδια του κεντρου καλα και διασκεδασαν και αυτο ηταν η ομορφοτερη εικονα απ ολες :D Ηταν υπεροχα παιδια και μας δινουν μαθηματα ζωης. Τους ευχομαι οτι καλυτερο.

 

Μακαρι να μπορουσαμε να τους προσφερουμε πιο πολλα.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι πολυ που περασατε καλα και ζηλευω που δεν καταφεραμε να ερθουμε τελικα. Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαστε και εμεις στην παρεα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο παπους του Μαριου εχει γεροντικη ανια και σημερα ηταν σε καλη ημερα και ζητησε να δει τον εγγονο του μετα απο πολλους μηνες. Συνηθως δεν αντιλαμβανεται ποιος ειναι ο Μαριος οποτε δεν μπορουσαμε να μην τον παμε σημερα που τον αναζητησε. Οποτε ο μπαμπας μας τον πηγε και ξετρελαθηκε ο ενας με τον αλλον. Ασχετο με το θεμα αλλα ειναι ειναι εξαιρετικα ομορφο και περιεργο το πως επικοινωνουν τα παιδια με τους ηλικιωμενους.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι πολυ που περασατε καλα και ζηλευω που δεν καταφεραμε να ερθουμε τελικα. Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαστε και εμεις στην παρεα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο παπους του Μαριου εχει γεροντικη ανοια και σημερα ηταν σε καλη ημερα και ζητησε να δει τον εγγονο του μετα απο πολλους μηνες. Συνηθως δεν αντιλαμβανεται ποιος ειναι ο Μαριος οποτε δεν μπορουσαμε να μην τον παμε σημερα που τον αναζητησε. Οποτε ο μπαμπας μας τον πηγε και ξετρελαθηκε ο ενας με τον αλλον. Ασχετο με το θεμα αλλα ειναι ειναι εξαιρετικα ομορφο και περιεργο το πως επικοινωνουν τα παιδια με τους ηλικιωμενους.

ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ

ΤΟ ΠΩς ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ !!!! οχι εξαιρετικά όμορφο !!!! ♥♥♥ next time!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέραμε ότι: Μαζέψαμε και τις πρώτες υπογραφές για τη δράση κατά της παιδικής κακοποίησης :)

και θελουμε πολυ να φτασουν μεγεθος εγκυκλοπαιδειας :D:D:D:D:D

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Kai μεις περασαμε υπεροχα! δυστυχως πηγαμε αργα κ δεν προλαβαμε την κοκκινη κλωστη :-( :-(:-(:-(. με τα κρουστα δεν καταλαβα τι παιχτηκε αλλα η δαναη στεναχωρηθηκε που δεν την αφησαν πανω στη σκηνη να παιξει με τα ταμπουρλα επειδη ηταν μικρη, το περιμενε πως κ πως. Μετα γιατι ηταν κρυμμενοι?

μια χαρα ομως δημιουργησαν στο τραπεζακι κ μετα ξεσαλωσαν χορευοντας κ ακουγοντας παραμυθια! και εννοειται οτι κ η κορη μου κ τα ανηψια μου γυρισαν σπιτι ψοφια!!!

Χαρηκα πολυ που ειδα θεοδωρα με μαγουλο πανεμορμο οπως παντα, τη στεφανια που εγινε κοπελαρα τη νταφ με τον κλωνο της και που γνωρισα και την ds με την Νεφελιτσα που βιαζετε να περπατησει! Α, κ λατρεψα τη σκηνη που η Δαναη κ η Μαρινα της ντου, εκαναν ερπινγκ μεχρι τη σκηνη!

Λεγκ, μυρτω και φελινι, κριμας που δεν τα καταφερατε....

α, και να μην ξεχασω να πω για τα υπεροχα φαγητα (οσα μου επιτρεποταν να δοκιμασω, ηταν σουπερ) κ δωρα και να ευχαριστησω ειδικα την στελλα για το πανεμορφο σλινγκ που κερδισα :-)

αρια, θα το σκεφτω αν θα σε συγχωρησω....

και ναι η μαρια ηταν για μια ακομα φορα υπεροχη, χωμενη μεσα στα παιδακια!!! αυτα τα παιδακια του κεντρου που λετε, τι εννοειτε? Φιλοξενουνται εκει?

και επειδη απο βλακεια μου δε μιλησα η γλυκια κοπελα με τα ξανθα κοντα -σχεδον αγοριστικα- μαλλια, ποια ηταν? την εχω ξανασυναντησει νομιζω αλλα δεν... (αρια βλεπεις δεν εισαι η μονη που κανεις παρεα με γερμανους)

 

Για μια ακομη φορα ευχαριστω ολους.

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι πολυ που περασατε καλα και ζηλευω που δεν καταφεραμε να ερθουμε τελικα. Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαστε και εμεις στην παρεα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο παπους του Μαριου εχει γεροντικη ανοια και σημερα ηταν σε καλη ημερα και ζητησε να δει τον εγγονο του μετα απο πολλους μηνες. Συνηθως δεν αντιλαμβανεται ποιος ειναι ο Μαριος οποτε δεν μπορουσαμε να μην τον παμε σημερα που τον αναζητησε. Οποτε ο μπαμπας μας τον πηγε και ξετρελαθηκε ο ενας με τον αλλον. Ασχετο με το θεμα αλλα ειναι ειναι εξαιρετικα ομορφο και περιεργο το πως επικοινωνουν τα παιδια με τους ηλικιωμενους.

 

Μπράβο MarcoPolo!!! Είχατε μια πραγματικά γιορτινή μέρα,καλά κάνατε και την αφιερώσατε στο παππού. :D:D

 

και θελουμε πολυ να φτασουν μεγεθος εγκυκλοπαιδειας :D:D:D:D:D

 

Ε, μόλις αρχίσαμε.Σίγουρα θα φτάσουν :D

 

Στο ακουσμα "τουμπα" αλλη τουμπα απο την σκηνη μου ερχεται στο μυαλο...:oops::oops::oops: (συγνωμη στον μικρουλη σου gavria :oops::oops: )

 

 

:lol::lol::lol:Τούμπα η βουτιά μας κα elenik? Καλά που μου τον θύμησες το "γκρεμό".. :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...