Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Αθήνα την Κυριακή 30 Μαρτίου!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρακι περαστικα σου...που θα παει θα ερθει το καλοκαιρακι

κ θα ησυχασουμεεεεε 1022080t4jy4tbflx.gif

 

 

Πανικος αυτη τη φορα,πολλα τα μελη κ ειλικρινα γινοταν

χαμοςςςςςς,αλλα περασαμε τελεια!!!!Χαρηκα που σας ξαναειδα αλλα

κ που γνωρισα κ ατομα που τοσο καιρο μιλαμε εδω.

Να εισαστε ολοι καλα!!!!

 

 

Ολα ηταν υπεροχα για αλλη μια φορα!!!!

Νινεττα σε ευχαριστουμε παρα πολυ για ολα!!! 938071fd5yp5ku3x.gif

Link to comment
Share on other sites

Νινετα εισαι σουπερ ευχαριστουμε για ολα....

 

ρε κοριτσια λυπαμε μονο που δεν σας χορτασα ολες, (την επομενη φορα).....παντως χαρηκα που εστω ειπαμε ενα γεια...

να σται καλα ολες

να χαιρετστε τα υπεροχα παιδια σας....

 

(παρααααααααααααλογοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!)

 

 

 

συμφωνω αρια μου

an1cEY00g410010MDAwMDkyZHwwMDAwNTU0ZGF8dG8gbG91a291bWFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

ΣΑΜ, εισαι πολυ γλυκια!!χαρηκα που σε γνωρισα!!να σου ζησει το μωρακι σου!!

 

 

xanp εσενα εννοουσα!!!!:oops::oops::oops::oops:

 

την ΣΑΜ την γνωρισα σημερα???

χαμος γινοταν!!!

ουτε που θυμαμαι ονοματα!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα και εγω να ευχαριστησω για αλλη μια φορα την γλυκια Νινεττα!!! :D

Ηταν ολα παρα πολυ ωραια!!!!

 

Κατα τα αλλα και εγω δεν προλαβα ιδιαιτερα να μιλησω με ολες σας (ειμασταν και πολλες :shock: ), αλλα πιστευω στην επομενη συναντηση να τα καταφερουμε.

 

Παντως η Ηλεκτρα το ευχαριστηθηκε ιδιαιτερα, παρολο που ειχαμε το "ατυχημα" εμετου(λογω ζαλαδας στο αυτοκινητο), ενα τετραγωνο πριν φτασουμε στο παιδοτοπο, και μια "μουρλη" με ενα παιδακι τυλιγμενο σε πετσετα να τρεχει να παει στην τουαλετα!!!! :oops:

Η μπεμπα παντως ειναι ακομα duracell και γκρινιαζει.... :( !!! :roll:

 

Και η μαμα..........νυσταζει......και..........ελπιζει............

 

Καληνυχτα σε ολες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

 

ΣΑΜ, εισαι πολυ γλυκια!!χαρηκα που σε γνωρισα!!να σου ζησει το μωρακι σου!!

 

 

xanp εσενα εννοουσα!!!!:oops::oops::oops::oops:

 

την ΣΑΜ την γνωρισα σημερα???

χαμος γινοταν!!!

ουτε που θυμαμαι ονοματα!!

:lol::lol::lol: αποκλείεται να με γνώρισες μιας και ήμουν στην συνάντηση

της Θεσ/νίκης :lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Γελασα με την ψυχη μου καιρο ειχα να γελασω τοσο αλλα δεν γνωριστηκα με ολες τις μανουλες παλι (πολυ κοσμος καλε, πω πω!!!) ειμαι και λιγο ντροπαλη (γεια σου βρε Βασω που με ξεκουνησες!!! :lol::lol::lol: ).

 

Ο μπεμπουλης αν και μικρος ακομα το κατευχαριστηθηκε και γελασε και επαιξε και χορευε με τη μαμα (εχω εναν παπαγαλο....Βαγγελια Βαγγελια, δεν τη λενε Βαγγελια και πως τη λενε??????? Μαιρηηηηηηη!!!!) και ηπιε και ενα καρο νερο (ατιμες σαρδελες.....!!!) και κοιμηθηκε μονος του ευτυχισμενος στο αυτοκινητο (και το πηρε πααααρα πολυ καλα να ειναι μονος του πισω , για πρωτη φορα ειχα αγχος να οδηγω και να μην ειμαι διπλα του!)

 

Ελισσαβετ (ζιρτεκ κι αγιος ο θεος!), aria (τρελοσυμπεθερααααααααααααα!!!), xanp, maryp, Bασω και Θωμα (αχ ο γαμπρουλης μου κουκλαρος ηταν παλι!) dora (τι παιδι εχεις μαρη, τελειο!), benja (και τσικιτιτας και βαγγελας και μπαμπης ο σουγιας!!!!!) Fivi, Ρουλακι και ποσες αλλες γλυκιες μανουλες που δεν προλαβα να γνωρισω!!! Next time! (Αγγελικη παλι δε σε ειδα μπουουουουου χουουουουου..... :cry: )

 

Νιννετα και παλι ευχαριστουμε για ολα (φοβερη σοκολατα μιαμ μιαμ!), Ευγενια μου τι να σου πω κουκλιτσα μου, χαρα στο κουραγιο σου!!! Εγω κοντεψα να φυγω με πονοκεφαλο σημερα και δεν ειχα τα πιτσιρικια πανω μου!!!!! (deponακιαααααααααα, panadolακιαααααααα, lonaridακιαααααα.... παρε κοσμεεεεεεεεε εγω κερναω σημερα!!!!!!!!!!)

 

ΜΑρακι περαστικα κι αγυριστα. Ατιμες ιωσεις ξου ξου ξου μακρυα απο ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

Xa xa... τη fivi μαλλον την καλοσωρισα εγω που ως γνωστον ειμαι γαιδουρα και απαιτησα να μου πει ποια ειναι πριν ξε-εμετιασει το παιδακι της.. το οποιο ηθελε σωνει και ντε να παρει το μπιμπερο του χαρουλη.. (ηθελε να μαθει τα μυστικα του :lol: )

Η Μιμικα ειναι πραγματικα πολυ ντροπαλη (ουστ μωρη) και ενω την εβριζα γιατι δεν ηρθε, ανακαλυψα μια κοπελιτσα με ενα μωρο στην αγκαλια καπου χωμενη στο βαθος..

Η Maryp μου συστηθηκε αλλα δεν καταλαβα ποια ηταν γιατι μου ειπε Μαιρη οποτε της ειπαμε οτι "δεν εισαι Μαιρη παιδι μου εισαι Μαριπ..."

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Λόγω της πολυκοσμίας κι εγώ δεν κατάφερα να μιλήσω πολύ με κανέναν αλλά έστω και το λίγο που γνώρισα κάποιες από εσάς το ευχαριστήθηκα πολύ! :):):)

Το Ναταλάκι δε ξεσάλωσε :D:D (τσάμπα αγχωνόμουνα μη μου το ποδοπατήσουνε)

 

Ένα μεγάλο μπράβο στην Ευγενία που τα κατάφερε με τόσα παιδιά! (από τις πιο γλυκές κοπέλες που έχω δει σε παιδότοπους)

Η φιλοξενία δε της Νινέττας τέλεια έστω και χωρίς τους σερβιτόρους :):)

Ευχαριστούμε πολύ!!!!

6qjVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νινετακι ευχαριστούμε πολύ για όλα! Είσαι πολύ γλυκιά και όλα ήταν τέλεια! :D

Αν και δεν κατσαμε πολύ και δεν προλάβαμε πολλούς που ήρθαν αργότερα- έπρεπε να προλάβουμε και τον αγώνα !!! :x - περάσαμε πολύ καλά!

Αφροδιτούλα χάρηκα πολύ που σας γνώρισα, ελπίζω να είχατε άνετο ταξίδι επιστροφής, ο μικρός τέλειος και κουκλος! Pam :( δυστυχώς δεν σας πρόλαβα... Dora, xanp, elena73, ΝΤΙΝΑΤ, Angela, Ρουλίτσα, Mimika, Lilika, gavrias, vanessa, artemoula kai aggelikoula, Πηνελόπη, χάρηκα που σας είδα όλους έστω και για λίγο (καποιον θα ξέχασα σιγουρα :oops: )

G9FN.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

 

Χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα! Περάσαμε υπέροχα. Ο Γιάννης καταευχαριστήθηκε!

Περιμένω την επόμενη συνάντηση!

 

Νινέττα σε ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία σου! Ευγενία μπράβο κορίτσι μου για το κέφι και την υπομονή σου!

 

Φιλάκια σε όλες

Πένη

.png
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'ολα Νινέττα σε ευχαριστούμε! Πάντα γλυκεία και χαμογελαστή!

 

Περάσαμε πολύ ωραία. Εμείς μπορεί να αργήσαμε αλλά το κλείσαμε το μαγαζί. Η κόρη μου δεν έφευγε με τίποτα!

 

Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα κάποια μέλη που δεν ήξερα ήδη, χάρηκα που είδα κάποιες που ήξερα και στεναχωρέθηκα που δεν πρόλαβα να δω την Angela και την timmy's mom, aaa και την Έλενα73.

 

Όπως είπε και η Δωρα είχε πάρα πολύ κόσμο και η ιδέα για το γήπεδο μου φαίνεται μία χαρά. Δώρα ο γιος σου είναι σε καλό δρόμο, μην ανυσηχείς καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'ολα Νινέττα σε ευχαριστούμε! Πάντα γλυκεία και χαμογελαστή!

 

Και εμείς περάσαμε πολύ όμορφα! Χαρήκαμε που σας γνωρίσαμε όλους! :D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο γερές να είστε και να το επαναλάβετε κορίτσια!!!!!! Πόσο θα ήθελα να είμαι κι εγώωωωωωωωωωωωωωωωωωω όυά ουά!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Mata κανόνισε στην επομενη συνάντηση να έρθεις :wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ Νινέτα.

Ήταν όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!

Πρώτη φορά πήγαμε σε παιδότοπο και δεν περίμενα ότι θα άρεσε στον μπέμπη μας τόσο πολύ.

Έπεξε, χόρεψε και δεν άφηνε σε ησυχία την κοπέλα που τα πρόσεχε.

Μπράβο της που παρόλο τον χαμό ήταν όλη την ώρα γελαστή.

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα από κοντά και ελπίζω να τα ξαναπούμε.

698927w3uri2g9kq.gif + 698925jp6q6xl5uz.gif
Link to comment
Share on other sites

Mπράβο κοριτσάκια μου ! Χαίρομαι που περάσατε καλά αν και δεν υπήρχε αμφιβολία για το αντίθετο ! Εμείς δυστυχώς βήχουμε ακόμα ! Τι να πω ! Ελπίζω την επόμενη φορά ! :?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο γερές να είστε και να το επαναλάβετε κορίτσια!!!!!! Πόσο θα ήθελα να είμαι κι εγώωωωωωωωωωωωωωωωωωω όυά ουά!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Mata κανόνισε στην επομενη συνάντηση να έρθεις :wink::wink:

 

Μάτα αν πας να πάρεις κι εμένα μαζί σου!!!! Κι εγώ ζήλεψααααααα

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...