Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λιγότερα ωάρια στην ωοληψία


Recommended Posts

1 hour ago, egina mama είπε:

Sissy καλημερα και με μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι. Λοιπον 2 πραγματα θα σου πω και εγω που επεσα πανω στα μνμτ σου.

Καταρχην και ας εχουμε κανει μια διεγερση δεν σημαινει οτι ο οργανισμος θα αντιδραση το ιδιο σε μια επομενη διεγερση.  Και ενα εμβρυο να ειχες τωρα μπορει να σου εδινε μια χαρα εγκυμοσυνη. Εγω θα μεινω στην απωλεια της προηγουμενης εγκυμοσυνης σου. Πως τα θυροειδικα αντισωματα προκάλεσαν αποβολή? Δεν επαιρνες χαπι? τα αντισωματα σε θυρεοδειτιδα χασιμοτο ειναι παντα υψηλα και δεν πεφτουν σχεδον ποτε. Σου το λεω γιατι και εγω εχω την ιδια παθηση και εβγαλα δυο εγκυμοσυνες εις περας με υψηλα αντισωματα αλλα ρυθμισμενο θυρεοειδη. Γνωμη μου να ψαξεις λιγο την αιτια της προηγουμενης αποβολης λιγο περισσοτερο. Εχεις κανει καμπυλη ζαχαρου? εχεις πολυκυστικες?

Καντυ εσυ κοριτσι μου πως εισαι? Ακομα στον αγωνα ή περιμενεις μπεμπακι?

Να γινει το μωρακι σου αυτο το εμβρυακι!!!

Μπα τίποτα, ακόμα στον αγώνα. Περίμενω αποτέλεσμα απο Νικα να δούμε αν βελτιώθηκε καθόλου η κατάσταση με το σπιράλ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/1/2019 at 4:23 ΜΜ, nini84 είπε:

Κι εγω σε θυμαμαι sissy. Σε ευχαριστω για τις ευχες σου.

Πολυ χαιρομαι που προχωρησατε σε ετ. Μπραβο! Προσωπικα, αν και δεν ετυχε να κανουμε ετ με 3ης ημερας, δεν θα ειχα κανενα προβλημα. Ειμαι της αποψης να εμπιστευομαστε τα εμβρυα. 

Ουτε για την κορτιζονη θα ανησυχουσα. Κατι θα ξερει ο γιατρος. 

Σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα! Να γαντζωθουν τα εμβρυακια καλα και να εχετε μια ωραια θετικη χοριακη..!!

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!! :smile: Και εσυ με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου το νινάκι σου! 

On 12/1/2019 at 8:42 ΜΜ, Yovanna είπε:

 Βρίσκω πολύ σωστή την ιδέα του γιατρού σου να δοκιμάσετε 3ης μέρας εφόσον είχες αρνητικά με βλαστοκύστες! Δεν είναι το παρ'αθυρο εμφύτευσης ίδιο για όλες. Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Αχρείαστα να είναι τα άλλα που προχώρησαν! Ίσως για το δεύτερο! Έχω την εντύπωση οτι είσαι με τον Σφακ, ή κάνω λάθος?

Στην Θεσσαλονίκη είμαι! Μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα! Ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

@sissy_geo εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μία τεράστια χοριακή!!!

 

Μην σε ανησυχούν τα υπόλοιπα, οι γιατροί γνωρίζουν καλύτερα από εμάς τι είναι καλύτερο. 

Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2019 at 10:15 ΠΜ, egina mama είπε:

 

 

3 ώρες πρίν, kotsifikos είπε:

@sissy_geo εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μία τεράστια χοριακή!!!

 

Μην σε ανησυχούν τα υπόλοιπα, οι γιατροί γνωρίζουν καλύτερα από εμάς τι είναι καλύτερο. 

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί δεν έχω άλλο κουράγιο για τίποτα άλλο.... Έχω ξεπεράσει τα όρια μου κατα πολύ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...