Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ευχαριστω κοριτσια,

χθες επισκεφτηκα τον αθανατο τελικα,δεν πηγαινε αλλο,επρεπε καπου να κατασταλαξω.

μου κανει εντυπωση που μου λες για τουπε,εμενα μου εκανε καλη εντυπωση,τοο ακριβως αντιθετο,πολυ προσγειωμενος και απλος.τι να πω,δεν ξερω,με τους γιατρους δεν μπορεις να καταλαβεις τι ειναι ο καθεις.

εκλεισα σημερα και τα ραντεβου για το νοσοκομειο γιατι μονο ετσι λεει πλεον γεννας εκει,αν σε παρακολουθουν.πηρα και τηλ να ρωτησω για τις εξετασεις που μου εδωσε να κανω,γιατι εχω οαεε αλλα αθεωρητο, οποτε θα πληρωσω κανονικα οσο κοστιζουν.σε ιδιωτικο,μου ζητησαν 323 ευρω!ζαλιστηκα!!!να δουμε ποσο θα κοστισουν στο νοσοκομειο,μου ειπαν μετα τις 12.30 να τηλ.

γνωριζει καμια κοπελα?

 

cesilia,για τον μπυρο μου τον συστησε μια φιλη που πηγε για σπιραλ πρωτη φορα και μου ειπε τα καλυτερα.νεος ανθρωπος,πολυ γλυκος,απλος και κατανοητος.ειναι συμβεβλημενο0ς και με ικα.απλως εγω ηθελα παπαγεωργιου γεννα και δεν.

as1cMdv0g410020MDA1NzRifDAwOTg5M2J8JiM5NTY7JiM5NjA7JiM5NDk7JiM5NTY7JiM5NjA7Jg.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δηλαδή αν σε παρακολουθούν στο ιπποκράτειο αλλά όταν σε πιάσουν οι πόνοι εφημερεύει το παπαγεωργίου τι θα σε κάνουν; θα σε διώξουν;

όχι κανονίζει ήδη ο γιατρός σου πότε θα γεννήσεις ,αλλά και αν συμβεί κάτι τέτοιο με το τηλέφωνο που θα του κάνεις έχει ήδη ενημερώσει ότι έρχεται δικιά του.Λεφτά θα πάρει χαζός είναι να σε αφήσει.....σκέψου το λίγο.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε Νινα, σηγα μη τη διωξουν,αμα εφημερευει το Νοσοκομειο.

Απλα επειδη θα κανει παλη καισαρικη θα την προγραμματισει ο ιδιος, επισης αμα σε παρακολουθουν εκει , θα κανεις Β επιπεδου ντοπλερ κλπ στο Παπαγεωργιου, και εχει 2 πολυ καλους γιατρους και καλα μηχανηματα

 

Για τον Αθανατο δεν ξερω..αλλα ολοι οι γιατροι αλλιως φερονται σε πελατησσες τους και αλλιως στο νοσοκομειο. Εγω οταν ελεγα ποιον γιατρο εχω μαζευοντουσαν

Link to comment
Share on other sites

σορι κοριτσια μαλλον εγω δεν ημουν σαφης.

πλεον ξεγεννανε συγκεκριμενο αριθμο καισαρικων στο παπαγεωργιου.οποτε αν δεν εχεις καρτελα να σε παρακολουθουν δεν σου κανονιζουν ραντεβου για καισαρικη.αυτα μου ειπε,αυτα σας λεω.ετσι κι αλλιως εγω ηθελα να εχω καρτελα στο παπαγεωργιου,γιατι θελω να κανω εκει και τις εξετασεις, μεγαλο υπερηχο κτλ.φυσικα αν με πιασουν οι πονοι και σπασουν νερα και δεν εφημερευει το παπαγεωργιου, γενναω στο ιπποκρατειο με οποιους γιατρους εφημερευει,και ο δικος μου δεν παιρνει ουτε ευρω.αλλα ας φτασουμε με το καλο εως εκει και βλεπουμε...

επισης μου ειπε οτι ειναι πλεον εντολη διευθυντη ολες οι καισαρικες να προγραμματιζονται μετα την 39η εβδομαδα.πρεπει να εχεις σοβαρο προβλημα υγειας για να γινει πιο νωρις,πχ διαβητη κυησης κιαυτο παλι με παραπεμπτικο απο διαβητολογο κτλ

as1cMdv0g410020MDA1NzRifDAwOTg5M2J8JiM5NTY7JiM5NjA7JiM5NDk7JiM5NTY7JiM5NjA7Jg.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εγω ειχα για γιατρο μου τον ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗ. Ειναι πολυ καλος γιατρος και με πολυ καλη συμπεριφορα.... Ακομα εχει Μετεκπαίδευση σ*τη Γυναικολογική Ογκολογία κ στην Ογκολογία του Μαστού... το τηλεφωνο του ειναι: 2310242450

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μανούλες και μή...καλησπέρα!

 

Γνωρίζετε μήπως τον Περδίκη? είναι στην Πλάτωνος (κέντρο Θεσσαλονίκης).

όποια γνωρίζει και έχει προσωπική εμπειρία ή έστω ακουστά ας με ενημερώσει σας παρακαλώ!

 

και να ρωτήσω και κάτι άλλο!

ο συγκεκριμένος γιατρός είναι συμβεβλημένος με το ΙΚΑ και δέχεται στο ιατρείο του δωρεάν με το βιβλιάριο του ΙΚΑ.

εάν πάω να αναλάβει την εγκυμοσύνη μου και φυσικά την γέννα, όλες οι επισκέψεις θα είναι δωρεάν...σωστά????

και η γέννα? πού γίνετε? σε νοσοκομείο ή σε κλινική? Η κλινική φαντάζομαι πληρώνεται κανονικά...ο γιατρός πληρώνετε εξτρά ή καλύπτεται απο το ΙΚΑ?

kc3rp3.pngD0HJp3.png

"Μέχρι τώρα είχαμε ο ένας τον άλλον.. τώρα έχουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ..!"

31.07.2010

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΜΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ 'Η ΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Τ ΜΙΚΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ........ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ.

mEJOp2.png?EXgmmHz9

 

iFIZp2.png?LvwxVqRG

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΗΣ.ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

μολις γυρισα απο τν γιατρο μου που με παρακολουθει και ειχα σκοπο να γεννησω σε κρατικο λογω κρισης...αλλα με τα καινουργια μετρα θα πρεπει και εκει να πληρωσω 900 και ο ανθρωπος μου προτεινε να με ξεγεννησει στην βιοκλινικη πρωην γαληνος οπου θα μου βγουν τα ιδια χρηματα και μου ειπε οτι λογω των οικονομικων συνθηκςων εχει ριξει την αμοιβη του στα 500 ευρω...μου λυθηκαν τα χερια κοριτσια...δεν αναφερω ονομα αλλα αξιζει ενα μεγαλο ευχαριστν γιατι ειναι περα απο γιατρος κα ανθρωπος...

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο τν γιατρο μου που με παρακολουθει και ειχα σκοπο να γεννησω σε κρατικο λογω κρισης...αλλα με τα καινουργια μετρα θα πρεπει και εκει να πληρωσω 900 και ο ανθρωπος μου προτεινε να με ξεγεννησει στην βιοκλινικη πρωην γαληνος οπου θα μου βγουν τα ιδια χρηματα και μου ειπε οτι λογω των οικονομικων συνθηκςων εχει ριξει την αμοιβη του στα 500 ευρω...μου λυθηκαν τα χερια κοριτσια...δεν αναφερω ονομα αλλα αξιζει ενα μεγαλο ευχαριστν γιατι ειναι περα απο γιατρος κα ανθρωπος...

 

αυτός έχει ρίξει την τιμή του για ρώτα και στην κλινική τι τιμές έχουν μην σου πουν κανένα τρελό νούμερο, γιατί και σε αυτούς έχει "πέσει" η δουλειά και ίσως έχουν τσιμπήσει τις τιμές τους.με το καλό το μωρό.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

αυτός έχει ρίξει την τιμή του για ρώτα και στην κλινική τι τιμές έχουν μην σου πουν κανένα τρελό νούμερο, γιατί και σε αυτούς έχει "πέσει" η δουλειά και ίσως έχουν τσιμπήσει τις τιμές τους.με το καλό το μωρό.

ρωτησα φευγοντας , ηταν απεναντι...με 2 μερες διαμονη 820 συν 150 επισκληριδιος σε δικλινο, μια χαρα μου φανηλε λαι ηταν και ευγενεστατες ενω στο παπαγεωργιου που ειχα παει στα εξωτερικα ιατρεια ηταν σαν να κανανε αγγαρεια...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Μανούλες και μή...καλησπέρα!

 

Γνωρίζετε μήπως τον Περδίκη? είναι στην Πλάτωνος (κέντρο Θεσσαλονίκης).

όποια γνωρίζει και έχει προσωπική εμπειρία ή έστω ακουστά ας με ενημερώσει σας παρακαλώ!

 

και να ρωτήσω και κάτι άλλο!

ο συγκεκριμένος γιατρός είναι συμβεβλημένος με το ΙΚΑ και δέχεται στο ιατρείο του δωρεάν με το βιβλιάριο του ΙΚΑ.

εάν πάω να αναλάβει την εγκυμοσύνη μου και φυσικά την γέννα, όλες οι επισκέψεις θα είναι δωρεάν...σωστά????

και η γέννα? πού γίνετε? σε νοσοκομείο ή σε κλινική? Η κλινική φαντάζομαι πληρώνεται κανονικά...ο γιατρός πληρώνετε εξτρά ή καλύπτεται απο το ΙΚΑ?

Πατουσάκι, εγώ νομίζω ότι το ΙΚΑ δεν καλύπτει τους υπέρηχους και θα σε βάλει να πληρώσεις κάτι γι'αυτούς. όταν γεννήσεις, αν πας σε κλινική, ένα μέρος το πληρώνει το ΙΚΑ (ανάλογα πώς θα γεννήσεις) και σίγουρα πληρώνεις εσύ όλη την αμοιβή του γιατρού. τσέκαρέ τα πρώτα, μη σου λέω διάφορα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Καλημέρα κορίτσια....έχω διαβάσει πολλά καλά λόγια για τον Παπαχαντζοπουλο Στεργιο.μήπως ξέρει καμία σας τι επίσκεψη παίρνει και ποσα παίρνει για την γέννα;

Link to comment
Share on other sites

τον παπαχατζοπουλο τον εχω ιατρο και μπορω να σου πω οτι ακομα δεν το πιστευω οτι μετα απο τοσες δυσκολιες γεννησα την κορη μου και μαλιστα φυσιολογικα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΘΑΝΑΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ....ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ...ΤΟ ΤΗΛ 2310240333 ΟΔΟ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 30.....

 

εσυ τον ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

και επειδη θα σκασω πια...λοιπον επειτα απο παραμονη μου στο νοσοκομειο ειδα πολλα και ακουσα περισσοτερα..θα γραψω μονο αυτα που βιωσα εγω.

καποιους απο τους γιατρους που αναφερεστε και λετε οτι ειναι εξαιρετικοι εχουν κανει τα εξης..

παιζανε χαρτια (πασκεντζα λεγετε?)στον υπολογιστη και ειχανε παρει στο ψιλο και ειρωνευοταν μια ευσωμη κοπελα που γεννουσε..Σταματα καλε να φωναζεις την φωναζαν μεσα απο το γραφειακι οπου επαιζαν και κανανε πλακιτσες μεταξυ τους γιατρος -νοσοκομες- μαιες...να σημειωσω οτι η κοπελα ηταν πελατισα του γιατρου και απλα την ξεγεννησε στο νοσοκομειο..

ανοιξε τα μπουτια σου καλε...(αναφερομενος σε μενα)γιατρε δεν μπορω εχω επισκληριδιο ..δεν νιωθω τιποτ ααπο την μεση και κατω..μου αρπαζει το ποδι το ανοιγει ως να ημουν η κομανετσι και μου χωνει ολο του το χερι για να βαλει ενα υποθετο στον κολπο ..βριζοντας εφυγε και μου ελεγε φτου ρε γμτ τι μου ετυχε σημερα..

αδιαφορια μεσα στο νοσοκομειο ακομα και σε πελατισες του(ς)

προσοχη ποιους προτεινουμε...προσοχη ποιους επιλεγετε...για αυτους αν ειμαστε πελατισες ειμαστε κερδοφορα επιχειρηση..στο νοσοκομειο ειμαστε τπτ ..

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε ολες καλά πως ο γυναικολόγος είναι καθαρά προσωπική υπόθεση και έχει να κάνει με το πως νιώθει η κάθε γυναίκα μπροστά στο γυναικολόγο της άρα δεν μπορείς κ να προτείνεις. Ειναι καθαρά θέμα εμπιστοσύνης και σιγουριάς.

Παρόλα αυτά τον δικό μου αγώνα στην απόκτηση παιδιού τον έκανα με τον ΤΣΑΠΙΚΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟ και αυτό γιατί στάθηκε στο πλευρό μου πρώτα σαν άνθρωπος και μετά σαν γιατρός.

Έμεινα έγκυος σε δίδυμα μετά από 2 χρόνια

και ύστερα από εξωσωματική με συνεργάτιδα που μου πρότεινε αυτός στο Γέννεσης θεσ/ νικης και γέννησα 2 υγιέστατα αγοράκια...

Είναι παλιός γιατρός, βρίσκεται ΤΣΙΜΙΣΚΗ 84 ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 2310262101

Αξίζει να κανετε μια επίσκεψη.

<a href=Pqenp2.png' alt='Pqenp2.png'>
Link to comment
Share on other sites

πεπα

*

Εγγραφή: 27-08-2010

Μηνύματα: 410

 

 

τον παπαχατζοπουλο τον εχω ιατρο και μπορω να σου πω οτι ακομα δεν το πιστευω οτι μετα απο τοσες δυσκολιες γεννησα την κορη μου και μαλιστα φυσιολογικα.

 

Ναι το διάβασα ότι είναι πολύ καλός αλλά θέλω να μάθω και τιμές.μήπως γνωρίζει καμία;;

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, πριν 2 χρονια ηταν αλλες τιμες και δε θελω να κανω λαθος. μπορεις να επικοινωνησεις με τις κοπελες που γεννησαν προσφατα-nikidel, stellinaki, klio1985 (μαλλον θα γεννησει σε λιγο), αστερακι85.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος αποφάσισα να αλλάξω γυναικολόγο. Πήγαινα στην Πανάγου αλλά δεν ήμουν ευχαριστημένη και αποφάσισα να δοκιμάσω τον Αργυρίου Θεόδωρο. Έχω πάει δυο φορές μόνο και είμαι ικανοποιημένη μέχρι τώρα απλά επειδή είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και είναι νωρίς ακόμη θα ήθελα να μάθω τη γνώμη και όσων τον έχουν ήδη δοκιμάσει. Εύχομαι ό,τι καλύτερο σε όλες!

uNfhp2.png

4XvSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...