Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Εμεις γυρίσαμε απο τον ουρολογο είναι εξαιρετικός επιστήμονας . Θα κανουμε εξετάσεις για καρυοτυπο και τα λοιπά και μετά βλέπουμε .πάντως ευτυχώς το γεννητικό σύστημα του αντρουλη μου είναι στα φυσιολογικά πλαίσια . Ας ελπίσουμε να μας βοηθήσει ο θεός και να βρούμε έστω και λίγα

Σπερματοζωάριακια. Αυτά τα νέα τα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας τι κάνουν;;;;

 

Καλή αρχή λοιπόν και καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σας!!!!!! Θα βρεθούνε .....θα βρεθούνε .....!!!!!! Είναι λίγες (ελάχιστες) οι περιπτώσεις που δεν βρίσκεται τίποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 956
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα στην παρεα, χαθηκα και εγω με τη δουλεια και τρεχαματα

 

να καλωσορισω την Foulakik, και τη kristinak στην παρεα μας, δυστυχως αυξανομαστε αλλα θα τα καταφερουμε ολοι στο τελος

silkie σας ειπαν 25/3? στην αργια θα ειναι ετοιμα? :shock:

Μαντονα καλη επιτυχια στις εξετασεις σας και καλα αποτελεσματα, χαιρομαι που σας αρεσε ο ουρολογος

Georgina84 καλη συνεχεια με τις ενεσεις και τον υπερηχο, ολα να συνεχισουν καλα μεχρι το τελος της προσπαθειας σας

Mr_Optimistic καλα αποτελεσματα για τον καρυοτυπο

Μαγισσα περαστικα συντομα σιδερενια!

 

τα δικα μας νεα κοριτσια και αγορια, ειναι τρεξιμο και παλι τρεξιμο, γεμιζουμε τις ωρες μας να μην σκεφτομαστε, θα εχουμε και την μετακομιση οποτε ο καιρος θα φυγει νερακι, τωρα εμενα με τρεχει ο θυρεοειδης μου παλι, εχω τοξικο αδενωμα μονηρη οζου, δευτερα παω για υπερηχο να δουμε πως παει απο ογκο και αιματωσεις για να ξερουμε πως θα συνεχισουμε, φαρμακευτικα ή χειρουργικα..... ολα τα' χε η Guinevere ο θυρεοειδης της ελειπε τωρα

παντως θα συμφωνισω με τη σιλκι αυτη η βλακεια του χαλαρωσε ενα χρονο, μας εχει καψει

 

 

Καλά ξεμπερδέματα με τον θυροειδη !!!! Γρηγορα και με τον ευκολότερο τροπο!!!!! Φρόντισε τον ομως σουπερ γιατι για την εξωσωματικη (και γενικα για την σύλληψη) τον θελουμε σουπερ ντουπερ σπεσιαλ!!!!!! Φρόντισε τον λοιπον σαν τα ματια σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ μαγισσουλα μου και εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε όλοι και θα το νικήσουμε το τέρας της αζωοσπερμιας . Λες να σπάσει την γκαντεμιά μας η Γεωργίνα και να είναι η πρώτη εγκυουλα της παρέας; Μακάρι Παναγίτσα μου άντε και μετά έρχεται η σειρά σου !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ μαγισσουλα μου και εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε όλοι και θα το νικήσουμε το τέρας της αζωοσπερμιας . Λες να σπάσει την γκαντεμιά μας η Γεωργίνα και να είναι η πρώτη εγκυουλα της παρέας; Μακάρι Παναγίτσα μου άντε και μετά έρχεται η σειρά σου !!!!!!

 

Ουουουου.....αυτη ειναι γκανιαν!!!! Δεν την φοβαμαι!!!! Ειναι σιγουρακι!!!!!

Εγω αργω ακομα!!!! Θα σας βάλω πρωτα ολες σε μια σειρα και μετα βλεπουμε.....χαχαχχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε παιδιά ευχαριστώ και πάλι! !! Όλους σας...

Μαγισσα εσύ έκανες την αρχή με τη βιοψία που όλα πήγαν καλά νομίζω ότι όλοι εδώ μέσα είναι πρώτα απ όλα αυτό το αποτέλεσμα να είναι καλο και το άλλο έρχεται μετά! !

Μαντονα μου μακάρι :)

 

Σε όλους εύχομαι το ίδιο θετικό αποτέλεσμα στις βιοψιες μας :)

 

Mr Optimistic σίγουρα ο καρυότυποΣ θα είναι καλός !! Χάρηκα πολύ μπράβο :)

 

Guinevere εύχομαι σύντομα να ξεμπερδέψεις με τον θυρεοειδή σου όντως είναι πολύ σημαντικό κομμάτι να ρυθμίσεις. Περιμενω νεοτερα σου. Υπομονή και με τη μετακόμισή σου

 

Foulakik αν θες λεπτομέρειεςγια την επιτροπή μπορώ να σε βοηθήσω πέρασα τον Νοέμβρη ισχύει αυτό που σου λέει η μαγισσα

 

Φιλιά πολλα σε όλους και ψυχραιμία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε παιδιά ευχαριστώ και πάλι! !! Όλους σας...

Μαγισσα εσύ έκανες την αρχή με τη βιοψία που όλα πήγαν καλά νομίζω ότι όλοι εδώ μέσα είναι πρώτα απ όλα αυτό το αποτέλεσμα να είναι καλο και το άλλο έρχεται μετά! !

Μαντονα μου μακάρι :)

 

Σε όλους εύχομαι το ίδιο θετικό αποτέλεσμα στις βιοψιες μας :)

 

Mr Optimistic σίγουρα ο καρυότυποΣ θα είναι καλός !! Χάρηκα πολύ μπράβο :)

 

Guinevere εύχομαι σύντομα να ξεμπερδέψεις με τον θυρεοειδή σου όντως είναι πολύ σημαντικό κομμάτι να ρυθμίσεις. Περιμενω νεοτερα σου. Υπομονή και με τη μετακόμισή σου

 

Foulakik αν θες λεπτομέρειεςγια την επιτροπή μπορώ να σε βοηθήσω πέρασα τον Νοέμβρη ισχύει αυτό που σου λέει η μαγισσα

 

Φιλιά πολλα σε όλους και ψυχραιμία

 

 

 

Ισχύει αλλα το μαγισσακι εχει την λυση και για αυτο!!!!! Χαχχαχαχαχα.....μεταλαμπάδευσε τις γνώσεις σου Georgina παιδι μου!!!!!Χαχχαχαχαχαχα .......

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουν τα κορίτσια μου ; Εμεις αυριο πάμε για καρυοτυπο κτλ δεν ξέρω γιατί αλλα εχω μια συγκρατημένη αισιοδοξία ότι θα εχουμε καλα αποτελέσματα και μετά σιγά σιγά θα ετοιμάζουμε βαλίτσες για Γερμανία δυστυχώς δεν φτάνει που εχουμε τα προβλήματα μας εχουμε να αντιμετωπίσουμε και την ξενιτιά . Άτιμη κοινωνία άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους ρίχνεις στα ξένα χέρια χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουν τα κορίτσια μου ; Εμεις αυριο πάμε για καρυοτυπο κτλ δεν ξέρω γιατί αλλα εχω μια συγκρατημένη αισιοδοξία ότι θα εχουμε καλα αποτελέσματα και μετά σιγά σιγά θα ετοιμάζουμε βαλίτσες για Γερμανία δυστυχώς δεν φτάνει που εχουμε τα προβλήματα μας εχουμε να αντιμετωπίσουμε και την ξενιτιά . Άτιμη κοινωνία άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους ρίχνεις στα ξένα χέρια χαχαχαχα

 

Έτσι αισιόδοξη να εισαι!! Καλα αποτελέσματα σας εύχομαι !!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα! πως ειστε;

 

μαντονα ολα καλα να πανε, ετσι να εισαι αισιοδοξη οσο μπορεις, και καλη επιστροφη να εχετε

 

georgina84 και μαγισσουλα ετσι πρεπει να το ρυθμισουμε γιατι μας εχει σπασει και τα νευρα, αστε που παιζει και με το βαρος μου και με εκνευριζει ακομη πιο πολυ

 

καλο τριημερο σε ολους μας!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ σημερα κάναμε και τις υπόλοιπες εξετάσεις και τώρα είμαστε στο "περίμενε"εύχομαι και σε σένα να πάνε ολα καλα και να ρυθμιστούν ολα . Οι υπόλοιποι της παρέας μάλλον έχουν φύγει για τριήμερο..... Μακάρι ο θεός να μας δίνει απο δω και πέρα μόνο χαρές τέρμα τα δάκρυα και οι στεναχώριες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guinevere μην ανησυχείς, το χάρισμα είναι κληρονομικό, όχι κολλητικό :D Ή όπως λέει και ο ποιητής "Δεν κολλάει η τρέλα, μανάρι μου!!" Ό,τι ιδέα κι αν σου έχει μπει, ακόμη κι αν τελικά ευσταθεί, ακόμη κι αν είναι το χειρότερο δυνατό σενάριο, να ξέρεις ότι λύσεις υπάρχουν και με πολύ καλά αποτελέσματα :)

Georgina έκλαψα από τα γέλια με τη Βουγιουκλάκη, να είσαι καλά!

Foulaki σου στέλνω πμ.

 

Εμείς ακόμη περιμένουμε και περιμένουμε και περιμένουμε... Τώρα μου είπαν από το Ακεσώ ότι ο καρυότυπος θα είναι έτοιμος μετά τις 25/3!!! Έλεος δηλ. Μετά τις 25/3 είναι και η 26/3, αλλά και το Πάσχα... γγγγκρρρρ! Τους έβρισα, εννοείται, γιατί μας είχαν πει 10 εργάσιμες αρχικά. Αν το ήξερα εξ αρχής ότι θα έπαιρνε ένα μήνα θα πήγαινα στο δημόσιο, που είναι και δωρεάν. Συν τοις άλλοις, δεν τον έχεις και το Σοφικίτη εύκαιρο ανά πάσα στιγμή.

Εμάς πάντως κανείς από τους 2 ουρολόγους ούτε ο ενδοκρινολόγος μας είπαν να κοιτάξουμε για κυστική ίνωση. Εγώ είχα κάνει και είμαι αρνητική. Υπάρχει πιθανότητα να οφείλεται εκεί η αζωοσπερμία; Εξ όσων γνωρίζω συνοδεύεται και από αρκετά άλλα συμπτώματα, σωστά;

 

 

συγνώμη που πετάγομαι έτσι! πρώην παθούσα κι εγώ! ναι υπάρχει περίπτωση αν είναι φορέας να έχει αποφρακτική αζωοσπερμία...εμάς μας ζήτησε την εξέταση η εξωσωματικός με το που είδε ότι το πρόβλημα είναι η αζωοσπερμία!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη που πετάγομαι έτσι! πρώην παθούσα κι εγώ! ναι υπάρχει περίπτωση αν είναι φορέας να έχει αποφρακτική αζωοσπερμία...εμάς μας ζήτησε την εξέταση η εξωσωματικός με το που είδε ότι το πρόβλημα είναι η αζωοσπερμία!

 

Δίδυμα βλεπω!! Να σου ζήσουν εύχομαι και απο τα δικα μας!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη που πετάγομαι έτσι! πρώην παθούσα κι εγώ! ναι υπάρχει περίπτωση αν είναι φορέας να έχει αποφρακτική αζωοσπερμία...εμάς μας ζήτησε την εξέταση η εξωσωματικός με το που είδε ότι το πρόβλημα είναι η αζωοσπερμία!

 

Δίδυμα βλεπω!! Να σου ζήσουν γερά να ειναι πάντα!! εύχομαι και απο τα δικα μας!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Τι κανει η παρέα;;; Θελω νεα εχω μέρες να ακούσω βγήκε κανενα απο τα αποτελέσματα σας;

Silkie εσένα πρεπει να ειναι οι μέρες που περιμένεις τα αποτελέσματα;! Περασε ο μήνας είδες!!

Μάγισσα πως ειναι το μάτι σου;;

 

Εγω μολις γύρισα απο τον γιατρο μου πολυ καλα λέει παω μου μέτρησε γύρω στα 15 αυγουλακια!!! :shock: μια χαρα ειναι λέει!! Ξερω γω χαχαχ

Θα παω παλι Δευτερα ξανα μανά να κανω οιστραδιολη και υπέρηχο μετα παλι την Τετάρτη και όπως παει το πραγμα Παρασκευή ερχόμαστε Αθήνα!!! :rolleyes::shock:

Παναγία μου κοντεύουμε...

Πείτε μου τα δικα σας περιμένωωωω!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Τι κανει η παρέα;;; Θελω νεα εχω μέρες να ακούσω βγήκε κανενα απο τα αποτελέσματα σας;

Silkie εσένα πρεπει να ειναι οι μέρες που περιμένεις τα αποτελέσματα;! Περασε ο μήνας είδες!!

Μάγισσα πως ειναι το μάτι σου;;

 

Εγω μολις γύρισα απο τον γιατρο μου πολυ καλα λέει παω μου μέτρησε γύρω στα 15 αυγουλακια!!! :shock: μια χαρα ειναι λέει!! Ξερω γω χαχαχ

Θα παω παλι Δευτερα ξανα μανά να κανω οιστραδιολη και υπέρηχο μετα παλι την Τετάρτη και όπως παει το πραγμα Παρασκευή ερχόμαστε Αθήνα!!! :rolleyes::shock:

Παναγία μου κοντεύουμε...

Πείτε μου τα δικα σας περιμένωωωω!!! :wink:

 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!! Μια χαρα τα 15 αυγουλακια!!! Τελεια θα ελεγα!!!! Εκανε οιστραδιολη ;;;; Αν ναι ποσο βγηκε;;;; Αντε αντε κοντευει η μεγαλη μερα!!!!! Μια χαρα το ματι ευτυχως !!!!! Νομιζω οτι ξεμπέρδεψα!!!!! Του βαζω ακομα διαφορα βεβαια αλλα ευτυχως ειναι καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!! Μια χαρα τα 15 αυγουλακια!!! Τελεια θα ελεγα!!!! Εκανε οιστραδιολη ;;;; Αν ναι ποσο βγηκε;;;; Αντε αντε κοντευει η μεγαλη μερα!!!!! Μια χαρα το ματι ευτυχως !!!!! Νομιζω οτι ξεμπέρδεψα!!!!! Του βαζω ακομα διαφορα βεβαια αλλα ευτυχως ειναι καλα!!!!

 

Ευχαριστώ μαγισσουλα μου !! Περαστικά σου να βάζεις συνέχεια δάκρυα με υαλουρονικο για να το ενυδατώνεις.

Ναι ήταν η δεύτερη φορά σήμερα. Η πρώτη (21/3) ήταν 19,3 και σήμερα ήταν 300 ή 350 το κράτησε το χαρτί ο γιατρός. Δευτέρα θα ξανακάνω... Έτσι έπρεπε να είμαι μου είπε.

Και κάτι κουλό να σε ρωτήσω, αύριο αλλάζει η ώρα, ρώτησα το γιατρο κ είπε δεν πειράζει στις 5 πάλι να συνεχίσω την ένεση (ίδιες μονάδες) εσύ τι λες; με βολεύει η ώρα η αλήθεια χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Γκανιαν μου ΕΣΥ Γεωργίνα !!! ΧΑ ΧΑ 15 είναι τέλεια μπράβο κοριτσακι μου !! Εμεις είμαστε στο περίμενε και σε καμία βδομάδα θα φύγουμε για Γερμανία και ο θεός βοηθός .αντε μαγισσουλα μου παει πέρασε και αυτό

Georgina ποτέ θα κάνετε βιοψία ;;; Αντε να πάνε ολα καλα και να πέρνει σειρά η επόμενη !!!!!!

Τα υπόλοιπα μέλη της παρέας που βρίσκονται ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Γκανιαν μου ΕΣΥ Γεωργίνα !!! ΧΑ ΧΑ 15 είναι τέλεια μπράβο κοριτσακι μου !! Εμεις είμαστε στο περίμενε και σε καμία βδομάδα θα φύγουμε για Γερμανία και ο θεός βοηθός .αντε μαγισσουλα μου παει πέρασε και αυτό

Georgina ποτέ θα κάνετε βιοψία ;;; Αντε να πάνε ολα καλα και να πέρνει σειρά η επόμενη !!!!!!

Τα υπόλοιπα μέλη της παρέας που βρίσκονται ;;;;;;

 

Ευχαριστώ κορίτσι μου καλή επιστροφή να εχετε! ! Τα αποτελέσματά λογικα σε 1 μήνα ε;; Δευτέρα θα ξέρουμε την ημέρα της βιοψίας ουυυυφ ο σύζυγος μου άρχισε να ιδρώνει :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ μαγισσουλα μου !! Περαστικά σου να βάζεις συνέχεια δάκρυα με υαλουρονικο για να το ενυδατώνεις.

Ναι ήταν η δεύτερη φορά σήμερα. Η πρώτη (21/3) ήταν 19,3 και σήμερα ήταν 300 ή 350 το κράτησε το χαρτί ο γιατρός. Δευτέρα θα ξανακάνω... Έτσι έπρεπε να είμαι μου είπε.

Και κάτι κουλό να σε ρωτήσω, αύριο αλλάζει η ώρα, ρώτησα το γιατρο κ είπε δεν πειράζει στις 5 πάλι να συνεχίσω την ένεση (ίδιες μονάδες) εσύ τι λες; με βολεύει η ώρα η αλήθεια χαχαχ

 

Καλά ανεβαίνει η οιστραδιολη σου !!!! Μια χαρα!!!! Για να εχεις μια εικόνα, πριν την ωολληψια θελουμε να ειναι γυρω στις 150 μονάδες ανα ωαριο !!!!!!!

Οσο για την ωρα δεν νομιζω να παιζει τοσο ρόλο χαζουλι μου!!!! Οπως σου ειπε ο γιατρος σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Georgina μου εκεί περίπου . Δεν ξέρω ρε κορίτσια την μια μέρα είμαι αισιόδοξη ότι ολα θα πάνε καλα και την άλλη μέρα πέφτω στα τάρταρα και με πιάνουν τα κλάμματα . Αυτές οι ορμονολογικές που κάναμε και βγήκαν σκατα μου έχουν κόψει τα φτερά ... Ο ουρολόγος μας είπε ότι οι όρχεις είναι φυσιολογικοί και ο υπέρηχος που έκανε βγήκε καλός τι να πω εχω καταμπερδευτει ουφ !!! ΕΣΥ όμως Georgina να σκέφτεσαι μόνο θετικά και σε λίγο καιρό να μας πεις τα χαρμόσυνα νέα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κανει η παρέα;;; Θελω νεα εχω μέρες να ακούσω βγήκε κανενα απο τα αποτελέσματα σας;

Silkie εσένα πρεπει να ειναι οι μέρες που περιμένεις τα αποτελέσματα;! Περασε ο μήνας είδες!!

Μάγισσα πως ειναι το μάτι σου;;

 

Εγω μολις γύρισα απο τον γιατρο μου πολυ καλα λέει παω μου μέτρησε γύρω στα 15 αυγουλακια!!! :shock: μια χαρα ειναι λέει!! Ξερω γω χαχαχ

Θα παω παλι Δευτερα ξανα μανά να κανω οιστραδιολη και υπέρηχο μετα παλι την Τετάρτη και όπως παει το πραγμα Παρασκευή ερχόμαστε Αθήνα!!! :rolleyes::shock:

Παναγία μου κοντεύουμε...

Πείτε μου τα δικα σας περιμένωωωω!!! :wink:

 

μπραβο τζιορτζινα μου!!! ολα καλα να συνεχισουν, θα φυγουν οι μερες νερακι! εμεις οπως τα ξερετε δεν εχουμε κανα νεο

μαντονα καλα αποτελεσματα, αισιοδοξια και να σκεφτεσαι οσο μπορεις θετικα, θα βρειτε την ακρη, ενα βημα τη φορα

silkie σας τα εδωσαν τα αποτελεσματα?

καλο απογευμα σε ολο το παρεακι !

Link to comment
Share on other sites

μπραβο τζιορτζινα μου!!! ολα καλα να συνεχισουν, θα φυγουν οι μερες νερακι! εμεις οπως τα ξερετε δεν εχουμε κανα νεο

μαντονα καλα αποτελεσματα, αισιοδοξια και να σκεφτεσαι οσο μπορεις θετικα, θα βρειτε την ακρη, ενα βημα τη φορα

silkie σας τα εδωσαν τα αποτελεσματα?

καλο απογευμα σε ολο το παρεακι !

 

Να σαι καλα Guinevere μου!! Περνανε οι ατιμες γρήγορα!!

Οταν εχεις νεότερα να μας πεις...

 

Ναι Georgina μου εκεί περίπου . Δεν ξέρω ρε κορίτσια την μια μέρα είμαι αισιόδοξη ότι ολα θα πάνε καλα και την άλλη μέρα πέφτω στα τάρταρα και με πιάνουν τα κλάμματα . Αυτές οι ορμονολογικές που κάναμε και βγήκαν σκατα μου έχουν κόψει τα φτερά ... Ο ουρολόγος μας είπε ότι οι όρχεις είναι φυσιολογικοί και ο υπέρηχος που έκανε βγήκε καλός τι να πω εχω καταμπερδευτει ουφ !!! ΕΣΥ όμως Georgina να σκέφτεσαι μόνο θετικά και σε λίγο καιρό να μας πεις τα χαρμόσυνα νέα!!!!!

 

Ειναι λογικό Μαντόνα μου ολα αυτα τα συναισθήματα που έχεις... Θέλει μεγάλη προσπάθεια! Ευχαριστώ και παλι μονο θετική ενέργεια παίρνω απο όλους σας εδώ!!!

 

Καλά ανεβαίνει η οιστραδιολη σου !!!! Μια χαρα!!!! Για να εχεις μια εικόνα, πριν την ωολληψια θελουμε να ειναι γυρω στις 150 μονάδες ανα ωαριο !!!!!!!

Οσο για την ωρα δεν νομιζω να παιζει τοσο ρόλο χαζουλι μου!!!! Οπως σου ειπε ο γιατρος σου!!!!!

 

Θα σου πω και τη Δευτέρα τα αποτελέσματα!! Χαχαχα αφου στο ειπα οτι θα ρωτήσω κάτι κουλό! :P :P

 

Καλό Σαββατοκύριακο να έχετε βγείτε έξω να ξεσκάσετε!!! φιλακιααααααα

Link to comment
Share on other sites

Δίδυμα βλεπω!! Να σου ζήσουν γερά να ειναι πάντα!! εύχομαι και απο τα δικα μας!! :) :)

 

 

 

Σ ευχαριστω! Κ στα δικα σας! Διδυμα ναι...με την 1η προσπαθεια! Ευχομαι να εχετε την τυχη μας μεσα στην ατυχια μας!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρέα! Εγω ήμουν χαλια τοσες μέρες, πυρετό βηχα καταρροή... δεν ειχα.κουράγιο Ούτε μήνυμα να γράψω. Σημερα κάπως καλύτερα. Τι κάνατε 3ημερο; πήγατε πουθενά; εγω κρεβάτι 3μέρες, ηταν ενα ιδανικό 3 μερο την τυχη μου.

Πώς παει ο αγώνας;

Link to comment
Share on other sites

Περαστικούλια kristina εμεις δεν εχουμε κάποιο ευχάριστο νέο προς το παρόν κάναμε τις εξετάσεις για καρυοτυπο κτλ και θα περιμένουμε κανένα μήνα για να βγουν τα αποτελέσματα . Σε καμια δεκαριά μέρες θα πρεπει να επιστρέψουμε Γερμανία και ο θεός βοηθός . Τώρα κοιτάμε να ξεχαστούμε λίγο και να περνάμε καλα με τους φίλους μας .. περιμένουμε την Γεωργίνα μας να μας πει τα ευχάριστα απο βδομάδα. Εσεις σε τι φάση βρίσκεστε;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...