Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια μου.σας ευχαριστω παρα πολυ για ολα.με συγκινησατε πολυ.

Abbie μου την ξερω την ιστορια σας και λυπαμε πολυ για ολη την ταλαιπωρια του μικρου.ξερω οτι δεν νοιαζεστε για το τι περνατε εσεις και σας ενδιαφερει μονο ο μικρουλης σας,το ιδιο και εγω!!! ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου για ολα το παιδακια,ελπιδες παντα υπαρχουνε και ευτυχως η επιστημη παει μπροστα.

melisanthi μου δεν νομιζω να ειναι απο τα δοντια γιατι καθε φορα που κλαιει πολυ και της βαζω κρεμα εμλα σταματαει αμεσως.θα σου στειλω πμ.

 

την κυριακη εκλαιγε συνεχως ολη μερα,σταματησε μονο 2 ωρες και μετα παλι κλαμα.χθες πηγαμε στο νοσοκομειο και την ειδαν και μας αλλαξαν τα παυσιπονα.ειπαν οτι θα αποφασιστει μετα τον μηνα τι θα γινει και αν θα προχωρησουμε σε 2ο χειρουργειο.η τομη της ειναι μεγαλη και απο το πολυ κλαμα εχει βγαλει ενα εξογκωμα εκει.μου ειπαν οτι θα φυγει.εχει και ενα βαθουλωμα πανω στην τομη απο την μια παροχετευση και μια τρυπα απο κατω απο την αλλη παροχετευση.

χθες παντως ηταν καλυτερα.υπομονη να εχουμε και θα δουμε τι θα γινει,αρκει να μην ποναει αλλο το κοριτσακι μου,μακαρι να εξαφανιστει αυτο το πραγμα και να χαμογελαει συνεχεια οπως οταν δεν ποναει.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Φωτεινούλα αύριο θα ξαναμπεί χειρουργείο... :( Βγήκε πολύ αυτό και πονούσε πολύ. Η Βίκυ ζητά την θετική σας ενέργεια και τις προσευχές σας.

Βίκυ μου κουράγιο...Είμαστε κοντά σου.

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

O Χριστός που γιορτάζουμε την γέννησή Του μεθαύριο και όλοι οι Άγγελοι θα είναι κοντά της να την προστατεύουν! Ολα θα πάνε καλά!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μικρούλα Φωτεινή είναι αγωνίστρια θα τα καταφέρει για ακόμη μία

φορά μαμά Βίκυ κουράγιο κοπέλα μου όλα θα πάνε καλά άγιες μέρες

που είναι η σκέψη μου κοντά σας....

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τι τραβάει και αυτό το μωράκι τέτοιες μέρες και οι γονείς του. Τι να πω. Ευχομαι όλα να πάνε καλά να γυρίσει το παιδάκι υγιέστατο στο σπίτι του. Να μην πονάει γιατί αμά ακούω μπεμπάκια να πονανε δεν ξέρω και εγώ τι παθαίνω. Η σκέψη μου και η προσευχή μου στο Χριστούλη που γεννιέται σε δυο μέρες, θα είναι μαζί σου για να σου δίνει κουράγιο και θετική ενέργεια και δύναμή για να τα αντιμετωπίσεις όλα, και εσύ και το μωράκι σου. Να είσαστε όλοι καλά.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι τραβαει κι αυτο το μωρουλινι Θεε μου!!! Μεσα απο τη ψυχη μου σας ευχομαι, να τελειωνετε μ αυτη τη περιπετεια επιτελους!!! καλη επιτυχια με την επεμβαση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα και ευτυχησμενα σε ολες ειμαι η ρεα η φιλη της βικυς.εχθες το μωρο εκλαιγε συνεχεια βγηκε αυτο το πραγμα και δεν εμπαινε το πηγαν στο νοσοκομειο και τελικα αποφασισαν να γινει το χειρουργειο σημερα το πρωι κατα τις 9:30. ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα θα ηρεμησει και το μωρακι και μαζι του και οι γονεις του φυσικα που εχουν περασει τοση στεναχωρια και ταλαιπωρια. βικυ μου τις καλυτερες ευχες μου να αναρρωσετε πολυ πολυ γρηγορα και να ειναι γερη και σιδερενια απο εδω και στο εξης η κουκλιτσα σου. κοριτσια οταν θα εχω νεα απο τη βικυ θα σας ενημερωσω.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ ρε παιδί μου. Χαρά στο κουράγιο τους και στο κουράγιο του μωρού. Εύχομαι περαστικά και γρήγορη ανάρρωση με την ελάχιστη ταλαιπωρία και για τους τρείς αλλά κυρίως για το μωράκι. Βίκυ τα επόμενα Χριστούγεννα θα είναι πιό όμορφα και ακριβώς σε ένα χρόνο η μικρούλα θα έχει στα χέρια της το τριγωνάκι της και θα σου τραγουδάει τα κάλαντα (και το πιό σημαντικό δεν θα θυμάται τίποτα). Ας είναι η τελευταία και μεγαλύτερη ταλαιπωρία στην ζωούλα της αυτή που περναέι τώρα. Ο Θεός μαζί της!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία στη φωτεινούλα!! Η Παναγιά μαζί της θα είναι και όλα θα πάνε καλά.

Αχ να τελειώσει αυτή η ταλαιπωρία για το μωράκι και να μην πονέσει ποτέ ξανά στη ζωή του, όπως και όλα τα μωράκια του κόσμου.

Βίκυ υπομονή και δύναμη σας εύχομαι μέσα από την ψυχή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με πηρε η βικυ μολις βαλανε την μικρη στο χειρουργειο και τωρα περιμενουμε. κανονικα δεν θα το καναν σημερα το χειρουργειο μου ειπε αλλα επειδη πονουσε και ταλαιπορουταν πολυ το μωρο γι αυτο εγινε σημερα. ας ευχηθουμε ολοι να πανε ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά στη σημερινή εγχείρηση και να τελειώσει επιτέλους ο πόνος της μικρούλας και της οικογένειας. Όταν έχετε νέα γράψτε γιατί όλοι περιμένουμε εναγωνίως, τη νιώθουμε τη Φωτεινούλα σα δικό μας παιδί πια. Καλή επιτυχία.

6WqHp3.pngUVK9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Παναγία μου να πάνε καλά όλα με το μωράκι σας.Προσευχομαι για εσάς και σας στέλνω όλη μου την αγάπη και την θετική ενέργεια.

Καλή επιτυχία Φωτεινούλα μου!Ολα καλά θα πάνε!!

Βίκυ είμαστε εδώ ...δίπλα σου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...