Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ........


Recommended Posts

Γεια σου, Ολυμπία.....Ο Μακρυγιαννάκης είναι καλός αλλά δύσκολα τον βρίσκεις...Θα πρέπει να κλίσετε ραντεβού στο ιδιωτικό του ιατρείο ( τηλ 2810333303), θα αργήσουν να κλίσουν κανένα 1-2 μήνες....από εκεί θα σας κατευθύνουν.Άλλος ένας είναι στο Μητέρα Κρήτης, Φρα:υδάκης λέγεται αλλά πιο ξακουστος και καλός είναι ο Μακρυγιαννάκης, απλά θέλει υπομονή......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όσο για αυτό που ρωτάς σχετικά με το οικονομικο, ο γιατρός στο ΠΕΠΑΓΝΗ δεν παίρνει τίποτα, τα φάρμακα αν περάσεις από επιτροπή δεν πληρώνεις τίποτα, μόνο μια συμμετοχή σε αυτά που συνταγογραφούνται, αλλά τα ακριβά σου χορηγούνται εφόσον τα δικαιούσαι. Όμως για να περάσεις από επιτροπή χρειάζεται και ληξιαρχική πράξη γάμου.οπότε είναι δύσκολο αν είσαι ανύπαντρος να περάσεις...Αν τα αγοράσεις τα φάρμακα εξαρτάται από τι πρωτόκολλο θα ακολουθήσεις και τι φάρμακα θα χρειαστείς......Μια γνωστή που πήγε ιδιωτικά και γιατρό και φάρμακα γύρω στα 4000 χιλιάδες κόστισε....

Ελπίζω να σε βοήθησα....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

καλησπερα θα ηθελα εαν θελετε να μου δωσετε μερικες πληροφοριες για τον κυριο Μακρυγιαννακη ειχα ραντεβου σημερα αλλα μου το ακυρωσε για μετα απο 15 μερες.θα παω να μηλησουμε μαλον για εξωσοματικη μια και με το συζηγο μου πρωσπαθουμε αρκετα χρονια αλλα δυστιχως δεν τα χουμε καταφερει ακομα.εχει ακνει καμια σας προσφατα και πως γινεται στο παγνη η στο ιδιωτικο του?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα εαν θελετε να μου δωσετε μερικες πληροφοριες για τον κυριο Μακρυγιαννακη ειχα ραντεβου σημερα αλλα μου το ακυρωσε για μετα απο 15 μερες.θα παω να μηλησουμε μαλον για εξωσοματικη μια και με το συζηγο μου πρωσπαθουμε αρκετα χρονια αλλα δυστιχως δεν τα χουμε καταφερει ακομα.εχει ακνει καμια σας προσφατα και πως γινεται στο παγνη η στο ιδιωτικο του?

ευχαριστω

 

 

Geia aorath

egw piga gia ekswswmariki ston makrug... sto idiwtiko iatreio. Mou ekane ena swro eksetaseis...plhrwna kathe fora ena swro lefta (120) me thn prooptiki oti tha phgaina ston nososkomeio gia to praktiko meros...apotelesma me esteile ston gakoum...sta xania...den parousistike sthn oolipsia (itan eksw oi suggeneis mou den ton eide kaneis...) apotelesma arinitiko apotelesma me kostoa panw 4200!!!!den einai i timi i to apotelesma (pote den mporeis na peis oti sugoura tha meineis,,, kapoies kopeles prospathoun xronia kai exoun kanei 3-4-5 fores) alla me peirakse para poli o tropos...i talepwria...as to poume koroidia. proteimousa apo thn arxi tin alhtheia,,, ftanei i entasi kai toanxos ths diadikasias...twra paw fraidaki. euxomai se sena na einai diaforetika ta pragmata... kali epitixia

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ευχομαι καλη επιτυχια και σε εσενα .τελικα το ραντεβου μου το ακυρωσε και δευτερη φορα και πηγα προχτες μας εγραψε εξετασεις που ειναι πανακριβες για να δει τη προβλημα υπαρχει ακομα δεν εχουμε συζητησει τιποτα αλλο.σε ανα μηνα που θα παω τις εξετασεις θα σου πω τη ειπε .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσια καλησπερα πριν λιγο γυρισα απο το γιατρο λογο χαμηλου σπερματος θα παμε μαλων για εξωσωματικη.εχω ανχοθι τοσο πολυ θελω λιγο τη συμπαραστασησας τι ακριβως θα κανω???????????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα πριν λιγο γυρισα απο το γιατρο λογο χαμηλου σπερματος θα παμε μαλων για εξωσωματικη.εχω ανχοθι τοσο πολυ θελω λιγο τη συμπαραστασησας τι ακριβως θα κανω???????????

 

να μην αγχωνεσε. οπως μου ειχε πει ο γιατρος, "χιλιες φορες το προβλημα να το εχει ο αντρας, το σππερμα του δηλαδη, παρα η γυναικα". αντιμετωπίζεται το πρόβλημα.

βρες εναν καλο γιατρο που εμπιστευεσαι και δεν θα κοιταξει να σου φαει

τα λεφτα, κανε τις εξετασεις που θελει η επιτροπή του εοπυ για να μην πληρωσεις τις ενεσεις που χρειαζονται και προχωρα. ολα καλα θα πανε

 

υ.γ. βασικα τωρα το προσεξα, επρεπε να γραψεις σε αλλο θεμα οχι εδω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Νομιζω σωστα γραφω με το Κυριο Μακρυγιννακη θα παω για εξωσωματικη.οπως εγραψα και παρακατω εχουμε ολιγοσπερμια τωρα εδωσε κατι βιταμινες και στις 29/6 πο θα ξαναπαμε με καινουργιο σπερματοδιαγραμμα θα δουμε εαν εχουμε κανενα καλητερο αποτελεσμα αρχες ιουλιου περναμε επιτροπη εξωσοματικης αλλα το ανχος με εχει καταβαλει ολοκληροτικα αλλες φορες σκεφτομαι πως θα κανω ενα πανεμορφο μωρο και ειαμι πολυ αισιοδοξη για να μη πω σιγουρη ,και αλλες οτι θα ειναι μια εντελος αποτυχημενη πρωσπαθεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.. θα ήθελα να μάθω για τον Κ.Μακρυγιαννάκη πόσο καλός είναι γιατί θέλω να κάνω την πρώτη μου εξωσωματική... ευχαριστώ εκ τον προτέρων...

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΣΤΟ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΙ ΜΑς ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗΥ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ.ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εαν ενδιαφερεσαι ακομα εγω εκανα τη πρωτη μοθ εξωσοματικη στο Μακρυγιάννακη και εμεινα πολυ ικανοποιημένη. Απλα χρειάζεται γερο πορτοφόλι .σου εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα να έχεις στην αγγαλια σου ενα μωρό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...