Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


υπαρχουν χιλιαδες γυναικες που θελουν να κανουν ενα μωρο και προσπαθουνε χρονια και χρονια και παλι δεν τα καταφερνουν,και εσενα στο εδωσε ο θεος και θελεις να το σκοτωσεις πριν καν ερθει στη ζωη.οτι προβληματα και εαν εχεις αυτο το πλασμα δεν σου φταιει σε τιποτα,και στο κατω κατω αν δεν ηθελες μωρο να προσεχες,να επερνες τα καταλληλα μετρα ωστε να μη μεινεις εγκυος.λαθος εγκυμωσυνες δεν υπαρχουν,λαθος ανθρωποι υπαρχουν.συγνωμη,μπορει να ειμαι σκληρη,αλλα ειναι η πραγματικοτητα.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την καλυτερη για το μωρακι της θα συμπληρωνα.......

 

την καλυτερη λυση, γενικα, θα ελεγα εγω....

 

 

Συμφωνώ με την nen - ως συνήθως :) - αλλά μήπως η μπερδεμένη ήταν κανένας μουσάτος τυπάς πάλι? Όσο και να ξεμπερδεύτηκε...ένα ευχαριστώ δεν έπρεπε να σας το πει κοπελιές μου? Λέω εγώ τώρα... :wink:

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

την καλυτερη για το μωρακι της θα συμπληρωνα.......

 

την καλυτερη λυση, γενικα, θα ελεγα εγω....

 

 

Συμφωνώ με την nen - ως συνήθως :) - αλλά μήπως η μπερδεμένη ήταν κανένας μουσάτος τυπάς πάλι? Όσο και να ξεμπερδεύτηκε...ένα ευχαριστώ δεν έπρεπε να σας το πει κοπελιές μου? Λέω εγώ τώρα... :wink:

 

μεσα στο μυαλό μου είσαι!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όλοι αυτοί που μπαίνουν σφήνα ανοίγοντας ένα θέμα, μας δημιουργούν μια ευχάριστη ατμόσφαιρα.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΕΣ όλου του κόσμου , σας ευχαριστούμε!

 

__________________

13972hcznwalhn5.gif

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχεις δίκιο HELEN18. Όμως την επόμενη φορά οι κάθε λογής μπερδεμένες ας φέρουν ξηρούς καρπούς και ποτάκια...Τζάμπα θα καταναλώνουμε φαιά ουσία?

 

και κανα φαι......... εχουμε και εγκυμονουσες εδω μεσα!!!! (ακου ξηρους καρπους........) :evil:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο φαγητό? Τα σοκολατάκια και τα γλυκά που τα πας? Και όχι ό,τι κι ό,τι...Τούρτες από τον Παρλιάρο και σοκολατάκια από το Leonidas. Μιλφέιγ από το Δέσποινα και γαλακτομπούρεκο από το Κοσμικόν. Τζάμπα να δείχνουμε συμπόνια? Τί είμαστε? Η θεία Λένα που σε όλα απαντά?

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

Συλλογος Προστασιας Αγενητου παιδιου

http://www.unborn.gr/unborn1/unborn/index.php

 

Αυτό το site το λατρεύω..

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...