Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μία σάλπιγγα.Εμπόδιο για φυσιολογική σύλληψη?


Recommended Posts

ΚΑΤΕΡΙΝΙΟ ΜΟΥ ΕΦΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΛΙΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΝΑ ΣΑΣ ΠΟ ΚΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ...ΑΒΡΙΟ ΘΑ ΠΑΟ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΛΙΣΙΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΘΑΒΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΙΘΙΑ..ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΕΝΑ ΜΙΛΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΟΝΙ..ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΝΙΣΤΕΒΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΙΣ ΕΝΓΓΙΟΣ...ΠΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟ ΑΚΟΥΣΙ ΟΤΙ ΕΧΙ ΠΑΙ ΕΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΝΕΙ ΕΝΙΟΣ...ΓΕΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΠΛΙΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΠΙΤΕ ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΓΟΟΓΛΕ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΟΒΑΛΑΝΤΩ....ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΙΧΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΕΚΙ...ΟΤΑΝ ΜΠΕΝΕΤΕ ΣΤΟ ΓΟΟΓΛΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΓΙΑ.......ΜΕΤΑ ΠΙΕΝΕΤΕ ΤΕΡΜΑ ΚΑΤΟ ΚΑΙ ΤΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΡΑ..ΔΛΔ ΣΤΟ ΠΑΡΕΝΤΣ..ΕΚΙ ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΣΙΝΒΕΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΘΑΒΜΑ.....ΑΠΙΣΤΕΦΤΟ....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χριστινακι κ εγω ξερω για την Αγια Ειρήνη . Μαλιστα εδω που μενω σε ενα χωριο λιγο πιο περα υπαρχει κ ναος στην χαρη της . Μια συναδελφισσα φροντισε να μου παρει μηλαρακι οταν πανηγυριζε ο ναος κ ειχα σκοπο κ εγω με τον αντρα μου να κανουμε τη νηστεια αυτο το μηνα κ να το φαμε αλλα δεν προλαβαμε...Η δικης σας Αγία Ειρήνη , αν δεν κανω λαθος ειναι κοντα στα Χανια . Σωστα???

Οπως κ να εχει πιστη κ ελπιδα να εχουμε πανω απ'ολα κ σιγα σιγα θα φεξει κ για μας :-D Φιλακια πολλα σε ολες κ περιμενω νεαααααα

64Bcp3.png
Link to comment
Share on other sites

oxi katerinio einai edo sto irakleio...den ksero an exi kai alou edw stin kriti....emena omos den moy eipe na nistepsei kai o andras mou,mono emena mou eipai...to milaraki 8a to fao tin kiriaki...kai evala kai tin zonoula kai to ladaki....MAKARI NA KANEI TO 8ABMA TIS....FILAKIAA....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...σε ολες ! εγω εκανα πριν 1 χρονο λαπαροτομια..δηλαδη ανοιχτο χειρουργειο καισαρικη και εβγαλα ενα ινομυωμα 11 εκατοστα και ενα αλλο μικρο που δεν φαινοταν στον υπερηχο..

τωρα ειμαι καλα ...ετσι ελπιζω δηλαδη..

αυτο που θελω να ρωτησω οσες γνωριζουν ειναι αν θα χρειαστει σονι και ντε να κανω σαλπιγγογραφια? για τυχον συμφυσεις?

με εχει αγχωσει αυτο παραπολυ ...με το συντροφο μου κανουμε ελευθερα με σκοπο την εγκυμοσυνη ..δεν μπορω να πω οτι ολη την ωρα ειμαστε στο ..κρεββατι ..και ετσι δεν μπορω να ξερω αν πρεπει να παω απο τωρα η να αφησω να περασει λιγο διαστημα και μετα να την κανω ..το θεμα ειναι οτι και το κοστοσ ..165 ευρω αλλα και η ολη διαδικασια ..ειναι καπως ..μεγαλο θεμα

οποια γνωριζει ασ μου πει παρακαλω οτι μετα απο τετοιο χειρουργειο σονι και ντε δημιουργουνται συμφυσεις στις σαλπιγγες? και δεν θα τη ναποφυγω την σαλπιγγογραφια???

μια ..απελπισμενη...(ΛΟΛ)

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστινάκι γιατί χάθηκες? Περιμένουμε νέα σου. Νομίζω ότι χτές δεν περίμενες την ακατανόμαστη..

 

Κατερινάκι περιμένω κ τα δικά σου νέα.

Εγώ έγραψα τα δικά μου στο θέμα με την κλομιφαίνη - σερπαφάρ.

Φιλιά σε όλες!

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

BABY kala eimai...perimenoo...:)ka8e mera mpeno edw sto sait ala epidi den vlepo kamia..ti na poo...exo kai anxos ase...prospa80 na min to skeftome...esu ola kala?KATERINAKI pou xa8ikes kai esu???AT8 den ksero ti na sou po...alla ypomoni..kai oxi anxos....:) :) :) FILAKIAA SE OLES...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τα νεα μου δεν ειναι κ τοσο ευχαριστα , αλλα that's ok . Την παρασκευη που μας περασε εκανα εξετασεις που κανω συχνα κ ειχαν ανεβει τα λευκα μου στις 18.000 ! Περιμενα κ εγω κ ο γιατρος μου να δουμε αυξηση στα λευκα λογω κορτιζονης , αλλα οχι κ τοση...Μιλωντας μαζι της με καθησυχασε μεν , αλλα θελει να δουμε αν θα χρειαστει να αλλαξουμε αγωγη . Οποτε αναγκαστηκα να κανω την χοριακή μου χθες το απογευμα κ οχι σημερα που επρεπε κανονικα . Τελικα πηρα μια ωραιοτατη αρνητικη χοριακη (0,8 συγκεκριμενα) .

Αυτο που με αγχωσε ωστοσο ειναι οτι το προηγουμενο βραδυ απο την χοριακή στο τεστ εγκυμοσυνης που ειχα κανει στο σπιτι ειχε βγει μια αχνη γραμμη που τοσες μερες που τεσταρομαι δεν ειχε βγει . Με λιγα λογια ειχα ενα αχνο θετικό τεστ το προηγουμενο βραδυ της εξετασης , αλλα μια αρνητικη χοριακη το επομενο μεσημερι....Τι να πω...Κ απογοητευτηκα κ παραξενευτηκα . Ωστοσο η εξεταση της χοριακής δεν μου αφησε καμια ελπιδα να ηταν εστω κ βιοχημικη εγκυμοσυνη . Εκοψα λοιπον τα χαπια κ την παρασκευη περιμενω περιοδο (κανει 3 μερες να ερθει απο τοτε που κοβω την προγεστερονη) . Αν δεν μου ερθει μεχρι τη Παρασκευη το βραδυ , το σαββατο το πρωι θα ξανακανω μια χοριακη για να σιγουρευτω. Αν κ μεταξυ μας δεν ελπιζω οτι θα εχω θετικό αποτελεσμα .

 

Επιπλεον αγχωθηκα λιγο για το αν θα ειναι ο γιατρος διαθεσιμος χρονιαρες μερες για παρακολουθηση . Θα μιλησω μαζι του την παρασκευη αν μου ερθει περιοδος εκεινη την ημερα .

 

Για να κλεισω ομως θετικα , θα σας πω οτι αν ολα πανε καλα κ κανω ωοθ/ξια απο την σωστη μερια κ αυτο τον μηνα , η κρισιμη μερα πεφτει ή ανήμερα τα Χριστουγεννα ή 29/12 ! Για να μην προτρεχω ομως κραταω πισινη μηπως μου τα χαλασει η περιοδος κ μου ερθει σε αλλα αντι αλλων ημερες !

64Bcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα μου μην απογοητεύεσαι.

Εφόσον είχες ένα τουλάχιστον αχνό θετικό αποτέλεσμα τότε ξανακάνε το τέστ... ποτέ δεν ξέρεις...

τα λευκά σου γιατί ανέβηκαν τόσο? είναι αρκετά υψηλά. Την κορτιζόνη γιατί την παίρνεις?

Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά, έστω κ με κάποια μικροεμπόδια.

Φιλάκια κοριτσάκι μου!:P

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

koritsia den eimai kala afto to kero ...ka8olou wmos...kapoios me stenaxorise oti de kai kala den mporo na meno enios..eimai poli stenaxorimeni...me to paramikro kleoo...DEN EIMAI KALA...mpori na mou pi kamia kopela pou exi mono mia salpi_a an kai pos emine en_ios??toulaxiston na mou pi an emeine....koritsia eimai xalia...filakia..:( :( :( :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia den eimai kala afto to kero ...ka8olou wmos...kapoios me stenaxorise oti de kai kala den mporo na meno enios..eimai poli stenaxorimeni...me to paramikro kleoo...DEN EIMAI KALA...mpori na mou pi kamia kopela pou exi mono mia salpi_a an kai pos emine en_ios??toulaxiston na mou pi an emeine....koritsia eimai xalia...filakia..:( :( :( :( :(

Κοριτσακι μου μην σε παιρνει απο κατω.Ειναι παρα πολλες κοπελες που εμειναν εγκυες με μια σαλπιγγα.Αν διαβασεις εδω .. θα το δεις.Σιγουρα αυτος που στο ειπε αποκλειεται να ειναι γιατρος σωστα??Οποτε μην ανησυχεις και θα μεινεις εγκυος και παιδακι θα κανεις!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Maela mou oxi den einai _iatros einai enas antropos pou ton a_apao kai _iafto me pli_ose polii para poli,o antras mou mou eipai oti 8eli opos dipote pediii.._iati einai 34 xronon e_o eimai 27 me stenaxorise kai aftos poli ,o kosmos pou den kseri ta problimata mas mas lene....ade pote 8a kanete kana pedaki..malon anxo8ike kai o andras mou...fobame min ftasoume sto xorismo _iafto to lo_o..eimaste 8 xronia mazi.den mporo na sas eksi_iso poso stenaxorimeni eimai....poliiiii...kai fobismeni taftoxrona...eimai xaliaaa....to mono pou 8elo einai o 8eos na kani kai se mena to 8abma tou....tipota alo den 8elo se afto ton kosmo kai na min xaso ton andra mou....si_nomi pou _rafo etsi ala den doulebi kala to plixtroloio ston ipolo_isti....filakia se olessss...:( :( :( :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Maela mou oxi den einai _iatros einai enas antropos pou ton a_apao kai _iafto me pli_ose polii para poli,o antras mou mou eipai oti 8eli opos dipote pediii.._iati einai 34 xronon e_o eimai 27 me stenaxorise kai aftos poli ,o kosmos pou den kseri ta problimata mas mas lene....ade pote 8a kanete kana pedaki..malon anxo8ike kai o andras mou...fobame min ftasoume sto xorismo _iafto to lo_o..eimaste 8 xronia mazi.den mporo na sas eksi_iso poso stenaxorimeni eimai....poliiiii...kai fobismeni taftoxrona...eimai xaliaaa....to mono pou 8elo einai o 8eos na kani kai se mena to 8abma tou....tipota alo den 8elo se afto ton kosmo kai na min xaso ton andra mou....si_nomi pou _rafo etsi ala den doulebi kala to plixtroloio ston ipolo_isti....filakia se olessss...:( :( :( :( :(

 

Χριστινακι θα σε μαλωσω!!!!:? Καλα γιατι καθεσαι κ ακους τον ενα κ τον αλλο? Κ εγω 27 ειμαι κ ο αντρας μου σε λιγες μερες κλεινει τα 35 . Ε και? Εξαλλου εχεις ηδη μεινει εγκυος μια φορα. Αρα θα ξαναγινει καποια στιγμη . Για να κανεις παιδι δεν πατας ενα κουμπακι κ σου ερχεται . Αυτο να θυμασαι . Κ οσο πιο χαλια εισαι τοσο πιο δυσκολα θα πιασεις νινι . Να το ξερεις .

 

Γι' αυτον που σου ειπε οτι δεν μπορεις να κανεις , θα του πεις οτι αυτο αφορα εσενα κ τον αντρα σου κ κανεναν αλλο . Κ μενα για παραδειγμα οι γονεις μου με το που παντρευτηκαμε αρχισα την καλοπροαιρετη γκρινια . Αλλα στο τελος τα ακουσαν κ ησυχασαν . Τους ειπα οτι ειναι θεμα δικο μας κ οτι αμα εχουν αναγκη να μπει σωνει κ ντε μωρο στο σπιτι τους , αν ηθελαν να κανουν οι ιδιοι ενα νεο αδερφακι κ να χαρουμε ολοι!!!!! Κ απο τοτε δεν μου ξαναειπαν κουβεντα γτ καταλαβαν οτι το παιδι πρεπει να το θες για να το κανεις ΕΣΥ . Οχι ο κοσμος , οι γονεις , οι φιλοι , οι κουμπαροι κλπ. Εσυ κ ο αντρας σου .

 

Κ μια κ αναφεραμε κ αυτον , καλα κανει κ θελει , αλλα να του εξηγησεις οτι οσο σε αγχωνει περισσοτερο , τοσο πιο πολυ θα αργησει . Κ επισης στειλτον να κανει κ καμια εξεταση σπερματος για να καταλαβει οτι δεν εισαι μοναχα εσυ σε αυτη την προσπαθεια . Εσυ εισαι το 50% σε αυτο το κυνηγι του μωρου . Το αλλο 50% ειναι αυτος . Επισης καλο θα ηταν να διαλεξεις ενα γιατρο για μονιμα κ να αρχισεις να ελεγχεις τα ορμονικα σου ή οτι αλλη εξεταση σου ζητησει. Κ οταν θα πηγαινεις στον γιατρο θα εχεις κ τον αντρα σου μαζι για να δει την γλυκα κ το τρεξιμο κ το αγχος . Καμια φορα αν δεν τους ταρακουνησεις τους αντρες δεν καταλαβαινουν . κ τελος να του πεις να ευχαριστει καθε μερα τον Θεο που ειστε κ οι 2 υγιης . Αν ειναι δυνατον να σκεφτεσαι οτι μπορει να χωρισετε για αυτο το πραγμα!!!

 

ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ !!!! Εσυ ζοριζεσαι οχι αυτοι . Κ σταματα να κλαις . Σιγα μην μαραθω κιολας για το τι λεει ο ενας κ ο αλλος . Εγω σε μια ασχετη θειτσα που μου το επαιξε υπερανω του στυλ "κριμα να μην μπορεις να κανεις παιδια για να ευτυχισεις κ εσυ!" την παγωσα κανονικα κ της ειπα : "κανε εσυ θεια ενα κ δωστο μου εμενα , αφου με αγαπας τοσο κ θες να ειμαι ευτυχισμενη!" . Το βουλωσε κ εφυγε η καργια!!!!

64Bcp3.png
Link to comment
Share on other sites

katerina2512 με καλυψες απολυτα αλλα τωρα τα πηρα με αυτη τη θειτσα που σου ειπε ετσι.Τι απαισιος κοσμος θεε μου.Θυμηθηκα τα δικα μου τωρα και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι.Τελος παντων κοριτσια... θα ερθει η στιγμη ,οπως ηρθε και σε εμενα που θα τους τριψετε την εγκυμοσυνη σας στη μουρη.Μετα βεβαια θα βρουν κατι αλλο για να σας πουν αλλα αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.Θετικη σκεψη και ολα θα γινουν!
FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

katerinaki mou nai exis dikio afto 8a kano otan 8a pao sto _iatro 8a ton paro mazi mou akribos na di kai aftos pos einai,8a pao meta tis _iortes sto _iatro :opos dipote:,den andexo na perimeno alo,den pao tora _iati perimeno na mou er8i....,8eemou otan mou _rafis iremooo sefxaristoo poli _ia tin stiriksi sou...kai tin maela.apla fobi8ika vre koritsia...kai psilofobame na min ton xaso...telos pandon 8a prospa8iso na iremiso oso dinaton _inete....filakiaaaaa kai pali sas efxaristoo mesa apo tin kardia mou,na eiste oles kala kai ena dwraki 8elo na mas feri o 8eos se oles mas tora stis _iortes..i ston kenour_io xrono.filakiaaa.:(,:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κ απο μενα! Εχω και εγω μια βουλωμενη σαλπιγγα...κ η αλλη ειναι ελικοειδες...μου ειπαν οτι ειναι δυσκολο να μεινω εγκυος,αλλο οχι ακατορθωτο!Ειμαστε στον 2 μηνα προσπαθειας ,και με πονανε οι θηλες μου,εχω κ συχνοουρια....λετε να το πιασαμε το σπορακι μας?Οταν περιμενω περιοδο ποτε δεν με πονανε!ΑΑΑ,εχω κ πονους περιοδου κ που κ που λιγα τσιμπηματα....ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα! Εχω και εγω μια βουλωμενη σαλπιγγα...κ η αλλη ειναι ελικοειδες...μου ειπαν οτι ειναι δυσκολο να μεινω εγκυος,αλλο οχι ακατορθωτο!Ειμαστε στον 2 μηνα προσπαθειας ,και με πονανε οι θηλες μου,εχω κ συχνοουρια....λετε να το πιασαμε το σπορακι μας?Οταν περιμενω περιοδο ποτε δεν με πονανε!ΑΑΑ,εχω κ πονους περιοδου κ που κ που λιγα τσιμπηματα....ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ??

 

καλησπερα ..στο ευχομαι κοπελια!!

πως και ειχες βουλωμενη σαλπιγγα? ειχεσ κανει μηπωσ κανα χειρουργειο και ειχεσ συμφυσεις? η απλα το διαπιστωσες?αν θες απαντησε μου ειναι σημαντικο για μενα

φιλικα ..ath_gal1;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα! Εχω και εγω μια βουλωμενη σαλπιγγα...κ η αλλη ειναι ελικοειδες...μου ειπαν οτι ειναι δυσκολο να μεινω εγκυος,αλλο οχι ακατορθωτο!Ειμαστε στον 2 μηνα προσπαθειας ,και με πονανε οι θηλες μου,εχω κ συχνοουρια....λετε να το πιασαμε το σπορακι μας?Οταν περιμενω περιοδο ποτε δεν με πονανε!ΑΑΑ,εχω κ πονους περιοδου κ που κ που λιγα τσιμπηματα....ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ??

 

Αν θες κοιτα λιγο παραπανω σε αυτη τη σελιδα ..εχω αναρτησει ενα θεμα που με απασχολει ...

Link to comment
Share on other sites

Loipon katerinaki mou simera adia8etisa..pos na kano tis meres???pos ta metrao pali??eixa 11/11kai18/12(pali katisterisi)....vienoun 38 meres...eki sto sait 8a valo 11/11 kai 38???kanto kai esi se parakalo kai pes mou....kai pes mou tora pos na min stenaxorieme....ala na sou po tin ali8ia tora to pira xalara...tis ales fores ekle_a asta na panee...tora tpt apla stenaxori8ika li_aki...

MAELA mou kai esi me mia salpi_a emeines en_ios???NA xairesai to pedaki opos kai na to ekanes....filakia se oless.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Loipon katerinaki mou simera adia8etisa..pos na kano tis meres???pos ta metrao pali??eixa 11/11kai18/12(pali katisterisi)....vienoun 38 meres...eki sto sait 8a valo 11/11 kai 38???kanto kai esi se parakalo kai pes mou....kai pes mou tora pos na min stenaxorieme....ala na sou po tin ali8ia tora to pira xalara...tis ales fores ekle_a asta na panee...tora tpt apla stenaxori8ika li_aki...

MAELA mou kai esi me mia salpi_a emeines en_ios???NA xairesai to pedaki opos kai na to ekanes....filakia se oless.

 

Ο κυκλος σου ειναι 30-32 ημερες . Ασε την καθυστερηση που ειχες τωρα .Αμα συνεχισεις να αγχωνεσαι μαναρι μου οχι 8 μερες καθυστερηση θα εχεις , αλλα 28 στο τελος!!!! Εσυ θα βαζεις καθε μηνα την ημερομηνια που σου ερχεται κ μια φορα θα βαζεις για 30 ημερες κυκλο κ μια θα βαζεις για 32 .

 

Με κυκλο 30 ημερων κ με τελευταια περιοδο 18/12 .

Απο 30-12-2011 εως 04-01-2012

 

Με κύκλο 32 ημερων κ με τελευταια περιοδο 18/12

από 31-12-2011 εως 05-01-2012 .

 

Αρα αυτο το μηνα θα αρχισεις το ντοινκ-ντοινκ ;) απο τις 30/12 κ καθε 2 μερες θα κανετε μεχρι κ τις 5/1 .

64Bcp3.png
Link to comment
Share on other sites

efxaristo para poli katerina mou...douk douk :) apo 30/12-5/01....mia xara...:)axxxx ade na doume palii...katerinaki mou anxos den exo...apla to skeftome..den exo anxos apla einai ola sto mialo mou kai to skeftome...afto einai to kako...aaaa leo na kopso kai to tsi_aro apo to 1/1 sio_ouraa....mpori na ftei kai aftoo...:(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Loipon katerinaki mou simera adia8etisa..pos na kano tis meres???pos ta metrao pali??eixa 11/11kai18/12(pali katisterisi)....vienoun 38 meres...eki sto sait 8a valo 11/11 kai 38???kanto kai esi se parakalo kai pes mou....kai pes mou tora pos na min stenaxorieme....ala na sou po tin ali8ia tora to pira xalara...tis ales fores ekle_a asta na panee...tora tpt apla stenaxori8ika li_aki...

MAELA mou kai esi me mia salpi_a emeines en_ios???NA xairesai to pedaki opos kai na to ekanes....filakia se oless.

Οχι δεν ειχα θεμα με τις σαλπιγγες και γενικα δεν μου βρησκαν καποιο ιδαιτερο προβλημα ομως εκανα 4,5 χρονια να πιασω παιδι.Εκανα μια σπερματεγχυση και μια εξωσωματικη με αρνητικο αποτελεσμα αλλα λιγο μετα εμεινα εγκυος φυσιολογικα.Παντως ξερω πολλες κοπελες και εδω που γραφουν που εμειναν με μια σαλπιγγα εγκυες.Και που το σκεφτεσαι αγχος σου δημιουργει κατα τη γνωμη μου.Απολαυσε το σεξ και κυριως τις μερες που σου λεει η Κατερινα και αν οχι αυτο το μηνα ,.. τους επομενους μηνες θα εχεις θετικα αποτελεσματα!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

MAELA mou na*se kala kopela mou se8fxaristo _eia tin stiriksi sou..kai esena kai tin katerina...na eiste panta kala sas to efxome mesa apo tin kardia mou...sas efxaristo pou eiste dipla mou...ti na kano omos na min to skeftomeee ...prospa8o alla tipotaaa...pos na to v_alo apo to myalo mouu??????ti na kanooo????AAA KAI _EIA TO 8ETIKO MAKARI APO TO STOMA SOU STO AFTI TOU 8EO....NASE KALA...FILAKIAAA....:(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

koritsia xa8ikame pali....ti kanete?e_o eklisa randebou se _iatro na arxiso si_a si_a tis eksetaseis....tora _ia arxi 8elo to test pap kai ena kolpiko yperixo kai meta oti mou pi o _iatros...exo iremisei li_aki ....dld den kleo 5 fores tin imera kleo 2...:)...afta afta apo mena...eseis????ola kalaa??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

koritsia xa8ikame pali....ti kanete?e_o eklisa randebou se _iatro na arxiso si_a si_a tis eksetaseis....tora _ia arxi 8elo to test pap kai ena kolpiko yperixo kai meta oti mou pi o _iatros...exo iremisei li_aki ....dld den kleo 5 fores tin imera kleo 2...:)...afta afta apo mena...eseis????ola kalaa??

 

Καλημέρα Χριστινάκι!

Όντως χαθήκαμε...... άντε με το καλό να αρχίσεις τις εξετάσεις. Εύχομαι να είναι όλες πάρα πολύ καλές!!

Μόνο μην αγχώνεσαι και προσπάθησε να το ξεχάσεις λίγο τώρα που είναι Χριστούγεννα. Κάνε θετικές σκέψεις κ πράγματα που σε ευχαριστούν. Άσε το άγχος στην άκρη γιατί θα σου δημιουργήσει προβλήματα, στον εαυτό σου πρώτα κ ύστερα στην σχέση σου με τον άντρα σου. Να ξέρεις ότι οι καθυστερήσεις του κύκλου σου μπορεί να εκεί (με εμένα έτσι είχε γίνει για 3-4 μήνες).

Εγώ σήμερα πάω στο γιατρό για υπέρηχο. είμαι στην 10η μέρα και θυμίζω ότι πήρα κλομιφαίνη αυτό το μήνα.

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...