Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μία σάλπιγγα.Εμπόδιο για φυσιολογική σύλληψη?


Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας....:D

Χάθηκα κάπου μέσα στα επαγγελματικά αυτό τον καιρό!!!!

Σας παρακολουθώ όμως...

Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω στα πρακτικά ζητήματα των όσων περνάτε...Ίσως μόνο στο θέμα της εμψύχωσης.

 

Ξέρω ότι το μυαλό δεν μπορεί να ξεκολλήσει από εκεί...και το δικό μου επίσης!!! Καλύτερα όλες μας να κοιτάξουμε όχι τι δεν μπορούμε να καταφέρουμε, αλλά τι μπορούμε να κάνουμε για να αισθανθεί ο εαυτός μας καλύτερα...Ειδικά εάν έχει περάσει από δύσκολες καταστάσεις...Και πιστεύω πως είναι θέμα απόφασης. Εννοώ να βρούμε 1-2 ασχολίες οι οποίες θα μας δίνουν χαρά και χαλάρωση. Όχι τυχαίες...κάτι που μας αρέσει πολύ...Κάτι που θέλαμε από καιρό να κάνουμε και ποτέ δεν το αποφασίσαμε ίσως;;; Δραστικές αποφάσεις με λίγα λόγια...Δεν μπορεί κάτι θα βρούμε αν ψάξουμε. Και ξέρω ότι αυτό φαίνεται λίγο και ασήμαντο, αλλά δεν είναι...Έρχομαι σε επαφή με αρκετό κόσμο καθημερινά και γνωρίζω πως ο ψυχισμός μας είναι κι αυτός ενα σώμα που χρειάζεται "τροφή"...και που αν ενεργοποιηθεί κάνει θαύματα!!!:D

 

Συγνώμη που μακρυγόρησα αλλά θέλησα να προσφέρω κι εγώ μια γνώμη σε όλα αυτά που μας απασχολούν....

Σας φιλώ όλες πολύ και εύχομαι δύναμη και ευρυματικότητα...:D:D

:rolleyes:Whispering:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια με μια σαλπιγγα μην απελπιζεστε, περυσι εκανα εξωμητριο το οποιο ηταν μεσα στην σαλπιγγα και αναγκαστικα εκανα καισαρικη και αφαιρεση της μιας, απελπιστικα, εκλαιγα και ελεγα τελειωσε εγω δεν θα ξανα μπορεσω να κανω παιδια,ηταν το πρωτο.

Μετα απο ενα χρονο πήγαινα στον γυναικολογο σε εναν μη πω,και ελεγε για σαλπιγγογραφια, Ειπα μεσα μου μια εχω να την επιβαρύνω? Οχι λεω ας τραγουδανε δεν ειμαι πειραμα. Και ετσι ξεκινησα εδω και 2 μηνες οχι εντατικα μερα παρα μερα οποτε με τον αντρουλι μου, και τωρα ειμαι εγκυος 5 εβδομαδων και ελεγα σιγα μη μεινω και να το ηρθε το κουτσουνι, βεβαια φοβαμαι λιγο οχι ομως τις ανησυχιες εκεινες που ειχα στο πρωτο, τωρα ειμαι πιο ηρεμη Δεν εχω τοσες ανησυχιες, μονο αγωνια και λιγο φοβο μεχρι να ακουσω την καρδουλα του.

Χαλαρώστε, ηρεμηστε, ολα θα πανε καλα,

ευχομαι ολα μα ολα να σας πανε καλα και σε εμενα φυσικα

ολες γρηγορα μανουλες...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου καλησπερα!

 

Σημερα ειχα μια γεματη (αν κ λιγο κουρατσικη μερα) που με εκανε να ερθω ακριβως στα λογια της Whispering!

 

Baby girl εισαι στην φαση που βρισκομουνα εγω τον προηγουμενο μηνα . Οπως κ να εχει, ευχαριστησου την διαδικασια οσο μπορεις . Αν πετυχει , διπλο το οφελος ;) Καλη επιτυχια κ σου ευχομαι να κανει η σαλπιγγα σου εναν τροπισμο νααααααα!!! Μετα συγχωρησεως.....χαχαχαχαχαχαχχαχαχ

 

miss tonia θα συνελθεις γρηγορα κ θα δεις οτι αξιζει να ζεις πραγματικα κ να το ευχαριστιεσαι κιολας! Μακαρι να μπορουσαν να ελθουν ολα οπως τα θελουμε, αλλα να που δεν ειναι ετσι. Κ μερικες απο εμας χρειαζεται να αγωνιστουν σκληρα για οσα αλλες εχουν δεδομενα , στο θεμα παιδι . Με την σειρα τους αλλοι εχουν να αγωνιστουν σκληρα για δεδομενα για εμας πραγματα , οπως η υγεια . Κ βαζω κ τον εαυτο μου στους υγιεις γτ δεν ποναω κ η ζωη μου ειναι μια χαρα , απλα λιγο πιο γεματη απο φαρμακα απο ολους τους αλλους ανθρωπους . Σιγα τα αυγα! Ειμα μια ζουμερη , νεα κ δυναμικη γυναικα που θα αγωνιστω για οτι θελησω . Κ για παιδι κ για αλλους στοχους στην ζωη μου . Εγω κ ο αντρας μου να ειμαστε καλα κ ολα θα γινουν . Το ιδιο να λες κ εσυ .

 

dialekyoula πολλα πολλα συγχαρητηρια :D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια τελειομηνη κ απροβληματιστη εγκυμοσυνη :lol: Ευχαριστουμε που εισαι ενα ακομη παραδειγμα που μας δινει δυναμη !

64Bcp3.png
Link to comment
Share on other sites

margiiiiiiiiiiiii γέννησα ένα υγιέστατο αγοράκι στις 3/10, έναν κούκλο....εύχομαι σε σένα και σε όλες τις μονοσαλπιγγούλες πολύ συντομα να νοιώσουν αυτό το θαύμα ζωής...υπομονή χρειάζεται,αισιοδοξία και πίστη......σας φιλώ.

Link to comment
Share on other sites

margiiiiiiiiiiiii γέννησα ένα υγιέστατο αγοράκι στις 3/10, έναν κούκλο....εύχομαι σε σένα και σε όλες τις μονοσαλπιγγούλες πολύ συντομα να νοιώσουν αυτό το θαύμα ζωής...υπομονή χρειάζεται,αισιοδοξία και πίστη......σας φιλώ.

 

 

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!Εύχομαι ότι καλύτερο για τον γιο σου και να έχει υγεία! Να τον δείτε όπως θέλετε! Να σας ζήσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

dialekyoula συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη!! με το καλό στους 9 μήνες...όπως ένιωθες εσύ, έτσι νιώθω και εγώ...

 

2 μήνες είναι που προσπαθούμε ξανά από την αφαίρεση της σάλπιγγας και ενώ θεωρητικά είναι πολύ μικρό το χρονικό διάστημα εγώ νιώθω τεράστια ανυπομονησία΄...θέλω πολύ ένα μωράκι...:roll::roll::roll::roll:

 

Helen 80 να σου ζήσει!!! Γερό και τυχερό σε όλη του την ζωή!!!

 

Χαιρετίζω και όλες τις υπόλοιπες κοπέλες και εύχομαι σύντομα να εκπληρωθούν οι επιθυμίες μας!:D

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!Εύχομαι ότι καλύτερο για τον γιο σου και να έχει υγεία! Να τον δείτε όπως θέλετε! Να σας ζήσει!

Σευχαριστω πολυ angel1999,σου ευχομαι ολοψυχα μενα μωρακι στην αγκαλιτσα σου του χρονου:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

dialekyoula συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη!! με το καλό στους 9 μήνες...όπως ένιωθες εσύ, έτσι νιώθω και εγώ...

 

2 μήνες είναι που προσπαθούμε ξανά από την αφαίρεση της σάλπιγγας και ενώ θεωρητικά είναι πολύ μικρό το χρονικό διάστημα εγώ νιώθω τεράστια ανυπομονησία΄...θέλω πολύ ένα μωράκι...:roll::roll::roll::roll:

 

Helen 80 να σου ζήσει!!! Γερό και τυχερό σε όλη του την ζωή!!!

 

Χαιρετίζω και όλες τις υπόλοιπες κοπέλες και εύχομαι σύντομα να εκπληρωθούν οι επιθυμίες μας!:D

Σευχαριστω κοριτσακι μου, να εισαι καλα.......και σε σενα να γεμισει το σπιτι σου με κακα νανι και υπνο απο το αγγελουδι σου............:-P

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ katerina2512!

Μακάρι να πετύχει αυτό το μήνα αλλά και στον επόμενο δεν με χαλάει...

Πάντως τουλάχιστον θα το "ευχαριστηθώ" μιας και έχω αποβάλει το άγχος μου τελείως αυτό το μήνα. (αφού ξέρω ότι έχω λιγότερες πιθανότητες).

Φιλιά και να περάσουμε καλά!!!!!

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια εσείς μετά την αφαίρεση της μιας σάλπιγγας , κάνατε σαλπιγγογραφία για την άλλη??

εμένα ο γιατρός δεν μου είπε να κάνω και αναρωτιέμαι μήπως θα έπρεπε να για δούμε αν η μια και μοναδική που έχω, τουλάχιστον είναι καλή...:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκια εσείς μετά την αφαίρεση της μιας σάλπιγγας , κάνατε σαλπιγγογραφία για την άλλη??

εμένα ο γιατρός δεν μου είπε να κάνω και αναρωτιέμαι μήπως θα έπρεπε να για δούμε αν η μια και μοναδική που έχω, τουλάχιστον είναι καλή...:oops::oops:

 

Ο γιατρος που σου αφαιρεσε την σαλπιγγα ειναι αυτος που σε παρακολουθει κ τωρα ? Αν ναι τοτε δεν στο ζητησε γτ κατα την επεμβαση αφαιρεσης της αλλης σαλπιγγας πολυ πιθανον να ελεγξε απο τοτε ακομα την βατοτητα της αθικτης . Ωστοσο αν περασει πολυ καιρος (πανω απο ενα ετος) κ δουλεια δεν γινεται ή υποψιαζεσαι οτι περασες σαλπιγγιτιδα , καλο ειναι να την κανεις .

 

HELEN80 να σου ζησει το νινακι σου! :D

 

Baby girl that's the spirit! Εξω το αγχος απο την κρεβατοκαμαρα μας (ή το σαλονι μας , ή την κουζινα μας ή τελοσπαντων οπου το προτιμαει η καθεμια ;) )

64Bcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος που σου αφαιρεσε την σαλπιγγα ειναι αυτος που σε παρακολουθει κ τωρα ? Αν ναι τοτε δεν στο ζητησε γτ κατα την επεμβαση αφαιρεσης της αλλης σαλπιγγας πολυ πιθανον να ελεγξε απο τοτε ακομα την βατοτητα της αθικτης . Ωστοσο αν περασει πολυ καιρος (πανω απο ενα ετος) κ δουλεια δεν γινεται ή υποψιαζεσαι οτι περασες σαλπιγγιτιδα , καλο ειναι να την κανεις .

 

HELEN80 να σου ζησει το νινακι σου! :D

 

Baby girl that's the spirit! Εξω το αγχος απο την κρεβατοκαμαρα μας (ή το σαλονι μας , ή την κουζινα μας ή τελοσπαντων οπου το προτιμαει η καθεμια ;) )

 

 

Katerinaki καταρχήν χρόνια πολλά!!!! Να χαίρεσαι την γιορτή σου και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου υγεία, αγάπη και φυσικά με ένα υγιέστατο μωράκι σύντομα!!!

Ναι ο ίδιος γιατρός με παρακολουθεί και όταν τον ρώτησα είπε πως η δεξιά σάλπιγγα είναι καλή..άρα μάλλον θα το είδε...έχει μπει στο μυαλό μου τώρα να κάνω πιο σύντομα από τον 1 χρόνο προσπαθειών ..΄τώρα είμαστε στους 2 μήνες προσπάθειας ( έχουν περάσει συνολικά 5 από το εξωμήτριο) και σκέφτομαι αν περάσουν 4-5 έτσι, να κάνω τίποτα εξετάσεις....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σασ!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ..ναι οντωσ μου ειναι δισκολο να σταματισο το τσιγαρο γτ μου ειναι η δεφτερι παριγορια μετα τον αντρα μου φισικα,αλλα νθα προσπαθισο να το ελατοσο λιγο....και γεια το ανχοσ θελο να σασ πο κοριτσια οτι δεν μου φεβγει με τιποτα,προσπαθο να ιρεμισο αλα τοβραδι οταν ξαπλονο να κυμιθο το μιαλο μου ειναι μονο εκι...να σασ κανο μια εροτισι(λιγο χαζι ειναι η εροτισι αλα εγω θα την κανο)????οταν ειμαστε στησ μερεσ μασ ειναι ανανγι να ολοκλιροσουμε και η δυο????η φτανι που τελιονι μονο ο αντρασ????ΔΙΑΛΕΚΥΟΥΛΑ ΣΗΓΧΑΡΗΤΙΑ ΓΕΙΑ ΤΟ ΜΟΡΑΚΗ ΣΟΥ........ΔΕΝ θιμαμε πια κοπελα εγραψε γεια ποτε να προσπαθισει....εμενα ο γυατροσ μου εχει πει μετα απο το εξομιτριο και μου εβγαλε και την σαλπιγα μου ειπε να ξαναπροσπαθισο μετα το δεφτερο περιοδο.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΤΕΜΟΥ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΙΑ ΓΕΙΑ ΤΟ ΑΝΧΟΣ (ΑΝ ΙΠΑΡΧΙ):) sas euxome σε ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ αφτο το μηνα να μασ βοιθισει ο ΘΕΟΣ να μηνουμε και εμεισ ενγυοσ ΕΡΧΕΤΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ μακαρι να μασ χτιπισει και εμασ κανενασ ΑΓΙΟΣ την πορτα...φιλακια σε ολεσ....και ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΝΥΚΙΣΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ..:) <3

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

POETA μου εκανεσ εκσομιτριο και σου εβγαλε την σαλπιγα?αν ναι....μετα την ενχιρεισι δεν σου ειπε αμεσοσ ο γυατροσ ποσ ειναι η αλι σαλπιγα?εμενα μετα την εινχιρισι μου ειπε καθεφτιαν ποσ ειναι η αλι σαλπιγα...οτι και καλα ειναι υγεισ και δεν εχι προβλιμα..γειαγτο μεχρι τορα απο ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ δεν εχο κανει καμια εξετασι...αμα δεν μενο μεχρι τον γιανουαριο ενγιοσ θα αρχισο και εγω να κανο ολεσ τησ εξετασεισ....τι αλο να πο ΚΟΥΡΑΓΙΟ μασ και ιπομονι....ΕΧΟ ΑΠΟΓΟΙΤΕΦΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙΙΙΙ....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Katerinaki ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Ξεχάστηκα τελείως σήμερα.....

Μου έχει πάρει τα μυαλά το μπεμπέ και η προσπάθεια.

Αντε βρε, εύχομαι να είσαι γερή, ευτυχισμένη και με το πολυπόθητο μωράκι σύντομα!!!!!

Φιλιά πολλά!

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γλυκα ευχαριστω για τις ευχες ! Να ειστε ολες καλα κ συντομα μια - μια ή κ ολες μαζι να ανακοινωνουμε εδω τα ευχαριστααααα! :D

 

Poeta σωστη σκεψη . Δες πως θα παει τον επομενο 5μηνο κ μετα πραττεις αναλογως . Θα εχει συμπληρωθει κ ωστοσο 1 χρονος απο την επεμβαση κ θα χρειαστεις ουτως η αλλως γενικο τσεκ-απ (τεστ-παπ , υπερηχος κλπ) . Αρα δεν θα βλαψει να συζητησετε τοτε επι νεας βασης για καινουριες εξετασεις . Βεβαια εγω σου ευχομαι να μην κανεις γυναικολογικο ελεγχο τοτε , αλλα μαιευτικους υπερηχους ;)

 

Xristinaki 25 οσο περιεργη κ αν ακουγεται αυτη η ερωτηση την εχω ακουσει κ απο αλλες γυναικες . Οχι δεν χρειαζεται να ολοκληρωσουν κ οι 2 .

64Bcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος που σου αφαιρεσε την σαλπιγγα ειναι αυτος που σε παρακολουθει κ τωρα ? Αν ναι τοτε δεν στο ζητησε γτ κατα την επεμβαση αφαιρεσης της αλλης σαλπιγγας πολυ πιθανον να ελεγξε απο τοτε ακομα την βατοτητα της αθικτης . Ωστοσο αν περασει πολυ καιρος (πανω απο ενα ετος) κ δουλεια δεν γινεται ή υποψιαζεσαι οτι περασες σαλπιγγιτιδα , καλο ειναι να την κανεις .

 

HELEN80 να σου ζησει το νινακι σου! :D

 

Baby girl that's the spirit! Εξω το αγχος απο την κρεβατοκαμαρα μας (ή το σαλονι μας , ή την κουζινα μας ή τελοσπαντων οπου το προτιμαει η καθεμια ;) )

Σευχαριστω πολυ Κατερινακι, χρονια σου πολλα,με υγεια πανω απολα και μενα στρουμπουλο και γερο μωρακι του χρονου:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια εσείς μετά την αφαίρεση της μιας σάλπιγγας , κάνατε σαλπιγγογραφία για την άλλη??

εμένα ο γιατρός δεν μου είπε να κάνω και αναρωτιέμαι μήπως θα έπρεπε να για δούμε αν η μια και μοναδική που έχω, τουλάχιστον είναι καλή...:oops::oops:

ναι poeta να κανεις σαλπιγγογραφια γιατι να μην ξερεις για την μονακριβη σου σαλπιγγουλα αν ειναι καλα....και εγω εκανα σαλπιγγοπγραφια, μην φοβασαι μετα απο τοσα που περασαμε αυτο δεν ειναι τιποτα.......

Link to comment
Share on other sites

ναι poeta να κανεις σαλπιγγογραφια γιατι να μην ξερεις για την μονακριβη σου σαλπιγγουλα αν ειναι καλα....και εγω εκανα σαλπιγγοπγραφια, μην φοβασαι μετα απο τοσα που περασαμε αυτο δεν ειναι τιποτα.......

Poeta και γω τωωρα Έχω μπει στη διαδικασία για σαλπιγγογραφια , αν και έχουν περάσει δυο Χρόνια Από το εξωμητριο θα την καν. Μάλλον 8-12-11. Θα σου πω εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ήμουν πριν από λίγο στις "δύσκολες στιγμές", στο θεματάκι "φόβος για 2ο εξωμήτριο". Μπείτε κι εσείς να δώσετε καμία συμβουλή στην κοπέλα, γιατί έχω ταραχτεί με όσα διαβάζω. Η κοπέλα εκανε εξωμήτριο πριν πολλά χρόνια. Ετοιμαζόταν για εξωσωματική, είχε καθυστέρηση,έκανε τεστ, ήταν θετικό, αλλά έχει αίμα καφέ και πονάκια. Πήγε στο "Ελενα"( νομίζω) έκανε χοριακή, βγήκε θετική....δεν είδαν κάτι στον υπέρηχο, την έδιωξαν, της είπαν να πάει σε δυό βδομάδες και να μην ανησυχεί γιατί και εξωμήτριο να είναι σε δύο βδομάδες δεν θα πάθει και κάτι!!!!Κι η κοπέλα λέει θα περιμένει κι ας έχει αίμα!!! Οικονομικοί λόγοι δεν την αφήνουν να κινηθεί όπως θα ήθελε.....Εγώ της είπα κάποια πράγματα, να πάει να ξανακάνει χοριακή και να δει αμέσως έναν γιατρό, αλλά δεν ξέρω αν εισακούστηκα......Δεν μπορώ να το πιστέψω. Μακάρι να της πάνε όλα καλά και να μην είναι τίποτα, αλλά οι γιατροί του νοσοκομείου είναι απαράδεκτοι. Ελεος!!!

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

MARGI μου ναι εχεισ δικιο γεια τουσ γιατρουσ του νοσοκομιου..να σου πο την ιστορια μου να καταλαβουν ολεσ η κοπελεσ και να ειναι παρα πολι προσεκτικεσ με τα νοσοκομεια....λοιπον,ειχα κατιστερισι 2 εβδδομαδεσ,εκανα το τεστ στο σπιτι και μου βγεικε θετικο,ειχα και λιγουσ πονουσ δεν ειχα ομοσ περιοδο η τιποτα τεσπ.καφε,τοβραδυ που εκανα το τεστ με επιασαν λιγουσ παραπανο πονουσ μου ειχε κανει ο αντρασ μου ενα τσαι και ειχα ιρεμισει..του ειπα οτι αβριο και καλα θα παο στο νοσοκομειο,εδω στην ΗΡΑΚΛΕΙΟ εχουμε 2 νοσοκομεια,πιγα στο ενα,πιγα στο γυνεκολογο και ειτανε η γραματεα του γτ ο γιατροσ ειχε επισκεπσι,τησ ειπα αφτινισ οτι με ποναι παρα πολι μαζι με το ποδι μου,αφτι μου ειπε να παο σπιτι μου γτ δεν εχο τπτ και καλα μεγαλονι η μιτρα μου ΑΚΟΥΥΥ....ΕΓΩ την πιστεπσα,ειρθε και ο γιατροσ και χορισ να μου κανι ιπεριχο μου ειπε ταιδια,καλα λεο και εφιγα τοσ πιστεψα...αφτο ειτανε το σαββατο,την κηριακι ομοσ κατα τησ 6 η ορα αρχισα να κιτρινισο σε ολο το σομα,με επιασα και μια τρεμουλα και μου ερχοτανε να λιποθιμισο,πιγα στο αλο νοσοκομειο και οταν με ιδανε η γιατρι γτ ειταν 2 γυνεκολογι εκι.........σε 15 λεπτα ειμουνα μεσα στο χειρουργειο..μου ειπαν οτι ειχα μεγαλο ΑΓΙΟ και δεν πεθανα,γτ αν ειχε σπασει η σαλπιγα εκι που ειταν το μορακι θα μπορουσα να πεθανο...τεσπ,κοριτσια εγω σασ σινβουλεβο οτι μετα το τεστ να πατε καθεφτιαν στο γιατρο σασ,και να τον πιεζετε να κιται καλα στο ιπεριχο να βλεπι καλαααα που ειναι το μορακι...:( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...