Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πριν την καισαρική - Εφτασε η ωρα....συναισθηματα..


Recommended Posts


Διαφημίσεις


na σας ζησει ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο σοβαρο αυτο που σε ταλαιπωρισε,και γρηγορα να νιωσεις πολυ καλα το ξερεις οτι γεννησες στην καλυτερη εποχη σε λιγο καιρο θα βγαινετε βολτουλες και ενα μεγαλο τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ σου που δεν μασας και θελεις να κανεις κι αλλο ΜΠΡΑΒΟ!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι ιδιως εσυ με στηριξες παρα πολυ με τις πολυτιμες συμβουλες σου σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης..παντα θετικη και αισιοδοξη μου ελεγες παντα αυτα που ηθελα να ακουω και πηγα με πολυ θαρρος ...Σε ευχαριστω απο καρδιας για αυτο..

οσο για το παπαγεωργιου οι σκεψεις μου διχασμενες..

το προσωπικο κατω στο χειρουργειο και ανανηψης ηταν εκπληκτικο..αψογο...

στον θαλαμο τα πραγματα τραγικα..ενα μονο παραδειγμα..

λεχωνα επειτα απο καισαρικη ζηταει βοηθεια απο την νοσοκομα..σε παρακαλω δωσε μου το χερι σου να σηκωθω...Απαντηση:τι λες καλε εσυ εισαι χοντρη...αν βοηθουσα καθε γυναικα θα ειχα κουλαθει....

λιγες οι εξαιρεσεις και αυτες καναν την δουλεια τους τυπικα ψυχρα ..χωρις να ανταλλαξεις ενα βλεμα..ενα να σου ζησει...

Link to comment
Share on other sites

demi να σας ζήσει το νινούλι, περαστικά και σιδερένια σου εύχομαι κορίτσι μου και χαράς το κουράγιο σου να είσαι φρέσκια απο όλο αυτό και να λες θέλω κιάλλο....Συγχαρητήρια και μπράβο σου!!!!

Ειλικρινα δηλαδή με κάνεις να θέλω ΑΥΡΙΟ κιόλας να γεννούσα ααχαχαχαχαχα....Αλλά ούτε καν έγκυος δεν είμαι πόσο πολύ το θέλω και εγώ.....

Link to comment
Share on other sites

demi να σας ζήσει το νινούλι, περαστικά και σιδερένια σου εύχομαι κορίτσι μου και χαράς το κουράγιο σου να είσαι φρέσκια απο όλο αυτό και να λες θέλω κιάλλο....Συγχαρητήρια και μπράβο σου!!!!

Ειλικρινα δηλαδή με κάνεις να θέλω ΑΥΡΙΟ κιόλας να γεννούσα ααχαχαχαχαχα....Αλλά ούτε καν έγκυος δεν είμαι πόσο πολύ το θέλω και εγώ.....

 

η Παναγια δεν αφηνει καμια γυναικα που λαχταραει για παιδι ,με αδεια αγκαλια...Συντομα ολα θα γινουν και ολες θα ειμαστε εδω να σε στηριξουμε...

Παντως αυτο το συναισθημα ειναι τοσο δυνατο τοσο εντονο που ειναι κριμα που το ζουμε 1-2 φορες στην ζωη μας...

η εικονα οταν σου φερνουν το παιδι πρωτη φορα να το δεις ειναι μια απο τις εικονες που δεν θα ξεχασω οσο ζω..μακαρι να μπορουσα να εγκλωβισω αυτην την στιγμη...να την ζω καθε μερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η Παναγια δεν αφηνει καμια γυναικα που λαχταραει για παιδι ,με αδεια αγκαλια...Συντομα ολα θα γινουν και ολες θα ειμαστε εδω να σε στηριξουμε...

Παντως αυτο το συναισθημα ειναι τοσο δυνατο τοσο εντονο που ειναι κριμα που το ζουμε 1-2 φορες στην ζωη μας...

η εικονα οταν σου φερνουν το παιδι πρωτη φορα να το δεις ειναι μια απο τις εικονες που δεν θα ξεχασω οσο ζω..μακαρι να μπορουσα να εγκλωβισω αυτην την στιγμη...να την ζω καθε μερα..

 

 

εγώ να δείς!!!:?:?:?:?

Link to comment
Share on other sites

Σιδερένια κι εσύ και το μωράκι σου demi, σου εύχομαι να ξεχάσεις ολότελα τα δυσάρεστα και να θυμάσαι μόνο τις μεγάλες στιγμές που μας περιέγραψες! Έχω κι εγώ μια ανησυχία, γιατί έχω ένα μεγάλο ινομύωμα κοντά στον τράχηλο που ενδεχομένως να εμποδίζει την τομή και μπορεί να χρειαστεί να το βγάλουν επιτόπου, αλλά παίρνω θάρρος κι από σένα κι από άλλες κοπέλες που έχουν περάσει κάποιες δυσκολίες και απλά περιμένω το κοριτσάκι μου να έρθει και να με κάνει να τα ξεχάσω όλα!

Stellinula, σου εύχομαι σύντομα να είσαι κι εσύ έγκυος και ευτυχισμένη με τη "νέα εισβολή" στη ζωή σου! Χαλαρότητα και θετική σκέψη θέλει! Εμένα μου συνέβη όταν το είχα πάρει απόφαση ότι δε θα κάνω παιδιά, στις διακοπές! Το'χα ρίξει στην τρελή και ήμουν τελείως ξένοιαστη και όταν γύρισα... τσουπ! ήμασταν τρεις!!! Και είμαι 36!

Link to comment
Share on other sites

Σιδερένια κι εσύ και το μωράκι σου demi, σου εύχομαι να ξεχάσεις ολότελα τα δυσάρεστα και να θυμάσαι μόνο τις μεγάλες στιγμές που μας περιέγραψες! Έχω κι εγώ μια ανησυχία, γιατί έχω ένα μεγάλο ινομύωμα κοντά στον τράχηλο που ενδεχομένως να εμποδίζει την τομή και μπορεί να χρειαστεί να το βγάλουν επιτόπου, αλλά παίρνω θάρρος κι από σένα κι από άλλες κοπέλες που έχουν περάσει κάποιες δυσκολίες και απλά περιμένω το κοριτσάκι μου να έρθει και να με κάνει να τα ξεχάσω όλα!

Stellinula, σου εύχομαι σύντομα να είσαι κι εσύ έγκυος και ευτυχισμένη με τη "νέα εισβολή" στη ζωή σου! Χαλαρότητα και θετική σκέψη θέλει! Εμένα μου συνέβη όταν το είχα πάρει απόφαση ότι δε θα κάνω παιδιά, στις διακοπές! Το'χα ρίξει στην τρελή και ήμουν τελείως ξένοιαστη και όταν γύρισα... τσουπ! ήμασταν τρεις!!! Και είμαι 36!

 

 

 

απο την στιγμη που το ξερει ο γιατρος σου μην ανησυχεις...απλα θα προτεινα ενα καλο δημοσιο νοσοκομειο και μην ανησυχεις...θ αηταν καλο να βγει μαλλον το ινομυωμα αλλα ολα αυτα θα τα κρινει ο γιατρος σου ο οποιος δεν θα πεσει απο τα συννεφα διοτι θα ειναι ετοιμος για ολα..

θα περιμενουμε νεα σου με αγωνια πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι ιδιως εσυ με στηριξες παρα πολυ με τις πολυτιμες συμβουλες σου σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης..παντα θετικη και αισιοδοξη μου ελεγες παντα αυτα που ηθελα να ακουω και πηγα με πολυ θαρρος ...Σε ευχαριστω απο καρδιας για αυτο..

οσο για το παπαγεωργιου οι σκεψεις μου διχασμενες..

το προσωπικο κατω στο χειρουργειο και ανανηψης ηταν εκπληκτικο..αψογο...

στον θαλαμο τα πραγματα τραγικα..ενα μονο παραδειγμα..

λεχωνα επειτα απο καισαρικη ζηταει βοηθεια απο την νοσοκομα..σε παρακαλω δωσε μου το χερι σου να σηκωθω...Απαντηση:τι λες καλε εσυ εισαι χοντρη...αν βοηθουσα καθε γυναικα θα ειχα κουλαθει....

λιγες οι εξαιρεσεις και αυτες καναν την δουλεια τους τυπικα ψυχρα ..χωρις να ανταλλαξεις ενα βλεμα..ενα να σου ζησει...

τωρα το ειδα το μνμ!αντε ρε κοριτσαρα!μου φυγε το σαγονι τωρα τι λες μωρε?ε και καλα ολες χοντρες ημαστε οταν γενναμε τι θα μαστε μοντελα για πασαρελα το ενα βυζι ειναι 6 κιλα αααα!κριμα και ξερω ποσο συμαντικο ειναι να εισαι καλα τις πρωτες μερες ψυχολογικα!!θα το σφυριξω στην προισταμενη αν θελεις αυτο παντος!!το σημαντικο ειναι οτι ειστε καλα και στο σπιτακι σας πια!λεω να δοκιμασω την βιοκλινικη αν τελικα μου κατσει ο συζυξ για το 4ο θα σου πω απο κει καλη μου πολλα πολλα000203F8.gif

 

 

 

 

 

sig.asp?img=ad1

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Στην δικη μου περιπτωση μονο Νοσοκομειο με αναλαμβανει αν και μου δηλωσαν οτι δεν πρεπει να κανω αλλο παιδι..δεν ξερω αν θα εκανα αλλο παιδι αλλα και μονο που στο απαγορευουν ....νιωθω καπως ιδιως οταν το λενεμπροστα στον αντρα μου...η βιοκλινικη ειναι καλη και σχετικα φτηνη...αχ μακαρι να πας για το 4...τι φοβερο συναισθημα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην δικη μου περιπτωση μονο Νοσοκομειο με αναλαμβανει αν και μου δηλωσαν οτι δεν πρεπει να κανω αλλο παιδι..δεν ξερω αν θα εκανα αλλο παιδι αλλα και μονο που στο απαγορευουν ....νιωθω καπως ιδιως οταν το λενεμπροστα στον αντρα μου...η βιοκλινικη ειναι καλη και σχετικα φτηνη...αχ μακαρι να πας για το 4...τι φοβερο συναισθημα...

καλημερα!γτ ρε demi οχι αλλο μωρο?γερο να ναι το νεοφερτο μωρακι και παντα χαρουμενο και καλοτυχο δεν πειραζει στην τελικη μπορει να εισαι και πληρης με το μωρο σου και να μην μπεις στο τρυπακι του θελω κι αλλο!μακαρι να ρθει demi μου εχω δωσει δυο χρονια ακομη στον εαυτο μου μετα τα 40 δεν νομιζω να μπορω αν και ποτε μην λες ποτε αλλα απο τα 20 μου εεεεε!φτανιεει μετα τα 40 οχι αλλες πανες μετα ερχονται και εγγονια λεω να κανω ενα μπρεϊκ χαχαχαχαα!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...