Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερωτικές επαφές, σεξ στην εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Δηλαδή τώρα εγώ τι πρέπει να κάνω??? Να το παίξω άνετη και δεν τρέχει τίποτα??? Αφου δεν μου βγαίνει το χαμογελο έχω σπαστεί....

 

Δεν ξέρω πως να ενεργήσω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Stellinula αν θες και τη δική μου εμπειρία από την πρώτη εγκυμοσύνη μπορώ να σου πω πως ενώ εγώ ήθελα σαν τρελλή, ο καλός μου ούτε να το ακούσει!!!!!Φοβόταν μην πάθειτίποτα ο γιόκας του. Να του εξηγώ και εγώ και ο γιατρός μου οτι δεν τίθεται τετοιο θέμα αλλά που;;; Το τι όνειρα έβλεπα η έγκυος από τη στέρηση δεν στο περιγραφω....Όργιο!!!! Πάντως όταν με το καλό ξαναμείνω έγκυος τον απείλησα πως θα το μάθει στον 7ο μήνα....

Link to comment
Share on other sites

Stellinula αν θες και τη δική μου εμπειρία από την πρώτη εγκυμοσύνη μπορώ να σου πω πως ενώ εγώ ήθελα σαν τρελλή, ο καλός μου ούτε να το ακούσει!!!!!Φοβόταν μην πάθειτίποτα ο γιόκας του. Να του εξηγώ και εγώ και ο γιατρός μου οτι δεν τίθεται τετοιο θέμα αλλά που;;; Το τι όνειρα έβλεπα η έγκυος από τη στέρηση δεν στο περιγραφω....Όργιο!!!! Πάντως όταν με το καλό ξαναμείνω έγκυος τον απείλησα πως θα το μάθει στον 7ο μήνα....

 

 

δεν σε ενοχλούσε που ικανοποιούταν μόνος του και σενα σε είχε στην "φορμολη" ενω δεν είχες κανενα πρόβλημα???

Link to comment
Share on other sites

αχ κοπελα μου μην ανησυχεις ετσι ειναι μερικοι αντρες.εμενα ο δικος μου ενω συνηθως με κυνηγουσε απο τη στιγμη που εμεινα εγκυος φοβοταν και να με αγγιξει!!μετα που γεννησα ομως ολα καλα!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου πω την αλήθεια το προτιμούσα που "περιποιείται" τον εαυτό του και είναι ήρεμος και γλυκός μαζί μου παρά να έχει γυαλισει το μάτι του από την στέρηση.:mrgreen::mrgreen: Γιατι ειλικρινά δεν μπορώ να τον φανταστω πως θα ήταν μετά από 9 μήνες πλήρους απραξίας . Τώρα θα μου πείς εσυ πως άντεξες κοπελιά;;; Η ψυχούλα μου το ξέρει .:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Πάντως τα όνειρα με το Ρουβά πρωταγωνιστή είχαν αποτέλεσμα;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λογω καποιον προβληματων στην εγκυμοσυνη ο γιατρος μας ειχε πει να αποφευγουμε τις επαφες ειδικα τους πρωτους μηνες και ετσι σε ολη τη διαρκεια μεχρι σημερα που μπαινω οπου να ναι στον 9 ηρθαμε 2 φορες σε επαφη.Ενω στεναχωριωμουν γιατι ο αντρας μου και μενα δεν ηθελε οταν τελικα καναμε μια φορα δεν μου αρεσε καθολου. Ειπα ετυχε και δοκιμασαμε και 2η αλλα χειροτερα πονουσα πολυ. Τωρα πλεον που μετραω αντιστροφα για να γεννησω εχω αποριες για το πως θα ειναι μετα. Ξερω οτι μπορεις να κανεις μετα απο 40 μερες αλλα πως ειναι ποναει συνηθως? ο κολπος εχει την μορφη που ειχε η εχει ανοιξει πολυ? Ασε που με ανχωνει το γεγονος οτι ο αντρας μου θα ειναι μεσα στη γεννα και φοβαμαι μηπως του φανει καπως και μετα δεν με θελει ερωτικα. Πειτε μου εσεις που γινατε ηδη μανουλες.

Link to comment
Share on other sites

Και εμας με το που εμαθε οτι ειμαι εγγυος ειχαμε στην αρχη μια επαφη την εβδομαδα και μετα εγινε 1 αν δυο εβδομαδες!

Τωρα εχει περασει ενας μηνας και τιποτα εγω εχω αρχισει να νοιωθω οτι ειμαι ανωμαλη!

Δεν φτανει που δεν μου καθεται οποτε τον πλησιαζω πλεον και για αγκαλιτσα να ειναι μου λεει " μη μου την πεφτεις και εχουμε αλλα"

Του εξηγησε και η γιατρος και εγω οτι δεν υπαρχει προβλημα εκεινος δεν το παραδεχεται οτι δεν θελει λογω του μωρου λεει οτι και καλα κουραζεται απο την δουλεια!

Ηθελα να ηξερα μολις ειναι να γινουν πατεραδες κουραζονται απο την σκεψη περισσοτερο στη δουελεια δεν λεω κουραζεται αλλα και πριν την ιδια δουλεια εκανε!

Αχ δεν ξερω τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Και εμας με το που εμαθε οτι ειμαι εγγυος ειχαμε στην αρχη μια επαφη την εβδομαδα και μετα εγινε 1 αν δυο εβδομαδες!

Τωρα εχει περασει ενας μηνας και τιποτα εγω εχω αρχισει να νοιωθω οτι ειμαι ανωμαλη!

Δεν φτανει που δεν μου καθεται οποτε τον πλησιαζω πλεον και για αγκαλιτσα να ειναι μου λεει " μη μου την πεφτεις και εχουμε αλλα"

Του εξηγησε και η γιατρος και εγω οτι δεν υπαρχει προβλημα εκεινος δεν το παραδεχεται οτι δεν θελει λογω του μωρου λεει οτι και καλα κουραζεται απο την δουλεια!

Ηθελα να ηξερα μολις ειναι να γινουν πατεραδες κουραζονται απο την σκεψη περισσοτερο στη δουελεια δεν λεω κουραζεται αλλα και πριν την ιδια δουλεια εκανε!

Αχ δεν ξερω τι να κανω?

 

 

και μεν έτσι μου έλεγε...ότι είναι κουρασμένος ή ότι απλα δεν έχει όρεξη :roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

και μεν έτσι μου έλεγε...ότι είναι κουρασμένος ή ότι απλα δεν έχει όρεξη :roll::roll::roll:

 

Ειναι και πεισματαρικα αμα πουν οχι ειναι οχι!

Αφου εγω εχω απογοητευτει του λεω καταλαβα πως θα ειναι η ζωη μου απο εδω και περα θα εχω εσενα να κανεις του κεφαλιου σου σαν πεισματαρικο μουλαρι και θα εχω και τον γιο μας μες στην ζοχαδα να μου κανει το βιο αβιοτο!

Ε γελαει οταν του λεω τετοια αλλα δεν παιρνει χαμπαρι!

Εγω παντως δεν νομιζω οτι φταιει το μωρο μαλλον που εχουμε γινει σαν βαρελια φταιει!

Δεν ξερω τι να κανω ειλικρινα νομιζω οτι ειμαι ανωμαλη που το θελω τοσο πολυ και ολη την ωρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις δεν ειχαμε προβλημα τωρα στον 9ο μου κανει λιγα νερα γμτ αλλα κ παλι προσπαθει ο κακομοιρης

 

Τυχερουλα σε ζηλευω!

Αχ δεν μπορω ειμαι και εγγυος καταλαβες δεν ξερω που να ξεδωσω!

Απο την μια εκοψα το τσιγαρο απο την αλλη προσεχω και δεν τρωω και κανω διαιτα εγκυμοσυνης μην παχυνω και μου μεινουν τα κιλα γιατι γενικα με τα κιλα εγω οταν τα βαζω αποκτω συναισθηματικο δεσιμο και δεν τα αποχωριζομαι ευκολα(!!! ΧαΧα) ε μου εχει κοψει και το κοκο πειτε μου τι να κανω η γυναικα?

Link to comment
Share on other sites

τωρα να σου πω να του την πεσεις θα μας κοψει η λογοκρισια πες του οτι θα παρεις καποιο παιχνιδι κ θα σε ικανοποιει εκεινο κ οτι δεν τον εχεις αναγκη λεω εγω τωρα

Link to comment
Share on other sites

τωρα να σου πω να του την πεσεις θα μας κοψει η λογοκρισια πες του οτι θα παρεις καποιο παιχνιδι κ θα σε ικανοποιει εκεινο κ οτι δεν τον εχεις αναγκη λεω εγω τωρα

 

Λες χαχαχαχα να τον ταρακουνησει αυτο?

Μπα ειναι αναισθητος θα σου πω παντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια!Τις τελευταιες μερες νιωθω πολυ καλυτερα απο θεμα εμετων-ναυτιων κτλ οποτε εχουν αυξηθει και οι ορεξεις μου!Ρωτησα τον γιατρο αν μπορουμε να εχουμε επαφες και μου ειπε με προσοχη!Επειδη ομως δεν τον ξερω καλα και λιγο τον ντρεπομαι:oops: λεω να ρωτησω εσας!!!ο οργασμος...επιτρεπεται???Εχω μια πολυ καλη εγκυμοσυνη χωρις προβληματα!

Στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα ορεξη,εγινε 3φορες ολες κι ολες οποτε δεν με ενοιαζε!Τωρα ομως ειναι αλλιως!Καθε βραδυ σεξ βλεπω στον υπνο μου....:oops::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τωρα να σου πω να του την πεσεις θα μας κοψει η λογοκρισια πες του οτι θα παρεις καποιο παιχνιδι κ θα σε ικανοποιει εκεινο κ οτι δεν τον εχεις αναγκη λεω εγω τωρα

 

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ρε Φροσάκι αυτο θα του πω!!!! Τέλεια ....να δούμε τι θα μου πεί!!!

 

Γεια σας κοριτσια!Τις τελευταιες μερες νιωθω πολυ καλυτερα απο θεμα εμετων-ναυτιων κτλ οποτε εχουν αυξηθει και οι ορεξεις μου!Ρωτησα τον γιατρο αν μπορουμε να εχουμε επαφες και μου ειπε με προσοχη!Επειδη ομως δεν τον ξερω καλα και λιγο τον ντρεπομαι:oops: λεω να ρωτησω εσας!!!ο οργασμος...επιτρεπεται???Εχω μια πολυ καλη εγκυμοσυνη χωρις προβληματα!

Στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα ορεξη,εγινε 3φορες ολες κι ολες οποτε δεν με ενοιαζε!Τωρα ομως ειναι αλλιως!Καθε βραδυ σεξ βλεπω στον υπνο μου....:oops::lol::lol::lol:

 

Φυσικά και επιτρέπετε καλό μου ο οργασμός.....

Link to comment
Share on other sites

Ωραια!!!:wink::wink::wink::lol::lol::lol:

 

 

Δώστου να καταλάβει κοριτσάκι, μην κοιτάς που εγώ έχω ξεχάσει το άθλημα εδώ και 7 μήνες γιατι ο άνδρας μου φοβάται να με αγγίξει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Τις τελευταιες μερες νιωθω πολυ καλυτερα απο θεμα εμετων-ναυτιων κτλ οποτε εχουν αυξηθει και οι ορεξεις μου!Ρωτησα τον γιατρο αν μπορουμε να εχουμε επαφες και μου ειπε με προσοχη!Επειδη ομως δεν τον ξερω καλα και λιγο τον ντρεπομαι:oops: λεω να ρωτησω εσας!!!ο οργασμος...επιτρεπεται???Εχω μια πολυ καλη εγκυμοσυνη χωρις προβληματα!

Στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα ορεξη,εγινε 3φορες ολες κι ολες οποτε δεν με ενοιαζε!Τωρα ομως ειναι αλλιως!Καθε βραδυ σεξ βλεπω στον υπνο μου....:oops::lol::lol::lol:

 

Κανε τωρα που μπορεις φιλεναδα γιατι απο τον 6ο-7ο και μετα δυσκολευουν τα πραγματα...δυστυχως!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΚΑΙ'ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.ΠΡΩΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΧΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!!

[COLOR=Black][URL="http://lb1m.lilypie.com/zqNYp3.png"]Αν είχα 100 καρδιές θα στις χάριζα.Έχω όμως μονάχα μία και στην χαρίζω 100 φορές.[/URL][/COLOR]
Link to comment
Share on other sites

Δώστου να καταλάβει κοριτσάκι, μην κοιτάς που εγώ έχω ξεχάσει το άθλημα εδώ και 7 μήνες γιατι ο άνδρας μου φοβάται να με αγγίξει!!!!

Yπομονη...στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν ειχα καμια ορεξη και φοβομουν παρα παρα πολυ!Οποτε ο αντρουλης ο καημενος μου με κυνηγαγε αλλα εγω ανενδωτη!!!στους 10 μηνες(μαζι με τη λοχεια)3 φορες!Μετα βεβαια του δωσαμε να καταλαβει...

Τωρα θα το προσπαθησω γιατι εχω ορεξη αλλα παλι δεν ξερω πως θα μου βγει!

Παντως απο ακουω οι αντρες ειναι οι φοβιτσιαρτιδες της υποθεσης:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Yπομονη...στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν ειχα καμια ορεξη και φοβομουν παρα παρα πολυ!Οποτε ο αντρουλης ο καημενος μου με κυνηγαγε αλλα εγω ανενδωτη!!!στους 10 μηνες(μαζι με τη λοχεια)3 φορες!Μετα βεβαια του δωσαμε να καταλαβει...

Τωρα θα το προσπαθησω γιατι εχω ορεξη αλλα παλι δεν ξερω πως θα μου βγει!

Παντως απο ακουω οι αντρες ειναι οι φοβιτσιαρτιδες της υποθεσης:rolleyes::rolleyes:

 

 

Χεζήδες είναι αλλά τελος πάντων...Πραγματικά θυμάμαι λίγα πράγματα:P:p:p

 

Μα ρε κορίτσια ούτε να με αγγίξει...Τις προάλλες κατι πηγαμε να κάνουμε και τι μου λέει???

 

" Πως είναι ο μπεμπης???" :shock::shock::shock:

" Σε χερετάει" του λέω και σηκώθηκα!!!

 

απο την μία τον λυπάμαι και καταλαβαίνω την αγωνία του και τον φόβο του αλλα απο την άλλη είμαι ΓΥΝΑΙΚΑ....hellooooooooooo

Link to comment
Share on other sites

Βαλε ενα κοκκινο φιογκο στην κοιλια και ενα σκουφακι αη βασιλη και πες του ηρθαν οι γιορτες νωριτερα!!!!Λες παλι να μην υποκυψει???Ουτε ζουζουνιες θελει?

Link to comment
Share on other sites

Βαλε ενα κοκκινο φιογκο στην κοιλια και ενα σκουφακι αη βασιλη και πες του ηρθαν οι γιορτες νωριτερα!!!!Λες παλι να μην υποκυψει???Ουτε ζουζουνιες θελει?

 

Ούτε......:( φοβάται ότι με την λιμπιντό μου να ανεβαίνει θα ενοχλήσω τον γιό του κατάλαβες???

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...