Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΙΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗ ΚΑΚΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ κ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ


Recommended Posts

Μια προταση για παραθαλασσια βαφτιση ειναι ο Αγιος Παντελεημωνας Κερατεας στην κακια θαλασσα, και εαν ειναι καλοκαιρι, μπορει κανεις να συννενοηθει με το δημο κερατεας και να νοικιασει χωρο του αναψυκτηριου, που ειναι ακριβως διπλα στην εκκλησια. Η χρεωση του χωρου ηταν 10 ευρω το ατομο το καλοκαιρι του 2011 (μαζι με το ΦΠΑ) και ο χωρος ηταν πραγματικα σαν νησακι! Οποιος ηθελε εκανε και μπανιο! Οποιος ενδιαφερεται, μπορω να στειλω φωτογραφιες.

Περι επικοινωνιας στο δημο, δεν ισχυει το τηλ που ειναι αναρτημενο σε μυνημα παλαιοτερο, πρεπει να παρετε τηλεφωνακι στο δημο να μιλησετε με τον υπευθυνο.

Μειναμε πολυ ικανοποιημενοι!

 

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για βάπτιση εκεί τον Ιούνιο. Τα 10 ευρώ που λες τι περιλαμβάνουν? Μόνο το χώρο χωρίς τίποτε? Σκέφτομαι ένα όρθιο coctail για πιο οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

διαβασα τα σχολια σας για τις βαφτισεις στην κερατεα.θελω να βαφτισω την μικρη μου στον προφητη ηλια κερατεας το σεπτεμβριο.να ρωτησω αν ξερετε αν αφηνουν catering στο προαυλιο χωρο? και αν ξερετε κανενα χωρο για φαγητο.θελουμε κατι οικονομικο λογω κρισης.ευχαριστωωωωωω

 

Καλησπερα! Απ΄οσο γνωριζω ιχι, κι αυτο γιατι κανουν το ενα μυστηριο μετα το αλλο.

Link to comment
Share on other sites

.......

ΤΟ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ( http://www.endlessblue.gr ) ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΙ ΚΕΡΑΤΕΑΣ (ΑΝΑΜΕΣΑ ΚΕΡΑΤΕΑ-ΛΑΥΡΙΟ). ΕΧΕΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ Ο ΑΕΡΑΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Κ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΒΟΡΙΑΔΕΣ. ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ 2.750Ε ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ (!!) Κ ΜΕΝΟΥ 23-33 ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ.(ΧΩΡΙΣ DJ MONO ME ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥΣ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ).....

 

Καλησπερα. Οι τιμες μαλλον ισχυαν τοτε το 2010. Πλεον εχει και εκκλησακι εντος και πολυ οικονομικο πακετο μεσημβρινης βαπτισης με περιορισμο ομως ωρας. Τα Μενου ειναι απο catering και ειναι πολυ κατω απο το 2010.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγώ έκανα την βάπτιση μου πριν από ένα χρόνο στο εκκλησάκι του Άγιου Αλέξανδρου στο 3ο λιμανάκι. Φανταστική τοποθεσία όλοι έμειναν έκπληκτοι με το μέρος (ο καιρός είναι το μόνο πρόβλημα ) και ψάχνοντας για το τραπέζι πήγα και ρώτησα απέναντι από την εκκλησία στο ξενοδοχείο ( http://hoteldemmys.blogspot.gr/ ) και όπου κατέληξα ......μου είχαν πει 25ευρο το άτομο , με ένα πλούσιο μπουφέ όπου όλα τα φαγητά ήταν νόστιμα και φτιαγμένα από τον ίδιον ,o στολισμός ήταν μέσα στη τιμή και το μόνο που έβαλα εγώ ήταν τα μπαλόνια , μεγάλος χώρος για παρκάρισμα μέσα σε 5 λεπτά ήμασταν όλοι εκεί , όλοι έμειναν ευχαριστημένοι !

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...