Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Τι να σου πω Μαιος ηταν 8 η ωρα το βραδυ, το ξερω οτι ειναι το τερμα αλλα ηταν παρκαρισμενα δεν ηταν σε κινηση και δεν ηταν μπροστα στην εκκλησια στην ορατοτητα μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο προαύλιος χώρος στη Ζωοδοχο Πηγή είναι υπερυψωμένος γι'άυτό δε φαίνονται τα λεωφορεία όπως στο Porto Leone. Εχω πάει κι εγώ σε βάπτιση με catering στο χώρο αυτον κι ήταν όμορφα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Καμια ιδεα για τραπεζι κοντα στον Πειραια;η βαφτιση θα γινει τον Απριλιο στον πειραια και ψαχνουμε μια οικονομικη ταβερνουλα για 120 ατομα αμα γνωριζετε κατι αναμενω απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Καμια ιδεα για τραπεζι κοντα στον Πειραια;η βαφτιση θα γινει τον Απριλιο στον πειραια και ψαχνουμε μια οικονομικη ταβερνουλα για 120 ατομα αμα γνωριζετε κατι αναμενω απαντηση

 

Εμεις ειχαμε ρωτησει στην ταβερνα ακριβως απεναντι απο τον Προφητη Ηλια στην Καστελλα διπλα απο το Βεακειο..εχει πολυ νοστιμη κουζινα και κανει συχνα τραπεζια για βαπτισεις κυριως γιατι ειναι για τα ατομα που ενδιαφερεσαι!..εχει πλουσιο μενου 1ο,2ο,3ο πιατο ή και ποικιλιες .Ο χωρος μπορει να στολιστει πολυ ομορφα με τουλια ,μπαλονια και κορδελες..νομιζω οτι λεγεται "ΗΛΙΑΣ" πιο διπλα ειναι και ο "Μουστακιας"..οσο για το παρκιν μην σε ανησυχει,εχει εκει γυρω σιγουρα να παρκαρεις..ελπιζω να βοηθησα!

0e3Lp3.pngF2pnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκι για πες μας εντυπώσεις... :)

κι εγώ για εκεί σκέφτομαι

τελικά πού εκανες τραπέζι μετά?

 

 

ηταν ολα τελεια! ονειρικα!!!!!!!!!!!!

οι ιερεις απιστευτοι :D

εγω κ ο μικρος βλεπουμε το βιντεο τυλαχιστον 2 φορες την μερα κ ας εχουν περασει σχεδον 7 μηνες!

 

τραπεζι καναμε στον προφητη ηλια στον ρηγα....σουπερ φαγητο κ εξυπηρετηση.κ παρκαραν κ ολοι (πραγμα που στην πειραικη θα ειχαμε προβλημα φοβερο)

88M1p3.png6KAgp2.png
Link to comment
Share on other sites

ηταν ολα τελεια! ονειρικα!!!!!!!!!!!!

οι ιερεις απιστευτοι :D

εγω κ ο μικρος βλεπουμε το βιντεο τυλαχιστον 2 φορες την μερα κ ας εχουν περασει σχεδον 7 μηνες!

 

τραπεζι καναμε στον προφητη ηλια στον ρηγα....σουπερ φαγητο κ εξυπηρετηση.κ παρκαραν κ ολοι (πραγμα που στην πειραικη θα ειχαμε προβλημα φοβερο)

Ποσο πηγε το ατομο;ειχε παρκιν;ζωντανη μουσικη;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Στη Ζωοδοχο Πηγή ειχα πάει προσφατα σε βαπτιση...που εχει χώρο??? οχι στα πλαινα πάντως...πίσω??? Κ αλήθεια επιτρέπουν να χεις κειτερινγκ μετα?? κ αν εχει αλλο μυστήριο? Εγω δεν θελω να κανω κατι ιδιαιτερο αλλα θα ήθελα να εχω μιση-μια ώρα με τους καλεσμένους κ λιγα μεζεδάκια αφου τραπέζι δεν κανουμε μετα!

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Κοπελες την βοη8εια σας. Ψαχνω οικονομικη ταβερνα για την βαφτηση της μικρης μου και μεχρι τωρα τα πιο οικονομικα που εχω βρει ειναι ο διασημος στην πειραικη και ο μουστακιας στον προφητη ηλια. Εχετε αποψη για καποιο απο τα 2? Η αν εχετε καποια αλλη προταση θα σας ημουν ευγνώμων γιατι μας εχει φαει αυτη η κριση.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Θα κανουμε κ εμεις τη βαφτιση της μικρης μας τελος απριλιου και θα θελαμε να γινει στο προφητη ηλια γιατι εκει παντρευτηκαμε...

Καμια πρόσφατη πληροφορια για τις ταβερνες εκει κοντα εχουμε κοριτσια;;;τιμές ιδεες μουσικη χώροι οτιδηποτε θα βοηθουσε...

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...