Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΙΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗ ΚΑΚΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ κ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ


Recommended Posts

Κοριτσια με την σειρα....

Αυριο εχω ραντεβου στην Κερατέα με τον ανθρωπο που αναλαμβάνει το catering. Είναι ο διευθυντής της Δημοτικής επιχειρησης. Λέγεται Κώστας Λαμπροδήμος και το τηλ ειναι 6934499231.

Θα συμβούλευα να πάτε απο εκει πρώτα να δειτε τον χώρο και μετά να μιλησετε μαζί του. Είναι στην παραλία της κακιάς θάλασσας ενα "cafe" το οποίο εχει ενα ταρατσάκι που χωράει 100 ατομα. 10 ροτόντες. Απο λιγο που μιλησα, αυτός αναλαμβάνει και ενα ειδος στολισμού.

Αν παρεις δικο σου catering θα σου χρεώσει τον χώρο. Αν οχι, ειναι τσάμπα. Πιστεύω οτι δεν θα ειναι πολυ χλιδάτα αλλα σιγουρα δεν θα συγκρίνεται η τιμη που λετε σε σχέση με τα κτηματα.

Πάντως πρώτα πηγαινετε να δειτε τον χώρο. Επίσης μπορει η δεξίωση να γίνει και διπλα στην πισινα, αλλα εκει χρειάζονται ομπρέλες που και αυτες τις αναλαμβάνει το catering.

Α!. Ειναι καθιστο και μπουφες. Εχει διπλα ενα μικρο χωρο οπου στεινουνε τον μπουφε και ειναι ο,τι πρέπει. Τιμες κοριτσια δεν ξερω καθολου. Αυριο θα μαθω.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγω σκεφτομαι τον καιρο για τη βαφτιση εξω... Βεβαια ο γαμος μου εκει παρολο που εβρεξε( στον Ισσαια) και το ρισκαραμε ηταν σουπερ! Τα 35 ευρω τα ανεφερα επειδη τα ειπατε . Δεν εχω ιδεα τι ισχυει για βαφτιση κοριτσια. Και εγω με το Λαμπροδημο ειχα μιλησει πρωτα και μετα μου συστησε το κετερινκ κ μου ειπε οτι μονο με αυτους συνεργαζονται για να εχουν εγγυημενο υψηλο επιπεδο (ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΑΝ). Δεν ισχυει πια??

Ηταν και ο Κωστας στα διαδικαστικα και ηταν και αυτος πολυ ξηγημενος παντως. Το τονιζω αυτο επειδη λογω δουλειας εχω παει σε ολες της εκκλησιες και κτηματα και παιζει απιστευτη εκμεταλλευση.Δεν κανουνε αυτο που λενε και σε φερνουν προ τετελεσμενου τις πιο σημαντικες μερες της ζωης σου και τους πληρωνεις και απο πανω. Οι φωτογραφοι και τα κετερινκ δυστηχως...

Link to comment
Share on other sites

Gioulmara, πόσο σου είπαν απο τη δημοτική καφετέρια? Μήπως σου έδωσαν τιμές και για coctail? Θα πάρω να ρωτήσω, ελπίζω να μου πεί τηλεφωνικά...Όταν λές ταρατσάκι εννοείς πάνω απο το καφέ ή υπαίθριο?Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κανένα νέο για τη Δημοτική καφετέρεια για τιμή; Κι εμείς θα κανουμε τον Ιούνιο τη βάπτισή μας στον Άγιο Παντελεήμωνα (εκεί κάναμε και τον γάμο μας) και θα έχουμε γύρω στα 100 άτομα. Αυτό που δεν έχουμε είναι λεφτά!!!:P Οπότε κι εγώ ψάχνω κάτι οικονομικό όσο γίνεται τουλάχιστον...

line_feet_beg_40_time_1231736400_text_ef20ecf0e5ecf0effdebe7f220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπαιρνα χθές όλη μέρα τον υπέυθυνο για τη δημοτική καφετέρια και δεν απαντούσε...Δεν μας έχει πεί και η Gioulmara που τον συνάντησε!...Πόσο του Ιουνίου? Εμείς, 13 Ιουνίου απόγευμα. Πού πήγατε για το τραπέζι όταν κάνατε το γάμο σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγώ κορίτσια αυτό περιμένω νεότερα για την τιμή στην καφετέρια και μ' αρεσε αυτό το είπες ωραία άτομα έχουμε λεφτά δεν έχουμε. Πάντως πολύς κόσμος έπεσε για Ιούνιο και στις 13 Ιουνίου γεννήθηκα. Αλήθεια το τραπέζι του γάμου που το κάνατε?

 

 

 

Κορίτσια κανένα νέο για τη Δημοτική καφετέρεια για τιμή; Κι εμείς θα κανουμε τον Ιούνιο τη βάπτισή μας στον Άγιο Παντελεήμωνα (εκεί κάναμε και τον γάμο μας) και θα έχουμε γύρω στα 100 άτομα. Αυτό που δεν έχουμε είναι λεφτά!!!:P Οπότε κι εγώ ψάχνω κάτι οικονομικό όσο γίνεται τουλάχιστον...

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στον γάμο δεν κάναμε τραπέζι, προτιμήσαμε ένα δείπνο για δυο σε ένα καλό εστιατόριο ρομαντικό και τα λεφτά που θα δίναμε για τραπέζι τα φάγαμε σε επιπλέον μέρες στο ταξίδι!!!;)

Αλλα οι καλεσμένοι κρέμασαν κάτι μούρες.... Γιατί όπως και να το κάνεις είναι μακριά η Κακιά θάλασσα και οι περισσότεροι έμεναν πολύυυυ μακριά. Και σου λεει...και μας κουβάλησες τόσο μακριά και μας διώχνεις νηστικούς;;;:P

line_feet_beg_40_time_1231736400_text_ef20ecf0e5ecf0effdebe7f220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Τέλειο το βρίσκω το δείπνο!Σιγά, όποιος θεωρούσε οτι ήταν μακριά ας μην πήγαινε!Στη τελική ήξεραν οτι δεν θα γινόταν τραπέζι μετά!Το καλύτερο έκανες! Τί άλλο έχεις βρεί εκεί γύρω εσύ για τη βάφτιση? Κι εγώ κάτι οικονομικό θέλω και όχι απαραίτητα με ροτόντες και τέτοια!Μέχρι και για beach party σκέφτομαι....αλλά δεν νομίζω.Έχε με στο νού σου να μου λές τί βρίσκεις!

Link to comment
Share on other sites

Μελίνα (σκέτη) εσύ τί έχεις βρεί εκεί γύρω? Έχω αρχίσει να αγχώνομαι! Πού είναι η gioulmara οεο? Θα σκάσω μέχρι τη Δευτέρα που θα τον πάρω πάλι τηλέφωνο...:evil:

Α! τί catering έχεις βρεί? Τιμή? Εγώ σκέφτομαι για coctail που είναι πιο φθηνό. Έχω βρεί με 15? αλλά έχει πολλά και απο ζεστά πιάτα όχι μόνο τυροπιτάκια μπόμπες και τέτοια. Έχει μπιφτεκάκια, κρέπες, καλαμάκιακτλ...Πείνασα

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα είναι το κοκτέιλ και καλή τιμή αλλά που να το κάνεις όρθιο στην εκκλησία? Το μόνο που β΄ρηκα εκεί κοντά είναι ένα φοβερό κ΄τημα που θέλει μίνιμουμ 100 άτομα και βγάίνει με πολύ καλό κέτερινγκ 35 ευρώ αλλά ο άντρας φωνάζει λέιει ότι όλοι σε ταβέρνες κάνουν βαφτίσεις και ποτέ δεν τον έχουν καλέσει σε κτήμα για βάφτιση και δεν θέλει 100 άτομα λέει ότι αρκετά τους πήγαμε σε χλίδα στο γάμο και στην βάφτιση του πρώτου. Τον έχει επηρεάσει η οικονομική κρίση τι να πω.

 

 

Μελίνα (σκέτη) εσύ τί έχεις βρεί εκεί γύρω? Έχω αρχίσει να αγχώνομαι! Πού είναι η gioulmara οεο? Θα σκάσω μέχρι τη Δευτέρα που θα τον πάρω πάλι τηλέφωνο...:evil:

Α! τί catering έχεις βρεί? Τιμή? Εγώ σκέφτομαι για coctail που είναι πιο φθηνό. Έχω βρεί με 15? αλλά έχει πολλά και απο ζεστά πιάτα όχι μόνο τυροπιτάκια μπόμπες και τέτοια. Έχει μπιφτεκάκια, κρέπες, καλαμάκιακτλ...Πείνασα

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι, καθιστό θα είναι ή στο bar που έχει στη κακιά θάλασσα σε καναπέδες ή στη δημοτική καφετέρια σε ροτόντες ή καναπέδες πάλι. Στο bar μου έδωσε τιμές των ποτών που του είπα οτι θα έχουμε και όχι κατ'άτομο όμως έτσι δεν θα ξέρω πόσα ποτά θα καταναλωθούν σύνολο και αυτός μπορεί να χρεώσει παραπάνω...Θα του πώ να μου δώσει τιμές κατ'άτομο. Και περιμένω τιμές για την καφετέρια του Δήμου απο τη Γιούλη ή αλλιώς τη Δευτέρα...

Έψαχνα και για κανένα ταβερνάκι στη θάλασσα αλλά το ψάρι στη βάφτιση δεν μου πάει και πολλοί δε το τρώνε. Στο Βρβμοπούσι έχω ακούσει οτι έχει ταβέρνες εκεί που είναι η εκκλησία του Προφήτη Ηλία και το κτήμα Endless Blue αλλά δεν έχω πάει ακόμη, κι εκεί ψάρι θα έχει όμως γιατί είναι παραθαλάσσια...

Link to comment
Share on other sites

ωραίο ακούγεται το κόνσεπτ με το κέτερινγκ αλλά ατο μπαρ πιστέυω ότι θα σε χρεώσουν όσο θα πάρει το κέτερινγκ, καλά θα ήταν να βρείς κέτερινγκ που να περιλαμβάνει και τα ποτά μέσα και γλυκάκια γύρω στα 25 βγαίνει αλλά με φαγητά και σαλάτες.

Οσο για την περιβόητη καφετέρια του Δήμου το έψαξα στο internet και βρήκα ένα τηλέφωνο που δεν απαντάει κιανείς. Επίσης καμιά κοπέλα δεν είπε τι χρεώνει χρεώνει το χώρο , το χώρο μαζί με κέτερινγκ και πόσο. Αν είναι οικονομικό καλά θα είναι .Επίσης ο χώρος πως είναι ΄στην θάλασσα, μουσική θα περιλαμβάνεται. Δεν ξέρω εαν παει κάποια αςμας. Το κ΄τημα θα είναι ακριβό και από ότι είδα από το site γαμος αναφέρουν για γάμο τιμές 50 ευρώ το άτομο (τζισ) και διάβασα αρνητικά σχόλια για την εξυπηρέτηση τους πήραν λέιε και περιμένανε, περιμένανε, σαν την διαφήμιση της vodafone και το δικό μου ασύρματο δίκτυο στην περιοχή. Δεν ξέρω αν ευσταθούν.Στις ταβέρνες άντως μπορει να έχουν και κρέας όχι μόνο ψάρια οπότε κοιτα το.

 

 

 

Όχι, καθιστό θα είναι ή στο bar που έχει στη κακιά θάλασσα σε καναπέδες ή στη δημοτική καφετέρια σε ροτόντες ή καναπέδες πάλι. Στο bar μου έδωσε τιμές των ποτών που του είπα οτι θα έχουμε και όχι κατ'άτομο όμως έτσι δεν θα ξέρω πόσα ποτά θα καταναλωθούν σύνολο και αυτός μπορεί να χρεώσει παραπάνω...Θα του πώ να μου δώσει τιμές κατ'άτομο. Και περιμένω τιμές για την καφετέρια του Δήμου απο τη Γιούλη ή αλλιώς τη Δευτέρα...

Έψαχνα και για κανένα ταβερνάκι στη θάλασσα αλλά το ψάρι στη βάφτιση δεν μου πάει και πολλοί δε το τρώνε. Στο Βρβμοπούσι έχω ακούσει οτι έχει ταβέρνες εκεί που είναι η εκκλησία του Προφήτη Ηλία και το κτήμα Endless Blue αλλά δεν έχω πάει ακόμη, κι εκεί ψάρι θα έχει όμως γιατί είναι παραθαλάσσια...

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

το catering δίνει τα φαγητά χωρίς ποτά με 10€ και με ποτά 15€. Το bar όμως ήθελε να χρεώσει αυτός τα ποτά για το χώρο. Όμως έδωσε τιμές ανά ποτό και όχι ανά άτομο και δεν θα ξέρω πόσα έχουν καταναλωθεί στο τέλος και αυτός σίγουρα θα φουσκώσει το λογαριασμό.

 

Για τη καφετέρια του Δήμου, κάποια κοπέλα στην αρχή του θέματος είχε πέι κάτι για 35€ για γάμο όμως. Αλλά δεν ξέρουμε άν δίνει το χώρο μόνο...Πού έιναι η Γιούλη να μας πέι? Έχω σκάσει!

Link to comment
Share on other sites

καλή τιμή σου δίνει το κέτερινγκ θα πεις τον τυπο στο μπάρ οτι το κέτερινγκ σου δίνει 15 με ποτά και 10 χωρίς και ότι θα του ΄δωσεις 5 το άτομο. Τώρα το 35 είναι σίγουρα με το χώρο αλλά δεν είναι και λίγο για χώρο του Δήμου δηλαδή χρεώνει όσο τα κτήματα? αν είναι έτσι και έχεις 100 άτομα πες μου να σου στείλω το μενού και τα στοιχεία του κ΄τηματος που είναι δίπλα να ξεμπερδέυεις. Αλλά και εγώ θα σκάσω από αγωνία μέχρι να μας πει.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια επειδη δεν εχω πολυ χρονο με το μωρο στα χερια η εγω δεν εχω καταλαβει καλα η τα χετε μπερδεψει . Το τηλεφωνο της καφετεριας του δημου το εχει δωσει μια κοπελα πριν καιρο , κοιταξτε πιο πισω , Κωστας Λαμπροδημος. Αυτος κανονιζειχωρο και κετερινκ ( ειτε για ποτα στο μπαλκονι ειτε για το κετερινκ με ροτοντες ειτε για την πισινα).Και ειναι πολυ ειλικρινης σαυτα που θα σας πει. Εγω γι α αυτο τον διαλεξα κουρασμενη πια απο ολα τα αλλα της περιοχης. το φαγητο στις διπλανες ταβερνες ειναι χαλι. Ξαναλεω συνεργαζεται μονο με το κετερινκ του Φιλοθεη Τεννις κλαμπ το οποιο ηταν φανταστικο στο γαμο μας . Ο χωρος που χρησιμοποιησαμε ηταν κανονικο κτημα με τουαλετες κλπ και βρισκοταν διπλα σε ενα υπεροχο βραχο.Ο κυρ Διονυσης του κετερινκ επαναλαμβανω ηταν υπερτατος επαγγελματιας.Το μονο παραπονο που ειχα ηταν οι τουαλετες, δεν καθαριζονταν μεχρι το τελος της βραδιας αλλα τρελαθηκαμε ολοι με το μερος κ το ξεχασαμε . Δεν εχω ιδεα τι τιμες δινει αλλα δεν καταλαβαινω τη διαφορα απο κτημα που λες εσυ Μελινα. Ηταν πολυ πιο ωραια απο πολλα κτηματα που εχω φωτογραφησει και δεν το συζητω για την ποιοτητα φαγητου που τα μισα δεν τρωγονται . Επισης Ειναι τρελο πλεονεκτημα για ενα τοσο γραφικο εκκλησακι να πας με τα ποδια στο παρτυ κ να μην μπεις στο αμαξι.

Παρτε τηλεφωνο τον Κωστα Λαμπροδημο να σας διαφωτισει.

Εγω μαλλον δε θα κανω τραπεζι κλαψ.Ασε που εκανε περσι η Κορινθιου τη βαφτιση κ δεν βρισκουμε ημερομηνια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mamaritsa, το ξέρω για τον Λαμπροδήμο. Αυτόν καλούσα χθές και δεν απαντούσε. Αυτό το κτήμα που χρησιμοποιήσατε είναι του Δήμου ή όχι? Είναι δίπλα στη καφετέρια του Δήμου? Μπορείς σε παρακαλώ αν μου πείς άν θυμάσαι τη τιμή μόνο για το χώρο? Επίσης το κτήμα πώς το λένε? Βλέπει θάλασσα? Στείλε μου πμ άν είναι...

Η Μελίνα λέει για τη καφετέρια του Δήμου. Οτι άν είναι 35€ είναι σαν τις τιμές που δίνουν τα κτήματα (ε, λίγο καλύτερη).

 

Μελίνα, μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις το μενού και τη τιμή του κτήματος (με φαγητό και χωρίς άν έχεις) και όνομα για να μη μπερδευτούμε. Είναι στη θάλασσα αυτό?

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μπερδέυτηκα πολύ τώρα εγώ κατάλαβα ότι υπάρχει κάποιος χώρος του Δήμου με πισίνα κλπ που είναι σαν μπαλκόνι και το δίνουν για δεξιώσεις οπότε βρήκα το τηλέφωνο από το ιντερνετ και παίρνω αλλά δεν βρίσκω κανένανα τώρα εσύ μας λές έκανες τον γάμο σ' ενα κτήμα που πήγατε με τα πόδια και συνεργάζεται με το κέτερινγκ του Φιλοθέης και απ' ότι κατάλαβα κοστίζει 35 ευρώ. Οπότε ΄χώρος του Δήμου και κτήμα δίπλα στο βραχο είναι το ίδιο ή άλλο και πως λέγεται το κτήμα? όσο για το κτήμα που λές ποιο είναι?

Το κτήμα που λέω εγώ είναι 10 λεπ΄τα από την εκκλησία και είναι πολύ ωραίο όπως και το κέτερινγκ το οποίο είναι πολύ καλό και πήγα και δοκίμασα.Το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι έχω 70 άτομα και αυτοί θέλουν 100 μίνιμουμ και δεν αξίζει νομίζω κ΄τημα για τόσα λίγα άτομα επίσης δεν μπορώ να δώσω 35 ευρώ. όταν το φαγητό έχι 15 ευρώ άντε και 10 ο χώρος γιατί να δώσω 35 και 40 ευρώ. Αφού η πραγματική αξία του φαγητού είναι πολύ μικρή. Επίσης σκέφτηκα να το κάνω στο προάυλιο εκκλησίας που βρήκα μια στα Σπάτα στην Αγία Δύναμη που είναι φοβερή και μια στην Παναγία Γκαρικά στο Μαρκόπουλο αλλά σκέφτηκα τι θα γίνει εαν βρέξει και τι θα γίνει με την τουαλέτα γι΄' αυτό ενδιαφέρθηκα όταν άκουσα για τον χώρο του Δήμου γιατί θεωρησα ότι ίσως είνι πιο οικονομική προταση από το κτήμα και καλύπτει το θέμα τουαλ΄τες κλπ αλλά πραγματικά μπερδέυτηκα δεν κατάλαβα εαν είναι καφετέρια του Δήμου ή κτήμα εκεί κοντά.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μελίνα, νομίζω οτι η mamartista μιλάει για το χώρο του Δήμου που λέει για "κτήμα". Απ'ότι κατάλαβα και έχω δεί απο φωτο έχει μία πισίνα που μπορούν να μπούν εκεί ροτόντες, ή σε ένα ταρατσάκι/μπαλκόνι ή στο πίσω μέρος δίπλα στο βράχο που έγινε ο γάμος της mamartista. Εκτός άν υπάρχει κάποιο κτήμα που πάς με τα πόδια απο το εκκλησάκι και δεν το έχω δεί!!!Τί να πώ!...

 

Mamartista, επιβεβαίωσε άν είναι έτσι, αλλιώς πές μας σε παρακαλώ το όνομα του κτήματος και που βρίσκεται ακριβώς? Βλέπει θάλασσα?

 

Μελίνα, το τηλ του Λαμπροδήμου είναι το 6934499231 και είναι υπέυθυνος για το χώρο του Δήμου και το catering (της Φιλοθέη Τέννις Κλαμπ που μ΄΄αλλον είναι το Αϊδίνης catering - άν έψαξα καλα!...)

Θα τον πάρω αύριο και θα σου πώ...

Στείλε μου με πμ το όνομα του κτήματος που λές εσύ και πού βρίσκεται και τις τιμές κατ'άτομο και με catering και χωρίς.

Αυτό βλέπει θάλασσα?

 

Επλίζω αύριο να βρούμε την άκρη...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μελίνα, νομίζω οτι η mamartista μιλάει για το χώρο του Δήμου που λέει για "κτήμα". Απ'ότι κατάλαβα και έχω δεί απο φωτο έχει μία πισίνα που μπορούν να μπούν εκεί ροτόντες, ή σε ένα ταρατσάκι/μπαλκόνι ή στο πίσω μέρος δίπλα στο βράχο που έγινε ο γάμος της mamartista. Εκτός άν υπάρχει κάποιο κτήμα που πάς με τα πόδια απο το εκκλησάκι και δεν το έχω δεί!!!Τί να πώ!...

 

Mamartista, επιβεβαίωσε άν είναι έτσι, αλλιώς πές μας σε παρακαλώ το όνομα του κτήματος και που βρίσκεται ακριβώς? Βλέπει θάλασσα?

 

Μελίνα, το τηλ του Λαμπροδήμου είναι το 6934499231 και είναι υπέυθυνος για το χώρο του Δήμου και το catering (της Φιλοθέη Τέννις Κλαμπ που μ΄΄αλλον είναι το Αϊδίνης catering - άν έψαξα καλα!...)

Θα τον πάρω αύριο και θα σου πώ...

Στείλε μου με πμ το όνομα του κτήματος που λές εσύ και πού βρίσκεται και τις τιμές κατ'άτομο και με catering και χωρίς.

Αυτό βλέπει θάλασσα?

 

Επλίζω αύριο να βρούμε την άκρη...:rolleyes:

 

 

Εχει 3 χωρους ο Δημος

1.μπαλκονι, 2.την πισινα και 2.ενα κτημα πισω απο το σινεμα. Διπλα στο κτημα (του δημου) εχει τουαλετες . Δεν εχει συστεγασμενο χωρο. Δε βλεπει θαλασσα αλλα ειναι διπλα σε τεραστιο βραχο που δινει πολυ ομορφη ενεργεια. Οχι δεν ηταν ο Αιδινης κετερινκ αρα η εχει αλλαξει τωρα η παλια ειχαν τον Αιδινη.

 

Αντε βρηκα και το τηλεφωνο του κυρ Διονυση να σας ενημερωσει με ακριβεια για τιμες. Δεν εδιναν περσυ το χωρο σκετο κοριτσια . Μονο με το κετερινκ συνεργαζονταν για υψηλο αποτελεσμα. τηλ κετερινκ ΦΙΛΟΘΕΗ ΤΕΝΝΙΣ ΚΛΑΜΠ . 6972824604 Διονυσης Αποστολατος.δεν γνωριζω τιποτα αλλο και τιμες δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που ειχα . Ειχα μπαρ , ποτα , καναπεδες ,κετερινκ , ντιτζει κλπ κλπ . Δεν θυμαμαι κιολας τις τιμες που επαιζαν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον συνταντησα στην Κερατέα. Δωσαμε ραντεβου και βρεθηκαμε. Ο αντρας μου τα κανονισε. Μας εστειλε προσφορα 3 μενού. Ξεκιναει απο 35 ευρω το ατομο + φπα. Το 2ο μενου εχει 38 και το 3ο 41 ευρω. Ειναι λιγο τσουχτερα αλλα ειναι κατι ξεχωριστο και πολυ προσεγμενο. Εχει απο welcome drink μεχρι φρουτα και γλυκο στο τελος. Πολλα barbecue και γενικα πολυ κυριλατο. Ισως λιγο παραπανω απο αυτο που θα θελαμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια και εγω εχω κανονισει βάπτιση στην Παναγια Γκαρικα στις 30/3 και μετα το τραπεζι θα το κάνω σε ένα μαγαζί στον Πόρτο Ράφτη πολύ ωραίο και πολύ κυριλε με θέα όλη την θάλασσα, δεν ειναι μακριά απο την Κερατέα σε 15 λεπτα θα είναι όλοι εκει. Η τιμή του είναι 21 ? το άτομο λόγω του ότι έχω πολλά ατομα μου κάνει τέτεια τιμή θα είμαστε 140 - 150 άτομα βέβαια ένα ημασταν λιγότερα δεν νομίζω να ήτανε πάνω απο 23? - 25?.

εαν θέλετε ακόμα πιο κόντα στην Κερατέ και θέλετε και κάτι πιο απλό μπορείτε να κλείσετε σε κάποια απο τισ ταβέρνες στα Καλύβια όπως για παράδειγμα στην ταβέρνα Παραδεισος που έχει 3 ξεχωριστές αιθουσες καί πάρα πολύ ώραίο φαγητό.Εκεί ρώτησα και μου είπανε 23? το άτομο αυτό βέβαια το καθορίζεις εσύ γιατι ότι θες εσύ βάζεις στο μενού. Και στις δύο περιπτωσεις που προανεφερα συμπεριλαμβάνονται τα Ποτά εκτός της μπύρας.

Στην διάθεσή σας για ότι αλλο θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

Εαν έχεις την καλοσύνη στείλε μου πμ με τα στοιχεία του μαγαζιού αν και νομίζω ότι σου κάνει τέτοια τιμη λόγω εποχής το καλοκαίρι μπορεί να μην το δίνει κιόλας πάντως η Γκαρικά εκπληκτική και εγώ εκεί έκλεισα αλλά θα το ακυρώσω γιατί δεν βρίσκω μέρος για φαγητό μετά. Ευχαριστώ

 

 

γεια σας κοριτσια και εγω εχω κανονισει βάπτιση στην Παναγια Γκαρικα στις 30/3 και μετα το τραπεζι θα το κάνω σε ένα μαγαζί στον Πόρτο Ράφτη πολύ ωραίο και πολύ κυριλε με θέα όλη την θάλασσα, δεν ειναι μακριά απο την Κερατέα σε 15 λεπτα θα είναι όλοι εκει. Η τιμή του είναι 21 ? το άτομο λόγω του ότι έχω πολλά ατομα μου κάνει τέτεια τιμή θα είμαστε 140 - 150 άτομα βέβαια ένα ημασταν λιγότερα δεν νομίζω να ήτανε πάνω απο 23? - 25?.

εαν θέλετε ακόμα πιο κόντα στην Κερατέ και θέλετε και κάτι πιο απλό μπορείτε να κλείσετε σε κάποια απο τισ ταβέρνες στα Καλύβια όπως για παράδειγμα στην ταβέρνα Παραδεισος που έχει 3 ξεχωριστές αιθουσες καί πάρα πολύ ώραίο φαγητό.Εκεί ρώτησα και μου είπανε 23? το άτομο αυτό βέβαια το καθορίζεις εσύ γιατι ότι θες εσύ βάζεις στο μενού. Και στις δύο περιπτωσεις που προανεφερα συμπεριλαμβάνονται τα Ποτά εκτός της μπύρας.

Στην διάθεσή σας για ότι αλλο θέλετε.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...