Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΤΤΙΚΟ Vs ΕΛΕΝΑ


maira77

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

frosobal kalispera kai se sena , na su zisune ta agorakia . ego gienisa tin triti to wradi imuna sto domatio 3 . ifela na se psakso alla kseris drapika na pigieno apo domatio se domatio .elpiza oti na se sinandiso sto horo pu alazame ta mora alla ute eki den se wrika . pos su fanikie o jiatros mas ? emena mu fertikie apsoga kai aksize ta lefta pu tu dosame . episis i anestizjologos mia kirija ksantia me kare mallia kai o woitos tis itane foweri .den ponesa katolu ,stis 3 to apojewma tin alli mera perpatisa kanonika .an me aksiosei o theos na kano kai dewtero pedaki pali ston jiatro mas na pao kai sto attiko horis dewteri skiepsi .

Εγώ ήμουν στο δωμάτιο 9. Για τον γιατρό μας έχω μόνο τα καλύτερα να πω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα sonar, ειμαι στην αναζητηση γιατρου εχω ακουσει για τον Κ.Σαλουμ αλλα θα ηθελα σε παρακαλω να μου πεις και την δικη σου εμπειρια.

Επισης θα μ ενδιεφερε και το οικονομικο....θα με βοηθουσες παρα πολυ γιατι δεν εχω καταληξει ακονη σε γιατρο..

Σ ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!:)

Καλησπέρα, σου έχω στείλει πμ

Link to comment
Share on other sites

:-) Καλημερα sonar!

Εχω λαβει το πμ που μου στειλες σ ευχαριστω πολυ!

Οπως σου ειπα μαλλον στον Κ.Σαλλουμ θα καταληξω και εγω..Θα σου πω και τις δικες μου εντυπωσεις.

Είσαι όλη μου η ΖΩΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Εχτες ετυχε να βρεθω σε μια παρεα και συζητουσαν για το Αττικο...

Μεχρι τωρα εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα η κοπελα που γεννησε εκει μου ειπε πως απο τη στιγμη που γεννησε και μετα δεν πηγε καμια μαια κοντα της να της δειξει πως πρεπει να θηλασει και ολα τα υπολοιπα....

Και το σημαντικοτερο ηταν οτι δεν ηξερε πως ακριβως επρεπε να βγαλει το πρωτογαλα το οποιο ξερετε οτι πρεπει να φυγει οπωςδηποτε!

Αληθευει η μηπως ειναι υπερβολες???

Είσαι όλη μου η ΖΩΗ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι μαιες εκει γυρω ειναι. Μπορει να μην ειναι πανω από το κεφαλι σου, αλλα αν τις φωναξεις ειναι πρόθυμες να βοηθησουν. Βεβαια εχουν περασει και 20 μηνες απο τοτε που γεννησα, αλλα δεν νομιζω να αλλαξαν.

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και όσες έχετε παιδάκια να σας ζήσουν!

Πριν λίγο μέρες επισκέφτηκα τον Κο Χρέλια που είναι στο Αττικό. Μου φάνηκε καλός αλλά θα ήθελα μια δεύτερη γνώμη. Τον ξέρει καμιά κοπέλα?...Έχει ξεγεννήσει καμιά από σας?....Είναι καλός?....Μπορείτε να μου απαντήσετε και με πμ.

Σας ευχαριστώ πολύ!!

Βάλε Παναγία μου, το χέρι σου, να πάνε όλα καλά...!!

Link to comment
Share on other sites

Και το σημαντικοτερο ηταν οτι δεν ηξερε πως ακριβως επρεπε να βγαλει το πρωτογαλα το οποιο ξερετε οτι πρεπει να φυγει οπωςδηποτε!

 

 

smiley-shocked028.gif smiley-shocked028.gif

 

Ολα τα ειχα ακουσει αυτο οχι.. Ποιος σου ειπε οτι το πρωτογαλα πρεπει να φυγει?? Να παει που? Αλλου? Στη Χονολουλου??

Το πρωτογαλα ειναι το φαγητο του βρεφους για τις πρωτες μερες, μεχρι να κατεβει το κανονικο γαλα..

Το βρεφακι δεν εχει ξαναφαει ποτε στη ζωη του τιποτα.. Κ η φυση εχει μεριμνησει ωστε η μητερα του να του προσφερει την πρωτη του τροφη, χωρις να το πειραξει στο στομαχι ..

Θυμαμαι παρα πολυ καλα τη μαια στο μαιευτηριο που με παρακαλουσε (στην κυριολεξια) γιατι δεν ηθελα να θηλασω κ μου ελεγε θηλασε αποκλειστικα τουλαχιστον για 2-3 μερες που εχεις το πρωτογαλα.. οτι αλλο κ να φαει το παιδι σου θα του κανει κακο στο στομαχι..

ας μην γραφουμε οτι θελουμε..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο γνωριζω και εγω γι αυτο και ρωταω εσας που εχετε καποια εμπειρια..

Η κοπελα αυτη μιλησε ασχημα στη νοσοκομα γιατι οπως ισχυριζεται πριν δωσεις το μωρο να θηλασει για πρωτη φορα πρεπει λεει να κανεις μαλαξεις στο στηθος να φυγει το πρωτο πρωτο γαλα να αποστειρωσεις το στηθος και μετα να συνεχισεις να θηλασεις το παιδι για πρωτη φορα...το πρωτογαλα..

Αυτα μου ειπε αυτα σας μεταφερω..:?

Εγω δυστυχως ακομη δεν γνωριζω γι αυτο και γι αυτο σας ρωτησα και οπως σας ξαναειπα ηταν το μοναδικο ατομο που μου εκανε ασχημα σχολια για το αττικο.αλλα μαλλον δεν αληθευουν...

Συγνωμη αν σας αναστατωσα απλα ηθελα να σας ρωτησω :oops:

Είσαι όλη μου η ΖΩΗ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:shock::shock::shock: Ποιός είπε αυτές τις ΑΗΔΙΕΣ στην κοπέλα, κι αυτή με τη σειρά της, τις μεταφέρει και αλλού χωρίς να έχει ενδιαφερθεί αν είναι σωστές ή όχι. Μα καλά, ενδιαφερόμαστε για άσχετα πράγματα που αφορούν το μωρό μας, απ' τη μάρκα της πάνας, μέχρι τα σεντονάκια του και όταν μας λένε μια ΜΠΟΥΡΔΑ που αφορά την διατροφή (άρα και την υγεία του), το ακολουθούμε κατά γράμμα χωρίς να το ψάξουμε;! Συγνώμη κορίτσια για το ύφος, αλλά μου την έχει δώσει πια. Ο καθένας να λέει ό,τι θέλει και κοπέλες να παρασύρονται σαν τα πρόβατα!

...Το αστείο είναι ότι έκανε και παρατήρηση στην νοσοκόμα του Αττικόν, η οποία είναι πολύ καλά ενημερωμένη για τον θηλασμό (από την προσωπική μου εμπειρία το ξέρω αυτό) και πρόθυμη (όλες ήταν) να βοηθήσει!!!

 

Annadi κοριτσάκι μου, ξεκοκάλισε το θέμα του θηλασμού και θα διαπιστώσεις από μόνη σου πόσο μπαρούφα ήταν αυτό. Κυρίως για να είσαι εσύ προετοιμασμένη, γιατί από μπαρούφες άλλο τίποτα.

Το πρωτόγαλα είναι η πρώτη "αντιβίωση", η πρώτη "τροφή", η πρώτη "παρηγοριά", ενός αβοήθητου πλάσματος σε ένα ξένο περιβάλλον.....

 

[Σου έχω στείλει πμ για τον Σαλλούμ]

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΙΟΛΑΣ ! ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ( ΞΥΡΙΣΜΑ - ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ - ΚΛΥΣΜΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ..ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ -ΦΟΡΙΟ ) ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΔΙΝΩΝ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ , ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΑΨΟΓΕΣ, ΗΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΙΚΕΣ.ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ . ΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΙΝΑΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΛΠ ,ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΝΑΚΙ , ΠΑΝΕΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΥΤΑ.. ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΦΟΒΕΡΟ! ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ !ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑ .. ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΝ ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΩ !

0e3Lp3.pngF2pnp3.png
Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock: Ποιός είπε αυτές τις ΑΗΔΙΕΣ στην κοπέλα, κι αυτή με τη σειρά της, τις μεταφέρει και αλλού χωρίς να έχει ενδιαφερθεί αν είναι σωστές ή όχι. Μα καλά, ενδιαφερόμαστε για άσχετα πράγματα που αφορούν το μωρό μας, απ' τη μάρκα της πάνας, μέχρι τα σεντονάκια του και όταν μας λένε μια ΜΠΟΥΡΔΑ που αφορά την διατροφή (άρα και την υγεία του), το ακολουθούμε κατά γράμμα χωρίς να το ψάξουμε;! Συγνώμη κορίτσια για το ύφος, αλλά μου την έχει δώσει πια. Ο καθένας να λέει ό,τι θέλει και κοπέλες να παρασύρονται σαν τα πρόβατα!

...Το αστείο είναι ότι έκανε και παρατήρηση στην νοσοκόμα του Αττικόν, η οποία είναι πολύ καλά ενημερωμένη για τον θηλασμό (από την προσωπική μου εμπειρία το ξέρω αυτό) και πρόθυμη (όλες ήταν) να βοηθήσει!!!

 

Annadi κοριτσάκι μου, ξεκοκάλισε το θέμα του θηλασμού και θα διαπιστώσεις από μόνη σου πόσο μπαρούφα ήταν αυτό. Κυρίως για να είσαι εσύ προετοιμασμένη, γιατί από μπαρούφες άλλο τίποτα.

Το πρωτόγαλα είναι η πρώτη "αντιβίωση", η πρώτη "τροφή", η πρώτη "παρηγοριά", ενός αβοήθητου πλάσματος σε ένα ξένο περιβάλλον.....

 

[Σου έχω στείλει πμ για τον Σαλλούμ]

 

Γεια σου και παλι sonar σ ευχαριστω πολυ για το πμ!

 

Πιστευω να εχεις καταλαβει οτι δεν μεταφερω αυτα που μου λενε απλα ρωταω για να ακουσω μια γνωμη παραπανω..

Απλα και εσυ πρεπει να καταλαβεις οτι για εσενα καποια πραγματα ειναι αυτονοειτα ενω για καποιες αλλες κοπελες δεν ειναι ετσι..( πχ για εμενα).

Προσπαθω να διαβαζω και να ρωταω κοπελες που ειχαν καποια αναλογη εμπειρια..

Ζητησα και συγνωμη αν αυτο που ρωτησα ειναι βλακεια...αλλα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας..

Μαλλον αυτο περισσοτερο σας νευριασε...γιατι για εσας ειναι δεδομενο...

Συγνωμη!

Είσαι όλη μου η ΖΩΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Με παρεξήγησες Annadi, δεν αναφερόμουν σε σένα αλλά στην κοπέλα που σου τα είπε. Εσύ πολύ καλά κάνεις και ρωτάς, και αυτό δείχνει πόσο πολύ ενδιαφέρεσαι. Θυμώνω με κάποιες άλλες που και δεν ξέρουν και σου λένε αηδίες ως "τεκμηριωμένες" απόψεις. Κι εγώ ήμουν σαν κι εσένα (και χειρότερα). Άκουγα δεξιά κι αριστερά ότι μπορείς να φανταστείς! Από θέματα εγκυμοσύνης, διατροφής, τοκετού, νοσοκομείου, θηλασμού. Τόσα που θα μπορούσα να γράψω τη βίβλο της παραπληροφόρησης.... Ευτυχώς που μπήκα στο φόρουμ αυτό και βρήκα το φως!!!:D

 

ΥΓ. Καμιά ερώτηση δεν είναι βλακεία! Αυτό να μην το ξαναπείς.... Βλακεία είναι να απαντάς ενώ δεν ξέρεις (και με ύφος 10 καρδυναλίων, ως συνήθως);)

Link to comment
Share on other sites

Annadi μου το πρωτόγαλα είναι τόσο καλό,που στη δική μου περίπτωση που το στήθος μου έχει γάλα από τον 5ο μήνα,το άγχος μου είναι μήπως τελειώσει το πρωτόγαλα και δεν μπορέσω να το δώσω στο μωρό μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ καλημερα σας κοριτσια!

Σε καμια περιπτωση δεν με πειραξε αυτα που ειπες sonar ειχες απολυτο δικαιο!! Εγω αιστανθηκα ασχημα που δεν μπορουσα να τις απαντησω τιην ιδια στιγμη γιατι δυστυχως δεν ηξερα..

Μαζι σας παντως μαθαινω πολλα και σας ευχαριστω γι αυτο!!!

Και για να καταλαβεται τι μου ειπε παραπανω...οτι σιχαθηκε επειδει η νοσοκομα της πηγε το μωρο και ηταν βρωμικο.....δεν το ειχαν πλενει.....

Τουλαχιστον σ αυτο της απαντησα οτι το πρωτο πραγμα που θελει μια γυναικα μολις γεννησει ειναι να παρει στην αγκαλια της το παιδακι της χωρις να αισθανεται σιχαμαρα......καταλαβαινεται λοιπον...

Εχετε απολυτο δικαιο γι αυτα που λετε για το πρωτογαλα και το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν προκειτε να ξανακουσω το συγκεκριμενο ατομο..

Είσαι όλη μου η ΖΩΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Annadi νομίζω ότι η φίλη σου έχει ένα προβληματάκι,είναι δυνατόν να σου φέρνουν το μωρό σου που περιμένεις 9 μήνες να το δεις και τρέμεις από συγκίνηση μόλις ακούσεις το κλάμα του,κι εκείνη να λέει ότι της το πήγαν βρώμικο?

Ε μην τρελαθούμε!!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για γυναικολόγο αλλά σε δημόσιο νοσοκομείο μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιον; Η εγκυμοσύνη είναι μετά τεχνητή γονιμοποίηση δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθεί και είναι στο αρχικό στάδιο. Έβλεπα στο Αττικόν οτι έχει καλές εγκαταστάσεις , από γιατρούς τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

...μεγάλο πρόβλημα, όντως!

Εκτός από το συναισθηματικό κομμάτι, αν είχε ενδιαφερθεί θα ήξερε ότι στο Αττικόν κανένα νεογέννητο δεν πλένεται με σαπούνι και νερό το πρώτο 24ωρο της ζωής του (ως προτεινόμενη τακτική πλέον από τους διεθνείς οργανισμούς). Στο εξηγούν αναλυτικά στα μαθήματα τοκετού. Το σκουπίζουν απαλά και στο ακουμπάνε πάνω σου...

Δεν έχει περάσει μέρα στη ζωή μου που να μην φέρνω στο μυαλό εκείνη τη στιγμή... και δακρύζω ακόμη... (τότε έκλαιγα για μισή ώρα βουβά!)

Link to comment
Share on other sites

........τι να πω???????

 

Τελικα και για δικη σας πληροφορηση πρεπει να πω οτι τελικα η κοπελα αυτη που ηταν στην παρεα και μιλουσε για το αττικο και ελεγε ολεςςςς αυτες τις βλακεις......οτι δεν βοηθαει καμια μαια, οτι το μωρακι ηταν βρωμικο...και πολλα αλλα τα οποια δεν αξιζει να τα αναφερω καν..δεν ηταν αυτη που γεννησε στο αττικο αλλα ειχε παει επισκεψη...( επειδει με πειραξαν γενικοτερα αυτα που ελεγε για το αττικο το εψαξα λιγο παραπανω...).

Μαλλον προσπαθουσε να δικαιολογησει τα παραπανω που εδωσε γιατι η ιδια γεννησε στο Ιασω...( 6000ευρω και δικαιωμα της σιγουρα...) και ηθελε να μας πεισει οτι τα ιδιωτικα μαιευτηρια σε προσεχουν πολυ περισσοτερο....

Αυτα...τελικα ολα ηταν υπερβολες και ψεματα δικα της...:mad:

Είσαι όλη μου η ΖΩΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι αποστειωση κ βλακειες.. κανονικα σου λενε οτι το μωρο πρεπει να θηλασει αμεσως με το που θα βγει απο την κοιλια.. Ετσι οπως ειναι πενταβρωμικο κ η μαμα καταιδρωμενη κ ταλαιπωρημενη..

Ρε Ντορακι δεν τελειωνει το πρωτογαλα.. Το πρωτογαλα θα ερθει οταν ερθει κ το μωρακι σου στον κοσμο..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Όντως πρέπει να ναι μοναδική στιγμή από οτι κατάλαβα έχετε μείνει ευχαριστημένοι απο το νοσοκομείο. Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον από τους γιατρούς ως γυναικολόγο γιατί ψάχνω αν εξελιχθεί όπως πρέπει η εγγυμοσύνη μου. Κοίταζα στο ιντερνετ τα ονόματα των γιατρών και κάποιος είναι κοντά στην γειτονιά μου έχει δηλ.ιατρείο. Λέγεται Σαλαμαλεκης είναι καλός;

Link to comment
Share on other sites

Όντως πρέπει να ναι μοναδική στιγμή από οτι κατάλαβα έχετε μείνει ευχαριστημένοι απο το νοσοκομείο. Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον από τους γιατρούς ως γυναικολόγο γιατί ψάχνω αν εξελιχθεί όπως πρέπει η εγγυμοσύνη μου. Κοίταζα στο ιντερνετ τα ονόματα των γιατρών και κάποιος είναι κοντά στην γειτονιά μου έχει δηλ.ιατρείο. Λέγεται Σαλαμαλεκης είναι καλός;

 

ειναι διευθυντης της γυναικολογικης αλλα λογω φορτου εργασιας δεν αναλαμβανει εγκυμοσυνης.αν πας θα σε συστησει σε αλλον.

Link to comment
Share on other sites

εγω γενησα στο ελενα,με φυσιολογικο τοκετο, ο γιατρος μου μου εκανε τους ολους τους υπερυχους εκτος του Ατεστ που ηταν απλα παρον,δεν εκλεινα ραντεβου στο νοσοκομειο, του τηλεφωνουσα και μου ελεγε ποια μερα να παω, παντα απογευμα γιατι ετσι με βολευε,εκτος απο οταν μπηκα στον μηνα μου που προλαβα και πηγα 1 φορα πρωι για να ακουσει το μωρο και να κανω εξετασεις αιματος! ολες τις εξετασεςι τις εκανα εκει , της πληρωσα και πηρα τα χρηματα πισω απο το ταμειο μου,

με επιασαν οι πονοι ξημερωματα (4:00πμ)απαντησε στο τηλ του, πηγα εκει... μου πηραν ιστορικο και ανεβηκα στη αιθουσα τοκετου, οκ η ρομπα και οι παντοφλες χαλια αλλα δεν με ενοιζε καθολου, το κλισμα ειναι κλισμα οπου και να το κανεις! το ξυρισμα οκ, καλα δεν μου το εκαναν βραζιλιανικο αλλα βλεποταν! τ προσωπικο στην αιθουσα καλο εκτος απο μια η οποια μετα μπροστα στον γιατρο μου καθοταν προσοχη, γενησα γρηγορα, μετα με αφησαν καμια ωρα να συνελθω και ερχοντανα να με δουν ανα 10λεπτο, πηγα στο δωματιο εκανα ντουζακι φορεσα το ωραιο μου νυχτικακι και υποδεχτηκα την κουκλα μου! ειχα ξεχασει και τις παντοφλες και ολα!

ξεχασα να σας πω οτι οταν γενησα ο γιατρος μου μου εβαλε την κορη μου στο στηθος αμεσως και εκεινη θηλασε.... ηταν ολα υπεροχα!

στο θηλασμο με βοηθησαν παρα πολυ τα κοριτσια ακομα και οταν η κορη μου μπηκε στη μοναδα ηταν εκει μου συμπαραστεκονταν... το αποτελεσμα... θηλαζουμε 17 μηνες σχεδον!

 

Bipe21 είμαι έγκυος στο πρώτο μου θαυματάκι και διανύουμε την ενδέκατή μας εβδομάδα μαζί! Προς το παρόν, έχω μια ιατρό με την οποία είμαι απολύτως ευχαριστημένη αλλά δυστυχώς συνεργάζεται με το Ιασώ, που είναι κάπως ακριβό για τον προϋπολογισμό μας... Ενδιαφερόμασταν λοιπόν με το σύζυγό μου να βρούμε ένα γιατρό στο Έλενα που θα μπορούσε να με αναλάβει το συντομότερο δυνατόν ως και την πολυπόθητη εκείνη ώρα που θα κρατάμε το θαυματάκι μας στην αγκαλιά μας :)

Θα μπορούσες σε παρακαλώ πολύ να μου δώσεις το όνομα και ίσως το τηλέφωνο του γιατρού που σε ξεγέννησε στο Έλενα; Από τις περιγραφές σου μου φαντάζει ακριβώς σα το γιατρό που θα ήθελα και εγώ να με αναλάβει... Επίσης ξέρεις πρωινά ποιες μέρες δέχεται;

 

Σ'ευχαριστώ πολύ! Και να σου ζήσει η κορούλα σου! :) Σου έχω στείλει και πμ...

may.jpg

 

dVm0p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΑΤΤΙΚΟ Ή ΕΛΕΝΑ?ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ 2 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ.....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ......:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...