Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννησα επιτέλους!!


sweety**

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, γέννησα σήμερα πρωί κ είναι όλα καλά!! Το θέμα π έχω είναι ότι σαφώς μετά από καισαρικη έχω ουροκαθετηρα,ενώ έχω ξαναβαλει στην προηγούμενη καισαρική,κ δεν με ενοχλούσε κ βγήκε κ γρήγορα,τώρα ακόμα κ χωρίς να κουνήσω το λαστιχακι νιώθω τσούξιμο κ η γιατρός αρνείται να το βγάλω όταν σηκωθώ γτ λέει ότι περνώ κπ.φαρμακο.λογω επισκληριδιου κ ότι υπάρχει κίνδυνος να μην νιώθω την αίσθηση των ούρων κ να γεμίσει η κύστη κ να έχω θέμα.σας έχει τύχει?? Αν το ήξερα θα έκανα ολική γτ ήταν απαίσια η διαδικασία αυτής της αναισθησίας.επισης Μ είπαν ότι όταν σηκωθώ μετά δε. Θα σηκώνομαι μόνη Μ με τον άντρα Μ αλλά σηκώνομαι όταν θα έρχονται αυτές.δεν ξέρω είναι υπερβολές πείτε Μ γτ θα με φρικαρουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!! Μήπως δεν στο έχουν βάλει σωστά η κάτι τέτοιο? Το λέω γιατί στην πρώτη μου γέννα μου το είχε βάλει μια ειδικευόμενη, προσπαθούσε 2-3 φορές να το βάλει κ με πονούσε αφάνταστα όταν το έβαζε, τόσο που φοβόμουν να ξανά βάλω. Στη δεύτερη γέννα απ' την άλλη δεν κατάλαβα τπτ!

 

Πάντως μάλλον είναι υπερβολικές, απ' την στιγμή που θα σε σηκώσουν πρέπει να σηκώνεσαι όσο το δυνατόν περισσότερο κ να κάνεις βόλτες, γιατί να περιμένεις πότε θα έρθουν?

Link to comment
Share on other sites

να σας ζησει!

ναι συμφωνω,αφου σε σηκωσουν πρωτη φορα περιττο να τις περιμενεις καθε φορα.οκ,να μην εισαι μονη μην νιωσεις αδιαθεσια

ισως να μην μπηκε κ καλα ο ουροκαθετηρας.μεχρι αυριο θα στο βγαλουν,κανε υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ!!

Επιτέλους Μ έφεραν ένα νερό βραστό να φάω γ μεσημέρι .

Ο καθετήρας βγήκε στις 4 το πρωί γτ από το τσούξιμο δεν μπορούσα να κοιμηθώ κ ο όρος το πρωί μετά την αντιβίωση .

Όσο γ τον ουροκαθετηρα με τον που τον έβγαλε πέθανα στον πόνο ναι πετάχτηκε και κάμποσο αίμα μέσα από το λάστιχο...βέβαια κανείς δεν είπε ότι κάτι δεν είχε μπει καλά αλλά είμαι σίγουρη αφού έχω ξαναβαλει και δεν ένιωθα τπτ όσο τον είχα αλλά και όταν τον είχε βγάλει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...