Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χαμηλή σωματομεδίνη c SOS


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γατουλα περιμενουμε και τα δικα σας νεα.

 

τα στοιχεια τοου χιωτη ειναι

http://www.vrisko.gr/details/5c6eb103450g41ci7gd0d32e061143a1

AfgIp2.png

 

our daugher 5/8/2009

our son 2/9/2012

our little girl 11/10/2014 we love you all♥

Link to comment
Share on other sites

ME ΚΑΛΥΨΕ Η ELIZABETH ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΧΙΩΤΗ ΣΤΟ VRISKO. H ΕΠΙΣΚΕΨΗ 70 ΕΥΡΩ .

ΑΛΛΑ SOS!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ. ΚΛΕΙΣΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ...... ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ Η ΑΝΑΜΟΝΗ.

 

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΕΟ ΣΑΣ , ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΜΙΛΑΜΕ!!ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΒΟΙΟΙΤΡΙΚΗ ΝΑ ΣΤΕΛΕΙ ΜΕ FAX ΣΤΟΝ ΧΙΩΤΗ ΤΙΣ ΑΝΑΛΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ) ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ. ΜΟΥ ΤΗΛ. Ο ΧΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 9 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ!!............

 

ELISABETH ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.........

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΕΟ ΣΑΣ , ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΜΙΛΑΜΕ!!ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΒΟΙΟΙΤΡΙΚΗ ΝΑ ΣΤΕΛΕΙ ΜΕ FAX ΣΤΟΝ ΧΙΩΤΗ ΤΙΣ ΑΝΑΛΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ) ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ. ΜΟΥ ΤΗΛ. Ο ΧΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 9 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ!!............

 

Πω πω! τι λες τώρα!!! καταπληκτικος... και καλός γιατρός απ ότι ακουω εδώ και σωστός άνθρωπος...

 

Τραβιόμαστε και εμεις με τον ανηψίο μου (έχω ανοίξει και ενα ποστ) και τον πηγε η ξαδέρφη μου στο Παίδων στη κα. Βλαχο... και την ξεπέταξε... μετά από επιμονή της ξαδέρφης μου τις έγραψε 3 εξετάσεις και τις έχασαν!!! και ξαναέτρεχε να τις κάνει... τελικά της είπε ένα κοφτό "ολα βγήκαν καλά" και τα κλασικά αν το παιδί παίρνει 5 πόντους το χρόνο δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα κλπ... ήταν και άρρωστη και έβηχε πάνω στο παιδί! γενικά μια κατάσταση απαράδεκτη...

 

Οπότε τώρα με αυτά που ακουω για τον Χιώτη θα πάρει λιγο τα πάνω της η ξαδέρφη μου... ο μικρός της είναι 9,5 ετών 132 εκ. είναι το πιο κοντό παιδάκι στην τάξη...

 

Σας ευχαριστώ πολυ κορίτσα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ANF ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!

 

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ.ΟΤΑΝ ΤΙ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.. ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΟΠΕΔΙΝΗ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!! ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ...........

 

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΧΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ .........ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 90 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ 13 ΕΥΡΩ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΩΜΑΤΟΠΕΔΙΝΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βρε κορίτσια πώς μπορεί να είναι ΤΟΣΟ αναίσθητη αυτή η γυναίκα?

Δεν καταλαβαίνει τον φόβο και την αγωνία των γονιών?

Τί να το κάνουμε αν είναι διευθύντρια και κουραφέξαλα αν δεν γράφει εξετάσεις?, αν δεν αναλύει στους γονείς?

 

Τέτοιοι γιατροί είναι που σε ωθούν να πηγαίνεις σε εξωτερικούς και να πληρώνεις τα 70άρια! γιατί αυτοί δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους!

 

Η ξαδέρφη μου είναι άνεργη εδά και ένα χρόνο και έχει δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις για τον μικρο από μόνη της!!! με την παιδιατρό της! με την εξειδικευμένη κυρία δεν κατάφερε τίποτα!

 

Θα αναγκαστεί τώρα να πληρώσει τον Χιώτη και το ξέρω ότι θα το κάνει με όλη της την ψυχη!!! δεν τίθεται θέμα!!! αλλά με κατι τέτοια δεν σας γυρίζουν τα μυαλα?

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να κλείσει πρωινο ραντεβου αρχικα, με την Καραχαλιου. 5 ευρω αν θυμαμαι καλα ειναι και απλα εχει λιγο περιμενε στα πρωινα. Ειναι πολυ πιο ανθρωπινη και αναλυτικη και ευγεναστατη απο την άλλη.

 

Δεν χανετε τιποτα να δοκιμασετε.

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να κλείσει πρωινο ραντεβου αρχικα, με την Καραχαλιου. 5 ευρω αν θυμαμαι καλα ειναι και απλα εχει λιγο περιμενε στα πρωινα. Ειναι πολυ πιο ανθρωπινη και αναλυτικη και ευγεναστατη απο την άλλη.

 

Δεν χανετε τιποτα να δοκιμασετε.

 

 

Θα της το πω :)

 

Είχαμε την εντύπωση ότι δεν μπορείς να διαλέξεις... της είχαν κλείσει με την άλλη γιατρό από μόνοι τους...

 

Ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως βρε κορίτσια πώς μπορεί να είναι ΤΟΣΟ αναίσθητη αυτή η γυναίκα?

Δεν καταλαβαίνει τον φόβο και την αγωνία των γονιών?

Τί να το κάνουμε αν είναι διευθύντρια και κουραφέξαλα αν δεν γράφει εξετάσεις?, αν δεν αναλύει στους γονείς?

 

Τέτοιοι γιατροί είναι που σε ωθούν να πηγαίνεις σε εξωτερικούς και να πληρώνεις τα 70άρια! γιατί αυτοί δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους!

 

Εμείς πληρώσαμε κιόλας το 75αρι κ δεν μας είπε τίποτα!!!!Είχα διαβάσει εδώ στο φόρουμ καλά λόγια για το τμήμα αυτό...Αν ήξερα έτσι θα πήγαινα κατευθείαν σε ιδιώτη....

tBwt.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας.Εγραφα παλια στο θεμα για τη μικρη μου.Σας διαβαζω παντα.Οσο για τη μικρη τον Ιανουαριο κλεινει τα 5 και σημερινη μετρηση υψους της ηταν 106 εκατοστα και βαρος 17200...διαβαζω για το Χιωτη και θελω να τον επισκεφτω.Διαφωτιστε με σας παρακαλω.Ειναι παιδοενδοκρινολογος???Διαβαζω τα καλυτερα απο σας.

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ο ΧΙΩΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ, ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΨΟΥΣ ΒΑΡΟΥΣ . ΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΕ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΣΦΑΙΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ. 12 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΕΦΘΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ.ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΧΙΩΤΗ. ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΑΘΗΝΑ.

 

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ. ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΠΟΙΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΥΧΕΙ.ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΤΕ ΘΑ ΕΠΙΜΕΙΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ (ΑΝ ΠΑΩ) ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Η ΚΑΡΑΧΑΛΙΑ.

 

Α!!!!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΑ. ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΧΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 12.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΘΗΣΑΝ ΑΛΛΟΙ 3 ΓΟΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.Η ΒΛΑΧ. ΦΩΝΑΞΕ 2 ΑΠΟ ΤΟΥΣ 3 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΑΜΑ , ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ, ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ME ΚΛΕΙΣΤΗ ΠΟΡΤΑ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΗ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ??ΟΧΙ ΟΧΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Η ΒΛΑΧ. ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ!!

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟΥΡΚΟΣ!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!Η ΩΡΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ!!

 

ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΙΑ . ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΕΜΑΣ ΚΥΡΙΑ ΒΛΑΧ.??

ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ !!

 

ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΓΙΑ 4 ΛΕΠΤΑ......ΣΤΟ ΞΕΠΕΤΑ ROOM.........

Η ΚΡΙΣΗ ΔΙΚΗ Σασ..

 

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑ ΚΟΙΝΩΠΟΙΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν αν παρεις να κλείσεις με το αυτοματο συστημα στα πρωινα δεν μπορεις να κλείσεις με όνομα, μονο για τα απογευματινα, αν ομως μιλήσεις με εκπροσωπο μπορεις. Κατα τυχη το ειχα κανει κι εγω.

 

Καλό ειναι να κρατησετε μια επαφη μια και φτιαξατε φακελο εκει, κι εγω θα κλείσω εν αστο παιδων να υπαρχει και παραλληλα Χιωτη.

 

Μπεμπουα κι η δικη μου τον Γενάρη θα γινει 5, ειανι συνομηλικες. Πριν δυο μηνες ηταν 101 ορθια , 104 ξαπλα.

 

οποτε καλη τη βρισκω τη δικια σου.... Εγω θελω τον Γεναρη ορθια να ειναι 102 μινιμουμ παντως για να εχει παρει τους ποντους που πρεπει....

 

και τα κιλάκια της καλα ειναι. Αν δεν της εχεις κανει ποτε εξετασεις (συγγνωμη δεν θυμαμαι και δεν προλαβαινω να διαβασω τα προηγουμενα) μπορεις να την πας στον Χιωτη.

 

Βαλε ενα τικερακι αν θες για να βλεπουμε ηλικια.

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βερα οχι νταρλινγκ....αν εισαι ευχαριστημενη γιατι?Εξαλλου δεν εχετε πρβλημα θα το δεις στο μπασκετ θα τη γραψεις σε λιγο καιρο!

 

Πες, οχι πες πεεεες το υψος πες! χαχαχαχαχα

 

φιλια

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

galat Εξετασεις τις εκανα πριν 3 μερες σε συνεννοηση με τον παιδιατρο μας εδω...ολα ειναι φυσιολογικα...και θυρεοειδη που εχω θεμα μεγαλο εγω και την ψαχνω....δεν ξερω ρε κοριτσια μου φαινεται πολυ κοντη...ειναι και αδυνατουλα....εντωμεταξυ οι συνομηλικες της εδω ειναι θηρια....εκεινο το βλεμμα στα ματια των μαμαδων οταν συναντιομαστε σε παρτυ δεν το αντεχω ρε παιδια...μικροκαμωμενη η μικρη σου εεε???Σε ποιον εμοιασε???Τι να πω ρε γαμωτο...εμενα με νοιαζει η υγεια του παιδιου...οταν λετε οτι πρεπει να κλεισω νωρις στο Χιωτη τι εννοειτε???Να κλεισω τωρα για Δεκεμβρη η δε με παιρνει και παω για το νεο ετος???Ασχετο.Εμενα γιατι ο παιδιατρος την μ ετραει παντα ορθια....Σε 11 μηνες πηρε 6 ποντους....το στουμπακι μου!!!!Το μονο που με παρηγορει ειναι οτι κι εγω ετσι μεγαλωνα...παντα τελευταια στην παρελαση....και τωρα ειμαι 1.70...

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε μια χαρα ειναι το στουμπακι σου! 6 ποντους ειναι καλα να παίρνουν το χρονο, ο Χιωτης λεει απο ο,τι εγραψε η μπουμπουλιτσ απο 5 και πανω!

 

Κι εμενα μου τη δινει παντως οτ βλεμα αυτο....να πω την αληθεια.... οταν τους λεω οτι 4,5 στα 5 με κοιτανε καπως χαχαχαχαχα

 

Ενταξει τι να κανουμε όμως γερά να είναι γερα και τιποτα αλλο ας τα κοιτανε οπως θελουν ΓΕΡΑ.

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ξαναπες το...γερα να ειναι...η αληθεια ειναι οτι επειδη τα τελευταια περιπου 2 χρονια αντιμετωπιζω ενα χρονιο προβλημα με την υγεια μου,ειχα ορκιστει να μην ξαναασχοληθω με το θεμα της μικρης αλλα......δεν μπορω...αυτες οι συγκρισεις με τρελαινουν...εχω και το μικρο απο πισω που κι αυτο κοντο μου φαινεται...ε ρε στουμπακια που μεγαλωνω!!!!!!

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ κι εμενα στουμπακι ο μικρός... να μωρε γερα να είναι, κι εγω εχω τρεχαματα υγείας σε διερεύνηση και πλεον μονο αυτο παρακαλάω....

 

Ολα τα περυσινα τους κανουν ακόμα τα ρουχα χααχαχαχαχα

 

πόσο ειναι ο μικρός σου? εμενα 2 και 3 μηνών και ειναι 83-86 δεν ακθεται αν τον μτρησω χαχαχαχα

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο μικρος στις 5 Δεκεμβρη θα γινει 2 χρονων...ουτε κι εμενα καθεται να τον μετρησω.Τον Αυγουστο που τον μετρησε ο γιατρος ηταν 86 ποντους....ε ρε γλεντια!!!!!!

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο μικρος μου γινεται 12 μηνων την Τριτη και ειναι 83 ποντους,ολοι λενε πως ειναι ψηλος..προσωπικα ειναι το τελευταιο πραγμα που με απασχολει,εμενα με νοιαζει να ειναι γερος κι ευτυχισμενος.....Λες κι ειμαστε κανενας λαος που φημιζεται για το υψος του.........

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...